|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 12:34:07   
Taula
Gina.user posted image user posted image

Off topic..kot že nekaj časa opozarjamo..to je spet en primer kako se anonimnost zlorablja. Ne vem zakaj potem grozijo moderatoji da bodo spremenili take anonimnosti v njihove prave nicke, če ne upajo. user posted image  Sej razumem...če bi uresničili grožnje bi vejetno padlo št. obiskovalcev..pa smo spet pri denarju.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 12:35:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

. Oba s Kamikazo imava dokončano samo osnovno šolo



to se ti pa itak vidi, ni treba poudarjat


Evo, zdaj sem se spomnila ob tejle anonimni, ki ima najbrž več kot oš, da ne bi mogla živeti s partnerjem, ki:
- nima jajc, da bi reči delal pod svojim imenom, kot tale anonimna (uf, kompleksi totalni, ker tale očitno ne more prenesti, da bi njena resnična čustva videli ostali, za nas mora zgledat fina dama sicer)
- ki ima nizke udarce kot tale anonimna (v bistvu to pomeni manj kot osnovnošolsko izobrazbo, saj nas vendar že v vrtcu učijo, da bodimo pošteni in vljudni do kogarkoli in kdor uporablja nizke udarce preko tega še ni uspel priti)
- ki mu gre ogromno ljudi na živce kot tej anonimi (slej ko prej mu bo šla ravno tako na živce vsaka malenkost v najinem odnosu, pa vsi moji prijatelji in znanci, ter sorodniki)





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 12:43:11   
Vesna

Evo, nikul nebi mogla živet z nekom k ne ve kdo je predsednik naše države(al pa s kom k bi hotu jelinčiča voltuser posted image ), k ne ve da ste amerika pa europa različni celini, k ne bi vedu kolk je 2x5, k nebi vedu kdo je prešern, k bi se mu zdelo največ  kar je odnesu recimo iz potovanja v egipt to da je dubu arašide na avionu, k bi mu bilo višek intelektualnega branja k bi Ekipo prebral....ipd.

karin takih pa ni ravno veliko kaj praviš?pa tudi če človeka recimo ne zanima drugo kot šport(branje ekipe)še ne pomeni da je neumen.
jelinčič je pa zakonuser posted image .jaz sem ga volila.
kar se pa tiče vprašanja,meni to glede izobrazbe ni pomembno,ne bi mogla bit z nekom,ki pa mu to veliko pomeni in bi kar naprej poudarjal kaj je on po izobrazbi.
sem imela bivšega seveda fanta z nadpovprečnim IQ,ma jeb.. ti tak IQ,če še konzerve ne zna odpret,ali pa kaj praktičnga recimo žarnico zamenjat.oz.ne opazi dela,ker je preveč inteligenten,tako da sem jaz delala on pa razmišljal.hvala lepa -
zato se mi zdi pomembno le da je človek z veliko začetnico.

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 12:52:31   
srki
Ne, mi ni pomembno.

A to pomeni, da če jaz ne bi želela, da je to, kar je, da ga pustim ali pa mu dam še en pogoj, da naredi drugo šolo?

Važna mi je neka splošna razgledanost. Le-te pa nimajo samo mag., dipl., dr.,...


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 13:48:24   
smigli
Pomemben mi je človek, seveda da ima svojo glavo in hrbtenico, splošna razgledanost,
formalna izobrazba je ok, ni pa pogoj, noben faks ti ne da srca, poštenosti, hrbtenice, zvestobe...... tistih lastnosti, ki  naredijo "človeka"

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 13:50:44   
Anonimen
karin takih pa ni ravno veliko kaj praviš?pa tudi če človeka recimo ne zanima drugo kot šport(branje ekipe)še ne pomeni da je neumen.


Jaz rabim sam enga, tko da me ne zanima če jih je velikouser posted image .

Jih pa je kar nekaj ja, pa nimajo nekateri od teh niti srednje šole končane. Pa padejo v moje pojmovanje razgledanosti. Imam kar nekaj takih prijateljev. Zelo pametni in razgledani, sam šola jih je dolgočasila. Ker šola ni pogoj za razgledanost. Kar se pa ekipe tiče. Mene šport ne zanima in pač ne bi mogla bit z človekom k ga v življenju sam to zanima. K pol nebi mela nč skupnega. In nebi funkcjoniralo.
Pa pamet in izobrazba ne pomeni da dedc ne zna žarnce zamenjat, da ni praktičen, da ne bere ekipe, da ne vrešči k budala k je fuzbal na sporedu, da ga ne zna žurat, da ni prilagodljiv, da ni dober in ljubeč partner...nekateri pač imajo vse to. Znajo se prilagodit situaciji. In taki so meni všečuser posted image .

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 13:54:21   
rija
ne, ker se tudi z magistrom, doktorjem znanosti, kaj več kaj še vse, včasih nimaš kaj za pogovorit.

Važna mi je srčnost in splošna razgledanost, pa iznajdljivost v življenju.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 13:57:38   
Felicity
Bom odgovarjala na prvotno vprašanje - JA, mi je pomembno, ni sicer "življenskega" pomena, ampak ja, seveda.

