|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 17:33:27   
*Junona*




 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
 8. zakladi aprilk 2009
   9. aprilski sončki 2009
                            10. aprilski princi in princeske 2009 (I)
            11. aprilčki in aprilčice 2009
             12. metuljčki aprilčic 2009 (I)
     13. aprilski medeki 2009
        14. navihanci aprilčic 2009
      15. aprilski nagajači 2009
  16. aprilski cvetki 2009
      17. aprilski svedrčki 2009
                   18. aprilsko pomladni cvetki 2009
                   19. aprilske mačice in mački 2009
      20. aprilske bunkice 2009
    21. aprilski pocrtki 2009
                        22. aprilske zvončice in zvončki 2009
    23. aprilski čmrleki 2009
         24. pomladno aprilski čmrleki

Sem s črticami označila št. predlogov.

Sonček, izberi enega, ki ti je najbolj všeč. Js ga še nisem, se še nisem odločila, katerega bi...


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 17:34:36   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Celjanke, eno vprašanje mam za vas! Ali so ob nedeljah vse trgovine v City centru odprte, ali samo Spar? Predvsem me zanima za H&M!


Men se zdi, da so vse, ampak ne vem do kolkih.
Naj še za vsak slučaj katera pove.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 18:11:05   
Arwenko
Vse je odprto razen banke do 15h ob nedeljah user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 18:12:23   
Arwenko
2x napisala...user posted image

< Sporočilo je popravil Arwenko -- 28.2.2009 18:16:35 >

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 18:30:24   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Junona tudi jaz sem imela nedolgo nazaj probleme z vodo...pila sem litre in litre lulat pa sploh nisem šla...in drugi dan, ko sem se tehtala je vaga pokazala +2,5 kg...sem mislila, da me bo kap...od kod kar +2,5 kg...pol pa sem tisti dan cel dan samo lulala, čeprav sem ful malo pila...in tretji dan so kg že spet padle...sicer pa tudi nisem bila zatečena...mogoče malo v noge...


Js tut upam, da bo šlo to ven iz mene, ker me žeja ko da ne bi cel teden nič pila. še nikoli se mi ni to naredl. Zatečena pa tudi nisem.



ja, vem kako je to...tudi jaz sem pila, pila, pila in pila...pa sploh mi ni blo treba lulat...mogoče me je kdaj user posted image  brcnil/boksnil po mehurju pa sem šla, ampak tudi ni nič teklo...je pač sam tisti filing bil...pol drugi dan pa sem lula in lulala...če do pon. ne boš začela odvajat vode bi bilo pametno poklicat gin., ker nikoli ne veš kaj se skriva za tem...izogibaj se slane hrane...saj ni nujno, da si zatečena...veš voda se ti lahko kjerkoli po telesu nabira...mogoče pa so tako majhne otekline, da jih sploh ne opaziš...jaz pa danes spet premalo pijem...ful sem žejna, ampak nekako ko pijem mi je nekam slabo pa tako polno se počutim, kot da bi bila cela iz vodeuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 18:32:16   
detelja
http://www.city-center.si/39

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 18:59:05   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*





 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
 8. zakladi aprilk 2009
   9. aprilski sončki 2009
                            10. aprilski princi in princeske 2009 (I)
            11. aprilčki in aprilčice 2009
             12. metuljčki aprilčic 2009 (I)
     13. aprilski medeki 2009
        14. navihanci aprilčic 2009
      15. aprilski nagajači 2009
  16. aprilski cvetki 2009
      17. aprilski svedrčki 2009
                   18. aprilsko pomladni cvetki 2009
                   19. aprilske mačice in mački 2009
      20. aprilske bunkice 2009
    21. aprilski pocrtki 2009
                        22. aprilske zvončice in zvončki 2009
    23. aprilski čmrleki 2009
         24. pomladno aprilski čmrleki



Jst glasujem kar za 19!


