|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 20:40:20   
sonček85
detelja:ja tko je to,vedno smo neki slabe.Hvala ti ker si mi pomagala in me razumeš

zdaj grem pa ajat ,sem zmatrnaa
se čujemo jutri

nočko vsem


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 21:46:35   
*Junona*
Detelja, hvala za nasvete.user posted image Se bom od jutri naprej opazovala - koliko spijem in koliko približno polulam.
Miška, ja saj, preeklampsija ni kar tako.

Sonček, upam, da nisem prepozna glede recepta: narediš navadno vlečeno testo, kot za štrudl, jaz ga naredim takole: moka tip 400, 2 rumenjaka, sol, olje, topla voda za mesenje. Ga zamesim, pustim da počiva vsaj pol ure, še boljše je če kakšno urico, ker je potem kot čigumi.
Nadev: skuta, lahko malo kisle smetane (po želji, ni nujno; jaz jo včasih dam, če je pa nimam je pa ne, ni nič narobe), malo posolim in dodam jajčko, da se bolj skupaj drži. Nato razvaljam testo (ne pretanko, nekaj srednjega) in ga namažem z nadevom. Nato pa čvrsto zvijam, zrak ne sme pridit noter. Ko je štrukelj gotov, ga zavijem v kuhinjski servet, obvežem z vrvico (sploh začetek in konec - saj veš, kaj mislim) in dam v slano vrelo vodo, kuhajo se približno 20 min. Ko so kuhani jih vzamem ven, odvijem iz servete in ko so mlačni jih narežem ter zabelim z drobtinami (po želji).
Pa dober tek!user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 21:57:06   
*Junona*
Še 4 strani in gremo na tretji del - kje ste čveke?user posted image user posted image user posted image

Kje je pa Brigitka danes - je ponavadi zvečer aktivna tak ko js. Potepa se spet nekje.user posted image user posted image user posted image


Js tudi grem počasi. Z dragim grema še en filmček pogledat, ampak bova verjetno zraven zaspala.

Nočko aprilske žogiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 7:25:28   
detelja
dobro jutro...kako ste kaj?...zunaj se spet dela lep sončen dan, juhu...danes pa gremo k mojim na kosilo...

*Junona* kako si kaj danes? kako kaže vaga? lulanje?-sem radovedna babauser posted image

sonček85 pa še kako dobro te razumem...kaj pa če bi povedala svojemu pa naj pove staršem pač kaj te moti??...ali pa sama povej...saj vem včasih lahko težiš vsak dan isto pesem pa itak ne razumejo kaj jim želiš povedatuser posted image  ali pa nočejo razumet...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 7:27:03   
detelja
user posted image

user posted image
mišk :29.1

user posted image
blueeyes :1.2.1983
frutolina :10.2
Urnebes :12.2
anchika :24.2
srečka82 :26.2.1982

user posted image
L&L :1.3.1979
narcisa :3.3.
kunda :5.3.
uka7: 7.3.
Anca :12.3.1981
detelja :17.3.1982
kataka21: 21.3.1985
angelito :28.3.
Cveta28 :30.3.

 
user posted image
Sonček85 :2.4.1985
Artičoka :2.4.1979
NinaMM :9.4.1986
bambocha :11.4.1983
                                   
 
user posted image
pikaro :2.5.
duda1 .8.5.
jernejav :19.5

user posted image
brigita23 :10.6.1983
malcekvita :12.6.1977
copka :24.6
klavdyk :27.6.


user posted image  
Pat74 :23.7
olea :12.7.1983

.user posted image
Blancica: 12.8.
Srečka82 :16.8.1982
RDEČA VRTNICA :22.8.1980
NenaLena :30.8.
štorkljica :30.8.1980


user posted image
mlavla :15.9.1983
rea27 :19.9.1981


 
user posted image
lili82:13.101982
junona :15.10.1984
                                  
user posted image  
BrinaBa:1.11
nmag :15.11.
zupancdam :19.11
                                 
user posted image
janja* :3.12.
Miška2006 :14.12
simonaa :19.12.1979
diti :29.12.1981


                          user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 7:29:31   
detelja
L&L
 
user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 7:31:34   
detelja
user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 7:59:21   
Miška2006
L&L,
user posted image

