|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 18:59:04   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Dobro ste igrali, celo pretirano, vsaj tak je bil moj drugi vtis.

Lahko še enkrat poveš, kjena splet  bodo objavljeni izsledki oz. zaključki?

ps.upam, da sprovocirate debato user posted image  o tem, kakšni smo na spletu.


V slo v obliki knjige v mesecu septembru.


Boste javili?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:05:14   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

lukka, anže, francka, revca,…kdorkoli je pisal take poste (tepež otroka, cm kur*ca, porivanje v rit) je zame retadirana oseba. Pa naj gre za raziskavo al pa samo dolgčas, ali pa glupa poraba denarja. Tako ali tako ste bili pa kmalu razkriti, ker kdorkoli ima vsaj eno malo sivo celico mora vedeti, da tak osebek ne more obstajati.

Aja, pa znak ob imenu lukka bi lahko vsaj nastavili na ženskega, glede na to, da je bil lukka v odnosu pasiven in ga je rad dobival v rit user posted image


Uau, zdajle si me pa hudo nasmejala. Fajn! In tudi lepo si zadela point. Ja, res je, Lukka je bil tako bizarna oseba, da je ravno zaradi tega dobesedno pozemal klike! To je neverjetno. Mi smo pred kakim mesecem lansirali eno temo kot anonimni in to na spolnost. Do konca bizarna tema. A kaj, ko je bil anonimen! Ce bi to temo fliknil po nick Lukka, bi se trlo komentarjev. Ja, sprobavali smo vse sorte. In nas namen je tudi bil, da je stalno prisotno vprasanje, ali tako bizarna oseba lahko dejansko obstaja. Ja, seveda so bili sumi, ampak glej, vlekel pa je Lukkec, se strinjava?
Saj smo dobivali posto, kjer so nam pisale, da ga podpirajo, dajale nasvete. Celo nekaj gayev nas je kontaktiralo, seveda jim nismo smeli povedat, da gre za raziskavo, smo jim pa vljudno napisali, da smo fiktivna oseba in tu zgolj zaradi integracije.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:07:02   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Dobro ste igrali, celo pretirano, vsaj tak je bil moj drugi vtis.

Lahko še enkrat poveš, kjena splet  bodo objavljeni izsledki oz. zaključki?

ps.upam, da sprovocirate debato user posted image  o tem, kakšni smo na spletu.


V slo v obliki knjige v mesecu septembru.


Boste javili?


Absolutno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:09:07   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

lukka, anže, francka, revca,…kdorkoli je pisal take poste (tepež otroka, cm kur*ca, porivanje v rit) je zame retadirana oseba. Pa naj gre za raziskavo al pa samo dolgčas, ali pa glupa poraba denarja. Tako ali tako ste bili pa kmalu razkriti, ker kdorkoli ima vsaj eno malo sivo celico mora vedeti, da tak osebek ne more obstajati.

Aja, pa znak ob imenu lukka bi lahko vsaj nastavili na ženskega, glede na to, da je bil lukka v odnosu pasiven in ga je rad dobival v rit user posted image


Uau, zdajle si me pa hudo nasmejala. Fajn! In tudi lepo si zadela point. Ja, res je, Lukka je bil tako bizarna oseba, da je ravno zaradi tega dobesedno pozemal klike! To je neverjetno. Mi smo pred kakim mesecem lansirali eno temo kot anonimni in to na spolnost. Do konca bizarna tema. A kaj, ko je bil anonimen! Ce bi to temo fliknil po nick Lukka, bi se trlo komentarjev. Ja, sprobavali smo vse sorte. In nas namen je tudi bil, da je stalno prisotno vprasanje, ali tako bizarna oseba lahko dejansko obstaja. Ja, seveda so bili sumi, ampak glej, vlekel pa je Lukkec, se strinjava?
Saj smo dobivali posto, kjer so nam pisale, da ga podpirajo, dajale nasvete. Celo nekaj gayev nas je kontaktiralo, seveda jim nismo smeli povedat, da gre za raziskavo, smo jim pa vljudno napisali, da smo fiktivna oseba in tu zgolj zaradi integracije.



Kje tiči fenomen "lepljenja" na fiktivno, za katero celo z veliko verjetnostjo domnevamo, da ni resnično - a se vseeno lepimo znova in znova?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:10:43   
Tippi
Večino ne bom komentirala, se mi zdi zguba časa, me pa skrbi ena druga stvar. In sicer prihodnost Slovenije. Nekdo z doktoratom, ni vedel, da je pravilno prOvokativno in ne prAvokativno.... groza res. Ni čudno kam plujemo, če mamo take doktorje user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 3.2.2014 19:12:03 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:17:54   
Lukka
Kje tiči fenomen "lepljenja" na fiktivno, za katero celo z veliko verjetnostjo domnevamo, da ni resnično - a se vseeno lepimo znova in znova?