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 19:44:52   
sonček85


jaz glasujem zauser posted image
user posted image


    12   metuljčki aprilčic 2009
19.aprilske mačice in mački 2009

    
14.   navihanci aprilčic 2009
18.aprilsko pomladni cvetki 2009

23. aprilski čmrleki 2009







_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 19:44:54   
sonček85
nena lena:mislim ,da ne  bo nič zraslouser posted image user posted image če do sedaj ni.Ja trg .pred nosom je pa res hudo ,ker vedno k grem v trgovino po kaj(TUŠ) GREM MIMO TE TRG IN POTEM VEDNO GLEDAM NOTuser posted image user posted image user posted image user posted image
Detelja:hvala ker si namesto mene odgovorilauser posted image
junona:a si sedaj dobila -super,pa še krof,kremšnito si si prvošlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz  in moja mami sva pa regrat nabraliuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem predlagala že na prejšnji strani,ne morem se odločt za engauser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 19:44:57   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

evo jst pa tortico pečem..naši punčki...

drugač me pa zanima, a ma katera kakšna dobra sporočila, ki se pošljejo ob rojstvu...??

pa všeč mi je 12. predlog...

poglej tukaj:
http://e-verzi.si/verzi/verzi-za-rojstni-dan/1/
jaz vedno najdem kaj uporabnegauser posted image
pa vse naj  naj za malo pupouser posted image user posted image
user posted image
En poljub na vsako stran
prejmi za svoj rojstni dan.
Srcek moj pa ti želi
še veliko rojstnih dni!


hvala..

v bistvu iščem kakšno dobro SMS sporočilo, ki ga bomo prijateljem poslali ob rojstvu našegauser posted image

saj imaš ob strani ,naslove in en naslov je OB ROJSTVUuser posted image http://e-verzi.si/verzi/verzi-ob-rojstvu/1/

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 19:47:30   
sonček85
Sem pa bila tudi pri tašči  in je vprašala če sem že dobila voziček v trg. in sem rekla da ja.Pa je rekla da bo šla z bratom od mojga drug teden ga iskat pa sem rekla da grem zraven pa je rekla ne da gre sama-hallooooooooooooo,zdaj moram pa jst it sama gledat še prej k so ga dobil,da ga pregledam in potem ga gre una iskat-meni je to tko blesav-le kaj ima za bregom.
JOj kake muke imam jaz s to taščouser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 19:55:52   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Sem pa bila tudi pri tašči  in je vprašala če sem že dobila voziček v trg. in sem rekla da ja.Pa je rekla da bo šla z bratom od mojga drug teden ga iskat pa sem rekla da grem zraven pa je rekla ne da gre sama-hallooooooooooooo,zdaj moram pa jst it sama gledat še prej k so ga dobil,da ga pregledam in potem ga gre una iskat-meni je to tko blesav-le kaj ima za bregom.
JOj kake muke imam jaz s to taščouser posted image user posted image



mogoče pa ga hoče ona kupit...moja ima tudi vedno neki za pripomnit...vse kar dobiva, kupiva...ni to to...sem že nekajkrat imela na jeziku, da ji povem, da naj da denar pa gremo po novo...sta sestra pa mož kupila ful lepe igrače-za na voziček, potem za vodo - ful dobro vplivajo na razvoj otroka itd....in je rekla, da je to brezveze, da dojenček ne rabi igrač...pol ji 100000000x poveva, da res ne veva kaj bova dobila pa ona ja ja saj prav tako...pol pa gre moj iz kuhinje pa gre za njim pa ga utruja, da bi zdaj že lahko povedala in bla bla...pol glede imen...rečeva, da sva izbrala, ampak,da ne bova povedala-ker itak ni jim všeč, če je dolgo, ne če je kratko, ne če se značne na ne ve katero črkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa take pametne nasvete mi daje glede dojenja itd., da mi je kar slabo...in gre mi pošteno na k...user posted image , ko kar rečem pa reče ja ona pa tega ni imela pa ona druga to ni naredila itd...pol pa sem ji rekla nisem jaz ne ona ta prva (po imenu) in ne ona druga ampak sem jaz ........najbolj pa starima zamerim, da sta bila na začetku tako zlobna in nama tolk grenila življenje glede tega, da nisva poročena in ne bo zakonski otrok...ej to pa me tolk prizadene...glede na sve težave bi bila lahko srečna, da bosta postala še enkrat babi in dedi ne pa take bedarije...joooooooojjjjjjjjjj....imam na jeziku, da ko se bo otrok narodil bom postavila vpr. "no, dedi in babi a manjka najinemu otroku kaj, ko ni zakonski otrok"..pa upam, da bo polno ljudi poleg...ker stara bo skup padla od sramu...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:11:01   
*Junona*



