|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007, 2.krog
20.3.2008 23:25:44   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: buškica

Ojla,

Na pa sem razkrinkanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image smotana jsuser posted image
sem hotela samo slišat, kako ste. lepo da si si vzela malo čas za "nas" user posted image
bom držala pesti za jutri, da ne bodo potrebna kaka zdravila in da boste šli normalno domov!
tvoja pupica pa je res pridna za papcatuser posted image super!!!
drži se in se še kej oglasi!

sem si ogledala albume user posted image
duska sem pogledala tut tvoj album dietauser posted image user posted image user posted image pohvale vredno!!
zdaj pa grem tut js spat-ni nobena za akcijo, pogrešam tiannouser posted image

lahko noč






_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 7:11:20   
jst86
jutro

dons se je pa čudež zgodil da sem prvauser posted image .ma sm si mogla budilko naštimat ker greva z Leonom v ZD.

annie pri nas je blo isto kot pri vas.edino da je mali imel vročino že v nedeljo.v sredo je dobil pikice.bila sem ful panična ker sem mislila da je alergija na antibiotik,kličem P,pa me je takoj potolažila da je to 6. otr. bolezen-po knjigiuser posted image pokliči pa povej kako je.jst mislim da te nima kej skrbet.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 8:00:29   
Pikica pokica
Joj, Aljab, si me spomnila.. pozabla sem gledati aerobiko ( NAS) user posted image  user posted image  user posted image . Pa sem za spremembo še bedela, ker sva z možekom gledala tv. Ah..

Mi imamo grzone probleme z GH, ker noče in noče ust odpirat.. Poje prvo žličko, pa mogoče mi še eno uspe v usta stlačit, več pa ne. Probala sem 1001 način, od skakanja pred njo, drugih načinov, da bi odprla usta ( flaška, keksi, igrače), do tega, da je res bila zelo, zelo lačna...user posted image Pred enim mesecem sem se še tolažla s tem, da še tako ni stara 6 mesecev in da še imava čas, ampak zdaj pa je že ta čas user posted image . Anab, očitno niste edini, ki še ne jeste.
Je pa vsaj spati začela po starem - celo noč user posted image user posted image user posted image . Danes se je prvič zbudila ob 6. 30 in še tudi ni zaspala nazaj ( zvečer je zaplala ob 8h) . Jo bo po mojem kmalu zmanjkalo user posted image .

Nana
, ja, Zoja je prijela rozino in jo prestavila v drugo roko, potem pa jo je seveda nesla k ustom user posted image .

Nefretiti, kaj pa vidve štrajkata?? Že 2x vaju ni bilo?? V pon. je aerobika, čeprav je praznik. Samo da veš user posted image .




(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 8:19:49   
aljab
Jutro!
Pikica Pokica
veš saj nismo tako slabe kot smo mislile. Celo izgledamo usklajene. Ampak ko pa kdo joka, se pa vse glave k otrokom obrnejo.user posted image Ej kako fajn, da ti spi celo noč!
Moja ma ful raje zelenjavo...brokoli, bučke...včeraj je pojedla kake 150 in še bi. Ampak je hranil ati.(tako da je bla potem za v banjo)
Duskamb ti je Sandra naredila reklamo...BRAVO!!!! Si že čist blizu cilja!
Buškica držim pesti!
Annie verjetno je res šesta... Pokliči P in vprašaj, da boš mirna.
december moja potica je že na pol pečena...kako ti gre ??user posted image Me mamo s sestricami natečaj katera speče boljšo. Tko da drži pesti, da mi ne rata luknja v sredi....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 8:58:14   
Pikica pokica
Aljab, potico pečeš? Si pridna user posted image . Jaz jo pa raje jem kot pečem user posted image  user posted image  user posted image . Kako fajn, da Janina tako rada je. Upam, da se tudi Zoji "odpre" user posted image .
Pa se sliši, ko user posted image jokajo? A mogoče veš, če je kakšna ponovitev oz.kdaj bo drugi del?

