|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 22:00:57   
Onasiss
kroky....mal se ustavi. Verjetno si dobila dodatne točke, ker imaš že enega otroka v vrtcu, ni pa nujno, da je v isti enoti.

Sicer pa, če bi gledalui na to, da bi bila otroka oba v isti enoti pa verjetno sploh vrtca ne bi dobila. Potem bi bila pa spet vzhičena....

Daj malo optimizma, boš še preživela, važn, da imate vrtec.


_____________________________

So what....

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 22:08:22   
dva soncka
Ja kroky, tud men se zdi, da se malo avšasto vedeš. Če že imaš problem s celim kilometrom razdalje in parkiranjem, in te to spravlja v bes (?) vsaj odpri novo temo, ne pa da tukaj dražiš vse tiste, ki sploh niso dobili vrtca...   

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
28.5.2010 22:22:20   
Najaa
Mi imamo pa vsako v drugem vrtcu in smo veseli, da vsaj imamo vrtec, pa čeprav je razdalje med njima še več kot en km. Lahko pa daš prošnjo za premestitev in si na prednostni listi, kot ti je že ena rekla. In takoj, ko bo kakšno mesto fraj v željeni enoti, bodo otroka prestavili.

(odgovor članu dva soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
29.5.2010 8:10:30   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

kroky....mal se ustavi. Verjetno si dobila dodatne točke, ker imaš že enega otroka v vrtcu, ni pa nujno, da je v isti enoti.

Sicer pa, če bi gledalui na to, da bi bila otroka oba v isti enoti pa verjetno sploh vrtca ne bi dobila. Potem bi bila pa spet vzhičena....

Daj malo optimizma, boš še preživela, važn, da imate vrtec.



tega letos ni


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
29.5.2010 8:13:01   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

kroky....mal se ustavi. Verjetno si dobila dodatne točke, ker imaš že enega otroka v vrtcu, ni pa nujno, da je v isti enoti.

Sicer pa, če bi gledalui na to, da bi bila otroka oba v isti enoti pa verjetno sploh vrtca ne bi dobila. Potem bi bila pa spet vzhičena....

Daj malo optimizma, boš še preživela, važn, da imate vrtec.



tega letos ni



seveda je, 3 pike dobiš.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
29.5.2010 9:49:21   
Barbk
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

kroky....mal se ustavi. Verjetno si dobila dodatne točke, ker imaš že enega otroka v vrtcu, ni pa nujno, da je v isti enoti.

Sicer pa, če bi gledalui na to, da bi bila otroka oba v isti enoti pa verjetno sploh vrtca ne bi dobila. Potem bi bila pa spet vzhičena....

Daj malo optimizma, boš še preživela, važn, da imate vrtec.



tega letos ni










seveda je, 3 pike dobiš.


Ja dobiš 3 pike-je pa to združeno pod točko 5, kamor spada tudi če vpisuješ dvojčke, trojčke itd.  ali če vpisuješ dva otroka različne starosti iz iste družine.

Mi smo računali, da bo to ločeno...pa smo na žalost pušn...

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
31.5.2010 10:55:50   
tojeto1
Mi pa še sedaj nimamo odgovora iz vrtca??? Nč jasn!

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
31.5.2010 13:52:59   
Zofy
A ve katera kje je enota Žabica od vrtca Ciciban? Ne najdem na netu in niti ne na njihovi spletni strani...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
31.5.2010 19:05:52   
Maxy
Zofy, Žabice so po novem v bivšem Sončku - spodnje stolpnice. A ti je v odločbi pisalo, da si tam dobila. Meni ni nič pisalo in sem danes kar poklicala v vrtec, pa mi niso hoteli nič povedati, so rekli ob podpisu pogodbe.

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
31.5.2010 21:26:20   
Zofy
Hvala Maxy. Kje pa je tale bivši Sonček? Stolpnice BS3? A je to blizu enote Mehurčki?
Ja, meni na odločbi piše, da smo na 158. mestu in da vsi, ki so nad 115. mestom, so sprejeti v novo enoto, ki se odpira predvidoma septembra.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
31.5.2010 22:45:12   
inel
Najbolj neodgovorno je pa to, da nekateri vrtci do danes še niso poslali odločb. Tako je npr. v Trnovem. Sem klicala in so rekli, da so jih odposlali danes-ne vem kaj toliko čakajo, saj nam vsak dan veliko pomeni pri iskanju varstva!! No in moja punčka ni bila sprejeta, smo na 81-tem mestu. Torej-niti ne sanjam, da bom še naslednje leto vrtec dobila. Smo pa 100% ljubljančani, seveda brez ostalih bonitet (enostarševski, najnižja lestvica, čakalna lista,...). Letošnji vpis je loterija, saj je nekdo z manj točkami lahko dobil mesto v vrtcu x, nekdo z več točkami v vrtcu y pa ne. Če bi človek vedel, koliko je navala na posamezni vrtec, bi lahko špekuliral.
Ne vem, ali ti 10 točk iz čakalne liste naslenje leto pripada, če vpišeš naslednje leto drug vrtec?!?
Skratka, sem razočarana, žalostna, da moja punčka ne bo v javnem vrtcu, mogoče vse do šole ne !!!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
31.5.2010 22:53:53   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: inel

