|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lepota
29.1.2009 23:58:46   
Olivija
ne, ni mi všeč, se mi zdi, da mu nekaj manjka ... sem ga pa zadnjič videla v živo in ker je ženska z njim skoraj s pločnika padla ob nekem hudem nalivu sem pogledala znamko in priznam, da me je presenetilo, da je ravno Stokke tako štorasto deloval.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Lepota
30.1.2009 8:37:04   
mojamura
kolko pa te stane ta stokač?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Lepota
30.1.2009 8:50:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mišni, iz tebe se vedno tako nasmejim kot iz mojih kandidatov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






































Saj veš, kdo je moja klientelauser posted image user posted image user posted image



Fajn, da se lahko kar IZ ljudi smejiš. A to prav notri zlezeš?
Drugače pa nimam pojma, kdo je "tvoja klientela" in me niti malo ne zanima.


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Lepota
30.1.2009 9:26:37   
pinko1
juhuu, fenice Stokkauser posted image

Jaz imam tudi ta vozicek. Ko sem si ogledovala vozicke so bli vsi dokaj lepi in primerni samo, ko sem pa videla Stokkea... So bli vsi drugi slabsi in grsi. Sem se takoj pozanimala o njem in sedaj ze doma caka na naso Pikicouser posted image  
Sem pa zasledila pripombe glede koles in sestavljanja. Ta velika kolesa lahko pri sestavljanju enostavno odstranis pa sestavi se zelo zelo enostavno in gre tudi v majhne avtomobile. Tako da...

Drugace pa se dobr da ni vsem vsecuser posted image  jih vsaj ni tok na cest.
No, vsak ima svoj okus in naj tako ostane




(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Lepota
30.1.2009 10:01:36   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pinko1
Ta velika kolesa lahko pri sestavljanju enostavno odstranis pa sestavi se zelo zelo enostavno in gre tudi v majhne avtomobile. Tako da...



Me zanima kako zadovoljne boste ob prvem dežju ali ob prvi naglici, ko boste mogle kolesa razmontirat, pa še vozičekuser posted image user posted image , pa pol še otroka v lupinico dajat in pripenjat, pa dete se bo drlo ko sraka,  iz riti vam bo dol teklouser posted image

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Lepota
30.1.2009 11:15:16   
pinko1
omg, sele zadj sem v celoti prebrala to debato. V kaj se je ta forum razvil. Sploh ne vem za kaj tak negativizem in taksna nastrojenost. Sj je samo tema o vozicku, halo.
To se nisem videla na nobeni temi o vozickih, pa jih je blo dost odprtih.

Pac ima vsak svoja merila in okus. In to ni nic narobe.

Pa glede sestavljanja morte probat kako uizi je to v resnici, tudi ce je dez. Tudi js sm mislila, da gre tezje. Tezko je to opisat tistim ki niste probale, vem kako si predstavlate da je treba kolo odsraufat in podobnouser posted image

No, saj je vseeno. Samo da je vsak s svojim vozickom zadovoljen. 

Lp

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Lepota
30.1.2009 11:20:52   
Pikapolonica_
Pinko, tudi jaz sem začudena. Sem pa že pred časom prišla do sklepa, da tam kjer se pojavi Rija, pridejo še VOlga and co. in malo tolčejo po njej in so precej nastrojene proti njej. Riji namreč. In po stvareh, ki so njej všečne. Tako da to ni prva debata, ki se je razvila v to smer.
Jaz imam svoje mnenje o tem, pa večinoma udeležncev tudi.

