|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:29:19   
Miška2006
Predlogi: aprilski nagajači 2009
              aprilski cvetki 2009
               aprilski svedrčki 2009
               aprilsko pomladni cvetki 2009
               aprilske mačice in mački 2009
               aprilske bunkice 2009
               aprilski pocrtki 2009


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:32:12   
*Junona*
Tale mi je tudi všeč, ki ga je Miška predlagala:  aprilske mačice in mački 2009

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:36:32   
*Junona*


 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
 8. zakladi aprilk 2009
   9. aprilski sončki 2009
                        10. aprilski princi in princeske 2009
            11. aprilčki in aprilčice 2009
        12. metuljčki aprilčic 2009
     13. aprilski medeki 2009
        14. navihanci aprilčic 2009
      15. aprilski nagajači 2009
  16. aprilski cvetki 2009
      17. aprilski svedrčki 2009
                   18. aprilsko pomladni cvetki 2009
                   19. aprilske mačice in mački 2009
      20. aprilske bunkice 2009
    21. aprilski pocrtki 2009
                        22. aprilske zvončice in zvončki 2009
    23. aprilski čmrleki 2009
         24. pomladno aprilski čmrleki

Evo, sem pripopala Miškine predloge in dodala še nekaj svojih.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:38:13   
*Junona*
Tak, zdaj se grem pa še malo učit.

Glede predlogov - najbolje, da glasujemo za št. predloga. Če pa ima katera še kakšno idejo pa naj jo kar napiše.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 10:38:45   
Nalini
jutro user posted image

mi smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ...
mislim na datum kdaj bi bilo fajn roditi user posted image  ... vedno bolj si želim, da bi bilo aprila user posted image  ... in ne marca ....

bejbi je ful živahen .... ponoči, podnevi, zjutraj, zvečer ...user posted image



včeraj sem se zavedala kaj pomeni imeti zdravega otroka (pa naj bo fantek ali punčka) .... sem po naključju srečala znanko, ki ima bolanega otrokauser posted image ....  srce se mi je trgalo na koške ..... ne morem opisat kako sem se počutila in nič drugega si nisem želela kot, da bo z našim otročkom vse ok .... pa karkoli bo imel med nogami ...
prav težek dan sem imela ..... vse me je spravilo v jok ..... še prsta mi ni smel nihče pokazat ....

... pa še moja user posted image  je nekaj zbolela pa sem bila ful jezna in žalostnauser posted image  (ravno pred porodom,... na srečo pa ni nič hudegauser posted image ) .... je dobila antibiotik, pa dieto pa je danes že boljše .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ...



lep dan,...predvsem veliko sončka in nasmeha na vaših ustnicahuser posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 11:01:33   
srecka82
Zdravo čveke.

Tudi jaz sem danes izredno slabo spala. Od treh zjutraj pa do šestih nisem mogla zaspati. Skoz sem hodila na WC, spila 1 liter vode, nos se mi je zamašil in hodila v kopalnico in si nalivala fiziološko razstopino pa ni nič pomagalo, oba boka sta me bolela...to je za znoret!user posted image

Res komaj čakam ta april, ker tole bolj k gre proti koncu bolj moreče mi postaja.

Midva pa danes grema na kosilo k moji mami in bo pripravila Orado, pa francosko solato, pa krompir, pa kuhano zelenjavo....NJAM NJAM. Potem pa bova pekli torto, saj mi jutri pride ene par prijateljic ko sem jih povabila za moj RD. Zvečer pa moram nabavit še pijačo za jutri pa nimam pojma kaj vse bi kupilauser posted image .


(odgovor članu Nalini)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 11:21:14   
Mici7
Evo, moje poročilo s pregleda. Sicer že malo pozno, ampak vseeno.
Našuser posted image  se je obrnil tako, da je zdaj v pravilni legiuser posted image user posted image user posted image . Sem kar vesela, da je tako. Samo, da se ne bi slučajno zdaj spet obrnil nazajuser posted image  G je sicer rekla, da je za to zelo malo možnosti, ampak upajmo, da ostane tako kot je. Od prejšnjega pregleda (pred 4 tedni) +0,5 kg, kar je dobro.
Naslednji pregled 13.3., ko bom prvič imela tudi CTG. Že komaj čakam.
Drugače počutje kar ok, spanje tudi zaenkrat bp, razen 1x-2x WC, pa včasih boleči kolki. Ampak se da zdržat.
Če bo tako do konca, bom čisto zadovoljna.
Skratka uživajmo še ta zadnji mesec, potem bomo pa seveda še bolj. Nekatere mogoče res že prej, saj nas lahko tudi malo prehiti vse skupaj.