Najbolj neodgovorno je pa to, da nekateri vrtci do danes še niso poslali odločb. Tako je npr. v Trnovem. Sem klicala in so rekli, da so jih odposlali danes-ne vem kaj toliko čakajo, saj nam vsak dan veliko pomeni pri iskanju varstva!! No in moja punčka ni bila sprejeta, smo na 81-tem mestu. Torej-niti ne sanjam, da bom še naslednje leto vrtec dobila. Smo pa 100% ljubljančani, seveda brez ostalih bonitet (enostarševski, najnižja lestvica, čakalna lista,...). Letošnji vpis je loterija, saj je nekdo z manj točkami lahko dobil mesto v vrtcu x, nekdo z več točkami v vrtcu y pa ne. Če bi človek vedel, koliko je navala na posamezni vrtec, bi lahko špekuliral.
Ne vem, ali ti 10 točk iz čakalne liste naslenje leto pripada, če vpišeš naslednje leto drug vrtec?!?
Skratka, sem razočarana, žalostna, da moja punčka ne bo v javnem vrtcu, mogoče vse do šole ne !!!



Točno tako se jaz počutim že od prejšnje srede! Točno tako!!! Res žalostno!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu inel)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
1.6.2010 8:45:37   
Maxy
Zofy, ja to je BS3. Pri spodnjih stolpnicah, tam kjer je zelenjavar! Mal naprej v spodnjih prostorih prizidka k stolpnici. Ja vse bo na novo zrihtano, tako da mislim, da bo super. V pritličju bodo najmlajši, mal višje pa ostali (vmes so stopnice!). Mene skrbi samo parkiranje, ker bo tam kriza, a ne! Ne vem kako bodo to zrihtali. Če bomo mi tja sprejeti ga bom itak peš peljala, ker je z avtom (sploh zjutraj) na tistem parkirišču kar dren. 

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
1.6.2010 8:47:17   
Maxy
Ko preberim ostale poste, sem zares vesela, da smo vrtec sploh dobili. Parkirišče in vse ostalo se bo že nekako uredilo!

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
1.6.2010 13:30:42   
sazi
Skratka, sem razočarana, žalostna, da moja punčka ne bo v javnem vrtcu, mogoče vse do šole ne !!!


Verjamem, da je res hudo, ker niste dobili vrtca. Tudi mi smo za 1. otroka dolgo čakali. AMpak tako hudo, da pa do šole ne bi šel v vrtec, pa ni. V našem vrtcu imajo težave (menda), ker je premalo prijavljenih starejših otrok - od 3h let dalje. Imajo premajhne skupine, hkrati pa prevelike, da bi jih kar združili. Tako da za tavečje ni problem, ker so skupine že tako številčne.

(odgovor članu inel)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
1.6.2010 14:14:51   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Skratka, sem razočarana, žalostna, da moja punčka ne bo v javnem vrtcu, mogoče vse do šole ne !!!


Verjamem, da je res hudo, ker niste dobili vrtca. Tudi mi smo za 1. otroka dolgo čakali. AMpak tako hudo, da pa do šole ne bi šel v vrtec, pa ni. V našem vrtcu imajo težave (menda), ker je premalo prijavljenih starejših otrok - od 3h let dalje. Imajo premajhne skupine, hkrati pa prevelike, da bi jih kar združili. Tako da za tavečje ni problem, ker so skupine že tako številčne.


to je sicer res, ampak ne smemo pozabiti, da gre ta množična generacija naprej in to vsi, ki so že v vrtcu + vsi, ki so/bojo na čakalni listi + tisti, ki se bodo do 3.leta čuvali privat, pri babicah ipd. Torej kar naenkrat bo postala problem tudi 2.starostna skupina. Jaz se ne slepim več in sem vedno bolj pesimistična.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
2.6.2010 22:23:15   
Lolalala
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js kot študentka-pa iz eno plačo si žal ne morem prvoščt privat vrtca, od obeh starši še delajo in res se mi ne sanja kaj naj naredim..smo pa 24 v čakalni vrsti..brezveze verjetno da upam, ker 2 skupini otrok pa dvomim da bi odpovedalo..


enako je pri nas. Zavrnjena z 80 točkami in 22. na čakalni.  Si dobila kakšne dodatne točke kot študentka? jaz ne. pa ni bilo včasih tako, da si dobila dodatnr točke za to ali se je zdaj pravilnik spremenil in tega več ne upoštevajo?

ve kdo kaj o teme

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: odgovor vrtca o sprejemu!
3.6.2010 9:27:06   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Lolalala

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

js kot študentka-pa iz eno plačo si žal ne morem prvoščt privat vrtca, od obeh starši še delajo in res se mi ne sanja kaj naj naredim..smo pa 24 v čakalni vrsti..brezveze verjetno da upam, ker 2 skupini otrok pa dvomim da bi odpovedalo..


enako je pri nas. Zavrnjena z 80 točkami in 22. na čakalni.  Si dobila kakšne dodatne točke kot študentka? jaz ne. pa ni bilo včasih tako, da si dobila dodatnr točke za to ali se je zdaj pravilnik spremenil in tega več ne upoštevajo?

ve kdo kaj o teme


ja zaradi novega pravilnika študentje ne dobijo nič točk..dobiš jih samo tako da si v študentskem domu v rožni in daješ v viške vrtce prošno-takrat dobiš 45 pik, spet pa pol če si tuki v študentu nimaš stalnega prebivališča in si na istem..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Lolalala)
Neposredna povezava do sporočila: 168
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?