|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 6:48:38   
JaLuca
Dobro jutro

že user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 7:30:34   
majra
Dobro prvomajsko jutro!

Pa še sonček jeuser posted image
Se mi nikakor ne uspe javit. Berem pridno, za komentarje pa zmanjka časa in volje. Sem zadnji teden prav tečna in depresivna. Ne vem kaj me daje.

Imate pa ful debat....
vozički....midva bova imela kar starega PP Plikota. Nisva imela prevelike izbire, saj sva potrebovala vozicek, kater je lahek in se zloži v marelo, ker sem ga imela oz. ga imam skos v avtu. Moram edino novo strehico kupit, ker mi ta ne drži in pada nazaj. Sem pa drugače kar zadovoljna z njim
angelcare....nisva imela in ne bova, ne vem nekako se nisva odločila, bi ga pa takoj kupila v primeru nedonošenosti
digitalna varuška....nimava, ker imava majhno stanovanje in se še vse predobro slišiuser posted image
keglove vaje....ne delam, pa bi morala, ker imam še od prvič probleme. Bom, ko bo kriza user posted image
materinska šola....mi smo imeli 4x po 2 uri. Je pa bilo kar zanimivo, čeprav je bilo govora samo o porodu in nič o negi otroka. Sem točno zvedela kaj me čaka in se pripravila na najtežjo in najdaljšo varianto. p na srečo ni bilo takouser posted image  
frizura in oblačila...nujno potrebna obojega novega, pa ni volje
kilogrami....sem shujšala 4 kilograme, pa nič ne bruham, se slabo počutim ali manj jem. Nimam pojma zakaj. Sicer imam dosti zaloge od prej, ampak me vseeeno malo mori kaj to pomeni. Mah verjetno samo živci in pa letanje za mojo terminatorko
pregledi....imam  5.5. pregled in morfologijo. Sem naročena z razliko pol ure. Komaj čakam, da vidim user posted image . Pa vse bolj me spol matra, čeprav sem 90% da bo še ena punčka  user posted image

to je vse kar sem se spomnila za komentirat, me daje sklerozauser posted image  Bom se pa poskusila večkrat oglasit.

Trebuščke imate prekrasneuser posted image user posted image

Bodite lepo in uživajte v praznikih

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 8:44:06   
jasmina in tadej


Ej dobro jutro souser posted image !

Dobra novica moj dragi že čuti brcike našega malega oz. male user posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj! Kok se je raznežo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 8:53:39   
jasmina in tadej
IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

kepica hvala.... uredila.wiiii

kar se rožic za balkon tiče, jzt sm jih glih učer nasadila v korita,sam ne vem al jih dat že ven al ne? ma jih bom kar dala k jih nimam ki met drgač, je majhen balkon in je že tko gužva. mi je pa lepo če je kšna rožca na balkončku in ni tko pusto.



Rožice lohk že komot daš ven!
Vrjemi vrtnarki!

Sam ne jih takoj zalivat z gnojili!

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 9:45:42   
mancag
Dobro jutro!

user posted image

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 10:55:56   
Anonimen
jutro

(odgovor članu mancag)
  Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 11:23:40   
Alma84
dobro jutro nosečke..jaz mam spet eno vprašanje
zvečer me je tok v dimljah bolelo da niti koraka nisem mogla naredit in sem šla direkt spat. ampak ponoči ko sem hodila na WC me je še kar bolelo. zdaj zjutraj me je malo minilo. Sem v 20 tednu.naj povem še da se bolečina širi čist do ledvic in boli me samo na levi strani.. In to se mi dogaja zdj med prazniki, v pon. mam tko in tko pregled pa bom povedala.   Je še katera k to čuti? Je to normalno v 20 tednu??
Hvala, LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 12:41:58   
mancag
Pozdravljena!
Jasmina in Tadej: Mene pa zanima v katerem tednu siuser posted image  Jaz sem zdaj v 19. tednu nosečnosti pa še ne čutim malega.
Komaj čakam, da ga bom čutila. Čez štirinajst dni imam pregled in upam, da bom že izvedela kaj bo dobila  user posted image ali user posted image .




Tanik in Simonae: ali ste dobile z.s.

(odgovor članu Alma84)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 12:54:01   
jasmina in tadej

IZVIRNO SPOROČILO: mancag

Pozdravljena!
Jasmina in Tadej: Mene pa zanima v katerem tednu siuser posted image  Jaz sem zdaj v 19. tednu nosečnosti pa še ne čutim malega.
Komaj čakam, da ga bom čutila. Čez štirinajst dni imam pregled in upam, da bom že izvedela kaj bo dobila  user posted image ali user posted image .











