|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lepota
30.1.2009 13:38:59   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

http://www.stokke-stroller.com/sl-si/stokke-xplory-stroller/features-functions-and-benefits.aspx


mater mi je res grd, mene po pravic povedan spominja na rudnla, un ko kake škatle z njim prevažaš



puncica, jaz se bom polulala



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Lepota
30.1.2009 13:41:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ta dva Stokke-ja sta mi še kar všeč, drugače se mi pa zdi neumno dat 1000 in več € samo zato da izpadeš ultra fancy.


Mogoče si ga pa ljudje kupjo zato k jim je všečuser posted image .
Mislm....a bi si mogli kupt enga k jim je grd, sam zato da folk ne bo reku da se majo za fancyuser posted image
Predvidevam da si vsak kupi voziček k jim je uporaben pa tud vizualno da jim potegne. Dvomim da gre kdo v trgovino pa kup neki kar mu je ultra grdouser posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Lepota
30.1.2009 13:57:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


Mogoče si ga pa ljudje kupjo zato k jim je všečuser posted image .


ampak tole je res težko razumeti....najverjetnejeuser posted image

kot tudi to, da ima vsak novec dve strani user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Lepota
30.1.2009 17:58:55   
Flufi
Mene tudi malo moti, da je šla tale debata v čudne širine in se zadnje tri strani sploh nihče ne drži bistva te teme. Moje mnenje o tem vozičku je, da je precej nenavaden, nekomu lep, meni pač ne potegne, full mi čudno deluje, ker je takšna razdalja med kolesi in košaro, moj pravi, da se mu zdi kot nek pripomoček za user posted image invalide (pa daleč stran od tega, da bi jih hotela v tole vpletat). Nisem ga še vozila, zato ne morem in ne smem sklepati o stabilnosti tega vozka, ampak fizika mi pravi, da se ne da primerjat z Bugaboojem. Zakaj primerjam? Zato, ker me blazno moti uradna spletna stran od Stokke-ja, namreč na filmčku ves čas primerjajo ta in nek drug voziček, češ, kako je fajn, ko npr. pri visoki živi meji otroček v Stokke-ju vidi čez, otrok v drugem vozičku pa je nadvse žalostne, ker nič ne vidi. Larifari, takšna primerjava. Če bi bil voziček za kaj potem bi kazali njegova dejstva, najlažje pa ga je primerjati z nekim poceni vozičkom, češ, koliko Stokke zmore. Poleg tega me je zmotil post na prejšnji strani od "pinko1", ki pravi, da so voz nabavili in da še čaka na njihovo pikico in ko Hope2 omeni, kako nepraktično je zlagati omenjeni voziček v avto, medtem ko dežuje in se ti mali dere, Pinko1 komentira, da je že poizkusila in ni imela problemov. Zanimivo, še pred nekaj trenutki je bila v pričakovanju otroka, no sedaj je pa z otrokom in v dežju že poizkusila. Zabavne ste punce, ni kajuser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Lepota
30.1.2009 19:05:18   
Pikapolonica_
Flufi, seveda ti je Bugabu lepši, zato si si ga kupila, kajne? Preizkusila v dežju pa nisi niti bugabuja niti stokkea, tako da ne moreš ravno soditi, kaj je bolje. Kolikor sem razumela iz ene druge teme, šele pričakuješ. Tako da vse nasvete, kako naj bodo punce tiho, ker niso preizkusile stokkea v primeru dežja, obdrži tudi zase, ok?user posted image
Pa brez slabe volje, samo me res moti to, ko ste pametne in vzvišene, zraven pa tega vozička še vozile niste. In ne, Stokke se ne more primerjat z Bugaboojem, kakor se tudi Bugaboo ne more primerjat s Stokkeom. Sploh slednje - zame. Ker dvomim, da bi bugabuja sploh kupila. Ker mi nima toliko prednosti pred Stokkeom , oziroma sama ne najdem nobene. Mogoče se zloži malo na manj, vendar nič hitreje user posted image . Zato imamo pač večji avto, da nam bo Stokke not šel.
In še zdaj mi ni jasno zakaj ste tako ljubusumne na ta voziček. Prav ihta se razbere iz vaših postov. user posted image user posted image user posted image Smešno.
In valjda, da si ne boste kupile vozička, če vam ne bo všeč. Tako kot ne meni prodajat bugabuja, ker mi ni tako všeč, da bi si ga kupila. Ker bugabu je bil ustvarjen za masovno prodajo. In to dokazuje to, da ga ima sedaj vsaka tretja. Kot Quinnya. Ker ima prav tak dizajn, da skoraj vsak najde na njem kaj, kar mu je všečno. Stokke pač ni takšen. Bugabu se tudi lepo zlije v okolico in se ljudje ne obračajo za njim. Za stokkeom pa se. Pa ne bi rada s svojim naslednjim vozickom vzbujala pozornost, sploh ne, ampak vidim pa, kaksen ucinek naredi na ljudi ali en ali drug vozicek. No, za Stokkeom se vecinoma zgrazajouser posted image


