|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:50:56   
Cveta28
Čvekice tole je samo en fast forward post od mene.
Danes pri dr. zeloooo hitro dobila bolniški list, s ponedeljkom gremo na dopust in potem 13.3 se začne porodniška. JUPI user posted image user posted image user posted image  Potem sem danes še šibala do kolegice v Tržič (rok ima čez 1t) in sva malce pokramljale, pa malček mi je stvari pokazala in še en lep sprehod po sončku sva naredile. Proti večeru sem oblekice za koderčka skupi spravila in jih označila od katere mamice sem jih dobila (z alkoholnim flokijem sem na listke s ciframi samo pripisala imena otrok). Pri tem pa sem naletela na eno posebno težavo, ki me zasleduje že celo življnje. Namreč zadnjič sem v H&M kupila stvari za koderčka in potem mi je pri vsaki trgovini nekaj piskalo. Ker varnostnikov ni bilo od nikoder sem seveda lepo odšla domov. Danes pa sem ugotovila, da je na eni stvari ostala tista zadevica s tinto user posted image user posted image user posted image  Tako, da grem jutri nazaj in jih na user posted image . Sedajle pa še šibam narediti malico za jutrišnji izlet v Ikeo (Celovec) in druge štacunce ter na hitro zaščitit okna od splanice, ker bo moj koder med vikendom prebarval najino bodočo sobo ter namontiral vse pohiištvo. JUPI user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:52:55   
Cveta28
O user posted image pa več čez dan ali dva user posted image . Povem samo toliko, da meni FUL PAŠEEEEEEEEEEE!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:58:07   
detelja
cveta28 a misliš, da bova rodili na velikonočni petek????user posted image  jaz si ful želim, da bi na rok rodila, sam ne vem kaj bo naš user posted image  povedal...me pa že pošteno matra kaj bomo dobili user posted image  ali user posted image ....v torek imam pregled + uz pa ne bom vprašala....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 20:03:27   
NinaMM
Sonček, če ga je moja babi nabrala na Barju, je najbrž tudi pri vas že kaj ... Dober je. user posted image

Mja, takle mamo tiste, ki imamo gostince. Ampak je bil pa čez dan doma, pa vikend je frej. Saj se navadiš.

_____________________________

14. 4. 09 se je rodila najina Zarja.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 20:08:13   
brigita23
regrat-mmmmmmm zdej ste mi pa lušte nardile, grem jst tudi jutri na vikend v lov za njim, če ga je že kajuser posted image  Pol ga pa fajn s krompirčkom nardimuser posted image user posted image user posted image .

slončkanje-ja detelja maš prav, sej hormončki so že začeli delovati, še bolj pa bojo.....boge me, pa naši dragi. Eh bo pa drugo leto boljšeuser posted image

poletje-jst sem ravno zadnjič ko sem brisala prah v omarah vzela ven te vakumske vreče kjer imam svojo staro poletno garderobouser posted image  Bo mogla kar na naslednje leto počakat. Sem ravno danes svojga hecala, da bom letos nosila enodelne kopalke s kiklcouser posted image user posted image user posted image user posted image , pa šlafeka tudi ne bom rabla za v vodouser posted image .
Sam pa komi čakam, no še prej porod potem pa poletje.



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 20:12:42   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

cveta28 a misliš, da bova rodili na velikonočni petek????user posted image  jaz si ful želim, da bi na rok rodila, sam ne vem kaj bo naš user posted image  povedal...me pa že pošteno matra kaj bomo dobili user posted image  ali user posted image ....v torek imam pregled + uz pa ne bom vprašala....


pa veliko noč bosta pa mnda še počakale doma, drugače vama šunka pa jajčke uidejouser posted image user posted image user posted image user posted image  aja pa potica.
UZ maš v torek, kak fajn boš poročala ne.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 20:46:22   
sonček85
cveta:res neprijetna stvaruser posted image
nina:ja res je je pa vikend domauser posted image ja upam ,da je res že k  komi čakam da se ga pošten najemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 21:09:04   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

glih razmišljam, da vse pišete o lepem vremenu itd....zdaj bo pa nastal problem...pomlad se je začela prebujat, naši hormončki (user posted image ) nam že itak delujejo prekomernouser posted image , dragi stojijo "na zavori"...nas bo pa začel še bolj razganjat...se mi zdi, da bodo naši dragi še bolj ogroženiuser posted image user posted image user posted image


