|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 17:22:31   
naty13
Sayuri vse najboljše. user posted image user posted image user posted image  Lepo praznuj in daj si duška ob slastni tortici.

Sem rabla kar nekaj časa, da sem se spravla tale post pisat. Ma sem lena danes. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vremenu primerno. Spet tako snegec mede. user posted image user posted image user posted image user posted image  Zjutraj pa na šiht. Upam, da me ne bo zamedlo. user posted image

Danes smo bolj preležali ali pa presedeli za mizo polno hrane. Sem napihnjena kot balon. user posted image user posted image user posted image  Bi bilo fajn, da tale balon mal spusti, ker me vse tišči. user posted image user posted image  Zdej me pa še zgaga peče. user posted image user posted image user posted image  Saj ne vem, kaj naj naredim, da bo boljeuser posted image

Lana78 prvič slišim za to bakterijo.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 17:27:50   
lana78
Pozdravljena Naty 13! Mislim, da sva sami na forumu. Najbrž so vse v prazničnem vzdušju.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 17:30:58   
naty13
Lana78 ja zatišje je tukaj gor. Kaj pa naj delam, če sva pa s tamalmu samauser posted image  Mulček se igra, jaz pa mal po internetu skačem.user posted image

Se mi sploh letos ne zdi prav nič praznično. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 17:34:19   
lana78
Naty 13 meni se tudi ne zdi nič praznično. Dež, tema, ... Na praznike me spominja vsaj to, da pokam po šivih ...luser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 18:20:28   
gajka
sayuri - ves najboljše še od mene! user posted image

lana78 - za to bakterijo, s katero se lahko plod okuži med porodom, sem že slišala. Najbolj banalno je to, da je bakterijo prav enostavno testirat z brisom, ampak pri nas tega zavarovalnica ne plača, čeprav so lahko zapleti kar sitni... user posted image  Kolikor vem, se brez problema testiraš samoplačniško v pozni nosečnosti.

Moj user posted image  je pa včeraj končno uspel biti dovolj potrpežljiv in je uspel občutiti brce našega korenjaka! Se mi zdi, odkar ga je fantič v petek očaral na MF s svojim sesanjem palčka in še dodatno s temile brcikami, je kar naenkrat dojel, da se nama bo poleti resnično pridružil user posted image . Ga je bilo včeraj prav posrečeno gledat vsega razneženega, ko je potem preko mojega trebuščka dopovedoval user posted image , da ne sem mamice preveč grdo brcat. user posted image

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 18:35:37   
naty13
Gajka user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojega user posted image , ki je postal pozoren do svojega user posted image . Ga je pa res moral očarati. user posted image user posted image user posted image


Naš mali je pa padel čez sedežno na tla in se udaril v glavo. Bogi. Zaenkrat ne kaže na nič hujšega kot samo na buško na čelu in prasko. user posted image user posted image Mislim, da smo jo dobro odnesli. user posted image  Zdej sem ga že dala spat. user posted image  Jaz se bom pa verjetno tudi preselila mal na kavč. user posted image user posted image user posted image user posted image  Joooooooojjjjjjjjj danes mislim, da je nedelja. Prazniki mi čisto zbegajo dneve. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 19:01:50   
anita goitan
naty13 ma sem na istem kot ti, lena, mal s kavča za računalnk, mal do hladilnika, pa nazaj na kavč, še moj je tečen ko driska men se pa prepirat ne dauser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 19:04:17   
sandra123
Draga Sayuri!

Ker danes praznuješ rojstni dan,
naj sreca k tebi se poda,
naj izpolni vse želje tvojega srca,
naj v srcu prijateljstvo živi
in naj bo ljubezen vodnik vseh poti!

Vsa najboljše in lepo praznuj!


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 24.3.2008 19:05:38 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 19:08:15   
sandra123
Naty13, glede buške pri tvojem sinčku...smo bili velikokrat v isti situaciji in še bomo, preverjeno najbolj pomaga proti modricam, da tisto mesto namažeš z margarino...(resno mislim)...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 19:13:29   
naty13
Sandra vem, da je margarina zakon. Ga moram kar pogosto mazat, če ne bi bil ves v modricah. user posted image user posted image user posted image user posted image  Res čudežno izginejo buške. user posted image user posted image user posted image user posted image  Vseeno hvala za informacijo, ki vedno pridejo prav. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 19:34:05   
gold fish

 
user posted image user posted image user posted image Sayuri, vse najboljše...... .user posted image user posted image user posted image



p.s
Sem malo pokukala na vašo temo...Abrin namig na ivf/icsiuser posted image ....

