|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prosim za mnenja
3.5.2011 16:22:15   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: manna
. In vsakemu se kdaj zgodi da pomisli kako bi bilo če bi... In si pač dovolimo nekaj minut, mogoče cel več dni za prijetno sanjarjenje. In potem gre mimo. Pa zato ne zganjamo celega vraga...

Mannnnnna, moraš vedet da DIPO od nečesa mora živeti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prosim za mnenja
3.5.2011 23:44:21   
superstar7
Hahhahahauser posted image že dolgo se nisem tako nasmejala.user posted image user posted image user posted image Men so pa policaji hudi, tko da punce pazte se na cesti, če me slučajno kašn lepotec ustavi bom u trans padla tam nekje na zaloški (žal nimam kopilota da bi mu prepustila polet)user posted image  

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prosim za mnenja
4.5.2011 22:09:34   
rozilu
Mene pa samo zanima: katerih letov se moramo v naslednjem mesecu izogibat? user posted image

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prosim za mnenja
5.5.2011 11:09:45   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: posh
Zamislite si, da vas gre operirat kirurg, ki ga je zmedla medicinska sestrauser posted image


Ne bi blo ne prvic in ne zadnjic, zal...
Zakaj vsi mislite, da so pa zdr. popolni? Oni delajo se vec napak kot po moje vsi piloti na svetu skupaj...

< Sporočilo je popravil Freya88 -- 5.5.2011 11:10:29 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prosim za mnenja
5.5.2011 11:34:08   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: posh
Zamislite si, da vas gre operirat kirurg, ki ga je zmedla medicinska sestrauser posted image


Ne bi blo ne prvic in ne zadnjic, zal...
Zakaj vsi mislite, da so pa zdr. popolni? Oni delajo se vec napak kot po moje vsi piloti na svetu skupaj...



Freya, saj jaz to vemuser posted image
Morali bi videt sestre, ko pride kak nov zdravnik- ko kure po kurnikuuser posted image ,...vsako zanima kakšen je, kako zgleda, je poročen....in potem, če je, hmmm...kako bi rekla- neapetitlih, se umirijo...dobro za pacienteuser posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prosim za mnenja
6.5.2011 8:08:39   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: posh
Zamislite si, da vas gre operirat kirurg, ki ga je zmedla medicinska sestrauser posted image


Ne bi blo ne prvic in ne zadnjic, zal...
Zakaj vsi mislite, da so pa zdr. popolni? Oni delajo se vec napak kot po moje vsi piloti na svetu skupaj...

Freya, saj jaz to vemuser posted image
Morali bi videt sestre, ko pride kak nov zdravnik- ko kure po kurnikuuser posted image ,...vsako zanima kakšen je, kako zgleda, je poročen....in potem, če je, hmmm...kako bi rekla- neapetitlih, se umirijo...dobro za pacienteuser posted image


Tocno tako:D Mogoce to izvira iz tistega, da si vsaka mama kao zeli, da se hci poroci z zdravnikom ali odvetnikom... you know... american style:D

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prosim za mnenja
6.5.2011 18:15:15   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
, da si vsaka mama kao zeli, da se hci poroci z zdravnikom ali odvetnikom...

Pilot je še vedno no1 in vedno bo! user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prosim za mnenja
6.5.2011 20:50:19   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
, da si vsaka mama kao zeli, da se hci poroci z zdravnikom ali odvetnikom...

Pilot je še vedno no1 in vedno bo! user posted image



Ja, itak, zdaj, ko se je princ William končno poročil.

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 6.5.2011 20:51:01 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prosim za mnenja
7.5.2011 5:37:32   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
, da si vsaka mama kao zeli, da se hci poroci z zdravnikom ali odvetnikom...

Pilot je še vedno no1 in vedno bo! user posted image



Logicno... zato je pa taksno pomanjkanje le-teh... in si js ne morem privoscit enega:D

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prosim za mnenja
8.5.2011 15:42:07   
mamamajča
Eh.... svasta. kaj potem, tudi če se je malo ven vrgla, da je pilotka? saj se ma za kaj ven metat! Se mi zdi, da je to le malo drugačana služba, kot v pisarni šefu kavo na mizo nosit.
Ampak ja, rr..... "Nobena ne bo boljša od mene, ziher si zmišljuje!"

Saj ni vprašala, če verjamete njeni zgodbi ali ne, Kolikor jaz razumem, je prosila za mnenje.



(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prosim za mnenja
8.5.2011 16:24:36   
Ira_
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Eh.... svasta. kaj potem, tudi če se je malo ven vrgla, da je pilotka? saj se ma za kaj ven metat! Se mi zdi, da je to le malo drugačana služba, kot v pisarni šefu kavo na mizo nosit.
Ampak ja, rr..... "Nobena ne bo boljša od mene, ziher si zmišljuje!"

