|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   airbag - Corsa 2006
14.7.2010 12:42:21   
tix
A mi kdo zna povedat kako, če se da, izklopim airbag na sovoznikovem sedežu za otroški sedež?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: airbag - Corsa 2006
14.7.2010 12:53:35   
majch
mislim, da se to na corsi ne da. Običajno imaš ključavnico med armaturo in delom, kjer se vrata zaprejo. Drugače pa ti jo lahko računalniško izklopijo na servisu, a ti jo morajo potem tudi vklopit, ko jo boš rabila.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: airbag - Corsa 2006
14.7.2010 14:28:14   
Aja32
Na servisu - tako sem naredila jaz... Podpišem en forumular, da se strinjaš, da ti izklopijo airbag. Potem, ko nimaš več lupinice, greš nazaj in ti ga vklopijo.

Lp

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: airbag - Corsa 2006
14.7.2010 17:33:17   
enea
Ne vem kako je pri tej corsi, mi imamo let. 99, in ab nima, so pa določeni modeli avtomobilov, ki imajo ključavnice ali stikala, če ni ne enega ne drugega je pa servis,... poglej v navodila od avta, tam vse piše,.. če jih nisi založila seveda,..user posted image
Imamo tudi laguno, in bi mi prav prišel edino servis,....user posted image pa ne bom, ker so moje že dovolj velike in sedita zadaj v jahaču,...user posted image

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: airbag - Corsa 2006
14.7.2010 18:13:53   
tix
Ja hvala za odgovore. Sem gledala po avtu za posebne ključavnice in v navodila pa nikjer nič, tako, da vrjetno bo treba na servis. 

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: airbag - Corsa 2006
14.7.2010 18:15:53   
Lilu23
edino na servisu, sama ne moreš... 

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: airbag - Corsa 2006
14.7.2010 19:14:31   
Lu
Na servis seveda. Pa še to, ne morejo izkopiti samo airbaga pri sovozniku, ampak žal oba. 

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?