Pa še veliko drugega ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 14:08:58   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

. Oba s Kamikazo imava dokončano samo osnovno šolo



to se ti pa itak vidi, ni treba poudarjat


zakaj nimamo j..... za povedat ODKRITO take "lepe misli" ? očitno, da je bila vsa korajža porabljena že za izjavo, tako da jo je za razkritost zmanjkalo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:42:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

. Oba s Kamikazo imava dokončano samo osnovno šolo



to se ti pa itak vidi, ni treba poudarjat


upam, da se bo tud kmalu vidlo, kdo se skriva za tole anonimnostjo...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:44:39   
Anonimen
darja kos, na tvojem mestu bi zahtevala razkritev te anonimke, da se ustavi taksne zaljive izpade..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:49:30   
Anonimen
Niti najmanj, bivši je vozu smetarski kamion, zraven je delu fax..z možem pa sma oba zaposlena na MORSU pa nama nič ne manjka
zanima me pa zakaj imate nekatere take predsodke pred vojaki,,

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:51:18   
Slončica
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Celo življenje se učimo, pa še butasti umremo.user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:53:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


zanima me pa zakaj imate nekatere take predsodke pred vojaki,,


Gre se samo za to, da je veliko odsoten in tudi nikoli ne veš, kam ga pošljejo in če še kdaj pride domov. Drugače poklic kot tak, pa je ok.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:53:58   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Niti najmanj, bivši je vozu smetarski kamion, zraven je delu fax..z možem pa sma oba zaposlena na MORSU pa nama nič ne manjka
zanima me pa zakaj imate nekatere take predsodke pred vojaki,,


To niso predsodki, to je egoizem. Meni bi bilo hudo biti sama po ne vem koliko tednov, mesecev, ko bi šel na misijo, mi noben denar ne odtehta. Poleg tega bi mi bilo hudo, če bi moral v resnično vojno se borit,bi me bilo tolk strah za njega, pa da o tem, da bi prvi šel od doma, če bi bila vojna doma, sploh ne govorim. Cenim vojake, ker morajo imeti res zelo hude adrenalinske gene, da si to upajo, vendar je najbrž zanje bolj fajn, da si najdejo žensko, ki jih razume in ji zgoraj naštete reči ne pomenijo toliko, kot meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:54:19   
Anonimen
zanima me pa zakaj imate nekatere take predsodke pred vojaki,,


Jaz nisem ljubitelj vojske. Zato po prepričanjih se verjetno z vojakom nebi ne vem kako ujela.
Pač sovražim nasilje in orožje.
Nekak se nebi mogla sprijaznit s tem da je moj mož nekoga ubil(kar je možno če je pač vojak).

Drugač nimam nič proti vojakom, sam živela bi pa težko z njim.

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 16:59:46   
kaycha
ne, ni mi pomembna izobrazba. ampak mi je pomembno, da tip ni "luftar", ker ce se za izobrazbo, ki je danes pomembna zadeva, ne briga, se verjetno tudi za kake druge vazne stvari ne. VERJETNO, take imam izkusnje. pa sevda ni mi vsec da je "glup", pa ne mislim, da bi mu merila IQ, ampak mi je vazno, da se z njim lahko pogovarjam o cem vec kot o kosilu in vremenu, da zna razmisljati s svojo glavo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:11:43   
Anonimen
Kaj pa izobrazba vaših otrok, vam ravno tako ni pomembna?

(odgovor članu kaycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:14:39   
tanikaa
Mič moj odgovor je ja in ne. Ja zato, da bo imel boljše izhodišče za dobro službo in s tem lažje življenje. Ne pa s te strani...rada ga bom mela tako in drugače. Rada bi samo, da bo srečen, zdrav in da bo imel vsaj povprečno finančno stanje na računu.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:19:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mič moj odgovor je ja in ne. Ja zato, da bo imel boljše izhodišče za dobro službo in s tem lažje življenje. Ne pa s te strani...rada ga bom mela tako in drugače. Rada bi samo, da bo srečen, zdrav in da bo imel vsaj povprečno finančno stanje na računu.


Me prav zanimajo odgovori..

Večina mamic, ki jih poznam, dela domače naloge z otroki.

Večina tu jih pravi, da jim izobrazba ni pomembna.

Kaj je res?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:24:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa izobrazba vaših otrok, vam ravno tako ni pomembna?



Nekako tako kot pri partnerju, je fanj če je, če ne pa tudi okej, saj kot so napisale predhodnice šteje pred izobrazbo marsikaj (srčnost, zdrava kmečka pamet). Za sina si želim prej kaj drugega kot dr, fr, mr..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:36:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR



Večina mamic, ki jih poznam, dela domače naloge z otroki.




Joj, meni je bilo to na srečo prihranjeno. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:38:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

zdrava kmečka pamet



Ja, tu ma velike možnosti...če je kaj podedoval po tebi, potem ni problema. To bo mel. user posted image user posted image user posted image user posted image

Hec. Brez zamere.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:40:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

zdrava kmečka pamet



Ja, tu ma velike možnosti...če je kaj podedoval po tebi, potem ni problema. To bo mel. user posted image user posted image user posted image user posted image

Hec. Brez zamere.



vzela za kompliment user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 17:41:56   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

zdrava kmečka pamet



Ja, tu ma velike možnosti...če je kaj podedoval po tebi, potem ni problema. To bo mel. user posted image user posted image user posted image user posted image

Hec. Brez zamere.


aha sem te že našlauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?