|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:20:24   
baby blue
midva o digitalni varuški še nisva razmišljala tko da ne vem mogoče jo bova kupila potem sej to ni tak nujno še da bi mogla imet že doma pripravljeno... 

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:41:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

midva sva se po premisleku odločila za tega
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197319

je fajn v nevtralni barvi...  res je da ni 3 v 1 ampak tisti avtosedež bova pa že kupila...



močno ti svetujem vrtljiva kolesa, ,,, sej veš kaj mislim, da ti ni treba celega voza dvigovati, ko boš ovinkala, pa tale zgleda ful "obavtn", rajši 2x premisli, preden ga vzameš.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:43:08   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

Jaz grem pa danes popoldne po rože za na balkon. Upam, da se bo vreme držalo, da jih še posadim. Lani sem imela surfinije, so bile noro lepe, ampak obup za urejanje. Preden sem jih obrala, pa še vse so skupaj zlepljene, ker imajo taka lepljiva stebla in me je minilo. Letos bom pa kar bršlinke, ker se ne bom mogla tam po balkonu pretegovat in se mučit z odcvetelimi cvetkami. So lepe, pa še enostavneuser posted image
Pa ve, boste kaj sadile?


ne, ni šanš user posted image user posted image  meni vse pocrka, ker nihče ne zaliva tega šovja...user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:45:27   
Sarchi
glih debatirate o brcikah in kolk čutite. tud jzt sm že mal paniko v sebi hotla delat k ful nč ne čutm al pa sam zvečer kej ma tko nežno in naredko. sem v 21 tednu pa še kar čakam da bo kej bl konkretno. mamo zgleda leno bitjece bolj user posted image . komej čakam da bomo vse dočakale premikanje naših pikic v bušiju.

_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:45:34   
baby blue
barika sej zato ga bova šla najprej pogledat kako je dejansko oziroma kakšen dejansko sploh je...  

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:46:50   
baby blue
Sarchi pri meni je isto sem po tednih isto kot ti pa tudi še nič ne čutim... tudi zvečer ko se umirim in pobožam po trebuščku ne... mogoče je pa vreme krivo pa je zaspanček user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:49:14   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

barika sej zato ga bova šla najprej pogledat kako je dejansko oziroma kakšen dejansko sploh je...  


Sem ga malo bolj pogledala in sem vidla, da je hauckova firma ...joooj, jaz sem imela prvi voz hauck (ne ta model) in sem popizdevala zraven, nikamor ni šel, ful na veliko se je zložil, težek ko user posted image  . Pa za to ceno, kot ga ponujajo, lahko dobiš kaj boljšega, resno.

Jaz ne bom kupovala varuške, ker jo imam še od prvega in sicer angel care (vreden svojega denarja), ima senzorje za dihanje in nama je parkrat prav prišlo, ker je mali nehal dihat in se po 14 sekundah oglasi pisk, po 20 pa še alarm.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 12:49:51   
SONČEK LARA
Altaja najbrž si me razumela da sem potem naknadno kupila še marelo - voziček. Ne, mislila sme tricikl, otroško kolo, ki ga porivaš in kasneje je prvo kolo, ki ga ima otrok. Tudi jaz sem hotla to marelco, je bla lani poleti velik modni hit pri nas v našem kraju, in sem valda težila, jaz bi ga tud mela...ma brez veze res pa je spet tam 100€, pa tam 100€, čez 4 mesce mi pa v garaži visi in čakam da bom imela kao za drugega otroka, preden je drugi otrok je tam cca 2 leti in se spet želje obrnejo, tko kot sedaj bi imela tistega babybooma. Sem pa svoj prvi voziček posodila bratu in mi je mal težko rečt vrni mi ga ga prodajam, ali pa ga lahko on kupi. Malo podlo. tko da bom počakala do poletja, da bo nečak star pol leta, da ga bodo dali v svojo marelo in prodam, no ja če ga prodam, kupim novega...imam pa točno takega
user posted image
pa saj je kul, sam kr neki mi dogaja v glavi.

Glede brcik pa tudi pri meni je tko, da sedaj v drugo čutim manj otročka, zakaj ne vem, pa ne bi rekla da ga nosim uzadi, ker mam trebuh kot v sedmem mesecu. Tko da...najbrž imam v glavi oz. v spominu tiste zadnje, močne brcike od Lare, še vse to nas čaka, ene ne čutijo brcik tja do 22 tedna.

aja bo katera kupila angelcare?

