|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nano hiša
13.7.2010 23:17:34   
maniac
Do konca julija si greš lahko v Arhitekturni muzej pogledat razstavo o kontejnerski arhitekturi, če te to zanima. Vstop je prost.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nano hiša
14.7.2010 7:19:16   
sončnica24
Primerna mogoče še za kakšna dva upokojenca, toliko da nisi v nekem bloku ko ti gre tak že vse na živce.

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nano hiša
14.7.2010 7:29:33   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima


IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

kaj pa omare za perilo? posteljnino, igrače, otroške stvari....? tole je res ultra malo user posted image


preveč razkošno si navajena živet :P


nisem, vesna, moja dva imata 53 kvadratov in ko sem jaz tam živela (hmm še dobro, da sem imela eno sobico zase (ki je bila predelana iz podstrešja, kamor sem se lahko umaknila), zdaj si pa predstavljaj živeti na 25kvadratih z dvema najstnikoma (kar nekoč bosta) na 25 kvadratih, potrebovala bosta vedno več stvari, ne vedno manj... jaz imam samo Zalo, pa vidim, kolk je samo njenih stvari user posted image

in pozimi, ko boste večino časa preživeli noter se ti bo zmešalo, ker se tamala dva ne bosta imela kam dati ...

ta hiška bi bila komot za par (brez otrok, živali...) pa še to bi bilo bolj "komot", resno... saj zadeva ne zgleda tako slabo, ko bi le bila vsaj 1x večja... če se skregaš se pa lahko itak umakneš samo na stranišče ... user posted image , pa še to se nahaja tik ob kuhinjski mizi... user posted image

ne vem, no saj pravim je zelo poceni varianta, ampak tukaj bi jaz rekla: malo dnara malo muzike, ampak za vikend nekje ob morju bo bilo pa tole idealno, ker si večino časa itak zunaj, na plaži, ali na sprehodu, ali kjerkoli že. Ker je pa računalniški prikaz pa še naredi vse skupaj malo večje kot po moje v resnici zgleda....

Tole bi si morala v živo pogledat, pozanimaj se, če se kje da videt....



hehe, se ti bojiš zame :) saj ne razmišljam o nakupu tega.... včeraj sem pač videla, pa mi je bila zanimiva in poceni rešitev.... ko bi rad čimprej na svoje, pa ne moreš...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nano hiša
14.7.2010 7:34:16   
*miska.mcc*
zvesta, kupi 4 rabljene kontejnerje, jih postimaj in opremi. sigurno bo najcenejse. pa še po svoje boš "sestavljala".

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nano hiša
14.7.2010 20:37:28   
magda_velepič
http://cekin.si/clanek/nepremicnine/najmanjsi-domovi-na-svetu.html

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?