Ja res je. Ves, da ni res, pa se na nek nacin slepis, da je. In je dejanski problem forumov. Mi smo se stulili s tem Lukkom tudi na eno od klepetalnic. Tam enostavno brez efekta. Zakaj? Zato, ker ko ti klepetas, ne mores zgradit zgodbe. V trenutku izgleda bizarno in folk te popusti!
Pri stacioniranem forumu pa ti lahko eno leto gradis zgodbo. Pocasi, vsak dan nova bolj bizarna... Ampak te berejo. Ker doziras pocasi. In ja, politika je zacela lansirati samo na forumih in komentarjih. Ne vem, ce kdaj berete portal rtv, tam nasa skupina sodeljuje v sportu. Mi smo uspeli v stirih mesecih spremenit mnenje o nekem sportniku, ki ga je masa 5000 komentatorjev mrzila. V stirih mesecih je on junak! In kaj to pomeni? To pomeni, da ce bi ta sportnik iskal sponzorja, bi bil forum in raziskava in izsledki verjetno ze dobljeni posel!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:21:21   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Večino ne bom komentirala, se mi zdi zguba časa, me pa skrbi ena druga stvar. In sicer prihodnost Slovenije. Nekdo z doktoratom, ni vedel, da je pravilno prOvokativno in ne prAvokativno.... groza res. Ni čudno kam plujemo, če mamo take doktorje user posted image




Ooooooo saj res. A to sem se s tabo zapenjal? Face!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:24:34   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ja res je. Ves, da ni res, pa se na nek nacin slepis, da je. In je dejanski problem forumov. Mi smo se stulili s tem Lukkom tudi na eno od klepetalnic. Tam enostavno brez efekta. Zakaj? Zato, ker ko ti klepetas, ne mores zgradit zgodbe. V trenutku izgleda bizarno in folk te popusti!
Pri stacioniranem forumu pa ti lahko eno leto gradis zgodbo. Pocasi, vsak dan nova bolj bizarna... Ampak te berejo. Ker doziras pocasi. In ja, politika je zacela lansirati samo na forumih in komentarjih. Ne vem, ce kdaj berete portal rtv, tam nasa skupina sodeljuje v sportu. Mi smo uspeli v stirih mesecih spremenit mnenje o nekem sportniku, ki ga je masa 5000 komentatorjev mrzila. V stirih mesecih je on junak! In kaj to pomeni? To pomeni, da ce bi ta sportnik iskal sponzorja, bi bil forum in raziskava in izsledki verjetno ze dobljeni posel!



Ne berem, pasiven šport me ne zanima.

Razsikava je najbrž "faktografska" - uštuljenje na forum, odziv (na kaj ja, in kaj ne), razsežnot in celo presežnost rezultata, ne raziskuje pa vzroka, zakaj se obnašamo kot se?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:31:20   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

. Ni čudno kam plujemo, če mamo take doktorje user posted image



Živel FDV!user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:31:56   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ja res je. Ves, da ni res, pa se na nek nacin slepis, da je. In je dejanski problem forumov. Mi smo se stulili s tem Lukkom tudi na eno od klepetalnic. Tam enostavno brez efekta. Zakaj? Zato, ker ko ti klepetas, ne mores zgradit zgodbe. V trenutku izgleda bizarno in folk te popusti!
Pri stacioniranem forumu pa ti lahko eno leto gradis zgodbo. Pocasi, vsak dan nova bolj bizarna... Ampak te berejo. Ker doziras pocasi. In ja, politika je zacela lansirati samo na forumih in komentarjih. Ne vem, ce kdaj berete portal rtv, tam nasa skupina sodeljuje v sportu. Mi smo uspeli v stirih mesecih spremenit mnenje o nekem sportniku, ki ga je masa 5000 komentatorjev mrzila. V stirih mesecih je on junak! In kaj to pomeni? To pomeni, da ce bi ta sportnik iskal sponzorja, bi bil forum in raziskava in izsledki verjetno ze dobljeni posel!



Ne berem, pasiven šport me ne zanima.

Razsikava je najbrž "faktografska" - uštuljenje na forum, odziv (na kaj ja, in kaj ne), razsežnot in celo presežnost rezultata, ne raziskuje pa vzroka, zakaj se obnašamo kot se?