Jaz sem v 22.tednu!
Sama jaz pa sem user posted image čutla že v 17.tednu!

Glej vse user posted image smo drugačne, ene prej čutimo druge kasnej!

NE SE SEKIRAT!

Prej ko slej boš začutila user posted image !


(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 13:29:37   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: jasmina in tadej

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

kepica hvala.... uredila.wiiii

kar se rožic za balkon tiče, jzt sm jih glih učer nasadila v korita,sam ne vem al jih dat že ven al ne? ma jih bom kar dala k jih nimam ki met drgač, je majhen balkon in je že tko gužva. mi je pa lepo če je kšna rožca na balkončku in ni tko pusto.



Rožice lohk že komot daš ven!
Vrjemi vrtnarki!

Sam ne jih takoj zalivat z gnojili!



hvala za nasvetuser posted image Posajene so že (mož je bil dopoldne pridenuser posted image ) , torej, kar z njimi na balkon. Bom prva v vasiuser posted image

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 19:30:00   
Tanik
ojla čvekice,

niste mi povedale a boste imele pri vozičkih zimsko košaro?

pa en dober plan za nas vse, najboljše da ko sedimo pred računalnikom na RR, delamo keglove vaje, kaj menite? user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Septembrke 2009
1.5.2009 19:49:24   
Erdbeere
Lep pozdrav, se po dolgem času spet javljam.

Smo imeli danes cel dan družinski piknik smo že včeraj zvečer kuhali golaž in bil je odličen.

Keglove vaje...obup, jaz vedno ko tukaj preberem jih začnem delat, samo kaj ko je pri meni kr kriza, bog ne daj da se ne pripravim ko kihnem...kaj še bo, mogoče bom zdaj kaj bolj pridna, ker drugače bo panika in mokrimi hlačkami user posted image

Zimsko vrečo bom jaz imela in tudi košaro al kaj, ker je zraven pri vozičku, košara, vrečo pa dobim oz. mi jo bo svakinja posodila user posted image

Angel cara jaz nisem še pri nobenem imela in ga tudi ne bom, varuške pa dokler smo tukaj v tej hiši tudi ne potrebujem, ko se bomo pa selili jo bom pa verjetno imela, ne vem še se še nisem odločila.

NIč lepo se imejte pa jutri preživite lep dan, očitno bo spet lepo.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 6:49:54   
majra
Jutro!
Sedak, ko imam voljo za čvekanjem, pa nikjer nobene user posted image
Sem budna od 5 user posted image  Se je frajla odločila, da ne bi več spala. Ponavadi potegne do 6, danes pa user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

ojla čvekice,

niste mi povedale a boste imele pri vozičkih zimsko košaro?
Jaz jo imam in sem super zadovoljna. ker je notri user posted image  res zaščiten. Idealno za zimske dneve


pa en dober plan za nas vse, najboljše da ko sedimo pred računalnikom na RR, delamo keglove vaje, kaj menite? user posted image
 
ni časa, jaz pred računalnikom jem user posted image



(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 7:29:21   
JaLuca
Dobro jutro

sem tudi zgodnja, že perem, pa zajtrk sem mela, mali dve spita, sta utrujeni od včeraj, ko smo bili v živalskem vrtu in sta ful uživali.

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 8:37:40   
Tanik
dobro jutro,

hej majra, saj tudi če ješ, še zmeraj lahko stiskaš spodaj in delaš vaje user posted image

jaz se bom pa sedaj lotila pranja pa likanja, kavico sem že spila, sedaj pa ostalo.

lep sončen dan

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 9:20:29   
Erdbeere
Dobro jutro...evo spet mene mal

Jaz sem pa včeraj zvečer vse zlikala, tko da danes pa postelje preoblačim pa perem, pa nekam bi šla na izlet samo še ne vem kam. Kakšen dober predlog, pa naj bo Gorenjska oz. Ljubljanski konc, ker imam kolegico tukaj, da spozna mal naše konce.

Jest se vedno ko preberem keglove vaje spomnim pa naredim kakšno, potem pa na možku preizkušam ko user posted image in se vedno tok smeji, ker pravi da ga ful zgečka user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 9:22:26   
Erdbeere
Aja še tole brcike pa moj možek že tudi občuti in je ves raznežen. Komaj čaka, da mu povem da brca pa da naj roko položi na trebuh. Samo tale moj je res pravi fuzbaler, skoz nekaj rogovili. Evo zdaj ko tole pišem, spet brca user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 10:50:52   
altaja
Se na hitro oglašam...


Jasmina user posted image , zdaj pa naj čim večkrat brcne v očitove roke ko bo božal bušita....