No sedaj pa res grem, grem danes ob 14h domov, dost imam za ta teden

Čao

(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 13:23:58   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

midva sva se po premisleku odločila za tega
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197319

je fajn v nevtralni barvi...  res je da ni 3 v 1 ampak tisti avtosedež bova pa že kupila...



močno ti svetujem vrtljiva kolesa, ,,, sej veš kaj mislim, da ti ni treba celega voza dvigovati, ko boš ovinkala, pa tale zgleda ful "obavtn", rajši 2x premisli, preden ga vzameš.


Sem imela tudi to v mislih, pa se raje nisem oglašala.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 13:26:43   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: SONČEK LARA

aja bo katera kupila angelcare?



Moj se je odločil, da to sploh ni vprašanje (in nimam nobene besede pri tem, če bo ali neuser posted image ), ga že ima nagledanega, mislim da na nemškem e-bayu.

(odgovor članu SONČEK LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 13:58:01   
baby blue
hvala punce za tele informacije... sem šla zdej enga camovega gledat in ugotovila da je in trikolesnik in štirikolesnik varijanta pa 3 v 1 je... tak da bomo potem najbrž pri tem camovem ostali ki je bil najina prva izbira drugače...

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 14:32:23   
yenny
Ja,se strinjam za voziček je kar prav,da ima vrtljiva kolesa in da se ga lahko tudi obrača ali k sebi ali stran od sebe.Se mi zdi,da je kar malo znanost,da vse naštudiraš,pa še vizualno,da ti je všeč.Prevelika izbira očitno!
Angelcare-ne vem,sem že brala o tem pa sem spet malo pozabila na to,se mi zdi,da ni neumna stvar
Kar se brcanja tiče,tudi mene počasi že malo skrbi,čakam in čakam pa vse skupaj nič.Zdaj bi pa že lahko kaj bilo,vsaj meni se zdi.Še dobro,da imam drugi teden MF,drugače bi bila že spet vsa panična.Rada bi,da me brcne,da bom točno lahko rekla to je to,vse je ok,miga in raste.Tako,pa se mi bolj dozdeva,da bi mogoče lahko kaj bilo.

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 14:41:11   
simonae
Pozdravček!

Ta teden je noro - večji ima počitnice, mali pa je tudi doma. Tako nimam nič časa.

No, pa vseeno:

Keglove vaje res pomagajo - v prvi nosečnosti sem čisto na začetku obležala in tudi kasneje nisem bila kaj dosti aktivna - se mi je hudo maščevalo - že sredi 4. meseca mi je urin uhajal ob kihanju. Po navodilu G in vajah na telovadbi sem jih delala - keglove vaje - vsak dan najmanj 2-krat (tri kratke stiske, tri dolge in spet tri kratke v dveh "rundah") Pa se stvari niso izboljševale - zadnja dva meseca mi je kar naprej uhajalo po kapljicah - ne le ob kihanju. Torej samo se ne bo poravilo, še slabše je lahko!

Vztrajala sem vseeno, čeprav se mi je zdelo vse skupaj malo mimo. Pa tudi nič prijetno ni bilo. No, po porodu se je počasi izboljševalo - vaje pa sem poskušala delati čim večktrat, ko sem se pač spomnila - a recimo, da vsaj 3-4-krat na dan. Po šele letu in pol po porodu sem lahko končno tudi šla kam, kjer WC ni bil na razpolago na vsakem koraku. Prej sem kar letela, če me je prijelo. Kmalu sem na vse skupaj pozabila.

Tega sem se zelo bala, preden sem drugič zanosila - a sem pridno začela delati vsaj 3-4-krat na dan - če ne drugače, ko sem v gneči čakala v avtu dobre 3 mesece preden sem sploh zanosila. Potem pa do 4. meseca redno. Po tem pa se mi je začelo dogajati to, da ko sem stisnila mišice, me je vsakič prijelo, da bi "spustila kak plin" in me je to zelo motilo. Pa sem postala zelo nevestna. A kljub temu, nisem imela nobenih težav čisto do konca. Razen tega, da sem pogosto obiskala WC. Po porodu pa sem morala paziti ob kihanju kakih 14 dni. Spet sem pridno delala vaje.

Sedaj pa spet, a zelo zelo neredno delam vaje, saj se toliko dogaja, da kar pozabim. A sedaj ste me ve spet spomnile in če samo pomislim na drugo polovico moje prve nosečnosti - neprijetnosti ob delanju teh vaj niso primerljive s težavami, ki lahko sledijo.

Torej, še večkrat se spomnimo in jih poskušajmo delati vse - se splača.

Lep vikend. Upam, da res posije sonček!