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Lepota
30.1.2009 19:25:33   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

... Stokke pač ni takšen. Bugabu se tudi lepo zlije v okolico in se ljudje ne obračajo za njim. Za stokkeom pa se. Pa ne bi rada s svojim naslednjim vozickom vzbujala pozornost, sploh ne, ampak vidim pa, kaksen ucinek


ej, jaz se pa za obema obrnem, ker sta mi ful lepa, in na žalost sem za oba finančno malo prekratka, da bi si ju (no vsaj enega izmed njiju) lahko privoščila.
Je pa pri Stokkeju en problem .. kako prikopiš gor buggypod ali to zadevo za drugega otroka, pri BB-ju gre, za Stokkeja pa nisem glih ziher.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Lepota
30.1.2009 19:40:25   
Flufi

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Flufi, seveda ti je Bugabu lepši, zato si si ga kupila, kajne? Preizkusila v dežju pa nisi niti bugabuja niti stokkea, tako da ne moreš ravno soditi, kaj je bolje. Kolikor sem razumela iz ene druge teme, šele pričakuješ. Tako da vse nasvete, kako naj bodo punce tiho, ker niso preizkusile stokkea v primeru dežja, obdrži tudi zase, ok?user posted image
Pa brez slabe volje, samo me res moti to, ko ste pametne in vzvišene, zraven pa tega vozička še vozile niste. In ne, Stokke se ne more primerjat z Bugaboojem, kakor se tudi Bugaboo ne more primerjat s Stokkeom. Sploh slednje - zame. Ker dvomim, da bi bugabuja sploh kupila. Ker mi nima toliko prednosti pred Stokkeom , oziroma sama ne najdem nobene. Mogoče se zloži malo na manj, vendar nič hitreje user posted image . Zato imamo pač večji avto, da nam bo Stokke not šel.
In še zdaj mi ni jasno zakaj ste tako ljubusumne na ta voziček. Prav ihta se razbere iz vaših postov. user posted image user posted image user posted image Smešno.
In valjda, da si ne boste kupile vozička, če vam ne bo všeč. Tako kot ne meni prodajat bugabuja, ker mi ni tako všeč, da bi si ga kupila. Ker bugabu je bil ustvarjen za masovno prodajo. In to dokazuje to, da ga ima sedaj vsaka tretja. Kot Quinnya. Ker ima prav tak dizajn, da skoraj vsak najde na njem kaj, kar mu je všečno. Stokke pač ni takšen. Bugabu se tudi lepo zlije v okolico in se ljudje ne obračajo za njim. Za stokkeom pa se. Pa ne bi rada s svojim naslednjim vozickom vzbujala pozornost, sploh ne, ampak vidim pa, kaksen ucinek naredi na ljudi ali en ali drug vozicek. No, za Stokkeom se vecinoma zgrazajouser posted image



