|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 8:26:53   
Chebellca
Jutro!
Dd77, mene ginekologinja tudi vedno odspodaj pogleda, ampak tako bolj od daleč, samo zato da preveri, da ni slučajno kakšnega vnetja oz. kakšne spremembe.

Včeraj sem imela šolo za starše, je blo kar zanimivo...še pet torkovuser posted image , danes pa začnem z pranjem cotk...popoldan si grem pa stalno prebivališče spremenit in na socialno vprašat kako in kaj...
Drugače pa najina Lili miga kot nora, direkt pod rebra me brcauser posted image

Lep dan punce!

(odgovor članu ll01)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 8:41:29   
katrinka
user posted image dobro jutro cvekeuser posted image

kako ste spale - upam da najslajšeuser posted image

dopust - planiram iti tam okoli 25.6. ko bo praznik - pa najbrz vreme in morje ze dovolj toplo, za kakšen dan na naso obala ker je izola blizu...mi moj ne dovoli kamorkoli drugamuser posted image

- z mojim sva ta teden začela, mi je všeč...dosti zveš...potem pa tako in tako v praksi prilagodisuser posted image

dd77 - ti kar na morju ostani, med poletjem pa kam v hribe pobegni...npr logarska dolina mi je všečuser posted image

center za socialno delo - jaz mam papirje sicer doma a se mi jih ne da brat da bi jih razumela, se bom naslednji mesec kar odpravila tja in tam zrihtala vseuser posted image ena je spraševala kje koruznice očetovstvo zrihtajo - na centru ali upravni enoti oz. občiniuser posted image
imam pa eno vprašanje - v MŠ je rekla da naj se ze prej odločimo za ime in priimek otroka, pa stalno prebivališče in te papirje loh tud na centru zrihtamo in pol prinesemo v porodnišnico - tega lih ne zastopim, saj te po porodu pridejo iz mat.urada obiskat in to uredis a ne...pa se prej ne mores tega rihtat če spola ne veš...midva namreč nočva vedt in naj bo presenečenje


(odgovor članu ll01)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 9:17:39   
_ella_
IZVIRNO SPOROČILO: monty

katere posteljnine ste kupovale. men se gre predvsem zaradi tega, da bi bil kovterečk čimbolj kvaliteten, pa izvbiram med eno firmo ki jo imajo v Pikapolonici in Aljažem. Cena je skoraj isto grozno visoka. Kaj predlagate. in pazite, da ne bo v kovtru kakega puha ker ga potem ne moreš fino prat!!!!!!!!!



Tole od Aljaža ima vse 100% poliester polnilo. To jaz nebi dala. Raje kupi nekaj naravnega. Sama sem že razmišljala, da bi si kupila deko iz 100% bombaža in jo daš šivilji prikrojit, magari naj ti dve plasti skupaj zašije, da bo debelejša. Sem zadnjič v CP vidla fantastično za 38.-  200 x 140 cm velko.  V bistvu iz tega narediš kovter za v košaro 60x70cm  in za v voziček, ali pa za posteljco. So imeli tudi še večje. Se meni zdi dobra zamisel.

Fanj delite, jaz grem danes tudi Pikico prevert, če še v tla gledauser posted image

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 10:57:24   
monty
ellči, pa sej so vse umetne, tut naše! mislim, da so otroške res več ali manj vse poliester???? razen če kaj sam improviziraš. Samo kako boš pa prala potem to? če jaz samo omenim kaj takega bo moj dobu ****is, user posted image  ker za vse nekaj najdem. si sploh ne upam!

hvala za info glede očetovstva. Paipirje od CSD mam pa tut jaz doma pa so katastrofalno neumni. moram poklicat al pa v petek ko bom že pri dohtarju taj skočit!

lp


(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 11:42:20   
vim
Monty moj je uporabil enake besedeuser posted image user posted image user posted image , da bom doktorila iz vozičkov..user posted image user posted image user posted image user posted image ampak jaz sem med floto vozičkov gledala samo dva Quinny in Jane, zdaj kako dobit Jane voziček je pa res znanost in ker me potem dela moj živčno sem se tega projekta lotila kar samauser posted image .
Vidm, da bom iz jogija in kovtra tudi doktorat spisala, ampak do tam še nisem prilezlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Vse, ki ste imele danes ali včeraj preglede, superca, da ste spet videle vaše pikce. Glede vaginalnega pregleda meni ga dela vsakokrat ker imam vnetje, drugače pa ne delajo vsem saj tu pri naši G ne.