(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 14:47:18   
simonae
Ja.lo  tudi jaz naj bi bila nekje v 19. tednu, pa še nič ne čutim - 3. nosečnost! Morda se mi ravno te dni zdi, da to pa bi lahko bilo, a sigurna še nisem.

V prvi sem šele v 22. tednu, v drugi pa v 16. tednu občutila prve brce. Pa se mi zdi, da sem vse tri otročke imela spredaj - se pa ujema s karakterjem oz. temperamentom - prvi je nežen, drugi pa zelo aktiven, živahen. Torej bo tale spet nekaj bolj nežnega. Bomo videli.

Uživaj v času, ko imaš še mir! - Ko lahko še mirno spiš ponoči, saj le še dobra 2 meseca, pa se bomo špritoževale, da so brce kar prehude. - HA, HA

Lep dan.

(odgovor članu simonae)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 15:12:01   
baby blue
joj nisem si mislila da bo cela znanost s temi vozički.. gledam na to da je uporaben praktičen cenovno ugoden in da ma dosti oziroma osnovne funkcije pa da ni preveč drag pa da mi je vizuelno všeč... user posted image user posted image prov zmešalo se mi bo..

zdej sem sicer najdla dva camova enga ki je trikolesnik in enga ki ima 6 koles (spredaj so štirje) in imata vse avtosedež, košaro in potem je še športni

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197638

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=197645


potem je pa še od high trek - bebe confort kjer je pa sam športni del košaro in avtosedež pa še dokupiš

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=171397

tak da moram mal preračunat kako in kaj se mi bolj splača

(odgovor članu simonae)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 15:16:55   
Anonimen
dan
se zadnje cajte bolj mal javljam k me mali čist okupiral pa pol sm še zvedela da me nekdo bere (no sej sm vedla že prej sam sem mislna da bo vsaj zase obdržala pa ma prevelik gobecuser posted image ) in sm tok jezna tko da ne mi zamert če ne bom več tok pisala

upam da ste vse ok,jaz se spopadam z bolečinam ampak še živim,zgleda da me jeza skup držiuser posted image jp kopriva nikoli ne pozebe aneuser posted image

(odgovor članu baby blue)
  Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 16:16:43   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

joj nisem si mislila da bo cela znanost s temi vozički.. gledam na to da je uporaben praktičen cenovno ugoden in da ma dosti oziroma osnovne funkcije pa da ni preveč drag pa da mi je vizuelno všeč... user posted image user posted image prov zmešalo se mi bo..



Hahahaha, še ena taka user posted image . Dans sva ble z mami v pikapolonci smo jih malo gledale...a mislte da mi je kaj bolj jasno kaj bi rada? Ne! Sem pa gledala tud tisto internetno stran kjer je Tulpek kupila voziček in zgleda kar zanimivo..se mi zdi da je ugodneje kot v trgovinah pri nas. Tulpek, a mi lahko poveš kolk pride poštnina? Sej vem da si že najmanj enkrat napisala, ampak sem pozabila.

Mam pa tud novo majčko "pridem avgusta" - zgulena fora, vem, ampak moji mami se zdi tko simpatična da mi jo je kar kupila user posted image . Sej je fletna. Probala sem tud eno oblekco sam se pol nisem odločila za nakup, bom raje počakala na taprave lahke poletne oblekce.

Z zajtrkom vam bom pa še kdaj postregla, vidim da ste ble zadovoljne user posted image .

Tiste, ki še ne čutite brcik, brez skrbi, pridejo! Pa verjetno ne bodo čisto nič nežne.

Larilu: naj te berejo, to pomen da si jim zanimiva. Naj majo trcjalke kej za glodat, od tega živijo user posted image . Ni dvakrat za rečt da mene tudi berejo, pa kaj pol, požvižgam se na njih!!!!!!!

Še neki sem hotla...aja...glede ležišča je ena sprašvala. Ja, je pomembno kakšno je. Vsekakor ne sme biti premehko. In tud drugače dam jst kar velik na kvaliteto ležišča, sploh če gledamo da tretjino življenja prespimo.

zdej pa šibam...lepo se mejte in se smejte...sonček je pokukal user posted image


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 17:04:20   
JaLuca
Malo iz konteksa.

Punce, ki ste doma iz Lj, kakšno vreme ste imeli danes?

Z user posted image  se pogovarjama, da bi jutri šli malo v živalski vrt. Bi bili tamali ful user posted image .

Pa saj ne vem, pa za jutri tudi napovedujejo plohe.