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 9:13:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aljab

Nefretiti že 2 grama.user posted image



user posted image

Pismo......pa nisem gledala.....vidiš, ko nisem prišla, pa nisem imela informacije kdaj bo user posted image

ampak nisem mogla včeraj, sem morala mamo k dohtarju v MB peljati.

Super novica je to, da v ponedeljek je aerobika. Ravno sem razmišljala, kako žalosten in dolg bo ponedeljek.



(odgovor članu aljab)
  Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 9:15:43   
babyrok
nana 27 - najlepša hvala. A se mogoče spomniš kje ste kupili vlažilec zraka ...v BC?

Rok danes zgleda boljši. Ponoči sem mu v posodi 2x zavrela vodo in vanj dala kamilico in mu nesla v sobico, da je bil zrak bolj vlažen in je dejansko lažje dihal. Zjutraj sva mu še čistila noska in potem je zaspančkal.

Kakšne pikice imajo vaši otroci? Jaz sem pri Roku opazila po trebuščku neke pikice ampak čisto majhne in zelo bledo rdeče, da se jih komaj vidi. Vročino je imel samo en večer - 37.4.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 9:32:39   
surya
Midva sva konec prejšnjega tedna imela tri dni vričino, potem so se pa pikice pojavile. Sem bila prepričana, da je šesta, je vse tak zgledalo, ampak nazadnje je bila alergija user posted image .  Mojega user posted image  je ful srbelo in se je ponoči praskal po nosu in učkah. Držim pesti, da ni alergija.

user posted image  se spet na svojem poligonu igra, mami pa  uživa ob user posted image  in rr. 

Ob desetih bo pa banano in borovničke jedel.

Lep dan vsem!

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 10:01:58   
annie
Našemu pa so HB pikice danes kar čudežno izginile user posted image ...ziher vem, zakaj jih je včeraj dobil. Namreč včeraj nam v stanovanju ni plinska peč delala in nismo mogli zakurit, zato sem user posted image imela čez dan malo bolj oblečenega (bodi z dolgimi rokavi, na vrh pa trenirkico iz flisa). Sicer je bilo v stanovanju nekje med 18-20 stopinj, ampak vseeno...jaz bebka popoldne, ko nam je serviser popravil peč, user posted image nisem trenirkico slekla in bi mu na vrh kaj tanjšega oblekla user posted image . Pa zgleda, da mu je bilo prevroče...upam, da je bil to vzrokuser posted image

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 10:28:07   
lemavrica
Ojla,

danes je pa spal od 9-24h vmes jedel in pol naprej do 5h, ko se je preselil k meni v posteljo in pol še do 9h. končno da ni bilo treba 3x vstajat. Zdej pa ima dopoldanski spanec.
Jedel bo pa lino z jabolki in banano na Allernovi za kosilo bom pa naredila al polento pa bučke al pa krompir in bučke. Se bom še odločila.

Vsem ki imajo pikice upam da ni alergija in da ste res fasali 6.bolezen.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 10:42:58   
LINA31
Dobro jutro,

Žan spi 1. rundo dopoldanskega spanja. Jaz sem že obesila perilo, pomila posodo in jedlauser posted image user posted image . Zdaj bom malo za dopuste pobrskala...je srček rekel, da naj kej izberem, pa da se bo strinjaluser posted image user posted image . Bom probala najti kej junija, pa pol konec julija oz. avgusta. Bomo videli.
Uf....danes je polna luna. Žan je kar mirno spal, le da sva se matrala zaspat zvečer in ponoči ob 4.00 bi on že vstal...po eni uri je zaspal do 7.45user posted image user posted image . Se pa je prvič zgodilo, da en dan ni kakaluser posted image user posted image . Očitno sta ga banana in korenček zaprla. Mu bom danes dala samo jabolko. Mogoče se bo odprlo.

Pri nas piha kot hudič, tako da bova doma. Popoldne moram pa v trgovino. Kako ste pa ve? Kaj počnete?