Drugače pa -> lepo, da ste nabavili Stokkea. Meni je tudi ravno zato poseben, ker je res malokomu všečen. Verjetno potrebuješ prav poseben okus zanj.
Mi je pa zanimivo, da sem tukaj na RRJi prebrala veliko tem o vozičkih in čez nobenega ne 'pljuvajo' toliko kot čez Stokke. In to ravno tiste, ki vozička nikoli niso niti vozile ne, samo na podlagi 'nekdo je videl, nekdo je slišal, nekdo je rekel'. Stokke praktično zame nima pomankljivosti, je pa res da se ne zloži ravno čisto na malo. Ampak prebolim, takoj user posted image


< Sporočilo je popravil Pikapolonica_ -- 30.1.2009 11:23:13 >


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Lepota
30.1.2009 11:24:10   
Pikapolonica_
http://www.stokke-stroller.com/sl-si/stokke-xplory-stroller/features-functions-and-benefits.aspx

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Lepota
30.1.2009 11:33:15   
Lalica1
Se lahko potem samo mnenje daje, če je to v skladu z mnenjem tiste, ki odpira temo?

Se opravičujem, da smetim!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
30.1.2009 11:47:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
30.1.2009 11:55:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Lepota
30.1.2009 12:00:25   
1ksantipa
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mišni, iz tebe se vedno tako nasmejim kot iz mojih kandidatov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






































Saj veš, kdo je moja klientelauser posted image user posted image user posted image




Uh, spet mati vseh mater in njeno popolno življenje!
Boring!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Lepota
30.1.2009 12:02:36   
1ksantipa
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mišni, iz tebe se vedno tako nasmejim kot iz mojih kandidatov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






































Saj veš, kdo je moja klientelauser posted image user posted image user posted image



Fajn, da se lahko kar IZ ljudi smejiš. A to prav notri zlezeš?
Drugače pa nimam pojma, kdo je "tvoja klientela" in me niti malo ne zanima.



Pazi, ona je slovenistka z idealno družino.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Lepota
30.1.2009 12:02:46   
Raho
Oooooooooooo, glej, glej, še ena, ki ji drsi kuplungauser posted image

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Lepota
30.1.2009 12:20:03   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Pinko, tudi jaz sem začudena. Sem pa že pred časom prišla do sklepa, da tam kjer se pojavi Rija, pridejo še VOlga and co. in malo tolčejo po njej in so precej nastrojene proti njej. Riji namreč. In po stvareh, ki so njej všečne. Tako da to ni prva debata, ki se je razvila v to smer.
Jaz imam svoje mnenje o tem, pa večinoma udeležncev tudi.





Pikafuklonca..... predvidevam, da si stara članica in verjamem, da so ti stvari malo bolj jasne, kot predstavljaš.
Če pa ti ni jasno, ti rade volje predstavim. user posted image  Boš izvedela več o debilnih telefonskih klicih tvojega angela. user posted image


In kaj ti smatraš pod stara članica? Članica rr foruma sem sedaj nekaj več kot pol leta. Mogoče sem prej 14dni samo brala. In ne ni mi jasno. Sploh ne vem o čem govoriš. Če pa govoriš o nekih angelih, in če si pod to predstavljaš Rijo, meni je prijetna oseba, tu pa tam na forumu naletim nanjo. Kot na tebe. In na Volgo. Za nobeno od vas si niti ne morem predstavljat, kakšen obraz ima, kdo se nahaja za nickom. Ampak nekatere so bolj prijetne od drugih. Tudi ti Lukrecija, znaš biti prijetna, če le hočeš.

