|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke 2oo8
20.11.2007 20:45:22   
Erin
Danes sem naredila test ki mi je pokazal +. user posted image
user posted image

Glede na to da mi nekateri programi izračunajo PDP 31.7 drugi pa 1.8., sem odprla novo temo ker avgustovk še ni. Očitno sem prva, no eden pa mora začeti kajne?
Bomo počakali kaj bo rekla Gin., kateri datum bo TISTI, ko bom dobila svojeuser posted image user posted image

Že vnaprej vsem želim vsooo srečo, prelepo user posted image brez slabosti ter zdravo user posted image !


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovke 2oo8
20.11.2007 20:54:49   
TamaraJ
Erin iskrene čestitke... Kolikor vem, si že stara borka in pridna urejevalka seznamov. Sem bila s teboj pri septemberkah. vso srečo in čudovito nosečnost ti želim. Predvsem pa zdravega user posted image .

Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovke 2oo8
20.11.2007 20:58:51   
Erin
Hvala Tamara user posted image pa nam je le uspelo user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovke 2oo8
20.11.2007 21:38:42   
Anonimen
čestitke tud od mene Erin user posted image pa čim lepših 9 mesecevuser posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovke 2oo8
20.11.2007 22:00:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram, enostavno moram ti čestitak tudi tukaj. user posted image
Ko pridem k sebi od tega veselja, to bo najbrž jutri user posted image , bom imela doooolg klepet s tabo.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovke 2oo8
20.11.2007 22:48:17   
Erin
user posted image

Faca si Taly!

user posted image

01.08. - Erin



< Sporočilo je popravil Erin -- 20.11.2007 22:58:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 8:30:56   
*Mojca*
Erin šele zdaj sem videla. Čestitke user posted image user posted image user posted image
Če si kdo zasluži si to ti, saj si tako pridno urejala sezname. Pa ne zaradi tega, ampak tako, legenda si.
S tabo sem bila v avgustu in septembru ko mi je uspelo. Nič, prelepih 9 mesecev in zdravo bebico ti želim. Čestitke še enkrat!




_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 8:32:20   
Februarka08
Čestitke še iz moje strani!!user posted image user posted image
In zdravega user posted image ti želim!user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 9:11:24   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Danes sem naredila test ki mi je pokazal +. user posted image
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke!!! Pa lepo, mirno in zdravo user posted image
Lušten nik! user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 12:47:48   
barby78
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Danes sem naredila test ki mi je pokazal +. user posted image
user posted image

Glede na to da mi nekateri programi izračunajo PDP 31.7 drugi pa 1.8., sem odprla novo temo ker avgustovk še ni. Očitno sem prva, no eden pa mora začeti kajne?
Bomo počakali kaj bo rekla Gin., kateri datum bo TISTI, ko bom dobila svojeuser posted image user posted image

Že vnaprej vsem želim vsooo srečo, prelepo user posted image brez slabosti ter zdravo user posted image !




Tudi jaz ti želi lepo in srečno user posted image .Očitno si res prava borka,ko te vse tako opisujejo.Predvsem pa lahko to predvidevam od prelepih verzov v tvojem podpisu.
user posted image  za  user posted image user posted image .Srečno!

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 14:00:00   
sasy20
Čestitke user posted image  pa lepih user posted image  ti želim.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 14:12:39   
Yasminka
Bravo Erin user posted image user posted image user posted image . Želim ti lepo, lepo nosečnost.

(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 16:33:08   
Shani
user posted image user posted image user posted image Erin ČESTITKE se tukaj med nosečkami, sem vesela, da si odprla novo temo,  zelim ti vse naj v user posted image .

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovke 2oo8
21.11.2007 17:39:09   
Erin
Hvala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovke 2oo8
22.11.2007 7:42:24   
slovenka
Erin, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi jaz sem bila s tabo na seznamih - v avgustu, septembru in oktobru. Me veseli, da si tako hitro za mano med user posted image Pa glede na to da sem junijka, se mi zdi fajn, da so že avgustovke. user posted image Gotovo ne boš dolgo osamljena tukaj.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovke 2oo8
22.11.2007 8:55:21   
fragola
Erin iskrene čestitke tudi od mene, sem te brala ma sem s tudi s tabo bojevala pr nepričakujemo oktobra, takrat se mi je meni pokazal +, zdaj pa tebi!!!
Sem zelo vesela zate, želim ti prekrasnouser posted image ! Uživaj!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
22.11.2007 12:08:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovke 2oo8
22.11.2007 17:58:16   
Erin
Hvala punce user posted image user posted image user posted image user posted image Sem bila hitra a?

Mojcek123 - živjo! Kako si? KA že veš kdaj boš imela PDP ? Jaz imam prvi pregled šele 5.12. tako da bom še malo počakala s PDP zato zaenkrat "furam" kar oba 31.7. in 1.8.user posted image

Veš da sem jaz tudi zjutraj pri umivanju zob skoraj bruhala, drugače mi je na čase že malce slabo ampak se kar premagujem. Joške mam samo malo boleče na dotik, pa trebuh mam še čist ploh...se kar gledam pa gledam pa si mislim, ja pa kje je napetost?user posted image
Veš kaj sem premisšljevala, me ne bomo potrebovale toliko cunj kupovat ker bomo trebuška ornk mele šele okol aprila naprej, takrat bo pa že topleje, me pa že sedaj skrbijo slabosti in pa poletna vročina kako bo delovala name... Kaj nas še vse čaka kajne?

Lep pozdravček!


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 8:53:53   
Anonimen

Dobro juutrrooo! user posted image

Erin, prav prisrčne čestitke!!!  user posted image Se ti bom kar pridružila in svoje veselje delila s tabo na Avgustovkah 2008, čeprav sem z datumom na istem kot ti.  Ali  31.7. ali  1.8. ?

Mislim, da bo avgust tisti pravi! Sedaj je še vse zelo zelo na začetku in bom anonimna vsaj nekaj časa, dokler se ne odločimo sporočiti novice sorodnikom in prijateljem. Ne bi rada, da me prehitijo in pa prej želim opraviti vsaj kakšen pregled pri G. Gre za mojo drugo user posted image ...........Se že tečem naročit na pregled. Se beremo in pišemo!! Bom pa anonimna z znakcem user posted image za prepoznavnost. Drži se in srečno na pregledu 5.12.!

Čestitke vsem  user posted image avgustovkam 2008, ki se boste še pridružile !!! Lp.


(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 9:33:07   
Anonimen


Seveda, tudi Mojcek123 iskrene čestitke!!! Lp user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 10:09:34   
pajac
Avgustovkam 2008 želimo prečudovito nosečnost in user posted image takšne kot so naši!!!!

Avgustovke 2007


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 10:29:56   
birdy
Samo toliko, če gledate samo na prvi  dan zadnje menstruacije za določitev PDP-ja. Jaz sem mela zadnjo user posted image  25.10. in sem imela rok 1.8.
Drugače pa še enkrat čestitke in zdrave otroke vam želi avgustovka 2007user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 11:09:53   
Anonimen
pajac & birdy, lepo napisano v imenu vseh nas, avgustovk 2007user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 11:33:12   
Anonimen


Punce, avgustovke 2007 user posted image - hvala, hvala,....user posted image ...., v imenu avgustovk 2008!!! Lp user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovke 2oo8
23.11.2007 11:42:17   
mony5
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

pajac & birdy, lepo napisano v imenu vseh nas, avgustovk 2007user posted image user posted image


Bravo Pajac lepo si to napisala (še ena avgustovka 2007) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

In končno smo jo dočakali, 19.8.2007 se nam je pridružila princeska ZOJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?