Detelja, zima je še, tebe pa že tako meče...kaj bo šele spomladi.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 21:09:19   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

O user posted image pa več čez dan ali dva user posted image . Povem samo toliko, da meni FUL PAŠEEEEEEEEEEE!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti pohotnica ti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 21:11:02   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

cveta28 a misliš, da bova rodili na velikonočni petek????user posted image  jaz si ful želim, da bi na rok rodila, sam ne vem kaj bo naš user posted image  povedal...me pa že pošteno matra kaj bomo dobili user posted image  ali user posted image ....v torek imam pregled + uz pa ne bom vprašala....


pa veliko noč bosta pa mnda še počakale doma, drugače vama šunka pa jajčke uidejouser posted image user posted image user posted image user posted image  aja pa potica.
UZ maš v torek, kak fajn boš poročala ne.


Jajčka oz. jajčki pa še morata pobarvat doma.user posted image user posted image user posted image
Js bom mojemu letos bolj v žive barve, no, ena bo mogoče s čebulo (sej veste tist ko se da čebula in v štunf).user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 21:35:22   
malcekvita
ma ste face!!! zdejle sem se fajn nasmejala, ko sem brala vaše poste. ve pohotnice, ve!user posted image  no ja, sej pri nas je pa situacija taka, da se moj ful boji da i bilo kaj narobe, jst si pa tudi ne upam, ker mi hitro trebuh otrdi, tako da naju lepše nočne in jutranje urice čakajo nekje junija ( 6 tednov po porodu).
lepo pančkajte aprilčice moje, prej pa vseeno malo potelovadite tiste, ki smete user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 21:36:56   
malcekvita
sonček dejva si izmenjat tel. št. preko ZS, da boš lahko objavila na forumu, ko se rodi naš sinko.
zdej pa res nočko vsem, pa pa

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 22:37:33   
*Junona*
Nočko punce!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 22:44:30   
*Junona*
Aja, še nekaj - tole sem dobila po mejlu in bom kr sem prpopala.



No, pomlad (upam da kmalu) prihaja in je tale nagajiva pesmica kot narocena ...




Spet bo kmalu prisel tisti pomladni dan,

ko treba dat bo zimske gate stran,
si treba bo nadeti tangice

in lepe pisane rozaste spangice.
A kaj se cudo cudno tu godi,

tangice premajhne so za stevilke tri!
Le kako se je to zgodilo,

da telesce se je tako poredilo?

Je bilo predolgo zimsko spanje,
zdaj pa je porazno tole stanje.

Nic ne pomaga jok in stok,
treba bo v nov naskok!

Zdaj sta na vrsti regrat in solata,
da bo spet manjsa zadnja plata,

pa treba stopit bo na planine,

da lepse bodo te obline.
Saj zdaj je konec dolge zime,

fantje ze cedijo sline,
zato le pazi draga punca,

da se speh okrog ne gunca...



IN TAKO SEM ODGOVORILA ....


Pri meni se vseskozi gunca,

tud' kmet ma rajs debel'ga junca,

airbag je tud' priporocljiv,

ce hoces biti manj ranljiv.

In pa: vemó, da suhe babe
so prepogosto volje slabe,
nataknjene in neprijazne
in mlahave kot vrece prazne.

Poskusi sam in videl bos,

kako lahko gre vse na noz,

ce moras dan za dnevom biti

sestradan in z vrvico v riti.



_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 7:13:40   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

cveta28 a misliš, da bova rodili na velikonočni petek????user posted image  jaz si ful želim, da bi na rok rodila, sam ne vem kaj bo naš user posted image  povedal...me pa že pošteno matra kaj bomo dobili user posted image  ali user posted image ....v torek imam pregled + uz pa ne bom vprašala....


pa veliko noč bosta pa mnda še počakale doma, drugače vama šunka pa jajčke uidejouser posted image user posted image user posted image user posted image  aja pa potica.
UZ maš v torek, kak fajn boš poročala ne.


ja, to bo pa user posted image odločal, kaj bomo delali za veliko noč mogoče pa bomo namesto barvali jajaca, praznili jajcauser posted image  (user posted image )user posted image ...a seveda bom poročala kaj in kako je z mano in z našim user posted image ...upam, pa da bo z mojim mv še vse v redu...