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 8:01:03   
Miška2006
user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 8:10:16   
janja*
L&L vsenajboljše !
Dobro jutro punce moje sem vas kar malo pogrešala.Bili smo malo na Rogli in je bilo kar super.In ker se jaz v sredo nisem počutila najbolje smo odšlo domov.Celo popoldne mi je otrdeval trebuh in mi ni bilo nič jasno kaj je to .No okoli19 ure pa je bilo to kar na 20 minut.Malo sem še čakala doma potem pa sem šla v Porodnišnico.Ko sem prišla tja sem imela popadke na 7 minut in odprta en prst.Rekli so mi da v porodno še ne gremo,ker nisem še rok poroda.da pa bom šla v sobo.Ko bodo popadki na 3 minute moram poklicat in gremo v porodno.No potem pa se je okoli 3 ure zjutraj vse ustavilo.Potem sem bila v porodnišnici do sobote.Strogo ležanje in ,če bo kaj narobe spet nazaj.Upam,da bo tokrat vse okej in,da počaka vsaj še 14 dni.Zdaj je težek 2900.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 8:42:44   
Miška2006
Janja*, sem vesela zate, da se je vse skupaj vstavilo. Ti kar počivaj pa boš vidla, da bo bolje in boš še kakšen teden zdržala.
Je pa res, da počasu počasu se bomo odpravljale v porodnišnico, tiste ki smo hitre za touser posted image . No, danes je 1.3. in dvakrat se bomo obrnile okrob bo 1.4......april....naš mesec.
Sem se zadnjič pogovarjala z G in mi je rekel, ker sem v 35t4d, da tudi če grem zdaj rodit, nima kaj bit mojemu otročičku....ker je zdaj že razvit, samo še gramčke nabirauser posted image user posted image user posted image . Pa bi vseeno zaradi user posted image počakala vsaj še 14 dni.
Jst bi pa že šla rodit. Imam že vsega dost. Ležanja na kavču, zaprtosti, vsakournih izletov na wc, otrdevanja trebuha, okornosti, da ne naštevam več dalje......



_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 8:48:12   
detelja
janja* držim pesti, da bo user posted image  počakal še vsaj 14 dni...ti samo lepo počivaj in se pusti razvajat...tudi mene je ful strah tega, da bi se že začela odpirat (34t2d) ali, da bi bilo kaj narobe...jaz pa imam dan ko mi ful trebuh otrdeva pol pa je dan ko mi sploh ne...

Miška2006 ja, hitro bo prišel ta naš čas...če gledaš tam od sredine marca se več nič ne ve kaj in kako in kdaj...itak, da ni več nevarno, če sedaj rodiš, ampak vseeno je boljše, da je otrok čim dalj časa v mamici...vsak gram se pozna...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:09:29   
sonček85
lepo sončno jutro!!!!!!!!!!!

Junona.najepša hvala,in ne nisi bila prepozna,sem pa mami za vsak slučaj še klicala in dela enako kot tiuser posted image So že v obdelavi-njamiiiiiiiiiii,pecivo tudi,juhica se kuha ,......user posted image

detelja.ja moj dragi ima že pol kufer svoje mamme in sploh ne hodi rad domov ,če pa že gre  greva hitro domovuser posted image user posted image user posted image

L&L:
happy birthday to you in vse kar si sama najbolj želiš.Eno prelepo darilo boš dobila kmalu ,ostala se ti pa še naj v prihodnosti izpolnijouser posted image user posted image

janja*:u ti si imela pa naporen teden.No naj še user posted image res počaka  kakih 14 dni kot praviš in potem vas lahko presenetiuser posted image počivaj in se pazi

lepo nedeljo vsem ,saj potem sledi deževen tedenuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:16:23   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

janja* držim pesti, da bo  počakal še vsaj 14 dni...ti samo lepo počivaj in se pusti razvajat...tudi mene je ful strah tega, da bi se že začela odpirat (34t2d) ali, da bi bilo kaj narobe...jaz pa imam dan ko mi ful trebuh otrdeva pol pa je dan ko mi sploh ne...

Miška2006 ja, hitro bo prišel ta naš čas...če gledaš tam od sredine marca se več nič ne ve kaj in kako in kdaj...itak, da ni več nevarno, če sedaj rodiš, ampak vseeno je boljše, da je otrok čim dalj časa v mamici...vsak gram se pozna...

Se popolnoma strinjam s tabo. Oh, kako dobro poznam to zgodbo s pridobivanjem gramčkom.

Je pa tudi res, da je že 11 ali 12 marčevk rodilo pred marcem (vsaj tiste, ki sodelujejo na forumu marčevk). Sigurno je tudi kakšna aprilovka, ki nam ni javla. Tako, da bomo res že me počasu cepale v porodnišnico

Kar stiskajmo noge skup. Razen za user posted image , pa ne...hahah

< Sporočilo je popravil Miška2006 -- 1.3.2009 9:17:17 >


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:17:42   
Pat74
L&L vse najboljše!user posted image user posted image user posted image

Drugim pa lepo nedeljo! Pa ne obremenjujte se s taščami.