Saj ni vprašala, če verjamete njeni zgodbi ali ne, Kolikor jaz razumem, je prosila za mnenje.user posted image




(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prosim za mnenja
10.5.2011 12:59:43   
sanjačica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
, da si vsaka mama kao zeli, da se hci poroci z zdravnikom ali odvetnikom...

Pilot je še vedno no1 in vedno bo! user posted image


Ne bi se mogel bolj zmotiti, ali pa se ne znaš vživeti v vlogo ženske.

Kaj pomaga ženski mož, z epoletami na ramah, če pa je za vse sama? Mož na leti čez Atlantik, Tihi ocean, žena pa doma sama za vse, otroke in podobno.

Če mene vprašaš, ne hvala.

PS: Poleg tega pa sem prepričana, da bi prava poilotka vedela, da v Sloveniji ni ravno veliko ženskih kapitanov airbusa. Kot taka pa se potem ne bi izpostavljala. Sama poznam eno, zaradi moževega poklica, ime na A.   

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prosim za mnenja
10.5.2011 17:23:04   
Colt
Ime na A in priimek na B? Sem bil v Vipavi kot mlad vpoklicani vojaček, ko je ona šopala častniško šolo user posted image   In v SV je naredila bleščečo kariero kot helikopter pilotka.
Škoda da se je prodala komerciali...Tako kot je ona obvladala Bell 412, ga skoraj ni bilo moškega..


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prosim za mnenja
10.5.2011 18:00:39   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: sanjačica


Ne bi se mogel bolj zmotiti, ali pa se ne znaš vživeti v vlogo ženske.

Kaj pomaga ženski mož, z epoletami na ramah, če pa je za vse sama? Mož na leti čez Atlantik, Tihi ocean, žena pa doma sama za vse, otroke in podobno.

Če mene vprašaš, ne hvala.

PS: Poleg tega pa sem prepričana, da bi prava poilotka vedela, da v Sloveniji ni ravno veliko ženskih kapitanov airbusa. Kot taka pa se potem ne bi izpostavljala. Sama poznam eno, zaradi moževega poklica, ime na A.   


Sem pred kratkim gledala televiziji eno oddajo, ko so gostili žene pilotov, mornarjev, tistih, ki iščejo nafto......pač človek vzame to v zakup.....ena je potem specificirala: "takrat, ko je prišla njegova prva plača" je sprejela....prej je še malo oklevala, da ne bo zmogla s tremi otroki sama, potem pa ne več......in v studiju je bil šok in sprenevedanje, češ da denar pa ne more motiv in podobno......kot da vsi delajo in hodijo v službo zgolj in le zaradi entuzijazma ali pa ker nimajo kaj drugega početi.......

Tudi taka veza lahko obstaja, da se mož in žene ne gledata vsak dan......seveda pa žena ne sme pomilovati same sebe, da je za vse sama, da je uboga, da je celotna skrb za družino na njej, da si mora sama kdaj travo pokositi ali oddtok odmašiti.......

(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prosim za mnenja
10.5.2011 18:26:10   
Colt
Če ne drgač, se ji ni treba brihtat, kako bo plačala položnice..


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Prosim za mnenja
10.5.2011 19:22:08   
sanjačica
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Če ne drgač, se ji ni treba brihtat, kako bo plačala položnice..



Imamo tudi poklice, ki so dobro plačani in nisi odsoten 24/7.

Zato je romantizirana predstava o pilotskem poklicu v tem smislu mal mimo.


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 12:43:28   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: sanjačica

Imamo tudi poklice, ki so dobro plačani in nisi odsoten 24/7.

Zato je romantizirana predstava o pilotskem poklicu v tem smislu mal mimo.




Dohtorje, managerje, odvetnike, politike, računalniške eksperte......in vsi so odsotni približno kot piloti.......

(odgovor članu sanjačica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 13:01:55   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

malo se važiš? user posted image


Če se važi se ima za kaj.

To, kar se ti pa dogaja pa pomeni samo to, da si krvava pod kožo.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 13:10:45   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ime na A in priimek na B? Sem bil v Vipavi kot mlad vpoklicani vojaček, ko je ona šopala častniško šolo user posted image   In v SV je naredila bleščečo kariero kot helikopter pilotka.
Škoda da se je prodala komerciali...Tako kot je ona obvladala Bell 412, ga skoraj ni bilo moškega..



Mogoče tista, katere fotografija je bila pred leti uporabljena za prvi vojaški sejem v Gornj Radgoni?
Luštna punca.

