|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:22:08   
Anonimen
Rada bi še vaše mnenje o tem kar se mi dogaja. In sicer, moj partner mi gre včasih tako na živce, da mi je popolnoma dobro, če se ene 2, 3 dni ne vidiva. Imam ga zelo rada, ne želim ga izgubit, nočm živet brez njega ampak včasih mi gre pa prov na živce.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:25:16   
Anonimen
Mogoce je samo navezanost nanj.Usedi se sama s seboj ,pa razcisti custva,do njega.Mogoce bos presenecena celo sama nad seboj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:27:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: suyani

Mogoce je samo navezanost nanj.Usedi se sama s seboj ,pa razcisti custva,do njega.Mogoce bos presenecena celo sama nad seboj.user posted image


Ja, lahko bi bilo to.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:27:45   
Anonimen
Hudo mi je ker včasih kar nekaj sitnarim in sem zadirčna do njega, on se pa tako zelo trudi, da sm lahko samo vesela. Nočem ga izgubit in on je tisti, ki si ga želim forever ob sebi ampk ne razumem tega k mi gre na živce včasih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:28:25   
Anonimen
V kakšnem smisli presenečena?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:28:57   
Taula
Mogoče sta preveč skupaj? Pojdi malo sama v družbo, brez njega da ga boš lahko pogrešala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:30:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hudo mi je ker včasih kar nekaj sitnarim in sem zadirčna do njega, on se pa tako zelo trudi, da sm lahko samo vesela. Nočem ga izgubit in on je tisti, ki si ga želim forever ob sebi ampk ne razumem tega k mi gre na živce včasih.


Veš veze v realnosti niso take kot v pravljicah. In vsakemu normalnemu človeku gre kdaj partner na živce. Pa ga ima rad in vse, sam včasih ti gre na živce. Nič tacga da bi človek rabu paniko delat zarad tega. Men gre tud moj kdej na živce, pa jst tud njemu .... pa drgač čist super funkcjonirava, sam pač pride pa dan k mi gre vse naživce, on...vse....še sama seb grem včasih na živceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:31:35   
Anonimen
Sej to oz. ta feeling mi manjka-da bi ga pogrešala. Pa mal ste me potolažle. Da nisem edina k se ji to dogaja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:32:31   
Anonimen
Mogoce si navelicana te zveze,pa sama sebi dopovedujes ,da ga imas rada.RAZUMEM da ga ne bi rada izgubila.Probaj malo popestrit vajin odnos ,ce je prevec monoton.Hja sej vem da kompliciram ,ampak mogoce ,to manjka tebi.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:33:28   
Anonimen
En mesec nazaj sva se zaročila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:39:08   
Fiona23
Anonimna, kaj pa če te zaradi zaroke malo panika grabi? Čeprov naj bi bila to ena izmed najlepših stvari v življenju.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:40:44   
natasaom
men gre moj 2x-3x na dan na živce.pa tud napizdim ga-on mene tud,sam jest surlo potegnem on pa rivc....to je men čist normaln,da se mal skregaš..zdej je 2tedna na terenu pa prov uživam!upam,da bo še kdaj kakšn fuš prevzel za 2 tedna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:40:54   
Anonimen
Ce ti gre ze sedaj rahlo na zivce,kaj bo potem po 15 letih.Pride kaksen dan,da ma clovek poln kufer vsega,ampak ce se to ponavlja ,pa ni dobro za vajino zvezo.Probajta se skupaj vsest ,pa pogovorit.Mogoce pa se nista zrela za taksen korak,pa bi bila raje se malo samska,vsak zase ,pa bosta vidlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:42:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sej to oz. ta feeling mi manjka-da bi ga pogrešala. Pa mal ste me potolažle. Da nisem edina k se ji to dogaja.


Kako to misliš pogrešala?
Kako ga pa lahko pogrešaš če sta skupejuser posted image

Moj je šel letos z dedci za en tedn na morje. Matr mi je blo lušnouser posted image . Pa ga tud nism nč pogrešala. Sm bla vesela k je pršu, sam sm bla pa tud vesela k sm mela tist tedn ful časa zase. Nekaterim se pač celo vesolje ne vrti okol partnerja.

Ne iskat problemov tam k jih ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:45:50   
ThinkPink
Pa mal ste me potolažle. Da nisem edina k se ji to dogaja.


Kje edina....bi prej rekla Welcome to the club. Mislim, da je to ne samo normalno v vsaki zvezi, ampak tudi zdravo. Pa znaš potem bolj ceniti kaj imaš, ko imaš malo slabe vesti zaradi tega, ker ti je šel na živce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:49:18   
Tanik
men moj gre tut kdaj pa kdaj na živce in si mislim dja pejt kam za par dni, no pol pa ga res ni, je kak dan odsoten in ga že pogrešam. tako je v realnem svetu, nobena zveza ni idealna.
pa verjetn grem tut jz mojmu velikrat na živce k mu kaj težim al sem pa tečna in zoprna user posted image
sva pa na skoraj sveže poročena pa se nama tut to dogaja.

nič skrbet.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:50:14   
Fiona23
Tudi jst se pospišem pod zadnji post.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 13:53:28   
Anonimen
Daj mu predlagaj, da bi šel npr. v mornarico v službo. Tam pol leta plujejo, potem so pa pol leta doma. To bi bilo po moje idealno.  Res, jaz sem tudi včasih mislila, kako bi bilo fino, če bi imela mornarja.

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 14:01:26   
Fiona23
Cinizem?

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 14:04:00   
Anonimen
Spet ena izmišljotina.

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 14:06:47   
ulani
no,super,da ste odprle to temo...js sm ista...men tko paše,ko ga dva dni ne vidm....imava tko lepo urnike...js dopoldne delam, on spi doma, popoldne sma skupi kako uro,pol gre on na job,js doma za knjigam...zvečer pa skupi v postelji,ipd....pa vikendi so najini vsi ipd.
Čist paše tko.
Pa že tko sm ful samotar in mi ful paše bit sama s seboj. po moje glih zato,k vsak dan delam s strankam in mi paše mal mira in tišine.

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 14:30:08   
nuala
Uh, jaz sem prav vesela, če moj mož kdaj kam gre za kakšen teden ( morda sem tako navajena življenja brez njega ); mi tudi zna it na živce, če sva non stop skupaj ( glede na to, da tudi delava skupaj ).

Nisem pa nikoli razmišljala, da je s tem kaj narobe.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ne razumem kaj to je
14.11.2007 14:40:56   
Peteršilj
Mogoče pa sta preveč skupaj, pojdi včasih kam sama oz. s prijateljicami in zadihaj.  Nisi edina, sigurno ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ne razumem kaj to je
15.11.2007 9:06:41   
BaNeLa
Jaz sem pa ugotovila, da če sem sama sitna, utrujena in imam kakšne probleme kje drugje kot doma,....takrat mi gre na živce vse....In izgleda pa tako, kot da mi gre moj na žvce, pa v osnovi sploh ni to....tako, da pomaga mi, če se pogovorim z njim in tako ugotoviva, da so problemi čisto drugje....poskusi še to....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ne razumem kaj to je
15.11.2007 9:23:39   
muki1
Meni moj gre tudi na jetra user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?