Pa ima samo jutri frai. user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 17:08:29   
veselka
mi smo imel pa kar pester dan. sva do konca montirala kuhinjo - pečico in okrasno fronto na pomivalca. in ko sva se lotla pospravljat se je moj dragi v čepe s kozarcem v roki zataknil s hlačnico ne vem ob kaj, padel in seveda na kozarec. in je šel mezinček. sva hitela v ZD na nujno pomoč in potem v Šempeter na šivanje. no, v torek ima operacijo, ker je prerezal živc in potem ostane v bolnišnici vsaj 1 dan.

me pa čaka danes proti večeru še obisk trgovine user posted image , kr moram v nedeljo pečt in upam, da ne bo preveč gužve. dopoldne so bile vrste čez cel naš market in se je dragi kr obrnil user posted image

zdej pa moram mal svojga ranjenca pocrtat user posted image




< Sporočilo je popravil veselka -- 30.4.2009 17:09:57 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 17:25:25   
tulpek
Sem pa gledala tud tisto internetno stran kjer je Tulpek kupila voziček in zgleda kar zanimivo..se mi zdi da je ugodneje kot v trgovinah pri nas. Tulpek, a mi lahko poveš kolk pride poštnina? Sej vem da si že najmanj enkrat napisala, ampak sem pozabila.


Poštnina je 10 eur. Je pa res ugodneje, sploh če naletiš na akcijo.


< Sporočilo je popravil tulpek -- 30.4.2009 17:29:09 >

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 18:13:00   
barika
Baby blue, spet bom pametna user posted image , meni se camov voziček zdi predrag, lahko (če ti je seveda všeč) kupiš maxi cosi muro, športi del gre čisto v ležeč položaj, sedež se obrača v obe smeri, imaš 2 varianti 3 ali 4 kolesnik, pa maxi cosi lupinica paše gor (ki je btw. ena najbolj varnih trenutno).
sicer pa jaz pametujem, sama pa ne vem kaj bi user posted image user posted image user posted image

Angel care je pa res super zadeva, midva sma oba malo panika (pa sej je najin otrok) in je bil mali priklopljen do enega letauser posted image , ampak 2x je pa zares piskal in ni mi žal tistih 130€, kaj bi šele bilo, če ne bi piskalo, mali pa ne bi zadihal user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 18:15:11   
barika
Tulpek, na kateri strani si pa naročila in kako si plačala, preko paypala, ali preko one variante, ko greš nekok na pošto plačat?? jaz se na te zadeve ne spoznam, ker nimama kreditnih kartic, ampak, če se bom odločla za to, bom dala kakšni kolegici €, pa mi bodo naročile.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 18:26:49   
tulpek
Kupila sva na  tej spletni strani.

Prvo pošiljko sva plačala preko pošte, ker ima moj omejitev na paypal-u 300 eur, drugo pa preko PP. Pošljejo ti na mail neke podatke, sva jih samo sprintala in so na banki vse vedeli, kaj naredit in kam nakazat. Je pa boljše kar preko paypala, ker gre hitreje, že isti dan imajo nakazano, preko banke pa malo dlje traja.



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 20:04:21   
Alma84
Lep pozdrav
Morem priznat da prvič slišim za AngelCare ko ste ga tuki omenle in sem šla takoj gledat na internet..kaj je to tako pogosto da se neha dihat??? zdj me je pa malo zaskrbelo. In kaj narediš če aparat začne piskat? Mislim da si bom kar kupla tole ste me kr mal vstrašle user posted image

Naj še povem da tud moj dojenči zadnje 3 dni bolj  slabo brca, pomoje se mal zmatra in se malo zadaj umakne, naspančka in potem spet v akcijo. Tako da..pomoje ni panike za skrbi user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Septembrke 2009
30.4.2009 21:18:55   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Alma84

Lep pozdrav
Morem priznat da prvič slišim za AngelCare ko ste ga tuki omenle in sem šla takoj gledat na internet..kaj je to tako pogosto da se neha dihat??? zdj me je pa malo zaskrbelo. In kaj narediš če aparat začne piskat? Mislim da si bom kar kupla tole ste me kr mal vstrašle user posted image

Naj še povem da tud moj dojenči zadnje 3 dni bolj  slabo brca, pomoje se mal zmatra in se malo zadaj umakne, naspančka in potem spet v akcijo. Tako da..pomoje ni panike za skrbi user posted image



Alma, nama se je kr dogajalo, ja, pa sma povedala pediatrinji in patronažni in sta obe rekli ..ja to se dogaja, dojenček pač neha dihat ..WTF user posted image user posted image user posted image , a potem pa kr novga nardiš al kok??user posted image user posted image
Ko je piskal malemu sma ga najprej malo "ruknala", da je zadihal, potem lje bilo pa ok, pač je spal naprej.

(odgovor članu Alma84)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?