Junona kdaj me bo pa metal, če ne zdajuser posted image ...boljše je, da mislim na bedarije kot pa da se obremenjujem kako bo porod, kaj če bo to ono narobe itd....a ne?

malcekvita saj to je problem-moški se bojijo, da bi kaj naredili bebiju...pol pa ga 2 mesca pregovarjam, da je ful suša, da bi lahko kaj malo sem ter tja potelovadila in ko mi končno rata potem drugi dan umira, da ga rebra bolijouser posted image user posted image user posted image  še dobr, da kaj drugo neuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 8:23:42   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: malcekvita

sonček dejva si izmenjat tel. št. preko ZS, da boš lahko objavila na forumu, ko se rodi naš sinko.
zdej pa res nočko vsem, pa pa
Sem ti poslala ZS


Jutro!!!!
No jaz sem pa danes imela grozno noč.Najprej lepo zaspim,nato pa se okol polnoči zbudim vsa potna,slabo ,skoraj na bruhanje,dihala k konj,grem na wc nič,tko da sem spila kozarec vode in odprla okno ,zaspala in me ob 4,40 zbudijo neki norci k so se drli"ubil te bom,nekaj so se kregali,tepli,tolkli,....svašta" no potem sem pa le lahko zaspala nazaj do 7.00 k je moj prilezu v postlouser posted image Aja povrhu vsega se je pa še Aleks zbudu k sem dragemu pisala da če bojo še pred blokom da naj pazi in me je klicu nazaj in Aleks koda bi vedel da se menim z njim je začel brcat-skupaj 15 minutuser posted image user posted image atijev ljubčekuser posted image
Zdaj grem pa v trg. potem pa k mamici,da se naužijem svežega zraka.Joj kako nama bo pasalo z Aleksomuser posted image user posted image user posted image user posted image

Lep vikend vsem in upam ,da nisem preveč zatežilauser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 8:47:54   
detelja
sonček a veš, da sem jaz to že tudi opazila...ko ati dela pa pride bolj pozno domov (ponavadi čez vikend) pa ko pred vrati cinglja s ključi se naš user posted image  začne premikat brcat, rivat....prav zanimivo...user posted image user posted image user posted image

pri nas imata tudi v enem bloku dva vedno "fešto", ko je polna luna...pol pa slišiš take kletvice, da ti je slabo...

pri nas pa je končno posijal sonček...ati je odšel delat...mamica pa se je odločila, da bo lilalnik mal matralauser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 8:51:06   
sonček85
Ja res je koda bi mali že zdaj vedeli ,da atijev ni.Pa tudi k gre delat je eno uro prej tko živahen ,da ga potem oba pomiriva ,da gre ati samo dinarčke služit in pride ,pa se malo umiri.user posted image user posted image carte atijeve

Ja mamo mi sosede tud take k pride foter s kake fure al pa dela pa se kregajo,tolčejo razbijajo,... sam to so bli pa neki fanti pred bloki -pijani po mojeuser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 9:39:05   
Miška2006
Dobro jutro vsem. No, da malo razbijem to zatišje.

Vas moram prav pohvaliti kako lepo vam gre čvekanje. Čestitke tudi za število strani....kmalu boste odprle naslednji del .... bravooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ne vem, če ste že obdelale naslove pod katerim bodo naši bodoči....aprilski srčki. Ste to že dorekle?  Če še niste počasi predlagam, da začnemo razmišljati, ker marec bo kar hitro mimouser posted image user posted image user posted image .

No, zdaj grem pa na kavico, ki mi jo je skuhal moj user posted image .


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:01:16   
*Junona*
Dobro jutro.user posted image
Spet je pred nami sončen dan.

Detelja, prav je da si takšna, kot si opazila tudi meni piple 100 na uro.user posted image user posted image user posted image Saj imamo za kaj bit vesele, a ne?user posted image user posted image user posted image

Miška2006, to si se pa super spomnila, bo treba začet zbirat naslove.user posted image user posted image user posted image

Sonček, pa zdaj si v redu?