Saj pravim...tema je presegla vse okvirje, pikapolonica_ ti si pa čisto preveč k srcu jemlješ nekatere komentarje. Res je, BB je meni všeč, zato sem ga tudi kupila, tebi pa Stokke in prav je tako. Bodimo vesele, da si lahko takšne vozičke sploh privoščimo, nekateri jih lahko le od daleč gledajo.
Kar se pa tiče komentarjev o uporabi v dežju pa si me malo napačno razumela. Nisem jaz tista, ki je komentirala to pač pa Hope2, ki BB že dalj časa uporablja in je zato upravičeno podala svoje mnenje. Jaz ga res še ne morem, ker je mali še v bušiju.user posted image
Joj, kometar, da je BB ustvarjen za množično prodajo za razliko od Stokkeja je pa tako zanimiv, da sem se morala kar nasmejat. Prav ta nakazuje, da si ti Pikapolonica_ ena fejst vzvišena dama, ki je rada fency in ponosna na to, da se ljudje ozirajo za tabo, ker imaš voziček, ki pa ni bil ustvarjen za množično prodajo, hehe. Odkod ti to? Mogoče je samo več ljudi ugotovilo, da je BB veliko lažji, veliko bolj praktičen in vodljiv in da ga lahko pelješ tudi po bolj grobem terenu obut v gojzarje, za razliko od Stokkeja, ki je bol za pozerke z visokim petkami.user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Lepota
30.1.2009 19:52:24   
Pikapolonica_
Misliš? No, potem se pa motiš, ker sem vse prej kot damica s petkamiuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Lepota
30.1.2009 20:00:39   
Flufi
Saj mi je vseeno, svoja mnenja smo si izmenjale, zdaj pa si želim, da bi se vsi otročki, ki jih doma že čakajo te ali oni vozički prišli srečno na svet in čimbolj uživali v vožnji z njimi. Papauser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Lepota
30.1.2009 20:01:36   
Pikapolonica_
Enako, enako... pa brez zamere.user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Lepota
30.1.2009 20:04:41   
Flufi
Ni zamere, ah daj, imamo pač različne okuse. Tako je tudi prav! Uživaj v nosečnosti!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Lepota
30.1.2009 20:16:32   
*tajda*
No še ena ponosna uporabnica stokkeja in itak mi je voziček najlepšiuser posted image Mali sedi v njen na visokem kot lord.Sicer ga pa tud jaz nisem kupila da bi bila fancy ampak ker mi je bil všeč in zelo zelo uporaben in pa stabilen sevedauser posted image user posted image

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Lepota
30.1.2009 21:13:01   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mišni, iz tebe se vedno tako nasmejim kot iz mojih kandidatov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






































Saj veš, kdo je moja klientelauser posted image user posted image user posted image



A ti potem Mišni z Romi vzporejaš?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Lepota
31.1.2009 8:15:40   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Ker mi nima toliko prednosti pred Stokkeom , oziroma sama ne najdem nobene. Mogoče se zloži malo na manj, vendar nič hitreje user posted image . Zato imamo pač večji avto, da nam bo Stokke not šel.



Tu se pa motiš in o tem je že bila debata. Če je ti ne najdeš, potem še ne pomeni, da je niuser posted image . Pri BB se lahko premika ročaj in premikaš lahko tudi košaro ali športni del, medtem ko pri S premakneš ročaj in se športni del sploh ne more poležt v ležeči položaj in pri tem otroček bolj trpi (to so potrdile uporabnice S), zlaganje je druga prednost BB in verjemi sem mojega zlagala v dežju in sem klela, če glih sem mogla samo košaro dol dat, ostalo pa samo z enim klikom gre, že to je preveč časa ko dežuje in dež pada v košaro. Naslednja prednost je lahkost oz teža. Še ena velika prednost je vožnja po terenu, kjer z BB prideš kamor hočeš, tako na veliko planino, kot na šmarno goro, po makedamu, po snegu... tokke tega ne omogoča. Še ena prednost: BB ima amortizerje in so tereni kot mestna vožnja po tlakovcih ali peščene potke mnogo bolj ugodne za malčka kot pri S. Pa še ena prednost, pri BB je večja košara in večja udobnost, košara je podložena z jogijem še ena zelo fajn udobna zadeva. Mogoče samo zaradi vseh teh prednosti ljudje kupijo več BB kot S.
Meni osebno največ pomeni, da je voziček čimlažji, čimbolj vodljiv in da ga lahk imam po vseh terenih, udobnost malčka je itak na prvem mestu, ampak to več ali manj vsak voziček daje. Stokke mi vsega tega naštetega ni dal in če glih mi je lep, mogoče še kakšen lepši od BB, ga nisem kupila.