lp

(odgovor članu srecka82)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 11:29:02   
sonček85
jaz glasujem :boga muca ,saj bo zauser posted image
user posted image


    12   metuljčki aprilčic 2009
19.aprilske mačice in mački 2009

    
14.   navihanci aprilčic 2009
18.aprilsko pomladni cvetki 2009

23. aprilski čmrleki 2009



nalini:boga muca,no pa saj se bo sedaj pocajtala in bo bolje.Ja res ne veš koliko je vredno če je otrok zdrav dokelr ne vidiš česa podobnega ali vidiš kaj takega

mici:bravo za pregled in pravilno lego user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 11:30:11   
mlavla
evo jst pa tortico pečem..naši punčki...

drugač me pa zanima, a ma katera kakšna dobra sporočila, ki se pošljejo ob rojstvu...??

pa všeč mi je 12. predlog...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 11:31:49   
detelja
Junona tudi jaz sem imela nedolgo nazaj probleme z vodo...pila sem litre in litre lulat pa sploh nisem šla...in drugi dan, ko sem se tehtala je vaga pokazala +2,5 kg...sem mislila, da me bo kap...od kod kar +2,5 kg...pol pa sem tisti dan cel dan samo lulala, čeprav sem ful malo pila...in tretji dan so kg že spet padle...sicer pa tudi nisem bila zatečena...mogoče malo v noge...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 11:41:18   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

evo jst pa tortico pečem..naši punčki...

drugač me pa zanima, a ma katera kakšna dobra sporočila, ki se pošljejo ob rojstvu...??

pa všeč mi je 12. predlog...

poglej tukaj:
http://e-verzi.si/verzi/verzi-za-rojstni-dan/1/
jaz vedno najdem kaj uporabnegauser posted image
pa vse naj  naj za malo pupouser posted image user posted image
user posted image
En poljub na vsako stran
prejmi za svoj rojstni dan.
Srcek moj pa ti želi
še veliko rojstnih dni!

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 11:42:34   
sonček85
junona:boga si ,pa tko lepo so ti kg zdaj kazali,upam ,da bo šlo na bolje,da ti noge ne bodo zatkle in da boš lahko lulala tko k jst k grem za vsake pol ure.user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 12:37:01   
Anonimen
Hojla pohotnice user posted image !

Mater ste me nasmejale z debato o user posted image . Midva sva imela od avgusta do novembra prepoved, tako da sva se kar malo odvadila. Sedaj sva tako bolj pri "revnih", enkrat na 14 dni, toda nama obema tako paše, tako da se ne sekiram. Bolj se sekiram, kaj bo po porodu, da nama ta revščina ne bo prišla v navado. user posted image Toda verjamem, da bo poletje, gola koža in oblekce, vročina na koži ... naredila svoje. user posted image

sonček85 - Hvala za pohvalo, tudi nama je ime za najino deklico izjemno všeč. Ker jo že od nuhalne kličeva po imenu, zna biti kar šok, če bomo ob porodu ugotovili, da pa ji je nekaj zraslo med nogami, ha. user posted image To, da imaš trgovino z otroškimi oblekcami pred nosom, pa zna biti kar nevarno. user posted image Jaz bi si raje umislila kakšno pot, ki pelje nekaj ovinkov vstran. user posted image

brigita23 - Jaz sem za april in maj pri La Redoute vzela eno "jaknico" iz flisa, podloženo, in mislim, da je to dovolj, saj bomo rodile v idealnem času in bo v prvih mesecih poletje, ko tudi dojenček ne potrebuje ful cotic, ki jih v teh prvih mesecih itak preraste v par tednih, če ne dnevih. Mislim, da za te prve mesece ne rabimo pretiravati, več bomo potrebovale potem v jeseni, ko bodo naše bebice imele že pol leta. Za porodnišnico pa imam samo tople nogavičke in nimam nobenih copatk. Pa jih tudi nabavljati ne mislim.