 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
 8. zakladi aprilk 2009
   9. aprilski sončki 2009
                            10. aprilski princi in princeske 2009 (I)
            11. aprilčki in aprilčice 2009
               12. metuljčki aprilčic 2009 (III)
     13. aprilski medeki 2009
            14. navihanci aprilčic 2009 (I)
      15. aprilski nagajači 2009
  16. aprilski cvetki 2009
      17. aprilski svedrčki 2009
                       18. aprilsko pomladni cvetki 2009 (I)
                         19. aprilske mačice in mački 2009 (II)
      20. aprilske bunkice 2009
    21. aprilski pocrtki 2009
                        22. aprilske zvončice in zvončki 2009
        23. aprilski čmrleki 2009 (I)
         24. pomladno aprilski čmrleki



_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:11:20   
sonček85
detelja:sej ga bo ona kupila je rekla že takoj na začetku ,sam zakaj ne morem zraven ,če ga pa jaz še tud nisem videla kak je ker so ga pripeljali iz druge pikepoke ,(bil je kot razstavni eksponat),ker če ne bo ok vzamem oranž original pakiranuser posted image
Ma sej nimam besed,bomo videli ,bova šla kar z dragim v ponedeljek ga gledat una ga pa naj gre pol iskat,briga me.

Sem pa vesela ,jeee voziček bom imela domaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:12:54   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Junona tudi jaz sem imela nedolgo nazaj probleme z vodo...pila sem litre in litre lulat pa sploh nisem šla...in drugi dan, ko sem se tehtala je vaga pokazala +2,5 kg...sem mislila, da me bo kap...od kod kar +2,5 kg...pol pa sem tisti dan cel dan samo lulala, čeprav sem ful malo pila...in tretji dan so kg že spet padle...sicer pa tudi nisem bila zatečena...mogoče malo v noge...


Js tut upam, da bo šlo to ven iz mene, ker me žeja ko da ne bi cel teden nič pila. še nikoli se mi ni to naredl. Zatečena pa tudi nisem.



ja, vem kako je to...tudi jaz sem pila, pila, pila in pila...pa sploh mi ni blo treba lulat...mogoče me je kdaj user posted image  brcnil/boksnil po mehurju pa sem šla, ampak tudi ni nič teklo...je pač sam tisti filing bil...pol drugi dan pa sem lula in lulala...če do pon. ne boš začela odvajat vode bi bilo pametno poklicat gin., ker nikoli ne veš kaj se skriva za tem...izogibaj se slane hrane...saj ni nujno, da si zatečena...veš voda se ti lahko kjerkoli po telesu nabira...mogoče pa so tako majhne otekline, da jih sploh ne opaziš...jaz pa danes spet premalo pijem...ful sem žejna, ampak nekako ko pijem mi je nekam slabo pa tako polno se počutim, kot da bi bila cela iz vodeuser posted image


Ja, js se tudi tak počutim. Hvala za nasvet.user posted image
Če pa v ponedeljek ne bo bolje, bom pa res poklicala G. Če ne me bo še zalilo.
Js tudi drugače premalo spijem, včasih še liter ne. Začutim žejo ko sem že res ornk žejna. Ampak zdajle pa 2 dni že ornk tankam. Trebuh poln same tekočine, ampak žeja pa taka da groza.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:13:37   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja:sej ga bo ona kupila je rekla že takoj na začetku ,sam zakaj ne morem zraven ,če ga pa jaz še tud nisem videla kak je ker so ga pripeljali iz druge pikepoke ,(bil je kot razstavni eksponat),ker če ne bo ok vzamem oranž original pakiranuser posted image
Ma sej nimam besed,bomo videli ,bova šla kar z dragim v ponedeljek ga gledat una ga pa naj gre pol iskat,briga me.