Katrinka tisto spusti o imenu (tudi jaz sem tako naredila) in povej le kako se bo pisal in kje bo stanoval..... in ja papirji za CSD so res DEBILNI, še jaz ne znam izpolnit pa bi načeloma to mogla znatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 12:30:24   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: vim

Katrinka tisto spusti o imenu (tudi jaz sem tako naredila) in povej le kako se bo pisal in kje bo stanoval..... in ja papirji za CSD so res DEBILNI, še jaz ne znam izpolnit pa bi načeloma to mogla znatiuser posted image user posted image user posted image user posted image


aha, super, toliko da vemuser posted image

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 13:07:09   
dd77
Evo mene s pregleda:

Vse ok.
Sem v 29t5d, mali ima 1,5 kg.
Moji kg +6, naslednji pregled 03.06.
 
Obrnil se je z glavo navzdol...super.
Prepisal mi je sirup Ferrum lek.
 
Ma kako lepo ker sem ga videla.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 13:14:30   
dd77
aja...mislim da mate tudi vi danes pregled ella, jasna81, svet.
Poročajte kej pupe...

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 13:56:30   
Češnca
dd77 tud jst sem mela danes pregled, samo me je jasna spregledala...Pa nič zato! user posted image  Punce le poročajte, kako in kaj, sem jst tud firbčna. user posted image

Moje poročilo: sem čist fuč, ker je mali imel danes posvetovalnico in cepljenje, pol pa jst G, ampak važno, da sta oba moja otročka (dokaj) zdrava. user posted image  Srček lepo bije našemu detecu, meni pa primanjkuje železa in sem seveda fasala tablete... Stanje kg: +8. user posted image  So se od zadnjič kar nabrali kilogramčki! Naslednji pregled pa 29.5.

Šibam kuhat, mam miškota doma, ker ma vnete očke in se lahko z rokicami prenese. Je tko bogi, ko z desnim očesom le na pol gleda... user posted image

< Sporočilo je popravil Češnca -- 6.5.2009 13:57:07 >


_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 14:18:46   
monty
čestitke za preglede user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

smo res že blizu zadnjega kroga a ne??? Men je kr spooky, da je le še 8 tednov do spremembe mojega življenja..... na bolje seveda.

a katero križ boli! mene boli že dva dni ko hudič, pa sem mislila, da me od hoje, pa me očitno od sedenja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

železo - a so vam po hemoglobinu vidli, da vam ga primanjkuje. ali so vam dali gledat prav železo??
kaj pa tretji test za tokso??? je že na sporedu? mislim, da pri meni v petek bo ker sem že 32t.

veste kaj me zanima, a bodo pregledi do konca na en mesec ali kaj bolj pogosto?
 
vim -  vzemi si čas za naročilo preko O-baby ker jaz že dva dni v prazno pisarim na tel se pa nihče ne javlja user posted image . najprej so mi takoj odgovorili zdaj pa nikakor ne dobim IBAN številke in ostalega za nakazilo. za crknit je tale projekt JANE 2009. Mislim, da si bom vzela čas in jim direkt v Barcelono ne kljut mail poslala, da so na našem koncu u k... s prodajo.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 14:26:17   
dd77
monty- meni so videli po hb da mi manjka železa.
Vrednost gre od 120-180, jaz mam 120 pa vseeno so mi zadnjič prepisali tablete katere mi sploh niso pasale, pa sem jih nehala jemat.
Zdej mi je G prepisal sirup.

Tudi jaz sem pričakovala da bojo pregledi zdej bolj pogost,i ampak kao če je vse ok te normalno na mesec naročajo.
Tako mi je rekel moj G., in me naročil čez mesec.

Aja test za tokso mi je naredil samo enkrat na začetku in to je to....booo.

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 14:30:53   
dd77
čašnca- kolko pa je ta tvoj otročiček težek?

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 14:41:05   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: dd77

Aja test za tokso mi je naredil samo enkrat na začetku in to je to....booo.


jaz pa sem imela ze 2 testa, pa konec meseca ko imam G bom najbrz mela se ta tretjega....zanimivouser posted image

(odgovor članu dd77)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 14:47:29   
monty
dd77, če si bla prvič pozitivna potem je okej, če pa si bila negativna pa bi ti moral narediti še dva testa!!!!!!!!!!!

katrinka v katerem tednu pa boš konec meseca?


