|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 9:49:11   
Anonimen
Živjo. Oprostite mi, če sem anonimna. Zaradi varnosti.

Zdej pa k bistvu. Oba hodiva v službo. Ne živiva še skupaj. Ko gre na službene zabave, ki se začnejo novembra pa do decembra. Me vedno stisne pri srcu. Pa ne vem zakaj. Saj vem, da mu lahko zaupam. Pa vseen si mislim kako se punce v današnijh časih kar same ponujajo...pa alkohol...

Mogoče malo preveč slišim od okolice, pa sem zato taka. No po drugi strani si pa zelo želim, da bi vikend preživela skupaj. Ker tedni so bolj zabasani z službo. Potem pa te zabave, zaradi katerih malo slabše spim.

Kako naj se sploh sprijaznim, da na to bo vedno hodil. Ker se more pred šefom pokazati, da je tudi družaben. Kar razumem. Tudi, če grem jaz takar ven, razmišljam o njem. user posted image

Oh ja, čudna sem.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 9:52:12   
Mešamdrek
Zakaj pa ne greš z njim?user posted image  Sej silvestrovanja so ponavadi tudi za boljše polovice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 9:54:08   
Anonimen
Ni mogoče, ker nobeden ne vzame s seboj boljše polovice.

To so večerje ponavadi, ali pa bowling.

Tako na žalost je.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 9:57:54   
Anonimen
Kako naj se sploh sprijaznim,


Tako, da mu zaupas..

Ce mu ne zaupas.. potem je tukaj problem..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 9:58:26   
Anonimen
A mu ne zaupas dovolj?Kar se pa tice pripadnic zenskega spola ,se pa res full ponujajo.Lahko se toliko okoli njega skacejo ,ce jih on  ne smirgla 5 posto,se nimas kaj bati.Vazno je pa ZAUPANJE!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:01:09   
špelin@
Po svoje te razumem, ker sem bila tudi jaz takšna - tam nekje pri dvajsetih. Zdaj mi je povsem jasno, da če se nekdo odloči varati, ne bo čakal na službene zabave. To si zapiši za uho. Drugače pa - če partnerju zaupaš - se ne obremenjuj. Tudi moj user posted image  gre kdaj s sodelavci in sodelavkami (jih je kar precej) na bowling, na pijačo, šefica jih je pred leti povabila celo na karting. Ko se je nekaj časa vozil v službo skupaj s sodelavko, sta šla vsako jutro na kavo. In kaj bi imela jaz od tega, če bi se žrla in premišljala, kaj če...?? Nič. Samo jezo, strah, negativno energijo,... Torej sem bila raje vesela zanj, ker imam tudi jaz moške prijatelje in bi me fajn prizadelo, če bi moj mož težil, kadar s kom čvekam po telefonu ali napišem kakšen mail. Raje sama pri sebi oceni svojo vrednost, imej se rada in delaj na svoji lastni samozavesti.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:01:55   
Naja31
Ej, vse je v zaupanju.
Če mu zaupaš, potem te tudi pijane ženske, ki se obešajo po tvojem dragem, ne smejo skrbeti. Prevara te lahko pa tudi kje drugje, ne samo na decembrskih zabavah.

Mene to sploh ne skrbi, pa vedno hodiva okrog sama, vsak s svojo družbo.
Jaz mu zaupam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:02:32   
piščanc
kako bi se pa ti počutila, če bi šla na službeno zabavo in ti on ne bi zaupal?

drugače pa te službene zadeve ponavadi res ne vključujejo partnerjev/partnerk

imaš preveč časa, najdi si okupacijo, pojdi še ti ven s prijateljicami. samo tako boš spoznala, da je zaupanje zelo pomembno v razmerju

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:07:59   
Bubamaraa
vse je v ZAUPANJU kot so ti že ostale rekle...

tko, da boš mogla najprej sama s seboj to razpucati.. user posted image

in zakaj mu sploh ne zaupaš??? si bila kdaj prevarana al kaj???

ker jaz vem, da nikoli ne bi bila s človekom, ki mi ne bi zaupal...ker ti iz lastnih izkušenj povem, da me je to ubijalo, ko sem doživljala.... in tudi zaradi tega sem šla narazen z bivšim...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:17:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Romana26

vse je v ZAUPANJU kot so ti že ostale rekle...