Pa ne vem zakaj bi nekdo kupoval večji avto, samo zato, da bo S šel notuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Lepota
31.1.2009 8:35:23   
rija
hope, koliko sploh tehta BB?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Lepota
31.1.2009 9:28:27   
pinko1
Jutro,

samo, da pojasnimuser posted image
js nisem govorila o tem, kot je to predstavila Flufi. Nisem niti dobesedno kontrirala Hope.
Ampak sem zelela poudarit to kako je res lahko sestavit ta vozicek, (ker je to res zeloo enostavno ga z lahkoto sestavis v vsaki situaciji)

Sploh pa ne vem zakaj spet tok proti Stokkeu.
Mi je kr zal, da sm se izpostavla z njim, kr napadiiiuser posted image

Je sploh tle gor kdo, ki bi normalno izmenjaval mnenja o tem vozickuuser posted image

Pa brez zamere ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Lepota
31.1.2009 9:34:01   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hope, koliko sploh tehta BB?


9kg (Weight - 9kg with seat unit ). Jaz ko ga rinem v hrib ali pa nesem po stopnicah se mi vsaka kila pozna.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Lepota
31.1.2009 9:35:52   
rija
saj potem je to isto kot stokke...ta ma tudi 9 kiluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Lepota
31.1.2009 9:48:05   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj potem je to isto kot stokke...ta ma tudi 9 kiluser posted image


Ne vem, v štacuni  (baby centru) so mi rekli, da ima večuser posted image

tole sem našla Stokke Xplory with carrycot option, from 0-6 months (max 9 kg/ 20 lbs)
Stokke Xplory with seat option, from 0-3 years (max 15 kg/ 33 lbs)




< Sporočilo je popravil Hope2 -- 31.1.2009 10:00:01 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Lepota
31.1.2009 13:46:05   
rija
hmmm...sem imela tudi traxxa, 16 kil, pa se mi je zdel stokke enkrat lažji....user posted image  menda je max. mišljeno tudi, ko vse navesiš nanjuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Lepota
31.1.2009 13:49:59   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj potem je to isto kot stokke...ta ma tudi 9 kiluser posted image


Ne vem, v štacuni  (baby centru) so mi rekli, da ima večuser posted image

tole sem našla Stokke Xplory with carrycot option, from 0-6 months (max 9 kg/ 20 lbs)
Stokke Xplory with seat option, from 0-3 years (max 15 kg/ 33 lbs)





To pomeni:
- otrok, ki je v košari ne sme imeti več kot 9kg
- otrok, ki je v športnem delu ne sme imeti več kot 15kg
Voziček je testiran za takšno težko, če je otrok težji starši sami odgovarjajo če pride do težav. Vsaj tako so razložili naši prijateljici, ki ima invalidnega otroka, ki ima že 16kg in so želeli še vedno uporabljat normalen voziček.

In ja Stokke ima samo 9kg.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Lepota
31.1.2009 14:32:26   
Hope2
Ja, liana to bo to.Mi smo bili očitno napačno informirani v trgovini

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Lepota
31.1.2009 22:22:13   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: pinko1
Ta velika kolesa lahko pri sestavljanju enostavno odstranis pa sestavi se zelo zelo enostavno in gre tudi v majhne avtomobile. Tako da...



Me zanima kako zadovoljne boste ob prvem dežju ali ob prvi naglici, ko boste mogle kolesa razmontirat, pa še vozičekuser posted image user posted image , pa pol še otroka v lupinico dajat in pripenjat, pa dete se bo drlo ko sraka,  iz riti vam bo dol teklouser posted image




A ti ga imaš Hope? Ob tvojem komentarju človek pomisli, da si ga vsaj mesec ali dva uporabljala in ga zaradi njegove strašanske neuporabnosti prodala. Jaz ga čist kamot spravim v svoj avto, ki nima ravno velikega prtljažnika, celo v cliota je šel, brez, da bi ga bilo treba kakorkoli razšraufat ali da bi mi zaradi kakršnekoli naglice moralo še z riti teči user posted image

Sicer pa se je tudi meni, ko sem ga prvič videla, zdel grd, medtem ko se mi zdaj, ko ga imam že slabo leto, zdijo grdi vsi drugi vozički. In hudo nepraktični - od tega, da otroci sedijo 20 cm nad asfaltom, ko mamice kofetkajo, jih lahko mali gledajo kvečjemu v noge pod mizo, starši morajo nardit že skoraj stojo na glavi, da dosežejo user posted image  in tako dalje in tako naprej.





IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ta dva Stokke-ja sta mi še kar všeč, drugače se mi pa zdi neumno dat 1000 in več € samo zato da izpadeš ultra fancy.


Mogoče si ga pa ljudje kupjo zato k jim je všečuser posted image .
Mislm....a bi si mogli kupt enga k jim je grd, sam zato da folk ne bo reku da se majo za fancyuser posted image



A verjameš, B., da sem že večkrat pomislila, da bi si pa mi morali res omislit enga gršega, ker se po vseh teh mesecih, ko se šetam z njim po našem zahojenem mestecu, za nami še vedno obrača še bolj zahojen folk in bulji in komentira. Pa prav ne morš verjet.


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Lepota
31.1.2009 22:25:50   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Flufi

Nisem ga še vozila, zato ne morem in ne smem sklepati o stabilnosti tega vozka, ampak fizika mi pravi, da se ne da primerjat z Bugaboojem. Zakaj primerjam? Zato, ker me blazno moti uradna spletna stran od Stokke-ja, namreč na filmčku ves čas primerjajo ta in nek drug voziček, češ, kako je fajn, ko npr. pri visoki živi meji otroček v Stokke-ju vidi čez, otrok v drugem vozičku pa je nadvse žalostne, ker nič ne vidi. Larifari, takšna primerjava. Če bi bil voziček za kaj potem bi kazali njegova dejstva, najlažje pa ga je primerjati z nekim poceni vozičkom, češ, koliko Stokke zmore.



Priporočam, da prenehaš gledat. Ker če človek postane blazen zaradi vozičkov...

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Lepota
1.2.2009 9:09:19   
Hope2
Catja kaj si pa ti tak nasršenauser posted image
Same uporabnice stokkeja so rekle, da je treba kolesa razmontirat, da daš v mali avto. Tak da ne se znašat nad mano, In četudi nimam stokkeja in ga nisem razstavljala, se vsaka sekunda ob dežju pozna. In ne mi rečt, da si ti čist suha med zlaganjem nakupovalnih vrečk v avto, med pripenjanjem otroka v lupinico in potem še med zlaganjem vozička v avtouser posted image . To če napiše nekdo, da ti po riti teče, ne pomeni dobesedno, si že slišala za besedno zvezouser posted image , ob dežju, kot sem pa tudi jaz napisala, ti pa lahko tudi dobesedno, če imaš slab dan in ti gre vse narobe, tak da ti ne bodo oči ven padle od takega zavijanja (n egre se samo za naglico, temveč dež). Če si pa ti ob dežju čist suha, pol pa se ti opravičujem.

Pa lepo t eprosim ne pretiravaj, kter voziček pa je 20 cm nad tlemiuser posted image , no naštej jih in v  katerih vozičkih gledajo otroci v noge mamice, ko kofetkajouser posted image . Me prav zanima, kateri vozički so to? Jaz jih še nisem videla in tudi nobene mame nisem videla, ki bo stojo delala. Ob tem takem pol jaz lahko rečem, da če je voziček tako visok do nebes, kot je očitno stokke, da te mora kar roka boli, ko moraš tak visoko hrano dajat ali pa držat dudo, bog ne daj da je mamica meter in en piškot, saj še dosežt ne bi mogla malčkovih ust.

Pa če nekdo reče, da ga blazno moti neka stvar, še ne pomeni, da je človek blazenuser posted image . Je treba brati cele stavke in razumeti vsebino, ne pa se samo na 1 besedo vržt



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.2.2009 9:16:45 >

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?