|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2oo8
1.12.2007 13:43:07   
Anonimen
Ups, danes sem malo zmedena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Avgustovke 2oo8
1.12.2007 17:40:50   
sayuri
Anonimna user posted image , pa si se prikupno izdala user posted image user posted image user posted image .Tudi jaz sem uživala na sončku danes. Je bil res prekrasen dan. Popoldne pa sem postala tko user posted image , da sem šla s ta malim spat in mrknila za 2 urci. user posted image  Zdaj mam vsaj razlog za spanje user posted image
Luna73 user posted image  mi je kar malo nerodno postalo user posted image . Ja, res sem na upajmo skupaj že star inventar user posted image . ZA tale plusek sva z možem morala marsikaj čez dati . 3 leta in pol je minilo, da sva končno zagledala plus. Res upam, da bo sedaj vse ok. Puncam na zgornji temi pa ostajam zvesta, ker vem, koliko pomenijo besede tolažbe, veselja, spodbude....
Erin sprehodi na WC so tudi moja stalna relacija user posted image . Človek se vsega navadi.user posted image  Ti kar lepo vztrajaj pri avgustu. Jaz sem prvič rodila točno na rok user posted image

Drugače jaz jem Tifol že kake tri leta - z vmesnimi prekinitvami. Jaz sem zadovoljna, slabo mi ni, tako da bom pri njemu ostala, razen če bo moj ginekolog kaj drugega predlagal.
Kreme proti strijam ....bomo videli, kako bo. V prvi user posted image  sem začela okrog 12. tedna. In vztrajala do 20 tedna, ko sem imela zelo obsežen UZ. In se ni nič videlo, ker je bila moja koža čisto prepojena s to kremo user posted image . Zdaj se smejim, takrat je bila pa cela panika, ker nismo videli ledvic in želodčka, pa pri srčku tudi samo 2 luknjici user posted image . sem mislila, da me bo kap. i je sam gin. predlagal, naj 14 dni enahm z mazanjem,nato sva UZ ponovila. Bilo je vse BP, krema je ša še isti dan romala v koš. Strije se po trebuhu niso pojavileuser posted image user posted image user posted image , ob straneh pa na vsaki strani tri, tko da sem kot adidasov copat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Avgustovke 2oo8
1.12.2007 19:50:31   
Anonimen
sayuri, ja vem, kaj češ, ko pa je človek tudi kdaj zmeden in površen. No, anonimna bom dokler ne bom vsem povedala za nosečnost, saj nočem nobenih špekulacij od prijateljev user posted image - s fantom sva se odločila, da počakava na pregled in da vidimo ali je z user posted image vse v redu, potem pa bova verjetno počasi povedala znancem in prijateljem.

Jaz se strij pošteno bojim, saj sem jih dobila tudi med odraščanjem in jih ne bi rada imela še po trebuhu.

kako je pa kaj s telovadbo oz. aktivnostjo med user posted image ?

lp, user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Avgustovke 2oo8
1.12.2007 21:03:29   
Erin
oj punce

Jaz sem šele sedaj prišla do računalnika,smo imeli praznovanje roj dne v družini pa smo šli v restavracijo nekaj pojest. Prva stvar, kaj bi jedla da mi ne bo slabo, ker mi vse tako čudno smrdi, druga stvar takoj preverit kje je Wc da bom v pravo smer laufala bruhat če me primeuser posted image user posted image user posted image ...pa sem premišljevala ali naj povem ali ne, pa sem si premislila, bom najprej prvi pregled dala skozi da se prepričam da je vse uredu z mojim pikcem/pikico user posted image . Jaz še kar vztrajam da bo punčka on pa da bo fantek...se prav nasmejeva ob tem.
Anonimna user posted image ...prav fletna si...o ti kar povej najprej prijateljem pa daj skozi pregled, samo predvidevam da nick ki si ga izbrala ni tvoj pravi in te v nobenem primeru nebi mogel kdo odkriti kdo si..mislim da ni strahu, veš.user posted image
Glede strij, jaz sem jih tudi dobila v zadnjem letu na notranji strani stegenj pa me je tudi malce strah ampak če bodo bodo, eno kremco si bom za vsak slučaj nabavila pa malce bom po forumu prebrskla katero najbolj priporočajouser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Strije se po trebuhu niso pojavile user posted image user posted image user posted image , ob straneh pa na vsaki strani tri, tko da sem kot adidasov copat user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sayuri hvala za dozo smeha...sem se tako nasmejala...faca si.