Janja kar lepo počakaj in ne prehitevaj marčevk!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:24:45   
detelja
ko sem vse lepo napisala kar me je zanimalo mi ni objavil ta rruser posted image ..no zanima me, če se to čuti ko se odpiraš?...in kako izgleda, ko se ti odlušči čep? (mislim, da se temu tako reče)...prvič bom rodila in mi je to še neznano...user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:35:20   
janja*
Detelja jaz bom rodila 4 pa je bil vsak porod malo drugačen.Meni se je ta čep odluščil samo pri prvem.To je kot gosta sluz belo rumene barve.Pri meni je bilo tudi malo krvi.Kmalu zatem so se začeli popadki in porem porod.Je pa to zelo različno.Ravno zdaj v porodnišnici se je eni odluščil čep in ji je sestra rekla,da bo rodila v roku48 ur.Ona pa je rodila po 10 urah.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:47:25   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006






 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

       16. aprilski cvetki 2009 
                         19. aprilske mačice in mački 2009 
      23. aprilski čmrleki 2009
        



Tole so pa še moji glasovi!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:47:52   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: janja*

Detelja jaz bom rodila 4 pa je bil vsak porod malo drugačen.Meni se je ta čep odluščil samo pri prvem.To je kot gosta sluz belo rumene barve.Pri meni je bilo tudi malo krvi.Kmalu zatem so se začeli popadki in porem porod.Je pa to zelo različno.Ravno zdaj v porodnišnici se je eni odluščil čep in ji je sestra rekla,da bo rodila v roku48 ur.Ona pa je rodila po 10 urah.


kaj pa ko se odpiraš to kako čutiš?...saj vem, da je vsaka nosečnost zgodba zase, ampak tako okvirno me zanima...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 9:59:24   
janja*
Detelja bolj ,ko si odprt močnejši so popadki.Meni so vedno dodali umetne popadke,tako,da je šlo hitreje.Da bi dol kaj čutla,da se odpiram pa ne.Koliko sem odprta mi je povedala babica.Zdaj ste odprta pa 10 prstov in zdaj boste rodili.In je tudi tako bilo.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 10:00:31   
Cveta28
Lepega sončka še iz Gorenjske!
Mi smo tudi že v delovnih oblekah, ker bomo danes končno! zmontirali spalnico za naju s kodrom. Že včeraj smo bili v Ikeji in nabavili skoraj vse (buča jaz sem pozabila kupiti jogi rjuhe za najino posteljouser posted image ), pa v Toysu (kupili hlačke za domov iz P) in še v Adidasu. Denarnica je občutno tanjša! Popoldne je moj koder prebarval najino spalnico (moja dva starša sta imela prej tako marelično barvo, moj pa pada samo na belo) sedaj pa maže še parket, da se bo vse svetilo. Z mami sva včeraj (in še danes) prali stvari za koderčka in upam, da mi bo tole gnezdenje počasi steklo. Ta teden grem nabavit še plenice, krpice, banjico, kozmetiko in še ostalo robo, ki nam manjka user posted image user posted image user posted image  Ko dobim še jogije in preoblečem vse postelje bom vse skupaj fotkala in dala v albumček, a prav.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 10:09:58   
Cveta28
L&L happy B-day draga pupika!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Preživi dan čim lepše.
Detelja glede poroda ti dam prav. Meni tudi doma ne bi pasalo imeti kup folka okoli sebe. Mojemu kodru sem že naročila, da v P bo lahko prišel vsak (če se bom jaz ok počutila in bodo obiski dovoljeni), domov pa samo 'naročeni' in še to za kratek čas!
Janja hej april še ni tukaj. Res, da sem videla že zvončke in trobentice ampak do pomladi imamo še nekaj časa. Punca navijam, da boš zdržala še kakšen teden ali dva user posted image
Torba za v P še zdaleč ni pripravljena. Bomo šli v nakupe (predvsem higieničnih pripomočkov zame) in potem to ena dva tri spakirali. Potem pa še eno torbico za domov, zame in za koderčka user posted image  
 

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 10:24:14   
kunda
Punce živjo,
jaz se nisem oglasila že kar nekaj mesecev. Sem bila tako zaposlena v službi, da kar ne vem, kam je šel čas. Do sedaj je vse potekalo tako, da skoraj nisem vedela, da sem noseča. Potem pa sem prejšni teden začutila ponoči močno bolečino v spodnjem delu trebuha (pri sramni kosti). Seveda sem šla do ginekologa in ... pikec je pripravljen, da pokuka na svet. S tem mislim na lego. G je ugotovil, da ga nosim izredno nizko (glavica pod sramno kostjo - zato me je verjetno tudi bolelo) in da imam skrajšan maternični vrat (sicer pa še zaprta). To je bilo v petek. Seveda sem debelo gledalauser posted image user posted image user posted image , saj nisem pričakovala pikca še vsaj mesec in pol. G pravi, da morava zdržati tri tedne, potem pa ni več nobenih problemov, tudi če gremo rodit.