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 21:36:54   
košuta
Lepe pozdravčke še od mene!
Končno je po nekaj dneh spet začel delati internet in bi me skoraj kap, koliko sem imela za prebrat...

Sayuri- Vse najboljše! user posted image user posted image user posted image  Užij vsak trenutek in ga ne obžaluj. Noben izgubljen trenutek ne pride nazaj...

Partner pri porodu - Zelo bi rada, da bi moj dragi šel z menoj. Pa bom morala na njegovo mnenje še počakati, ker se še odloča (in to zna trajati). Še dobro, da se še ne mudi... Mi je pa priznal, da se vsega skupaj kar boji - ubogi revež!

Toliko na hitro, da se javim, da sem še živa... Grem spat, ker moram zjutraj kmalu auf. Nočko!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Avgustovke 2oo8
24.3.2008 22:42:18   
nyna84
Sayuri:
Danes, ko v svoji knjigi življenja obračaš novo stran,
naj ti na tistih, ki so že za tabo,
ostanejo samo lepi spomini...
Na novega, še nepopisanega, pa ti želim,
da dodaš še lepše in srečnejše trenutke...
Vse najboljše!
 
 

Sicer pa lep pozdrav vsem skupaj po dolgem času. Mi je zelo žal, da nimam več časa, da bi lahko tudi jaz bolj pogosto delila z vami te čudovite mesece... Enostavno mi ne znese.
 
Pri nas je tudi bilo te dni praznično, smo praznovali veliko noč, pa moj rojstni dan (vse na isti dan user posted image ), tako da sem do grla polna hrane. Pa mi je tašča naredila ODLIČNO potico in sem ugotovila, da me po njej grozno peče zgaga. user posted image  Sem si pa zato privoščila dva kosa mamine torte nutele z jagodami in smetano. Njami! user posted image
 
Drugače je pri nas vse po starem, veselo brcamo in danes je celo moj user posted image  prvič čutil našega user posted image . Ponavadi se je prej naveličal kot dočakal kakšno brciko. user posted image  Komaj čakam, da bo četrtek in bom imela po dolgem času spet pregled (se mi zdi da je od prejšnjega pregleda minila že cela večnost). Da bom lahko videla in slišala našega malčka. Če bo vse po sreči, bom končno izvedela tudi ali bo user posted image  ali user posted image . Naša Gaja vsem govori, da bo imela sestrico user posted image . No, če bo res, bomo nekaj privarčevali, ker ne bo treba nabavljati veliko novih oblačilc, čeprav po drugi strani komaj čakam, da bom šla v šoping za user posted image . Za tiste ljubke pajacke bi zapravila celo premoženje. user posted image  Karkoli že bo, bomo zelo veseli, važno je samo, da bo vse ok.
 
Zadnje čase tudi mene dajejo hormoni. Slišim lepo pesem in se mi začne kar cmok nabirati v grlu. Se zdim sama sebi smešna. Vzadnjič sva se zaradi neke čisto banalne malenkosti sporekla s user posted image  in sem planila v jok. Sem se komaj potolažila, pa še povedat nisem znala, zakaj sploh jočem. user posted image  Sem se zdela sama sebi smešna. 
 
Spet sem napisala roman. user posted image  Prav meni podobno - ko končno pridem na forum, bi lahko napisala tri strani, potem pa spet cel teden nič. user posted image  Se bom probala poboljšat. user posted image
 
Lep pozdrav vsem user posted image , uživajte v teh prelepih mesecih, pa čimveč božajte svoje bušije (sem videla slikce, imate zelo lepe).
 user posted image
 
Nočko!

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 6:45:06   
naty13
Jutro.

Ena dobra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se prebudite. Ej bejbike vstante, zunaj je tako lepo jasno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo že pokonci, grem danes na šiht, pa mali se je že zbudil ob 5.15 ker je mal kašljal. No vstali smo ob 6h. Zdej se mi pa že kuhajo zrezki v omakici, da potem ne bo toliko dela s kosilom, ko pridem domov. Bo treba izkoristit tole suho vreme. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mulček je že kar pošteno naveličan štirih sten. Hvalabogu, da bo bolš dva dni. user posted image

Me je pa včeraj zvečer in ponoči bolel trebušček od vse te hrane. user posted image user posted image user posted image  Mi je bilo kar slabo, user posted image  pa ravno nismo.

