|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009
3.5.2009 10:07:58   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: mancag




Ali bo katera kupila digitalno varuško?user posted image user posted image user posted image  
 

 




..imava še od lani digitalno varuško s kamero od chicco-ta in sva zelo zadovoljna z njo..sva jo pa komaj našla, jih je težko dobit s kamero.. navadnih imajo pa polno...ni bla ravno poceni (180 evrov) vendar vredna svojega denarja... zdaj pa nevem, če bova še letos eno kupila za bebico ali ne, ker ta nama bo še vedno prav pri tamalemu prišla user posted image  ..



(odgovor članu mancag)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Septembrke 2009
3.5.2009 10:09:13   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik


niste mi povedale a boste imele pri vozičkih zimsko košaro?




..absolutno košaro... sem imela lani julijčka in mi je tudi zelo prav prišla..celo 5 mesecev je zdržal v njej user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Septembrke 2009
3.5.2009 10:55:31   
veselka
jutro,

pa je nedelja user posted image in počitnice proti koncu user posted image . sm imela danes zjutraj že malo psihične krize pred službo. ko bi me vsaj junija tolk v križu zvilo, da bi šla na lahko bolniško.

dons pečem za moj RD za v službo. bom nardila mešano pecivo iz listnatega testa in pa baklavo. pred mano je tudi kar pester teden... jutri tasta peljemo nazaj v bolnišnico, potem letim k mami psa peljat, po možnosti grem zgodaj popoldne še pojno, ker ima kolonoskopijo... v torek zjutraj peljem dragega v bolnišnico (Šempeter pri NG) na operacijo prsta, tam potem ostane še 1 dan, ga grem potem iskat ... in ob vsem še hodim v službo v Ljubljano.

no, očitno me tole vse skupaj privaja na novo obdobje v življenju. samo upam, da mi po končani porodniški ne bo treba več v službo v Ljubljano. moj dragi ima namreč takšno službo, da veliko potuje. Julija ga ne bo skor 2 tedna, oktobra in novembra pa skupaj 1 mesec. hvala bogu za internet in skype, da bo vsaj prek kompa videl svojga user posted image .

zimska košara: midva sva jo vzela kar v kompletu z vozičkom.
angel care, elektronska varuška: niti ne vem, kakšna je razlika. nam je pa patronažna na šoli za starše rekla, da je ni potrebno imet, v kolikor ni resnega razloga za to. tko da... zaenkrat ne bomo kupovali.

zdej pa grem naprej moje nosečniške hlače šivat, da bodo danes končane, pa oblekico moram tudi še zaključit, samo ne vem, če mi vse uspe v 1 dnevu. potem pa peka v novi pečici user posted image




_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Septembrke 2009
3.5.2009 22:45:57   
Anonimen
Pozdravljeneuser posted image

Sem se odločila, da je čas, da se pridružim klepetu septemberskih nosečk. Lansko leto sem bila julijka, vendar se je mojemu sinčku mudilo in je postal junijčekuser posted image .
Z mojim najdražjim sva se kmalu po rojstvu sinčka odločila, da želiva imeti med otročki čim manjšo starostno razliko, zato naš sonček pričakuje bratca ali sestrico okoli 15. septembra.
Lansko leto sem v 20. tednu že vedela, da pričakujemo fantka, tokrat pa bom že v 23. tednu, ko imam napovedano morfologijo. Mene pa že tako firbec matrauser posted image

Srečno nosečnost vsem sonosečkamuser posted image


(odgovor članu veselka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 7:11:57   
kepica
Dobro jutrouser posted image

No, pa smo spet nazaj v starih tirnicah. Upam, da se današnji delovni dan ne bo preveč vlekel.

Bi vam pa prilepila kakšen dober zajtrk, pa še vedno ne znamuser posted image  Tko da mi lahko katera za dobro jutro razloži, kako se to naredi, ker sem ponavadi prva tukaj, da vam kaj dobrega postrežemuser posted image

Vam pa zaželim eno lepo, sončno jutrouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 7:35:07   
kepica
Vam še tole prilepim. Sem pravkar našla in je prav luštno pogledatuser posted image
http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-15-to-20_10308111.bc

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 8:26:23   
altaja
Bom pa jst častila z zajtrkom...

user posted image


Kepica: najdeš slikco, jo shraniš na računalnik, odpreš stran shrani.si, jo naložiš in prilimaš kodo za forum (drugi link).

Dobro jutroooooooo, praznikov je konec, zdaj pa spet na stare tirnice. Imeli smo se lepo.


Zdej pa moram it mojga kužka pogledat že celo noč nekaj tuli, ne vem a je luna danes? Mi gre to njegovo cviljenje že počas na živce, ponoči sem 3x vstala in ga kregala da naj neha, pa še vedno tuli...grooooza!