Meni pa to nima veze z zaupanjem. Kokkokrat smo že brali-prevaral me je, pa sem mu zaupala v šoku sem,bla,bla bla..
 
Dejstvo je, da smo vsi iz krvi in mesa in se ne more človek zanašat na zaupanje, pravzaprav na nič se ne more zanašat, še na sebe ne.

Anonimna, tebi bo pa lažje ko se boš sprijaznila da na svetu nič ni večnega. In da varanje obstaja, jebi ga. Ti nisi izjema. Če te bo prevaral te bo, če pa ne pa hvala bogu.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:21:32   
Bubamaraa
jaz pa še vseen pravim, da zaupat morš partnrju.. user posted image

je pa res, da nikjer ne piše, da te ne bo prevaral al pa ti njega...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:35:12   
maruškaŠ
Res je, da je vse v zaupanju. Res pa je tudi to, da v današnjih časih je toliko varanja okoli nas, da je nemogoče, da včasih ne pomisliš na kaj takšnega. Jaz sem 100%, da moj dragi ne bi podlegel čarom druge, nisem pa 100% da mu katera ne bi kazala svojih čarov (če me razumete) in v spletu vsega tega se ti vsake toliko prikrade kakšen črviček, ki te malo pogrize, potem pa ga preženeš stran. Mislim, da s tem ni nič narobe, če je to v mejah zdrave normale, saj to dejansko pomeni, da ti ni vseeno.

V kolikor pa ta črviček postane moteč in se iz tega razvije, da tvoje ljubosumje postane moteče za tvojega partnerja, potem pa to postane veeeelik problem.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:36:31   
Anonimen


jaz pa še vseen pravim, da zaupat morš partnrju.. user posted image

je pa res, da nikjer ne piše, da te ne bo prevaral al pa ti njega...


Ja no, saj glih zato, ker nikjer ne piše da ne bo varal, ne bom zaupala. Saj nisem nora, še sebi ne zaupam. Če zaupaš si pol samo še bolj razočaran, če se zaupanje podre, tako da..linija manjšega odpora, pa je.

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:38:17   
Anonimen
. Jaz sem 100%, da moj dragi ne bi podlegel čarom druge,


Uh maruška, ti pa si frajerka, jaz bi tudi taka bla.


Bi pa to upala rečt, če bi moj dragi bil peder, to pa ja. Pa še takrat verjetno ne user posted image če boljše poštudiram.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:39:16   
Naja31
. Saj nisem nora, še sebi ne zaupam.


Jaz pa sebi zaupam.
In tudi partnerju.

Ne rečem, da se to ne more zgoditi, ampak da bi se zdaj obremenjevala s tem, to pa sploh ne. Če hoče, pa naj, samo potem naj to prizna in nosi posledice.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:39:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

. Saj nisem nora, še sebi ne zaupam.


Jaz pa sebi zaupam.
In tudi partnerju.





Lepo to.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:44:23   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

. Jaz sem 100%, da moj dragi ne bi podlegel čarom druge,


Uh maruška, ti pa si frajerka, jaz bi tudi taka bla.


Bi pa to upala rečt, če bi moj dragi bil peder, to pa ja. Pa še takrat verjetno ne user posted image če boljše poštudiram.


Sam če mu ne zaupaš, kako pa potem sprejemaš to, da kam gre, brez tebe?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 10:52:43   
Anonimen

Sam če mu ne zaupaš, kako pa potem sprejemaš to, da kam gre, brez tebe?


Kak to sprejemam??user posted image  Kak to misliš?user posted image

Sicer brez mene tak ne hodi , ko pa gre pa se res ne sikiram, ker ne vem če veš, ampak tu v mariboru so bolj al manj grdosje in sem ga prosla naj mi ne dela sramote  z kako tako. Ampak če se že odloči za tak življenski podvig, naj bo vsaj boljša, kar pa je kr težka naloga za njega priznam user posted image


(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:01:01   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Sam če mu ne zaupaš, kako pa potem sprejemaš to, da kam gre, brez tebe?


