|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec 2010/2011
3.6.2010 15:18:08   
M1987
Zdravo imam eno vprašanje in upam da sem se prav obrnila. Dobili smo zavrnjen vrtec za šol leto 2010/2011 in ga zagotovo ne bomo dobili. V službo hodi samo mož, drugega varstva za otroka nimava, julija se mi izteče porodniška. Ali mi potem kaj pripada - kakšna denarna pomoč? - če ima katera podobno situacijo. Kar nekaj ljudi mi je že omenilo, da je menda g. Janković obljubil, da bo letos vrtec zagotovoljen vsem ljubljanskim otrokom in da tisti, ki ga ne bodo dobili naj bi jim pripadalo nekaj denarne pomoči, ali kdo ve kaj o tem? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec 2010/2011
3.6.2010 15:24:09   
Naja31
Kakšno denarno pomoč si imela pa v mislih?


Sploh mi ni jasno zakaj misliš, da bi ti kaj pripadalo? Če greš potem na zavod, ti pripada neko nadomestilo, če za to izpolnjuješ pogoje.
Zakaj pa rabiš vrtec, če si itak doma?


< Sporočilo je popravil Naja31 -- 3.6.2010 15:25:29 >

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec 2010/2011
3.6.2010 18:10:36   
miapia
Ja, bilo bi lepo, če bi dobili nadomestilo. Res pa je, da če si doma, ne vem, zakaj nadomestilo potrebuješ. Potrebujemo ga zaposleni starši, ki morajo za to, da lahko hodijo v službo, plačevati dva-trikrat dražje varstvo kot je v javnih vrtcih, ker vrtca ne dobimo. Pa večina nima bajne plače, da si to lahko privošči.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec 2010/2011
3.6.2010 18:37:40   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

plačevati dva-trikrat dražje varstvo kot je v javnih vrtcih, ker vrtca ne dobimo.

če maš dva, je razlika med 0 in 500€... user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec 2010/2011
3.6.2010 20:08:31   
PC Baby
V Ljubljani ne, v nekaterih drugih občinah pa dobiš denarno pomoč, če ne dobiš vrtca. Tam nekje 200€ na mesec. Odvisno od občine do občine sicer.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?