Punce, men se pa zdi, da mi voda zastaja, no ne vem, zatečena nisem, ampak pijem full, lulat pa sploh ne grem, kile grejo pa počasi gor kljub zdravi prehrani (jem približno tako kot tiste user posted image , ki imajo sladkorno in imajo predpisano dieto). Do zdaj mi je uspelo držatr kg, ampak zdaj pa kar ne gre.user posted image Me malo skrbi, da bi se preveč zredila. Čeprav tole je po moje zastajanje vode, kaj mislite? Bi morala zatekat, če bi šlo za zastajanje?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:10:20   
*Junona*
 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
 8. zakladi aprilk 2009
   9. aprilski sončki 2009
                        10. aprilski princi in princeske 2009
            11. aprilčki in aprilčice 2009
        12. metuljčki aprilčic 2009
     13. aprilski medeki 2009
        14. navihanci aprilčic 2009

Nekaj predlogov, napišite še svoje in potem lahko glasujemo.

< Sporočilo je popravil *Junona* -- 28.2.2009 10:18:53 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:18:40   
sonček85
JUNONA:hvala za skrb,ja sedaj sem ok,po moje je bila kriva večerjauser posted image ,sam mi je bilo pa res čudno kr vroč mi je blo pa ko konj sem dihala ,k sem pa okno odprla je bilo pa takoj bolje.Še dobro da me ni na poti na wc skp vrglo ,ker nisem vedla al bom bruhala,al kaj pa kr neki mi je blo.
Mali sedaj veselo miga in vem ,da mu ni nič,že ob 4.40 je veselo brcaluser posted image user posted image user posted image potem zgleda zaspal in zdaj k sem se najedla  skače ves vesel po bušiju.user posted image user posted image

predlogi:meni sta všeč 12 in 14 ,ker ostale se mi zdi da nekako že imajo predhodniceuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  me je mami klicala in  vprašala če moj je sladko zelje ,da prideva na kosilouser posted image user posted image user posted image sem pa rekla da naj se ne ozira nanj,kr naj skuha kar bo.user posted image user posted image user posted image moja zlata mami ,skrbi za atija od bodočega vnučkauser posted image user posted image

predlog:
pomladni nagajivčki 2009



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:20:25   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

JUNONA:hvala za skrb,ja sedaj sem ok,po moje je bila kriva večerjauser posted image ,sam mi je bilo pa res čudno kr vroč mi je blo pa ko konj sem dihala ,k sem pa okno odprla je bilo pa takoj bolje.Še dobro da me ni na poti na wc skp vrglo ,ker nisem vedla al bom bruhala,al kaj pa kr neki mi je blo.
Mali sedaj veselo miga in vem ,da mu ni nič,že ob 4.40 je veselo brcaluser posted image user posted image user posted image potem zgleda zaspal in zdaj k sem se najedla  skače ves vesel po bušiju.user posted image user posted image

predlogi:meni sta všeč 12 in 14 ,ker ostale se mi zdi da nekako že imajo predhodniceuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  me je mami klicala in  vprašala če moj je sladko zelje ,da prideva na kosilouser posted image user posted image user posted image sem pa rekla da naj se ne ozira nanj,kr naj skuha kar bo.user posted image user posted image user posted image moja zlata mami ,skrbi za atija od bodočega vnučkauser posted image user posted image

predlog:
pomladni nagajivčki 2009




Po moje mora bit mesec zraven, ker pomlad ni samo aprila. Zato sem  dala tam en predlog aprilski nagajivčki 2009.


< Sporočilo je popravil *Junona* -- 28.2.2009 10:22:16 >


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:21:39   
*Junona*
Samo da si sedaj ok.


Mmmmm, sladko zelje.

Mene je pa danes razjezila vaga, tako da grem iz same jeze danes na pico.user posted image user posted image user posted image Me je dragi povabil in itak ga ne bom zavrnila, imam vsaj izgovor, da lahko jem.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:28:55   
sonček85
junona:a vaga te je razjezilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kr pokaž ji da si ti glavna in pojej po pici še kak posladek,jaz bom jutri spet pekla ,pecivo iz ribeza in skute-njamiiii,zadnje čase imam tako voljo za pečt ,pa še lepo mi ratauser posted image user posted image

Ja prav imaš glede predlogauser posted image bučka jaz
No naj sta mi 12 in 14 kot sem rekla,jaz nimam nič pametnega drugauser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?