Pikec v trebuščku mi pa tudi že veselo nagaja že ene pol urce. Ima kar dolge intervale telovadbe. user posted image user posted image  Moj user posted image  pa še ni začutil brcik, ker se pikec takrat čudežno umiri, ko položi roko gor. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 6:57:30   
sandra123
Jutro in hvala za user posted image , sem jo že popila...tudi moja hči je že od 6-ih pokonci, potem sta pa še user posted image user posted image začela brcat in sem vstala iz postelje.  Naty13, mene je tudi bolel trebušček, pa nisem nič pretiravala pri hrani - dieta, pa še ful slabo mi je bilo ponoči, sem mislila, da bom morala školjko objemavat user posted image . Drugače pa grem zdajle princesko za šolo uredit, potem pa nestrpno čakat, da bo ura 9, ko imam pregled pri G....

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 7:09:14   
naty13
Sandra dobro opravi  pri G.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 7:28:04   
sandra123
Hvala Naty13, bom, sicer gre pa user posted image zraven...Kako pa kaj tvoj mali princ? Kako je z njegovo buškico? 

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 8:27:32   
soncek3
Sayuri in nyna84 vse najboljše za rojstni danuser posted image ! Upam, da sta ga lepo preživele in želim vama same lepe stvari....

Te dni sem končno tudi jaz začutila prve premike mojegauser posted image . Tako prijetno žgečka po trebuščku, da ga moram kar skoz božat. Včeraj sem čutila tudi brcike in sem danes zjutraj hotela, da bi to čutil tudi moj možek, pa ni čutil nič. Danes ima namreč roj.dan in bi bilo lepo, če bi tudi njemu user posted image  "dal rokico".

Ta sneg te dni je pa res čuden. Včeraj je pri nas medlo kot zmešano. Danes pa tak lep sončekuser posted image user posted image
Zdaj bom pa šla še kaj za nazaj prebrat!
user posted image !

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 8:27:54   
anita goitan
jutro punce,
ma kašna gužva je bla zjutraj-okrog 8ih na cesti, mislm vsi z dopustovuser posted image ,
v Lj je sonček, prou lepo je. Nažrta niti nisem preveč, ker ti prazniki niso ravno meni na voljo-kar se hrane tiče:meso. Drugače sem pa mal neprespana, včeri sva se stalno neki pričkala, ma jaz ne vem al to še luna mojga drži al kajuser posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 8:36:54   
lana78
Dobro jutro dekleta,

končno smo dočakale sončekuser posted image user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 8:39:08   
košuta
Nyna84 - Vse najboljše še od mene! Če še velja... user posted image user posted image

Sandra123  - Držim pesti za dobre rezultate in še boljše občutke!

Podarim 40cm snega (v višino)! Jaz ga imam že poln kufer... Ššššššc! Naj že enkrat skopni...

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 8:54:26   
anita goitan
punce današnja Ona je pa posvečena prav nam-vsem user posted image

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 8:55:48   
Tato
Dobro jutro punce :)

lep dan nas čaka danes, škoda le, da ga nismo imele čez praznike ... je blo pa tukaj le zimsko pravljično vzdušje.
Zdej sem prvič na zunaj videla na trebuščku, kako se moje dete premika.... lepi občutki :) ;)
A veste kaj me zanima, ali ve še vse hodite v službo ?? Jst še in me kr mika, da bi nehala ... no sej glavni razlog je to, da zjutri komaj vstanem, in pol sm v službi kot kak mesečnik ... no po drugi strani mi je pa kul, da mal zamenjam okolje..sam težko sedim teh dolgih 8 ur .... in sm pol čisto fuč..noge me bolijo, križ... ma kaj sam jamram a ne.

Dejte mi mal povedat, kako ve kaj preživljate službo ? kaj delate ?

Sončkov dan še naprej :) Jst pa odbijem sam še 7 ur dela :(

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 9:00:49   
košuta
user posted image

Končno mi je ratalo naredit slikico trebuščka - sami, seveda. Če bi čakala na mojega user posted image , bi jo prilepila pri 39. tednih... Slikano pri 20t. 4d.

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Avgustovke 2oo8
25.3.2008 9:04:19   
tejkaz
Dan user posted image

Mi smo preživeli praznike. Smo bili doma in sami. Eva je imela malo vročine in kašljala zato nismo sprejemali obiskov da ne bi preveč divjala. Danes je že dobra in je v vrtcu.
Sem samo na hitro prebrala in malo pokomentiram.
Lana78, bakteriji se reče Streptokok B in ne A. Je pa lahko zelo nevaren za otročka če mami pri porodu ne dobi antibiotikov. Zato punce, zahtevajte naj vam vzamejo bris in testirajo.
Sayuri, Nyna84 in možek od Sončka3, vse najboljše.
Tato, jaz še hodim v službo in bom še lep čas.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?