Sem pa vesela ,jeee voziček bom imela domaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mogoče pa ti bo še kaj drugega poleg kupila...ej so te tašče in tasti včasih čudniuser posted image  mi pa imamo že od novembra voziček domauser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:15:29   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Junona tudi jaz sem imela nedolgo nazaj probleme z vodo...pila sem litre in litre lulat pa sploh nisem šla...in drugi dan, ko sem se tehtala je vaga pokazala +2,5 kg...sem mislila, da me bo kap...od kod kar +2,5 kg...pol pa sem tisti dan cel dan samo lulala, čeprav sem ful malo pila...in tretji dan so kg že spet padle...sicer pa tudi nisem bila zatečena...mogoče malo v noge...


Js tut upam, da bo šlo to ven iz mene, ker me žeja ko da ne bi cel teden nič pila. še nikoli se mi ni to naredl. Zatečena pa tudi nisem.



ja, vem kako je to...tudi jaz sem pila, pila, pila in pila...pa sploh mi ni blo treba lulat...mogoče me je kdaj user posted image  brcnil/boksnil po mehurju pa sem šla, ampak tudi ni nič teklo...je pač sam tisti filing bil...pol drugi dan pa sem lula in lulala...če do pon. ne boš začela odvajat vode bi bilo pametno poklicat gin., ker nikoli ne veš kaj se skriva za tem...izogibaj se slane hrane...saj ni nujno, da si zatečena...veš voda se ti lahko kjerkoli po telesu nabira...mogoče pa so tako majhne otekline, da jih sploh ne opaziš...jaz pa danes spet premalo pijem...ful sem žejna, ampak nekako ko pijem mi je nekam slabo pa tako polno se počutim, kot da bi bila cela iz vodeuser posted image


Ja, js se tudi tak počutim. Hvala za nasvet.user posted image
Če pa v ponedeljek ne bo bolje, bom pa res poklicala G. Če ne me bo še zalilo.
Js tudi drugače premalo spijem, včasih še liter ne. Začutim žejo ko sem že res ornk žejna. Ampak zdajle pa 2 dni že ornk tankam. Trebuh poln same tekočine, ampak žeja pa taka da groza.



kolk pa ti vaga kaže več?...jaz sem po vagi ugotovila, da neki ne štima in pol sem se spomnila, da sem cel dan tankala in nič odvajala...ja, če ne bo jutri boljše raje pokliči g, da ne bi slučajno imela beljakovin v urinu ali kaj takega...ne vem kako se že tisti bolezni reče...a pritisk pa je ok?

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:21:34   
*Junona*
Preeklampsija se mi zdi, da se reče. Pritiska si nisem nič merila, si ga bom šla zdle, ker me neki glava boli. Ponavadi imam nizkega. Bom si šla zmerit.
Vaga mi pa kaže skor 1,5 kg več, s tem da jem res zdravo in tako bolj lahko hrano, zato mi je čudno. Do zdaj sem držala to težo s to prehrano in je bil G zadovoljen in je rekel, naj tako nadaljujem. Veš kaj jem: zjutraj kos črnega kruha ali žemljico ali kornšpic ter brezkofeinski kapučino ali brezkofeinsko kavo. Za kosilo jem meso in solato/meso s popečeno ali kuhano zelenjavo. Za večerjo pa jem sadje in to pred šesto uro. Po šesti uri ne jem več.

Si bom pa zjutraj še sladkor zmerla, čeprav sem imela ogtt 4,7, kar je super. Ampak vseeno za vsak slučaj, da še enkrat preverim.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:27:17   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja:sej ga bo ona kupila je rekla že takoj na začetku ,sam zakaj ne morem zraven ,če ga pa jaz še tud nisem videla kak je ker so ga pripeljali iz druge pikepoke ,(bil je kot razstavni eksponat),ker če ne bo ok vzamem oranž original pakiranuser posted image
Ma sej nimam besed,bomo videli ,bova šla kar z dragim v ponedeljek ga gledat una ga pa naj gre pol iskat,briga me.