Vreme je čudovito! Lepo izkoristite dan..


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 11:08:54   
jasmina in tadej


Ola user posted image !

Joj kako lepo vreme! Sam škoda da samo dopoldan!user posted image

Ja brcike- ni lepšega občutka ko veš da poduser posted image nosiš eno malo bitjeuser posted image !

Sem včeraj našega mačaka mela na kolenih in je dal tačko na trebuščka in je tako čudno gledal v trebuh zakaj se mu tačka prestavla! Pol pa je dal glavico gor na trebuh pa zadremal in začel prest in se je mala user posted image tudi umirla in nehala brcat!
Ne moreš vrjet kakšna povezava!
Pa ko da moj dragi roko gor se tudi umiri! (Ja on sedaj skoz za mano leta pa sprašuje: že brca, že brca!!)user posted image user posted image

Kako lepo!user posted image
Lep dan  vsem user posted image želim!


(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 11:32:03   
tulpek
Moj user posted image tudi noro brca, včasih se prestrašim, ko kar naenkrat res močno brcne, kot da bi se obrnil, ga čutim po celem trebuhu naenkrat ali se pa cel trebuh zatrese znitraj. In še vedno je aktiven skoraj cel dan, upam da bo potem več spal, ko pride ven.

Sem delala tiramisu, zdaj sem pa tako izmučena, da komaj sedim za računalnikom user posted image . Zadnje dni me spet nekaj utrujenost muči, še dobro, da sem doma.

Aja, pa zjutraj sem spet bruhala user posted image user posted image .

(odgovor članu jasmina in tadej)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 13:17:11   
škorpijončica
Živjo souser posted image !

Po dolgem času spet jst pišem. Ful sem zaposlena z izpiti, seminarskimi,... ta vikend sem sama doma..dragi je šel s prijatli plezat,.. sem se ga zjutraj tok držala in se ga v solzah oklepala, da mi je mogu kar zbežat, da je sploh lohk šel.. midva sva tako navezana en na druzga, da imam abstinenčno krizo k kakšn džanki.
Brce male so ful močne, včeraj se je tok obračala in se odrivala, da mi je blo kar mal neprijetno. Brce pa čuti tud dragi ker se mi cel trebuh zatrese.
Alma84, ko sem brala tvoj post mi je kar odleglo, da se je še komu to zgodilo. Jaz sem bla tud v 20. tednu, ko me je kar naenkrat enako kot tebe začelo tam spodaj bolet tud ko sem hodila. Ampak na srečo je to trajal sam en večer tko da se potem nisem nič obremenjevala več s tem in kar malo pozabila, do zdaj. Daj, prosim, če boš ginekologa vprašala za kaj se gre, napiši kaj ti je povedal, ker me prav zanima kaj bi to lahko bilo.
Punce kok pa kaj stane ta angelcare oz. el. varuška? Midva se bova verjetno tud za kaj takega odločila. Glede vozička pa meni ni treba skrbet, ker mi ga je mami kupila, zraven pa še stajico in kengurujčka. Vse kar vem je, da je znamke pekperego, to je pa tud vse- da ne bi prinašalo nesreče, ne smem videt teh stvari dokler ne bom rodila.

Se še kaj slišmo, držte pesti za moj izpit v pon. pop. pa fajn se imejte

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 13:21:17   
Anonimen
dan!

glede angel care bomo še videli odvisno kdaj bom rodila,če bom prej potem se bom nagibala k nakupu drugače pa ne,za pozimi bomo pa kupil kr vrečo k je bolj praktična in lažja user posted image

pr nas pa zgleda da se bo vsako minuto usul iz nebauser posted image

(odgovor članu škorpijončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 14:05:41   
barika
user posted image user posted image , sem brala škorpijinčin post, pa sem se mogla malo nasmejat. glede na to da ne boš vidla opreme do poroda ... kaj pa če ti zadeve niso všeč??

pa še to, a verjamete v razne vraže (škorpijončica že, zato sprašujem)user posted image . Men se te zadeve starih mam zdijo totalno brezvezne, in če mi stara mama začne kej na to temo (no v prvi user posted image že, zdej pa ne upa več), sem jo kr grdo pogledala in si mislala svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Septembrke 2009
2.5.2009 14:13:40   
simonae
mancag - dobila ZS in ti že odgovorila.

Ostale lep vikend!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Septembrke 2009
3.5.2009 9:18:37   
Tanik
dobro jutro,

kje se skrivate, a ste vse na počitnicah? no saj prav tako, je treba uživati.

lep dan želim

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu simonae)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?