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 10:55:51   
lemavrica
Jaz pakiram bilanco in poročilo za AJPES ki ju moram danes oddat, pa perilo sem dala prat, morala bi tudi kuhinjo poštimat pa se mi ne da user posted image . Pol bova šla malo ven, vsaj v trgovino in na pošto bo treba.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 11:08:22   
sandra85
najprej bi vas prosila da danes močno stiskate pestke........!!!!!!!!!!!
Z Enejem jih močno stiskava že od 7h!!!

annie js pa upam, da je prebolel 6. otroško bolezen (tako ste dali 1 že čez!)

enej že od včeraj popoldan spet štrajka in poje le malouser posted image za malico je pojedel le 120ml in še to sem ga tako sililauser posted image zdaj pa gloda piškotka


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 11:15:15   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

najprej bi vas prosila da danes močno stiskate pestke........!!!!!!!!!!!
Z Enejem jih močno stiskava že od 7h!!!


Kaj pa sem spregledalauser posted image user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 11:51:36   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

najprej bi vas prosila da danes močno stiskate pestke........!!!!!!!!!!!
Z Enejem jih močno stiskava že od 7h!!!




oj Sandra, najbrž misliš zaradi mojega brata?!

Na žalost so operacijo prestavili in ne vem kdaj bo operiran. Spet dela nove preiskave, tako da še vedno čakamo da nam povejo kdaj bo operacija. Hvala vseeno, sigurno pomagajo pestke pri preiskavah, da bodo rezultati boljši! 

Sem pa bila včeraj pri njemu pa sem ga vidla samo za 2minuti. Je imel spet neke težave in so ga spet na nek poseg peljali. Mah, sem bila spet cela živčna in žalostna. Ampak jest upam na najboljše!!! 

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 12:26:48   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

najprej bi vas prosila da danes močno stiskate pestke........!!!!!!!!!!!
Z Enejem jih močno stiskava že od 7h!!!




oj Sandra, najbrž misliš zaradi mojega brata?!

Na žalost so operacijo prestavili in ne vem kdaj bo operiran. Spet dela nove preiskave, tako da še vedno čakamo da nam povejo kdaj bo operacija. Hvala vseeno, sigurno pomagajo pestke pri preiskavah, da bodo rezultati boljši! 

Sem pa bila včeraj pri njemu pa sem ga vidla samo za 2minuti. Je imel spet neke težave in so ga spet na nek poseg peljali. Mah, sem bila spet cela živčna in žalostna. Ampak jest upam na najboljše!!! 


Najbrž resuser posted image . Jaz se večkrat na dan spomnim nateuser posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 12:31:00   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

najprej bi vas prosila da danes močno stiskate pestke........!!!!!!!!!!!
Z Enejem jih močno stiskava že od 7h!!!




oj Sandra, najbrž misliš zaradi mojega brata?!

Na žalost so operacijo prestavili in ne vem kdaj bo operiran. Spet dela nove preiskave, tako da še vedno čakamo da nam povejo kdaj bo operacija. Hvala vseeno, sigurno pomagajo pestke pri preiskavah, da bodo rezultati boljši! 

Sem pa bila včeraj pri njemu pa sem ga vidla samo za 2minuti. Je imel spet neke težave in so ga spet na nek poseg peljali. Mah, sem bila spet cela živčna in žalostna. Ampak jest upam na najboljše!!! 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image itak bo vse ok!!!!!!! mislim na vas!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 12:31:40   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: LINA31

IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

najprej bi vas prosila da danes močno stiskate pestke........!!!!!!!!!!!
Z Enejem jih močno stiskava že od 7h!!!




oj Sandra, najbrž misliš zaradi mojega brata?!

Na žalost so operacijo prestavili in ne vem kdaj bo operiran. Spet dela nove preiskave, tako da še vedno čakamo da nam povejo kdaj bo operacija. Hvala vseeno, sigurno pomagajo pestke pri preiskavah, da bodo rezultati boljši! 