srecka82 - Nekaj zelo uporabnih vaj za vdrte bradavice sem zasledila v knjigi Materinstvo in dojenje iz srca. Morda ti pa kakšna pomaga. Držim pesti! user posted image


Kar se tiče naslova za naše bebice, sem pa za predlog Aprilski princi in princeske 2009. Naša Ela Nora bo gotovo prava princeska, kar pomeni, da bom jaz iz princeske povišana v kraljico. Uau, to pa ni kar tako. user posted image user posted image


Slončkarce fajn slončkajte, tiste, ki se sladkate, naj bo zares sladko, tiste, ki se sekirate, hitro vstran z negativnimi mislimi, pa se beremo drug teden. En lep vikend vsem! user posted image

Čao,
NenaLena



(odgovor članu sonček85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 13:42:30   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

evo jst pa tortico pečem..naši punčki...

drugač me pa zanima, a ma katera kakšna dobra sporočila, ki se pošljejo ob rojstvu...??

pa všeč mi je 12. predlog...

poglej tukaj:
http://e-verzi.si/verzi/verzi-za-rojstni-dan/1/
jaz vedno najdem kaj uporabnegauser posted image
pa vse naj  naj za malo pupouser posted image user posted image
user posted image
En poljub na vsako stran
prejmi za svoj rojstni dan.
Srcek moj pa ti želi
še veliko rojstnih dni!


hvala..

v bistvu iščem kakšno dobro SMS sporočilo, ki ga bomo prijateljem poslali ob rojstvu našegauser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 15:50:06   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: detelja
cveta28 a misliš, da bova rodili na velikonočni petek????user posted image  jaz si ful želim, da bi na rok rodila, sam ne vem kaj bo naš user posted image  povedal...me pa že pošteno matra kaj bomo dobili user posted image  ali user posted image ....v torek imam pregled + uz pa ne bom vprašala....

Držim pesti za odlično opravljen UZ...mi2 tudi že prav nestrpno pričakujeva ali bo najin koderček oven ali ovca user posted image . Glede velikonočnega petka pa si prav nič ne želim roditi, ker potem je tu še vikend in velikonočni ponedeljek zaradi česar bo v P že tako manj osebja. Jaz sem se že 'odločila' da mi prijokamo na svet en teden prej user posted image  Pa da vidimo kdo bo koga, jaz koderčka ali on/ona mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 15:52:39   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

cveta28 a misliš, da bova rodili na velikonočni petek????user posted image  jaz si ful želim, da bi na rok rodila, sam ne vem kaj bo naš user posted image  povedal...me pa že pošteno matra kaj bomo dobili user posted image  ali user posted image ....v torek imam pregled + uz pa ne bom vprašala....


pa veliko noč bosta pa mnda še počakale doma, drugače vama šunka pa jajčke uidejouser posted image user posted image user posted image user posted image  aja pa potica.
UZ maš v torek, kak fajn boš poročala ne.


Jajčka oz. jajčki pa še morata pobarvat doma.user posted image user posted image user posted image
Js bom mojemu letos bolj v žive barve, no, ena bo mogoče s čebulo (sej veste tist ko se da čebula in v štunf).user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Junonca, a ti si to imela v mislih njegova jajčka ali katera druga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 16:00:37   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla
v bistvu iščem kakšno dobro SMS sporočilo, ki ga bomo prijateljem poslali ob rojstvu našegauser posted image

Jaz nameravam kar svojega sestavit, enega za fantka in enega za pupiko. Sedaj moram samo še svoje sive celice za pesnjenje aktivirat in kaj cute sestavit user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 16:23:24   
detelja
cveta28 najboljše je, da pobarvaš vsa jajca - kurja, od lubija....user posted image  sosedovi otroci bodo srečni, da dobijo pri vas pisanice, tvoj bo srečen, da so postala mal lažjauser posted image  in ti boš srečna, da lahko mirne vesti greš rodituser posted image  pa še, da si se lahko mal z jajčki igralauser posted image user posted image user posted image  to glede poroda čez praznike ti dam prav...sam po drugi strani pa je tako, če rodim teden dni prej bodo za praznike vsi doma - tete iz avstrije itd...pol bi vsi radi prišli gledat bebo, meni pa mogoče ne bo do tega, da pridem domov, vse je še novo za me in pol polno stanovanje ljudi pa jim pedinat itd...če rodim za praznike bol je spet problem, da bi vsi radi prišli v porodnišnico, kar pa meni tudi glih ne bo fajn, če pa rodim teden po praznikih/roku pa je spet tisto, ko vsi kličejo pa kaj je, pa se dogaja kaj,...in to me bo tudi ob živce spravilouser posted image user posted image user posted image user posted image