O...sedaj mi je pa slabo ratal...šment..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Avgustovke 2oo8
1.12.2007 21:03:49   
Erin


              user posted image



01.08.
  • Erin (1.user posted image )   26. let  GP 5.12., NS 23.1.
  • anonimna user posted image (2.user posted image GP 21.12.
  • Muklla (1.user posted image ) GP 18.12.
04.08.
  • anonimnauser posted image (1.user posted image ) 26.let GP 27.12.

05.08.

  • sayuri (4.user posted image ) GP 11.12.

07.08.

  • Nevaeva (1.user posted image ) 27.let GP 21.12.

xx.08.
  • cinca marinca (2.user posted image ) GP 7.1.  
  • Gajka (1.user posted image ) 28. let GP 19.12.
  • Lilie (1.user posted image ) GP 17.12.

----------------------------------------------

Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov-GP (ultrazvok -UZ, nuhalna svetlina - NS,..) kar sporočite, lahko pa mi poveste tudi katera nosečnost je to za vas, starost in pa seveda ko bo prvi  pregled mimo, koliko malih sončkov pričakujete...ja, lahko sta tudi dvauser posted image

Lepo in mirno nosečnost s čimmanj slabostmi ter zdrave user posted image vam želim!

Dobrodošleuser posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Avgustovke 2oo8
2.12.2007 16:11:22   
Erin
Punce že večkrat sem slišala da ženska ki je noseča začne vneto pospravljat svoj domek...in jaz sem odkar sem vstala pa do sedaj že ves čas v akcijiuser posted image , pa ne mislim s tem da čistim ker se mi ne da ampak, stare stvari stran mečem, pripravljam prostor...hehe...tok mam šare da sploh ne vem kje naj začnem...
Včeraj zvečer mi je bilo ponovno slabo ampak bruhala nisem...no če bo tako bo šlo kar fajn skozi prvo 3-mesečje.
Me je pa z vsakim dnem bolj strah prvega pregleda. No saj vem da bo vse uredu samo...en tak mičken strahec me grize pa ne da miru...
In kje ste ve na tako sivo nedeljo..?

Ajaaaaa, pa smrekco sem postavila...user posted image user posted image user posted image a sem smešna a? Malce zgodaj ampak ko me nekaj pič moram to takoj naredit..user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Avgustovke 2oo8
2.12.2007 18:33:53   
sayuri
Erin pravijo, da se temu reče gnezdenje user posted image user posted image user posted image . No, jaz sem to nedeljo skoraj vso prespala user posted image . Takole popoldne me obide rahla slabost, ki pa ni nič posebnega. Vsakič, ko grem na WC v nulo prečekiram wc papir, če je čist. Jah...strah me je.... Drugače pa skušam živeti običajno. user posted image  Danes sem postala tretjič teta in dobila prvo nečakinjo. Uf, sem bila vesela. user posted image user posted image user posted image .
Smrekico si že postavila? No ja...navsezadnje je že december. user posted image  Nič nisi čudna. user posted image Čudni so tam, kjer jo za 1. novembra postavljajo - npr. v Rutarju user posted image  Mi je še ne bomo kakih 14 dni. user posted image  Imaš pa ti že ta teden pregled, a ne? No, lahko da se bo že srček videl user posted image . Jaz bom na pregledu točno 6t noseča in možnost za srček je že. Tudi mene je pregleda strah...res zelo zelo....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Avgustovke 2oo8
2.12.2007 19:46:20   
Erin
Jaaaaaa točno gnezdenje pravijo ja, vidiš to sem imela v mislih...a to traja vseh 9 mesecev...user posted image ker bom počasi začela že stran metat stvari ki jih še uporabljam pa bom mela čez 9 mesecev v takem primeru že prazno stanovanjeuser posted image samo da bo dete melo prostoruser posted image
Jaz tudi vedno čekiram wc papir pa se včasih kar vprašam:a sem sigurno nosečauser posted image , potem se pa spomnim ajaaaaaaa saj že skoraj 2 tedna nimam menstre, seveda seeeeemuser posted image user posted image user posted image Jupiiiiiiii pa je spet veseljeuser posted image
Pregled imam v  sredo, noseča bom 5 tednov in 6 dni, ene pravijo da se takrat še ne sliši srček, druge da se, no, bomo videli...samo pozitivno moram razmišljat ane?user posted image user posted image user posted image