V bistvu sem pa zadela žebljiček direkt na glavo. Ker tale debata tukaj se ni razvila zaradi Stokkea, ampak zaradi starih zamer med vami, kajne?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Lepota
30.1.2009 12:28:50   
Pikapolonica_
Pa še nekaj -> tole vse skupaj precej čudno izpade. Ker ko kdo, ki nima blage veze, zakaj se grdo gledate, tole bere, mu ni jasno povsem nič. Seveda se strinjam, da se napiše - meni voziček ni lep, meni voziček ne deluje stabilno, meni niso všeč barve, voziček mi je grd, lep, ali pa za skozlat. Ej, hvala bogu, a si predstavljate, kako pusto bi bilo, če bi vsi imeli recimo zgolj bugabuje v eni in isti barvi, ker nam bi bilo vsem enako všeč. Pa zjutraj, ko bi šle v službo, bi bile vse ženske enako oblečene, enako pobarvane, enake čevlje gor, vozili bi se v enakih avtomobilih, še mobitele bi imeli enake. Živ dolgčas. Vsem otrokom bi bilo ime TAJ.
Po resnici povedano, mi je kar bolj všeč tako kot je, da vsak izrazi in pokaže kaj mu je več. Ampak še vseeno ne razumem, zakaj je potrebno iti tako globoko v debato, razen napisati voziček mi ni všeč zaradi blablabla, mogoče dat kakšen predlog za drug voziček, ne pa se spuščat na nivo osebnega obračunavanja.
Mogoče pa bi z veseljem eni debatirali tukaj gor, se pogovarjali o prednostih ali slabostih tega vozička. O možnih barvnih kombinacijah. Kje dobiti najcenejšega. Ali bi recimo kdo imel secondhand, pa bi kupil že rabljenega.
Ali je res preveč idilično razviti en normalen nivo debate???


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   [Brisano sporočilo]
30.1.2009 12:30:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Lepota
30.1.2009 12:38:04   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

http://www.stokke-stroller.com/sl-si/stokke-xplory-stroller/features-functions-and-benefits.aspx


mater mi je res grd, mene po pravic povedan spominja na rudnla, un ko kake škatle z njim prevažaš


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Lepota
30.1.2009 12:39:21   
Anonimen
Men je pa huduser posted image . Ful. Sam čist neuporaben v naših koncih.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Lepota
30.1.2009 13:04:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Pinko, tudi jaz sem začudena. Sem pa že pred časom prišla do sklepa, da tam kjer se pojavi Rija, pridejo še VOlga and co. in malo tolčejo po njej in so precej nastrojene proti njej. Riji namreč. In po stvareh, ki so njej všečne. Tako da to ni prva debata, ki se je razvila v to smer.
Jaz imam svoje mnenje o tem, pa večinoma udeležncev tudi.



Ja, luba duša, kaj pa jaz Riji hočem? če se da, se je ognem kot konjske fige na cesti. Pa Raho, recimo. Pa še katere. No, se bom še tebe od zdaj naprej. Kdor mi ni simpatičen, se mu raje ognem,.

Če pa meni ki.čarija, ki je nekomu všeč pač ni všeč, pa kaj naj zdaj. Rečem, da je krasno samo zato, da bo mir al kaj? 

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Lepota
30.1.2009 13:05:57   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mišni, iz tebe se vedno tako nasmejim kot iz mojih kandidatov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






































Saj veš, kdo je moja klientelauser posted image user posted image user posted image



Fajn, da se lahko kar IZ ljudi smejiš. A to prav notri zlezeš?
Drugače pa nimam pojma, kdo je "tvoja klientela" in me niti malo ne zanima.



Pazi, ona je slovenistka z idealno družino.





user posted image  

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Lepota
30.1.2009 13:08:11   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: 1ksantipa

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mišni, iz tebe se vedno tako nasmejim kot iz mojih kandidatov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






































Saj veš, kdo je moja klientelauser posted image user posted image user posted image




Uh, spet mati vseh mater in njeno popolno življenje!
Boring!




Legenda stara, legenda si.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Lepota
30.1.2009 13:14:57   
Raho
In še zadnja je pricapljala...

Kako predvidljivouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Lepota
30.1.2009 13:25:05   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Mišni, iz tebe se vedno tako nasmejim kot iz mojih kandidatov...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






































Saj veš, kdo je moja klientelauser posted image user posted image user posted image



Fajn, da se lahko kar IZ ljudi smejiš. A to prav notri zlezeš?
Drugače pa nimam pojma, kdo je "tvoja klientela" in me niti malo ne zanima.




Auč, to je še mene zabolelo.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Lepota
30.1.2009 13:31:58   
lemavrica
Ta dva Stokke-ja sta mi še kar všeč, drugače se mi pa zdi neumno dat 1000 in več € samo zato da izpadeš ultra fancy.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?