zunaj je tako lep dan...sem imela obisk-sestro, moža in mama in smo šli na zagrebško rezino, mjami...user posted image user posted image zdaj pa sem si oprala lase, še posušit jih je treba pol pa bom mal tv gledala lenarila in seveda na netu visela...dragi pa itak dela...


aja, torbe imate že kaj pripravljene?...jaz vsak dan rečem danes si bom mal pripravila, pa drugi dan spet rečem danes si bom pripravila...se mi kar zdi, da bom prej šla rodit...user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 16:35:02   
jocika
hoj hoj sonček! kk že pogledam tvoje slikce - sobico - čist sem že pozabla... danes sem po dooooolgem času spet na netu. lp

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 16:49:43   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: jocika

hoj hoj sonček! kk že pogledam tvoje slikce - sobico - čist sem že pozabla... danes sem po dooooolgem času spet na netu. lp



če smem ti bom jaz odgovorilauser posted image ...čist spodaj levo klikneš na ikonico "Album" pol pa izbereš, katero slikico želiš pogledatuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 17:10:31   
jocika
eh, seveda, hvala...
sm tud butluser posted image user posted image user posted image
čist sem ven padlauser posted image

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 17:25:27   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Junona tudi jaz sem imela nedolgo nazaj probleme z vodo...pila sem litre in litre lulat pa sploh nisem šla...in drugi dan, ko sem se tehtala je vaga pokazala +2,5 kg...sem mislila, da me bo kap...od kod kar +2,5 kg...pol pa sem tisti dan cel dan samo lulala, čeprav sem ful malo pila...in tretji dan so kg že spet padle...sicer pa tudi nisem bila zatečena...mogoče malo v noge...


Js tut upam, da bo šlo to ven iz mene, ker me žeja ko da ne bi cel teden nič pila. še nikoli se mi ni to naredl. Zatečena pa tudi nisem.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 17:26:26   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

cveta28 a misliš, da bova rodili na velikonočni petek????user posted image  jaz si ful želim, da bi na rok rodila, sam ne vem kaj bo naš user posted image  povedal...me pa že pošteno matra kaj bomo dobili user posted image  ali user posted image ....v torek imam pregled + uz pa ne bom vprašala....


pa veliko noč bosta pa mnda še počakale doma, drugače vama šunka pa jajčke uidejouser posted image user posted image user posted image user posted image  aja pa potica.
UZ maš v torek, kak fajn boš poročala ne.


Jajčka oz. jajčki pa še morata pobarvat doma.user posted image user posted image user posted image
Js bom mojemu letos bolj v žive barve, no, ena bo mogoče s čebulo (sej veste tist ko se da čebula in v štunf).user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Junonca, a ti si to imela v mislih njegova jajčka ali katera druga user posted image user posted image user posted image


"Moji" dve jajčki sem mislila.user posted image user posted image user posted image user posted image Pa moj pravi, ja kok so tvoje če jih js nosim. Sm mu pa rekla za joškice moje tut praviš da so tvoje pa jih js nosim.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 17:28:51   
*Junona*
Midva sva pa zdejle prišla domov.
Sva bla pri moji stari mami na obisku, je že tako dolgo nisem videla. Potem sva šla v trgovino po "fasngo", nato pa na pico.
Potem pa še na Trojane po MC easyfix(sem našla drugega ponudnika) in tam sem jedla kremšnito - Angelito, bereš to???user posted image user posted image user posted image Se nama jih je zadnjič zaluštalo.
Krofeka, čokoladnega seveda, pa bom pohamsala zvečer.user posted image user posted image user posted image


Kaj pa ve kaj počnete?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Aprilčice 2009-II.del
28.2.2009 17:30:38   
mišk
Celjanke, eno vprašanje mam za vas! Ali so ob nedeljah vse trgovine v City centru odprte, ali samo Spar? Predvsem me zanima za H&M!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?