Sem pa bila včeraj pri njemu pa sem ga vidla samo za 2minuti. Je imel spet neke težave in so ga spet na nek poseg peljali. Mah, sem bila spet cela živčna in žalostna. Ampak jest upam na najboljše!!! 


Najbrž resuser posted image . Jaz se večkrat na dan spomnim nateuser posted image


HVALA!!!!!

< Sporočilo je popravil NalLa -- 21.3.2008 12:32:18 >

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 14:17:20   
lemavrica
Kok je pa danes mraz. Me je pošteno prepihalo, tko da sva šla samo na pošto in v trgovino pa hitr domov.

Naila tudi jaz držim pesti za brata.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 14:35:22   
sandra85
zdaj mu skuhala proseno kašo z bučkami (ta kaša ima tak user posted image okus, ne verjamem, da bo jedeluser posted image )čakam da se zbudi........
sem pa ta čas zlikala eno goro perilauser posted image hvala bogu sem se tega rešla!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 14:51:19   
lemavrica
Ufff na likanje pa raje sploh ne pomislim. Meni enostavno ne znese se spravit in začet likat. Sej večinoma je obešeno tako da ni treba ampak poleti oz. spomladi ko mož ne nosi ves čas pulovejev pa je trebauser posted image .

Jaz sem mu naredila krompir z bučkami, bomo vidli kako bo šlo. Sicer dvomim v kako navdušeno papanje ker ne mara zelenjave. Je kot mami.user posted image

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 21.3.2008 14:52:12 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 15:38:53   
annie
Midva pa sva se sedalje matrala pit iz Avent magičnega lončka...sem se mu mogla prav smejat, kako je bil smešen, ko je vlekel in mu ni bilo nič jasno user posted image ...ampak sva vztrajala in je spil kar 50 ml jabolčnega soka user posted image ...meni se za prvič to zdi super, bo pa drugič več, saj vaja dela mojstra user posted image Sem pa bila prepričana, da s tega sploh ne bo hotel oz. znal pit, pa sem sedaj kar srečna, da je pogruntal, kako gre, ker na stekleničko pa ga sedaj nisem hotela navajat, ker je sploh nikoli ni imel.

Vreme je pri nas tudi obupno, pravzaprav že celi teden user posted image ...ampak po eni strani, pa mi je pasalo, saj z Nikom sploh nisva nič kaj ven hodla, zaradi prehlada...

Zdaj pa grem prekuhat vodo za milupino riževo kašico, da jo bo pol jedel. Sandra kako je teknilo Eneju prosena kaša z bučkami? Namreč jaz sem jo tudi kupila, pa si mi sedaj fajn idejo dala s čim mu jo naj ponudim user posted image Kako pa si skuhala tole kašo?

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 16:02:04   
Pikica pokica
Vreme je tudi pri nas čisto  user posted image .

Mora z vami deliti izjavo našega Nika. Pride iz kuhinje do naju z Zojo, ki sva se ravno previjali in reče:

" Mami, nisem pil  vode iz Zojinega lončka ( flaške). Kolk je pa prej bilo vodice notri?"
Namreč ko jo je prinesel zraven, je bila skoraj prazna. Vprašala sem ga kdaj prej, pa mi je odgovoril:
"Ja pred tem, ko nisem pil Zojine vodice."

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 16:10:45   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica pokica

Mora z vami deliti izjavo našega Nika. Pride iz kuhinje do naju z Zojo, ki sva se ravno previjali in reče:

" Mami, nisem pil  vode iz Zojinega lončka ( flaške). Kolk je pa prej bilo vodice notri?"
Namreč ko jo je prinesel zraven, je bila skoraj prazna. Vprašala sem ga kdaj prej, pa mi je odgovoril:
"Ja pred tem, ko nisem pil Zojine vodice."

user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Šele sedaj sem ugotovila, da je tvoj sin tudi Nik user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: septembrke 2007, 2.krog
21.3.2008 16:14:14   
annie
...sem pa hitra, saj je na avatorju ime user posted image ....pa fejst je luškan- tak kot so vsi Nik-i user posted image user posted image

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?