|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
24.6.2011 21:06:53   
Talika23
Hvala za tako hiter odgovor ;) Pa imaš fejst močne krče?

(odgovor članu ares1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
25.6.2011 7:48:27   
ares1
odvisno od dneva. včasih nekaj dni nič potem pa zopet. včasih so komaj opazni včasih pa so bolj intenzivni. Na začetku sem bila prepričana da bo priško do ss. No pa na srečo niuser posted image .

(odgovor članu Talika23)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
25.6.2011 10:11:02   
Talika23
Tudi jaz upam ,da do tega nebo prišlo. Mi pa ni jasno kako me lahko že zdaj na zaćetku nosečnosti tako mantra.user posted image Upam da bomo le meli bebeka februarja.
Taki občutej mam kot , da bo glih zdaj zdaj šlo...

(odgovor članu ares1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
5.7.2011 19:52:27   
Jada82
Ja, tud jaz imam krče, danes je prav grozno. Sem v 5t in me je prav strah .... user posted image V 1. nosečnosti še zdaleč niso bile take bolečine, zdaj pa na čase prav ornk boli, na ta način, kot zgodnja faza popadkov, pa ja prav krči so, pa pogosti user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bo kljub vsemu vse ok. Ma v vsaki nosečnosti imam eno s... V 1. sem pa krvavela user posted image
Punci, poročajta, kako sta ....

(odgovor članu Talika23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
5.7.2011 20:00:41   
ares1
danes sem imela pregled (19t) in je vse ok, čeprav me je bilo strah, da bi bila slučajno že kaj odprta. No, po tem pregledu pa sem sedaj brez skrbi, ker očitno bojo pač krči ves čas prisotni. Naj bi pomagal magnesolv. Vso srečo

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
5.7.2011 20:02:47   
Jada82
Hvala .. zdaj bom popila kar eno magnezijevo tabletko, mogoče se kaj umiri .... oh ja ... vedno je nekaj, da ne moremo uživat, ane? user posted image

(odgovor članu ares1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
16.8.2011 20:04:38   
klarcy
a je imela katera en tak občutek praznega želodca? jaz to občutim, pa čeprav nisem lačna. sedaj čakam ali bo M prišla ali je sploh ne bo.. pa prsa so napeta in bolijo me. zamuja mi šele 2 dni. s testom bom šekašna 2 dni počakala

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
17.8.2011 20:44:31   
Čili 1

IZVIRNO SPOROČILO: klarcy

a je imela katera en tak občutek praznega želodca? jaz to občutim, pa čeprav nisem lačna. sedaj čakam ali bo M prišla ali je sploh ne bo.. pa prsa so napeta in bolijo me. zamuja mi šele 2 dni. s testom bom šekašna 2 dni počakala



Pri meni je blo tko, da sem imela občutek, kot da že 3 dni ne bi nič pojedla, čeprav sem npr. glih pojedla konkretno kosilo. Tko kot si rekla občutek praznine v želodcu. Tako je bilo v prvi in sedaj v drugi nosečnosti tudi.

(odgovor članu klarcy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
21.8.2011 19:24:37   
delfin3
lep pozdrav vsem!!!

tudi jaz se ubadam s temibolečinami in krči in je včasih skoraj neznosno..če sem pra zračunala sem nekje v petem-šestem tednu user posted image
tudi delam zelo težko, pri G pa še nisem bila. sem pa kozmetičarka-maserka. kozmetčnega dela no težko opravljati, a masiranje je pa prav muka....
bi mogoče morala bit doma, gre lahko kaj narobe, je pa to moja prvauser posted image
pa še to me zanima,kdaj se naročiš pri G.

hvala vsem za odgovore

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
21.8.2011 21:05:12   
nusi
k ginekologu se kar naroči, ponavadi dajo datum med 8 - 10 tedno, pa ne pozabi na nuhalno med 11 - 13 tednom. glede dela pa je tako, da tako zgodaj v resnici ne moreš kaj dost naredit, v bistvu moja g pravi da počitek lahko koristi mamici na plod pa nima vpliva, razen če delaš s strupenimi snovmi. Če je  vse ok ne bo nobene škode z masažo, samo ti boš pa utrujena. Saj ti bo g svetovala kako naprej. Čimbolj normalno živi naprej, jaz imam doma tamalčka, cele dneve sem  na nogah pa še njegovih 12 kil skos dvigujem, ampak če je s plodom vse ok ni problema.