Sem pa vesela ,jeee voziček bom imela domaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mogoče pa ti bo še kaj drugega poleg kupila...ej so te tašče in tasti včasih čudniuser posted image  mi pa imamo že od novembra voziček domauser posted image
nočem nič druga zraven ,saj to je problem k se mi zdi da bo pol una še kupla vsega in pol ,meni pa ni do tega,če mene ni zraven-otrok bo najin z dragijem  ne pa njenuser posted image upam,da se bo vse dobro izšlo.user posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:29:33   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja:sej ga bo ona kupila je rekla že takoj na začetku ,sam zakaj ne morem zraven ,če ga pa jaz še tud nisem videla kak je ker so ga pripeljali iz druge pikepoke ,(bil je kot razstavni eksponat),ker če ne bo ok vzamem oranž original pakiranuser posted image
Ma sej nimam besed,bomo videli ,bova šla kar z dragim v ponedeljek ga gledat una ga pa naj gre pol iskat,briga me.

Sem pa vesela ,jeee voziček bom imela domaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mogoče pa ti bo še kaj drugega poleg kupila...ej so te tašče in tasti včasih čudniuser posted image  mi pa imamo že od novembra voziček domauser posted image
nočem nič druga zraven ,saj to je problem k se mi zdi da bo pol una še kupla vsega in pol ,meni pa ni do tega,če mene ni zraven-otrok bo najin z dragijem  ne pa njenuser posted image upam,da se bo vse dobro izšlo.user posted image





držim pesti, da bo vse ok...tudi jaz nimam rada tega, da mi nekdo kar tako kupuje...rajši sem, da me vpr. ali da grem z njim pa si sama izberem ali kaj takega kot pa da nekaj kupi in potem mi ni všeč ali pa sploh ne bom rabila....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:31:55   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja:sej ga bo ona kupila je rekla že takoj na začetku ,sam zakaj ne morem zraven ,če ga pa jaz še tud nisem videla kak je ker so ga pripeljali iz druge pikepoke ,(bil je kot razstavni eksponat),ker če ne bo ok vzamem oranž original pakiranuser posted image
Ma sej nimam besed,bomo videli ,bova šla kar z dragim v ponedeljek ga gledat una ga pa naj gre pol iskat,briga me.

Sem pa vesela ,jeee voziček bom imela domaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mogoče pa ti bo še kaj drugega poleg kupila...ej so te tašče in tasti včasih čudniuser posted image  mi pa imamo že od novembra voziček domauser posted image
nočem nič druga zraven ,saj to je problem k se mi zdi da bo pol una še kupla vsega in pol ,meni pa ni do tega,če mene ni zraven-otrok bo najin z dragijem  ne pa njenuser posted image upam,da se bo vse dobro izšlo.user posted image





držim pesti, da bo vse ok...tudi jaz nimam rada tega, da mi nekdo kar tako kupuje...rajši sem, da me vpr. ali da grem z njim pa si sama izberem ali kaj takega kot pa da nekaj kupi in potem mi ni všeč ali pa sploh ne bom rabila....
ja sej tko je z mano.
Pa noočem da mi potem kdo kaj sponaša al pa kaj, k vem kako je zdaj  k je ta recesija in tkouser posted image




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:32:32   
sonček85
junona:a si še kje tle?

Jaz bi potrebovala recept za tvoje odlične skutine štrukljeuser posted image user posted image user posted image bi jih jutri delalauser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:34:31   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Preeklampsija se mi zdi, da se reče. Pritiska si nisem nič merila, si ga bom šla zdle, ker me neki glava boli. Ponavadi imam nizkega. Bom si šla zmerit.
Vaga mi pa kaže skor 1,5 kg več, s tem da jem res zdravo in tako bolj lahko hrano, zato mi je čudno. Do zdaj sem držala to težo s to prehrano in je bil G zadovoljen in je rekel, naj tako nadaljujem. Veš kaj jem: zjutraj kos črnega kruha ali žemljico ali kornšpic ter brezkofeinski kapučino ali brezkofeinsko kavo. Za kosilo jem meso in solato/meso s popečeno ali kuhano zelenjavo. Za večerjo pa jem sadje in to pred šesto uro. Po šesti uri ne jem več.