Kakorkoliže, sedaj sem na bolniški in zaenkrat fajn zoprna ker nisem navajena počivanja. Zato bom sedaj verjetno malo večkrat poklepetala z vami. Me pa zanima, če ima katera podobno izkušnjo, tako da se malo pomirim. Zanima me tudi, kaj pomeni počivanje v tem primeru. Predvidevam, da ne neprestano ležanje, saj bi me drugače ginekolog poslal v bolnišnico.

Bodite obsijane s sončkom.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 11:00:58   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: kunda

Punce živjo,
jaz se nisem oglasila že kar nekaj mesecev. Sem bila tako zaposlena v službi, da kar ne vem, kam je šel čas. Do sedaj je vse potekalo tako, da skoraj nisem vedela, da sem noseča. Potem pa sem prejšni teden začutila ponoči močno bolečino v spodnjem delu trebuha (pri sramni kosti). Seveda sem šla do ginekologa in ... pikec je pripravljen, da pokuka na svet. S tem mislim na lego. G je ugotovil, da ga nosim izredno nizko (glavica pod sramno kostjo - zato me je verjetno tudi bolelo) in da imam skrajšan maternični vrat (sicer pa še zaprta). To je bilo v petek. Seveda sem debelo gledalauser posted image user posted image user posted image , saj nisem pričakovala pikca še vsaj mesec in pol. G pravi, da morava zdržati tri tedne, potem pa ni več nobenih problemov, tudi če gremo rodit.

Kakorkoliže, sedaj sem na bolniški in zaenkrat fajn zoprna ker nisem navajena počivanja. Zato bom sedaj verjetno malo večkrat poklepetala z vami. Me pa zanima, če ima katera podobno izkušnjo, tako da se malo pomirim. Zanima me tudi, kaj pomeni počivanje v tem primeru. Predvidevam, da ne neprestano ležanje, saj bi me drugače ginekolog poslal v bolnišnico.

Bodite obsijane s sončkom.


Ojla,

nč bat, nas je kar nekaj takih, ki ležimo. Jst ležim že od 24 t in zdaj sem v 35t4d. Moje je dejansko ležanje, odhodi na wc in k mizi za 10 minut sedet, da pojem obrok. Sedenje je drgač skoraj da prepovedano. Raje naredi en krog po stanovanju...je bolj priporočljivo kot sedenje. Zdaj si vsaj upam naredit 1x dnevno en mini mini krog po ravnem okrog hiše cca. 60 metrov in to je tudi vse.

Več kot boš ležala bolje bo. Dajmo dajmo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....malo vzpodbudeuser posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu kunda)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 11:25:32   
Miška2006
Živjo punce, prosila bi vas za eno uslugo. Vem, da ta zadeva ne spada v nosečnost in naše težave, če boste prebrale za kaj gre boste vse razumele.

Prosila bi vas, v kolikor je možno, da skopirate spodnje sporočilo in ga pošljete na mail vsem vašim poznancem, še posebej, če imate koga na gorenjskem. Zadeva je resnično preverjena in ni verižno pismo.

Hvala za vašo pomoč!

"

MAIL JE RESNIČEN, SEM SAMA PREVERILA NA SPODNJIH TELEFONSKI ŠTEVILKI!!!!  

  Pomoč poškodovanemu sodelavcu
 
PROSIM POSLJITE NAPREJ...

Spoštovani,

v torek, 24. februarja, je bil v prometni nesreči hudo poškodovan Denis Medja, zaposlen v hotelu Golf na Bledu. Od dneva dogodka do danes je v komi. Zaradi številnih poškodb potrebuje več operacij, ker pa ima izredno redko krvno skupino -0 (nula negativno), njegova družina prosi za pomoč. Operacij namreč ne bo mogoče izvesti, dokler ne bo na voljo dovolj krvi. Zato v imenu Denisove družine vodstvo hotela Golf prosi vse krvodajalce, ki imajo primerno krvno skupino, da mu pomagajo omogočiti sanacijo poškodb. Vsi, ki so pripravljeni darovati kri, to lahko storijo v torek, 3. marca dopoldne, v prostorih bivšega otroškega oddelka Splošne bolnišnice Jesenice, Cesta Maršala Tita 112.  

Denis in njegova družina bodo hvaležni za vašo pomoč.

Alenka Bešter
Vodja Službe za odnose z javnostmi  / Public Relations Manager

Sava Hoteli Bled, d.d.
Cankarjeva 6, 4260 Bled, Slovenia

Tel.: +386 4 579 11 49
GSM: +386 31 230 805
Fax: +386 4 579 16 02

e-mail: alenka.bester@hotelibled.com
www.hotelibled.com

 




Prošnja je objavljena tudi v Gorenjskem Glasu.



< Sporočilo je popravil Miška2006 -- 1.3.2009 11:27:46 >


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?