Kak to sprejemam??user posted image  Kak to misliš?user posted image

Sicer brez mene tak ne hodi , ko pa gre pa se res ne sikiram, ker ne vem če veš, ampak tu v mariboru so bolj al manj grdosje in sem ga prosla naj mi ne dela sramote  z kako tako. Ampak če se že odloči za tak življenski podvig, naj bo vsaj boljša, kar pa je kr težka naloga za njega priznam user posted image




Ja pa ja, glih tebe bo vprašal "čuj, a s to te pa lahk prevaram, je zadost lepa?" ....  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:05:20   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

ker ne vem če veš, ampak tu v mariboru so bolj al manj grdosje in sem ga prosla naj mi ne dela sramote  z kako tako.


user posted image user posted image user posted image  Ti se kar tolaži, Nivessss!
Jaz pa vsepovsod videvam mlade luštne punce, pa nimam lih nizkih kriterijev user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:07:02   
najina pikica*
 sicer je že ena od predhodnic napisala podobno,vendar bom še vseeno pogrela mal.....mene je najbol zmotilo tole.....


.....Pa vseen si mislim kako se punce v današnijh časih kar same ponujajo...



sem sicer pristaš mnenja,da če dotična oseba noče in nima namena prevarati svojo boljšo polovico(govorim v obeh spolih),se ji lahko nekdo ona ali on še tako nabacuje in ponuja,pa se to nebo zgodilo!razen jasno če ga oz jo posili...user posted image  user posted image .....ampak to je že druga tema!

v tvojem primeru,če on tega noče naredit,NEBO TO NAREDIL!
pomoje tu tiči problem;ZAUPANJE med partnerjama....
zakaj mu ne zaupaš user posted image  a imata že kakao grenko izkušnjo,al je bil bol kur.... pred vajino vezo,....pomoje je najbolje da mu poveš kako čutiš!
drugače pa mislim,da ni ženske in ne moškega k bi ji/mu občasno misli zbežale tudi v to smer...kaj pa če!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:08:28   
srki
Lahko mu še tako sveto zaupaš in verjameš...to ni nobeno merilo, da te ne prevara.

Kako si izbiti misel iz glave, pa ne vem. Pa mu reci, naj spremenijo ta njihova "pravila" in naj gredo enkrat za spremembo skupaj s puncami/ženami na te večerje. Ali pa, oni na bouling,  ve pa kam drugam. Mogoče boš tako "odklopila".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:09:47   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Sam če mu ne zaupaš, kako pa potem sprejemaš to, da kam gre, brez tebe?


Kak to sprejemam??user posted image  Kak to misliš?user posted image

Sicer brez mene tak ne hodi , ko pa gre pa se res ne sikiram, ker ne vem če veš, ampak tu v mariboru so bolj al manj grdosje in sem ga prosla naj mi ne dela sramote  z kako tako. Ampak če se že odloči za tak življenski podvig, naj bo vsaj boljša, kar pa je kr težka naloga za njega priznam user posted image




Si me negativno presenetila in rečem ti samo lahko, da za njega lahko obstaja tudi lepša ženska od tebe, čeprav jo imaš ti za grdosjo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:12:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Sam če mu ne zaupaš, kako pa potem sprejemaš to, da kam gre, brez tebe?


Kak to sprejemam??user posted image  Kak to misliš?user posted image

Sicer brez mene tak ne hodi , ko pa gre pa se res ne sikiram, ker ne vem če veš, ampak tu v mariboru so bolj al manj grdosje in sem ga prosla naj mi ne dela sramote  z kako tako. Ampak če se že odloči za tak življenski podvig, naj bo vsaj boljša, kar pa je kr težka naloga za njega priznam user posted image




Ja pa ja, glih tebe bo vprašal "čuj, a s to te pa lahk prevaram, je zadost lepa?" ....  user posted image user posted image user posted image


Ne, ne rabi on mene nič spraševat. Samo sem ga prosla naj mi ne dela sramote s kako tako. Pa rekla sem mu, da upam da bo varal iz ljubezni do druge.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako naj se sprijaznim
14.11.2007 11:13:22   
Anonimen
Si me negativno presenetila in rečem ti samo lahko, da za njega lahko obstaja tudi lepša ženska od tebe, čeprav jo imaš ti za grdosjo user posted image


A bejži, bejži srki no, res? Pa veš kolko me boli curac za to? Važno, da je meni grda.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?