Si bom pa zjutraj še sladkor zmerla, čeprav sem imela ogtt 4,7, kar je super. Ampak vseeno za vsak slučaj, da še enkrat preverim.



ja ja tako se reče...a veš, da je tudi mene to glih iz tira spravilo...tam nekje do 28 t sem se ful zredila pa ne da bi dosti jedla ful  so mi hodle po glavi sladkarije in pol veš kako je to ko začneš jestuser posted image ...pol pa sem šla k gin. pa je rekla, da ne bo težila glede kg ampak, da naj pazim da ne bom šla čez 17 kg...no in pol sem bila vsa jezna, da imam +10-11kg in sem se mal spravila k sebi in sem začela pazit kaj jem in kdaj jem...sicer si še vedno privoščim kak krof, ampak potem drugo odpade, drugače pa si kupjem lindovo čokolado 85% kakava...no in pol mi teža stagnira tam nekje na +11kg...pol pa res pride dan ko sem večino samo pila kaj dosti itak nisem mogla jest, ker sem bila polna vode...in vsa srečna drugo jutro, da se bom vagala in seveda sem upala, da bo kak kg man...pol pa 13,5 kg se pravi 2,5 kg več...če bi mi takrat kdo primazal klofuto se ne bi tako počutila...in pol sem tuhtala in tuhtala in pol ugotovim, da je to voda no pa jaz sem imela še mal gležnje zatečene, ampak res mal...no in pol sem ahtala drugi dan in se ugotovila, da ful hodim lulat pa sploh kaj dosti ne pijem in potem so začele kg padat nazaj dol...no sicer sem na +12,5 kg ampak to je naredil pust...user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:34:58   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Preeklampsija se mi zdi, da se reče. Pritiska si nisem nič merila, si ga bom šla zdle, ker me neki glava boli. Ponavadi imam nizkega. Bom si šla zmerit.
Vaga mi pa kaže skor 1,5 kg več, s tem da jem res zdravo in tako bolj lahko hrano, zato mi je čudno. Do zdaj sem držala to težo s to prehrano in je bil G zadovoljen in je rekel, naj tako nadaljujem. Veš kaj jem: zjutraj kos črnega kruha ali žemljico ali kornšpic ter brezkofeinski kapučino ali brezkofeinsko kavo. Za kosilo jem meso in solato/meso s popečeno ali kuhano zelenjavo. Za večerjo pa jem sadje in to pred šesto uro. Po šesti uri ne jem več.

Si bom pa zjutraj še sladkor zmerla, čeprav sem imela ogtt 4,7, kar je super. Ampak vseeno za vsak slučaj, da še enkrat preverim.



S preeklampsijo se ni za hecat. Upam, da je vse v redu s tabo.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:37:14   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

detelja:sej ga bo ona kupila je rekla že takoj na začetku ,sam zakaj ne morem zraven ,če ga pa jaz še tud nisem videla kak je ker so ga pripeljali iz druge pikepoke ,(bil je kot razstavni eksponat),ker če ne bo ok vzamem oranž original pakiranuser posted image
Ma sej nimam besed,bomo videli ,bova šla kar z dragim v ponedeljek ga gledat una ga pa naj gre pol iskat,briga me.

Sem pa vesela ,jeee voziček bom imela domaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mogoče pa ti bo še kaj drugega poleg kupila...ej so te tašče in tasti včasih čudniuser posted image  mi pa imamo že od novembra voziček domauser posted image
nočem nič druga zraven ,saj to je problem k se mi zdi da bo pol una še kupla vsega in pol ,meni pa ni do tega,če mene ni zraven-otrok bo najin z dragijem  ne pa njenuser posted image upam,da se bo vse dobro izšlo.user posted image





držim pesti, da bo vse ok...tudi jaz nimam rada tega, da mi nekdo kar tako kupuje...rajši sem, da me vpr. ali da grem z njim pa si sama izberem ali kaj takega kot pa da nekaj kupi in potem mi ni všeč ali pa sploh ne bom rabila....
ja sej tko je z mano.
Pa noočem da mi potem kdo kaj sponaša al pa kaj, k vem kako je zdaj  k je ta recesija in tkouser posted image





pa ja pa če drugo ne se sama počutim tako bedno kao neki kompliciram ljudje pa so mi hoteli, da mal privarčujem itd...zato pa jaz vedno naglas govorim, da grem najrajši sama kupovat oz z dragim, ker pol kupim to kar se nama dopade...user posted image ...mi pa gre na živce ko mi tašča reče, da sestra od mojega lubija ni nič komplicirala...ja ok, jaz pa sem jaz in nisem ona...to mi gre na živce, če me kdo primerja s kom drugim...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?