Razni krči v maternici so ponavadi znak, da maternica raste, kar je v bistvu zaželjeno ane user posted image , lepo nosečnost in čimmanj tečnih strank


< Sporočilo je popravil nusi -- 21.8.2011 21:06:42 >

(odgovor članu Talika23)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
21.8.2011 22:16:11   
delfin3
nusi najlepša hvala za odgovor in pojasnila, sem se pomirila, je fajn slišat nekoga z izkušnjami....
nisem vedl, da se lahko tako kmalu čuti znake, oz. razširitev maternice....
upam, da bo rrs use ok, sicer mi pa tile fofumi zlo pomagajouser posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
23.2.2015 8:05:27   
dior01
Lep pozdrav punce!!

Imam uprasanje?
In sicer z fantom sma imela nezasciten spolni odnos tri dni pred O in 2x med O vsakokrat z izlivom. Nato sem se pocutila cudno hkrati pa prijetno kot da se nekaj dogaja v notranjosti. No kmalu zatem je nastopila se bilecina v levem spodnjem delu trebuha ki je bil kot nekaksen krc, ce sem lezala na desnem boku se je krc vec obcutil. Zjutraj ko vstanem me muci zelodec kot bi mi hotelo bit slabo (ali pa kot neka lakota). Vsake toliko casa se pojavi taksen prijeten obcutek v trebuhu kot neko metuljckanje.En teden se imam do M zadnjo sem imela od 3.2-6.2 in sicer 7.2. po odnosu sm imela krvav izcedek na hlackah kar pred tem ceu dan nic..
Imam pa obcutek da sem noseca (100%) nevem takšen obcutek me daje ( tudi sanjalo se mi je 2x da sem noseca). No sinoci sma imela odnos in me je med odnosom cel cas zbadalo na levi strani in mi ni pasalo kot ponavadi. Proti veceru imam zelo napihnjen in trd trebuh in kar tri noci zaporedoma vstajam ponoci na stranisce. Tudi pri bradavicah ( sicer nimam nabreklih in bolecih) se mi je pa na desni bradavici okoli predela pojavila temna zila.
Koliko cada po vgnezditvi prude do krvavitve in ali je to nujno za nosecbost?
Ali je lahko samo na dan menstruacije kaksen izcedek?

Je imela kaksna punca podobne prisrcne znakce predno je opravila CB?
Jaz bi ga nardila samo da ni prezgodaj?

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
5.5.2015 8:57:18   
ulaah7
Dober dan. Upam da mi boste znale tukaj kaj pomagat. Sicer sem danes klicala v ginekolosko ambulanto pa mi je sestra rekla da moram pit magnezij in da se bo vec posvetovala z ginekologino o mojih tezavah. Torej noseca sem 22 tednov in imam ze nekaj tednov nekaksne cudne krce. Bolecina je pri mehurju. Sprva sem mislila da mi mala pritiska na mehur ampak potem je ta neprijetna bolecina postala bolj boleca tako da sem zdaj v dvomih. Tej neprijetni obcutki oz bolecine trajajo vecinoma 5-10s potem pa se sprosti. Najbolj pogosto jih cutim v sluzbi(ko stojim ali hodim). Vceraj sem imela v 8h urah vse skupaj minimalno 10 teh hneprijetnih obcutkov/bolecin. Zdaj me je strah cakati do naslednjega pregleda (cez 2 tedna) in dvomim da me bo med. sestra poklicala nazaj. Ima katera podobne izkusnje?

(odgovor članu ares1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: krči v zgodnji nosečnosti
5.5.2015 9:19:01   
Daise

IZVIRNO SPOROČILO: dior01
Koliko cada po vgnezditvi prude do krvavitve in ali je to nujno za nosecbost?
Ali je lahko samo na dan menstruacije kaksen izcedek?

Je imela kaksna punca podobne prisrcne znakce predno je opravila CB?
Jaz bi ga nardila samo da ni prezgodaj?


Do vgezditve pride po 6-9 dneh po ovulaciji. Vgezditvena krvavitev ni nujna, pravzaprav je redka - torej definitivni ni nujno. Redkim izjemam testi pokazejo nosecnost ze nekaj dni pred predvideno menstruacijo, ampak ce ti lahko karkoli svetujem - POCAKAJ!! Ce bo negativen (kar gotovo bo ker je se prezgodaj), te caka zivcna vojna sama s sabo.

Drugace pa srecno!!!user posted image

(odgovor članu dior01)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?