Sicer pa kolikor jaz vem je SV do zdaj imela samo 1 pilotko,a ne?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 15:55:42   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Mogoče tista, katere fotografija je bila pred leti uporabljena za prvi vojaški sejem v Gornj Radgoni?
Luštna punca.

Sicer pa kolikor jaz vem je SV do zdaj imela samo 1 pilotko,a ne?

No, za fotko ne vem...je pa zaenkrat edina ki je pilotirala Bell-412 v SV. Se pa že ena nova šola na Bellu 206 user posted image v SV letalski šoli. Pri LPE pa letita dve, seveda tudi luštni.
Ja Alja je fejst punca, tudi Adriina uniforma ji je kot ulita.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 18:04:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: sanjačica

Imamo tudi poklice, ki so dobro plačani in nisi odsoten 24/7.

Zato je romantizirana predstava o pilotskem poklicu v tem smislu mal mimo.




Dohtorje, managerje, odvetnike, politike, računalniške eksperte......in vsi so odsotni približno kot piloti.......


Nisi odsoten, niti nisi prisoten 48/48. Plus piloti imajo to srečo, da imajo delovni čas strogo odmerjen in kontroliran in morajo domov, tudi če nočejo.

Plus pri zgoraj naštetih ne veš, ali so tako uspešni, ali samo bežijo od doma. Pri pilotu si vsaj ziher, ima zelo konkretno merilo - vsakič mora pristat user posted image .

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 11.5.2011 18:05:29 >

(odgovor članu sanjačica)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 18:27:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sanjačica

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
, da si vsaka mama kao zeli, da se hci poroci z zdravnikom ali odvetnikom...

Pilot je še vedno no1 in vedno bo! user posted image


Ne bi se mogel bolj zmotiti, ali pa se ne znaš vživeti v vlogo ženske.

Kaj pomaga ženski mož, z epoletami na ramah, če pa je za vse sama? Mož na leti čez Atlantik, Tihi ocean, žena pa doma sama za vse, otroke in podobno.

Če mene vprašaš, ne hvala.




A veš kako, ljudje smo si različni. Enim je pomembna čustvena in fizična bližina, drugim zunanji izgled, tretjim denar, četrtim status VIP, občutek varnosti,... in tako si tudi izbiramo partnerje. Velikokrat se sicer potem izkaže, da tisto, kar smo iskali, ni tisto, kar rabimo, ampak ne pa vedno. Na kratko: ljudje smo si različni in imamo različne želje in potrebe.

(odgovor članu sanjačica)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 19:18:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: sanjačica

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
, da si vsaka mama kao zeli, da se hci poroci z zdravnikom ali odvetnikom...

Pilot je še vedno no1 in vedno bo! user posted image


Ne bi se mogel bolj zmotiti, ali pa se ne znaš vživeti v vlogo ženske.

Kaj pomaga ženski mož, z epoletami na ramah, če pa je za vse sama? Mož na leti čez Atlantik, Tihi ocean, žena pa doma sama za vse, otroke in podobno.

Če mene vprašaš, ne hvala.




A veš kako, ljudje smo si različni. Enim je pomembna čustvena in fizična bližina, drugim zunanji izgled, tretjim denar, četrtim status VIP, občutek varnosti,... in tako si tudi izbiramo partnerje. Velikokrat se sicer potem izkaže, da tisto, kar smo iskali, ni tisto, kar rabimo, ampak ne pa vedno. Na kratko: ljudje smo si različni in imamo različne želje in potrebe.



Točno to.

Mene bi ubilo, da me mož čaka vsak dan ob pol štirih s kavo doma. Drugemu je to ideal, če ne nadideal družinskega življenja.

Ni pomembna oblika, pomembno je to, da najdemo tisto pravo obliko, ki paše na našo kožo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 19:47:04   
sanjačica
Ne vem, če tule govorimo o isti stvari. Pilot čezatlantskih letov, ki dela v tujini, je doma morda dan ali dva na teden, ali, še raje, mesec.

Večina prometnih pilotov, ki jih poznam, nima družine. Ali pa je nima več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Prosim za mnenja
11.5.2011 19:49:56   
Anonimen
Ne, ziher ne govorimo o isti zadevi. Mi živimo tukaj, v Sloveniji, in delamo tukaj (in imamo tudi nekaj pilotov user posted image ). Če letiš čezoceanke, se običajno preseliš bližje Franfurtu, Parizu ali nekam na vzhod. Recimo do Hong Konga se ne odpraviš vsakič v službo iz Ljubljane.

(odgovor članu sanjačica)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?