_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 8:34:31   
baby blue
Dobro jutro

altaja hvala za zajtrk... evo prazniki so za nami in je pred nami delovni teden spet... vreme pa kar kliče po odhodu na sprehod ali pa nekam se it martinčkat...

danes grem v laboratorij v četrtek imam pa pregled (MF)... komaj čakam

drugače pa naj povem da sem v petek točno za prvega maja začutila v trebuščku rahle brcike našega bebeja user posted image user posted image user posted image je bilo prav prijetno ne znam opisat ampak je bilo tako kot če te na morju dvigne val tak občutek je bil... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 8:44:27   
kepica
bravo baby blue za brcike user posted image user posted image  A ni to nekaj najlepšega na svetuuser posted image

Altaja, hvala za napotke. Sicer sem to že delala, pa mi vedno napiše zraven dimenzijo slike. S shranjevanjem na svoj računalnik pa še nisem poskusila. Evo, testiram:

user posted image


(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 8:45:34   
kepica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no..to naj bi bil en jagodni frape user posted image user posted image user posted image

Jest sem obupala nad tehnologijouser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 8:56:44   
JaLuca
Dobro jutro,

kepica, ne obupat, jaz še vedno nisem. Sem probala dati zadnjič gor slikico bušija, pa mi ne uspe. Rabim koga, ki se bo dobesedno zraven mene vsedel, pa mi kazal lepo korak za korakom. Te pa bo znala. Upam!user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:04:58   
baby blue
kepica res je nekaj najlepšega na svetu... najprej nisem dojela a je to sploh lahko to... ampak ko je bilo pa kar dva dni zapored sem si pa rekla ja to pa bo res to potem ker težav s prebavo nisem imela nikoli... saj pravim na začetku se mi je zdelo čudno ker je bilo in je še vedno tak občutek kot takrat ko te dvigne val... samo da je to v trebuščku..

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:16:02   
Tanik
Dobro jutro,dober dan.

tako jaz sem po enem mesecu spet v službi in vam povem da sem imela zjutraj kar tremo, ker še nikoli nisem bila tako dolgo odsotna, kar krče sem imela v trebuhu user posted image
sem prav vesela da sem nazaj na starih tirih in upam da ne bo treba spet kaj na bolniško.

jaz pa nimam zimske košare, samo lupinico. pa saj se da pregurat tudi s tem a ne?


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:20:19   
kepica
uf user posted image  me veseli, da nisem edina med računalniškimi telebaniuser posted image

Poskusim še enkrat...ampak res zadnjičuser posted image

user posted image


(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:21:28   
Anonimen
madonca smo luštniuser posted image  

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:23:13   
kepica
user posted image user posted image user posted image jupi, uspelo...samo, to ni jagodni frape ampak moj veliki navihanček, ko je bil star 3 letauser posted image  Sem snela prvo sliko iz računalnika, ki sem jo našlauser posted image
Hvala altaja si me prav naučila. Zdej vam bom pa še kdaj postregla z dobrim zajtrkomuser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:23:24   
baby blue
ooooo kepica uspelo ti je... kak nasmešek... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:25:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kepica

user posted image user posted image user posted image jupi, uspelo...samo, to ni jagodni frape ampak moj veliki navihanček, ko je bil star 3 letauser posted image  Sem snela prvo sliko iz računalnika, ki sem jo našlauser posted image
Hvala altaja si me prav naučila. Zdej vam bom pa še kdaj postregla z dobrim zajtrkomuser posted image



to se prav da se bomo me tle pred ekrani začele slinit k ne vem kaj a?user posted image
luškanga fantiča mašuser posted image


(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:33:34   
altaja
Kepica, ti nam raj še kakšno tako lepo slikco nameni...

Glede košare...to veste da sem še čisti teleban kar se tiče opreme. No, ene mi svetujejo tako, druge drugače, ampak nekako se nagibam da bi mela košaro, se mi zdi kar praktična. Zdej gledam komplet od Chicco s3..se mi kar dopade.


user posted image





_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:36:19   
baby blue
midva sva se v soboto v tega zagledala... jao sploh ne vem več
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane-slalom-pro-formula-strata/051778420421131343

altaja lep voziček pa vse je v kompletu

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:39:49   
altaja
Tud tega sem že gledala... mi je tud všeč user posted image


Aja, ČESTITKE ZA BRCE, a ni lepo?


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:40:44   
sontschica
dobro jutro vsem

sem vas hotela samo malce pozdravit, sem bila danes že v laboratoriju, zdej se pa počasi odpravljam na morfologijo, se že prav veselimuser posted image user posted image user posted image itak poročam, ko pridem nazaj, čeprav verjetno šele zvečer ali jutri.

za komentirat nimam ravno časa bi pa samo rada rekla:

baby blue
superca za prve brcikeuser posted image user posted image user posted image . zdaj pa uživaj v tej najlepši radosti nosečnosti.

kepica
res imaš luškanga sinčka.

lepo se imejte v tem sončnem dnevu....


(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:47:42   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Kepica, ti nam raj še kakšno tako lepo slikco nameni...

Glede košare...to veste da sem še čisti teleban kar se tiče opreme. No, ene mi svetujejo tako, druge drugače, ampak nekako se nagibam da bi mela košaro, se mi zdi kar praktična. Zdej gledam komplet od Chicco s3..se mi kar dopade.



jaz sem tudi imela tega ogledanega ampak mi je predrago user posted image , tako da imam enega podobnega samo da nimam zimske košare.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:50:07   
baby blue
hvala za čestitke za prve brcike

sontschica uspešno opravi morfologijo potem pa le pridno poročaj user posted image jst grem tudi v laboratorij moram dat vodo in kri... potem pa komaj čakam na četrtek... še malo še malo pa bo...

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Septembrke 2009
4.5.2009 9:56:55   
tulpek
Se mi zdi, da vas ima danes kar nekaj preglede.... srečno vsem! 

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?