Ej, punce, mamice bomouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 9:20:43   
K_a_t_j_a
Danes sem naredila test baby chech in se je pokazala rahla druga črtica!! Ne morem verjet, bom naredila še en test! 

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 14:37:15   
sayuri
K_a_t_j_a , čestitke user posted image user posted image user posted image . črtica je črtica, kakor jo obrneš user posted image . Sicer pa, kar naredi še en test, da se prepričaš user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 14:57:00   
Anonimen
K_a_t_j_a, čestitke user posted image user posted image . Kakor pravi Sayuri, črtica je črtica. Kar verjemi, da si srečka user posted image . Želim ti čim lepših user posted image  in čim manj slabosti, pa dobrodošla med avgustovkami user posted image

lp, user posted image

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 16:00:59   
Serendipity
K_a_t_j_a - čestitke še tu! user posted image

No, jaz sem pa prišla malo pogledat, če mi mesto šparate user posted image  Pa na eno kavico (Eriiiiin, a jo spet jaz moram skuhat? user posted image  Naj ti bo ...)user posted image

Kako ste punce? Se že zavedate, da v vas raste pikica? Želim vam vsem čim lepšo nosečnost, pa še malenkost za srečo:user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 16:14:45   
Erin
K_a_T_J_a - čestitam še tukaj!!user posted image user posted image user posted image   Povej, si že izračunala: boš julijka ali avgustovka?

Punce malo si poglejte te strani če želite... nekatere so v angleščiniuser posted image
http://www.i-am-pregnant.com/
http://www.mambaby.com/articles/sl/2207/aW5kZXgucGhwP21vZGU9JmxpZD1zbCZhcnRpY2xlaWQ9MjE5Mw==
http://www.mylittlebean.com/blinkies
http://babystrology.com/tickers/
http://www.my4m.com/_ostalo/szs/sola_za_starse.htm
http://www.zibelka.com/e107_plugins/links_page/links.php




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 16:16:29   
Erin
sori se* - sem jo že zjutraj pila pa je sedaj nisem.
Seveda šparamo mesto, ti samo pridiuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 17:46:49   
Erin
Punce a se je še kateri sladko zagabilo? Meni sploh ni več do sladkega pa sem prej kar rada kaj takega popapcala, pa skoz bi jedla salame pa kumariceuser posted image A se je še kateri kaj okus spremenil?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 19:39:46   
Anonimen
Živjo,

Jst moram reč, da mi sploh ne paše sladko, čeprav sem nora na vse sladko - lahko bi jedla samo torte in podobno user posted image . Paše pa mi kislo - kumarce, solata, mandarine, pomaranče, ... Tudi meso mi je "zadišalo", čeprav nisem največji ljubitelj mesa. Drugač pa sem opazla, da mi v trgovini smrdi na oddelku mesa in salam (tako zelo, da sem zadnjič mislila, da bom kar bruhat morala user posted image ).

A je kera zaspana in utrujena? Jaz bi lahko spala od jutra pa skor do večera. No, ko bi morala zvečer spat, pa nisem najbolj zaspana, čeprav vseeno hitro zaspim.

lp, user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 20:11:05   
Anonimen
Punce, pozdravljene!

Danes sem naredila test, user posted image bi drugače morala dobiti jutri ali pojutrišnjem. Torej, delala sem Clear blue in pojavila se je rahla črtica. Mislite, da je to to??????? UPAM!!!!!!!!!

Res si želim, da bi bila na seznamu avgustovk!!!!!!!!!!!