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 14:52:30   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: monty

katrinka v katerem tednu pa boš konec meseca?



točno narejenih 30 tednov, torej začetek 31.tednauser posted image
no, 25.5. ko imam pregled pri G in vem da me bo poslala se kri datuser posted image

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 15:04:10   
_ella_
user posted image Evo mene iz pregleda; voda,kri in blato super, tamala ima pa manekenske mere za 32  teden. Se vidi da bo prava Heidi. Tko naj bi ji blo ime. Nam je pokazala obrazek in je čist po menuser posted image  Sem jo takoj prepoznala. Sicer je pa še vedno na glavo postavljena in moj G ne pričakuje, da bi se še kaj obrnila, kvečjemu iz leve na desno in  nazaj.

No men so pa hemoglobin namerili kar 140, in mi je sestra rekla,da sploh ne rabim Neo-vin tablet jesti. Sam jih bom sigurno še do konca nosečnosti. Ziher je ziher.

Ja pa naslednji pregled imam  9.6. mi je rekel, da če je vse v redu tudi v 8 mescu še na 1 mesec naroča, če je pa kaj narobe pa nej se sama oglasim. Potem bom pa imela preglede na 1 teden.

No 1 teden doma na kavču čez prvo majske je mojim kilam tud škodlo sem že na +11,3 kg


IZVIRNO SPOROČILO: monty

ellči, pa sej so vse umetne, tut naše! mislim, da so otroške res več ali manj vse poliester???? razen če kaj sam improviziraš. Samo kako boš pa prala potem to? če jaz samo omenim kaj takega bo moj dobu ****is, user posted image  ker za vse nekaj najdem. si sploh ne upam!



No to ni čisto res, sama sem v BC kupila odejo za v košaro 60x 70 k ima polnilo 90% bombaž in samo 10 % poliester. V avstriji pa sem kupila odejo 100x 140 za posteljico, polnilo je pa 100% neka drevesna volna, primerna tudi za alergike, ki se klimatizira in je primerna za poleti in pozimi. Se pa pere na 60 in suši v sušilcu brezu problema.Sem dala 45.- Dobila pa v XXXLutzu, če koga zanima.
Tist o narejeni odeji iz bombaža se čisto normalno pere v stroju, kot se pač bombaž pere. Ipak bi dala čez še prevleko.  Mam problem ker imam prevleke v različnih dimenzijah. Mam dve prevleki, kjer dekica not ne paše. Zato se mi poraja ta zamisel. Sicer pa Monty tvojmu ni treba vse v naprej povedat, potem mu pokaž kako si se znajdla. user posted image  Jst pri mojmu tud tko delam. Malo je treba pri descih žensko diplomatijo uporabljat. Izberi pot najmanjšega upora.  Na koncu bo prepričan , da ima doma najbolj sposobno ženouser posted image  Boš vidla. 

< Sporočilo je popravil _ella_ -- 6.5.2009 15:08:32 >

(odgovor članu monty)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 15:04:13   
ksandra
Ojla julijske user posted image !

Včeraj sem imela pregled. Sicer user posted image  nisem videla- ga zato toliko bolj čutim vsak dan. V bistvu mi je G samo zmerila razdaljo simfizo-30 cm. Sem jo vprašala, če je kaj narobe z rastjo otroka, ker mi že več kot 14 dni ni zrasel nič trebuh(merila sem ga za naše podatke). Rekla je, da to nič ne vpliva na velikost otroka, da je pomembna ta razdalja simfiza.
Naslednji pregled imam 26.5, dan prej moram pa dati kri za preiskavo hepatitis B
Zdaj imam pridobljenih že 9kg, upam da jih do konca ne bo več veliko user posted image
 
Glede nadaljnih G pregledov, mi je G rekla, da jih bom zdaj imela na 3 tedne, zadnji mesec pa 1xtedensko. Baje da tako je.
 
Drugače pa že 14 dni uživam na dopustu; stari, novi dopust in nato porodniška. Tudi jaz imam že vse papirje s CSD doma, ki pa še čakajo na zadjo plačo, ki jo morajo moji delodajalci vpisati- v bistvu zadnjih 12 plač.
 
Danes greva z mojim prvič v šolo za starše. Imam že pripravljeno torbo- samo peresnice nimam user posted image .
 
Lep dan !