Bravo vsemuser posted image user posted image user posted image in srečno vsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 20:22:41   
naty13
Kar ne morem se ločit od vas, zato vas redno berem. Glavna tema je vidim krema proti strijam. Ja jest sem mela od Mustele pa je bla zakon. Dobila semjo v lekarni. Mazat se pa začnite takoj preden bo prepozno. Men je mal po joškah spokala koža. Valda ko pa prvo zrasejo. Punce takoj po kremce, Fantje pa naj vas mažejo. user posted image user posted image user posted image  Ful paše. Jest mam pa še vedno upanje da se vam pridružim, ker user posted image  še vedno ni.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 20:55:55   
Erin
urskaj - črtica je ČRTICA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestiiiiiiiiitam in dobrodošla med nami! Lepo user posted image ter zdravegauser posted image ti želimuser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 21:01:03   
sayuri
Punce, mest med avgustovkami je dovolj. Kar pridite user posted image user posted image user posted image

Jaz sem opazila, da se mi je izostril vonj. Prašek iz kopalnice mi do tukile smrdi. Danes sem v trgovini kupila čistilo za pucanje tal user posted image , pa sem kamaj v avtu zdržala, tko mi je smredlo.
Kakšnih posebnih zahtev po hrani še nimam. Paše mi zaenkrat vse, sladko sploh user posted image , nimam pa nobenega posebnega apetita po čem ekstremnem.Se spomnim iz prve nosečnosti, da mi je tko noro dišala goveja juha, katere nikoli v življenju nisem marala. Od takrat naprej pa jo redno jem user posted image
Erin, veš kaj...daj pri meni kar 2.user posted image  napiši. Je hudo videt 4.user posted image .user posted image Lahko pa pripišeš še leta - 31 jih štejem user posted image
urskaj, če je test pokazal rahel plusek, se lahko že veseliš user posted image user posted image user posted image
Anonimna user posted image , še ena, ki je popoldne zeloooo user posted image user posted image user posted image

Punce, a ste pomislile na to, da bomo rodile poleti, ko bo sonček, pa toplo, pa vse zeleno.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 21:01:44   
Anonimen
urskaj - res je, črtica je črtica! dobrodošla user posted image . želim ti prijetnih user posted image  in zdravega user posted image , pa čim manj user posted image

user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 21:10:39   
Erin



              user posted image



01.08.
  • Erin (1.user posted image )   26. let  GP 5.12., NS 23.1.
  • anonimna user posted image (2.user posted image GP 21.12.
  • Muklla (1.user posted image ) GP 18.12.
04.08.
  • anonimnauser posted image (1.user posted image ) 26.let GP 27.12.

05.08.

  • sayuri (2.user posted image ) 31.let GP 11.12.

07.08.

  • Nevaeva (1.user posted image ) 27.let GP 21.12.

xx.08.
  • cinca marinca (2.user posted image ) GP 7.1.  
  • Gajka (1.user posted image ) 28. let GP 19.12.
  • Lilie (1.user posted image ) GP 17.12.
  • K_a_t_j_a
  • urskaj

----------------------------------------------

Dekleta, ko izveste datume PDP, gin. pregledov-GP (ultrazvok -UZ, nuhalna svetlina - NS,..) kar sporočite, lahko pa mi poveste tudi katera nosečnost je to za vas, starost in pa seveda ko bo prvi  pregled mimo, koliko malih sončkov pričakujete...ja, lahko sta tudi dvauser posted image

Lepo in mirno nosečnost s čimmanj slabostmi ter zdrave user posted image vam želim!

Dobrodošleuser posted image




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Avgustovke 2oo8
3.12.2007 22:33:16   
K_a_t_j_a
Erin glede na moje dolge cikluse bom imela po moje rok kar v avgustu. Sem si tukaj računala PDP, pa je najdaljši ciklus sam 45 dni, meni je pa 46. dan ciklusa pokazalo user posted image . Po moje bo PDP tam nekje po 10.8.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Avgustovke 2oo8
4.12.2007 10:09:31   
K_a_t_j_a
Erin  prvi pregled imam 20.12.  Moja starost je 22 let.
Danes sem naredila še CB test in se je prikazal taaaaak lepi plusek.
http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=javni&albumid=20608&asortType=3&apage=1 tukaj ga lahko vidite!

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Avgustovke 2oo8
4.12.2007 13:27:22   
Anonimen
Punce, hvala!!!!!!!!!!!!!!!!

SREČNO VSEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?