 

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 15:07:27   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

IZVIRNO SPOROČILO: monty

katrinka v katerem tednu pa boš konec meseca?



točno narejenih 30 tednov, torej začetek 31.tednauser posted image
no, 25.5. ko imam pregled pri G in vem da me bo poslala se kri datuser posted image


Tudi jaz sem že imela 2 testa, in bom imela 3. po naslednjem pregledu ki ga imam 19.5. (takrat bom 30 t 5 d)

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 15:10:16   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: ksandra


Drugače pa že 14 dni uživam na dopustu; stari, novi dopust in nato porodniška. Tudi jaz imam že vse papirje s CSD doma, ki pa še čakajo na zadjo plačo, ki jo morajo moji delodajalci vpisati- v bistvu zadnjih 12 plač.
 
Danes greva z mojim prvič v šolo za starše. Imam že pripravljeno torbo- samo peresnice nimam user posted image .
 
Lep dan !
 


Eno pitanje glede tega - a ve ste že dobile potrdila  vašega G o PDP - pač potrdilo ki se odda kot priloga k vlogi na CSD (za nastop porodniške- kako veste kdaj jo boste nastopile?)
 
ali še nimate potrdil in ste kljub temu pole od CSD nesle v službo za vpis 12 plač?




 


< Sporočilo je popravil elevitka -- 6.5.2009 15:11:04 >


_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu ksandra)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 15:44:56   
Anonimen
Jst že vem, da nastopim porodniško 10.6.2009, mi je G izračunala, potrdilo pa dobim naslednji teden (v ponedeljek) in potem v torek dirkam direkt na CSD.user posted image

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 6.5.2009 15:45:34 >

(odgovor članu elevitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 15:50:26   
vim

 

[/quote]
Eno pitanje glede tega - a ve ste že dobile potrdila  vašega G o PDP - pač potrdilo ki se odda kot priloga k vlogi na CSD (za nastop porodniške- kako veste kdaj jo boste nastopile?)
 
ali še nimate potrdil in ste kljub temu pole od CSD nesle v službo za vpis 12 plač?




 

[/quote]

To pa tudi mene zanima, jaz nimam še nič papirjev, in obrazce bom na CSD nesla ko bom imela. Se mi ne da prej z birokracijo ukvarjatuser posted image

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 15:51:09   
vim
Ja in zakaj mi citiranje ne delauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , spet nekaj zmutila

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 18:02:45   
Hator
Jaz sem potrdilo o pdp dobila že en mesec nazaj, pdp imam 1. 7., porodniško nastopim 3. 6., nisem pa šla še na csd urejat papirjev. Gre se največ 60 dni prej.

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 19:14:36   
zoga08
Hoj čvekice.
No ko ste ravno pri CSD, jaz sem bila na svojem da mi je povedala kaj rabim izpolnit oz. kako in kaj. user posted image
Za poročene!
Izpolniš prvi del obrazca S-1/1 (osebni podatki), Prilogo S-1 izpolni tvoj delodajalec. Izpolniš prvi del obrazca S-1/2 (očetovski dopust) drugi del ga izpolni oče po porodu otroka, ko mora na CSD nest podatke, ter prilogo S-1, ki jo izpolni možev delodajalec. Ko imaš te papirje neseš na CSD in je to to.user posted image  
Upam, da vam je v pomoč.

Potrdila za PDP pri nas ne rabimo (CSD Domžale) je veredostojen podatek iz obrazca, tudi fotokopije iz materinske knjižice ni potrebo dati.user posted image

Aja še eno vprašanje glede previjalne komode, jaz sem bila danes v IZImobile (mengeš) in me zanima če ima katera njihovo previjalno, pride 170 evr (ima 4 predale ali predal in omarico). user posted image Imate kakšne izkušnje s to firmo????

Pozdravčka še 7x grem v službouser posted image , potem pa uživam, že odštevam.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Julijke 2009
6.5.2009 19:50:49   
_ella_
žoga08-jaz imam komplet garderobno sobo in garderobne omare od IZI mobili in sem zelo zadovoljna. Previjalne komode pa nimam od njih, tko da ti kaj specifičnega za njo ne znam povedati. Imajo pa nasploh kvalitetno robo in dostava je bila tudi v roku ali celo prej. Tko da od mene same pohvale za njih.

Potrdilo o PDP-ju sem pa jaz danes na pregledu  v 32 tednu dobila. Sem pa vidla da mi je že ob izstavi materinske knjižice nekje 12 teden piše, kdaj nastopim porodniško. To je na strani 5 čisto vspodaj.
Napotnico za v porodnišnico in rešilec pa mi nočejo še dati. Sem prav vprašalauser posted image  Sem rekla če hočejo stem preprečiti prezgodnji poroduser posted image  se je sestra samo nasmejala.


(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?