Gre zato, da smo dejansko prisli na dvorisce! Na virtualno dvorisce, kjer se virtualni virtualno poznajo. Na zacetku so bili do Lukka vsi prijazni. Nekateri zadrzani, pa vendarle vljudni. Luka je postajal vse bolj priljubljen in treba je bilo vrzt nekaj kosti. V momentu so tri stalne clanice potegnile vljudnost stran in zacele odkrito sovrazit novo osebo.
Ja, ta efekt smo zeleli. Hoteli smo dokazat, da sistem kalimero dejansko obstaja. Namrec Luka, bolj kot so ga sovrazili, bolj so ga brali! Lukka je dobesedno v dolocenih trenutkih obladoval forum.
In ja to je slovenski fenomen! Resnicno! Avstrijci so se pred tremi meseci jokal, da vse kar Thomas rece, vseeee dobi aplavz. On je obvladoval forum s priljubljenostjo. Nas Lukka pa ravno obratno. Zanimivo? Meni full!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:32:15   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Večino ne bom komentirala, se mi zdi zguba časa, me pa skrbi ena druga stvar. In sicer prihodnost Slovenije. Nekdo z doktoratom, ni vedel, da je pravilno prOvokativno in ne prAvokativno.... groza res. Ni čudno kam plujemo, če mamo take doktorje user posted image


Tippi saj veš, lukka bi že našel izgovor. Najverjetneje bi bili tvoji hormoni krivi, ker on ne zna uporabljati črk user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:33:12   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Aha, mogoce podatek, v Avstriji so Thomasa obozevali!


A res? Kaj pa jim je bilo tako blazno všeč - da ti tolčeš polžo ali da dohtar tebe?

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:34:32   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ja, ta efekt smo zeleli. Hoteli smo dokazat, da sistem kalimero dejansko obstaja. Namrec Luka, bolj kot so ga sovrazili, bolj so ga brali! Lukka je dobesedno v dolocenih trenutkih obladoval forum.
In ja to je slovenski fenomen! Resnicno! Avstrijci so se pred tremi meseci jokal, da vse kar Thomas rece, vseeee dobi aplavz. On je obvladoval forum s priljubljenostjo. Nas Lukka pa ravno obratno. Zanimivo? Meni full!


Kaj pa vem, prej žalostno, ampak tipično naše. Po enaki logiki volimo politike..

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:34:54   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Avstrijci so se pred tremi meseci jokal, da vse kar Thomas rece, vseeee dobi aplavz. On je obvladoval forum s priljubljenostjo. Nas Lukka pa ravno obratno. Zanimivo? Meni full!


Meni pa niti ne, le avstrijski "anže" je bil bolj clear od našega.

< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 3.2.2014 19:37:01 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:35:41   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Ja res je. Ves, da ni res, pa se na nek nacin slepis, da je. In je dejanski problem forumov. Mi smo se stulili s tem Lukkom tudi na eno od klepetalnic. Tam enostavno brez efekta. Zakaj? Zato, ker ko ti klepetas, ne mores zgradit zgodbe. V trenutku izgleda bizarno in folk te popusti!
Pri stacioniranem forumu pa ti lahko eno leto gradis zgodbo. Pocasi, vsak dan nova bolj bizarna... Ampak te berejo. Ker doziras pocasi. In ja, politika je zacela lansirati samo na forumih in komentarjih. Ne vem, ce kdaj berete portal rtv, tam nasa skupina sodeljuje v sportu. Mi smo uspeli v stirih mesecih spremenit mnenje o nekem sportniku, ki ga je masa 5000 komentatorjev mrzila. V stirih mesecih je on junak! In kaj to pomeni? To pomeni, da ce bi ta sportnik iskal sponzorja, bi bil forum in raziskava in izsledki verjetno ze dobljeni posel!



Ne berem, pasiven šport me ne zanima.

Razsikava je najbrž "faktografska" - uštuljenje na forum, odziv (na kaj ja, in kaj ne), razsežnot in celo presežnost rezultata, ne raziskuje pa vzroka, zakaj se obnašamo kot se?


Gre zato, da smo dejansko prisli na dvorisce! Na virtualno dvorisce, kjer se virtualni virtualno poznajo. Na zacetku so bili do Lukka vsi prijazni. Nekateri zadrzani, pa vendarle vljudni. Luka je postajal vse bolj priljubljen in treba je bilo vrzt nekaj kosti. V momentu so tri stalne clanice potegnile vljudnost stran in zacele odkrito sovrazit novo osebo.
Ja, ta efekt smo zeleli. Hoteli smo dokazat, da sistem kalimero dejansko obstaja. Namrec Luka, bolj kot so ga sovrazili, bolj so ga brali! Lukka je dobesedno v dolocenih trenutkih obladoval forum.
In ja to je slovenski fenomen! Resnicno! Avstrijci so se pred tremi meseci jokal, da vse kar Thomas rece, vseeee dobi aplavz. On je obvladoval forum s priljubljenostjo. Nas Lukka pa ravno obratno. Zanimivo? Meni full!


Kdo nas je zdaj nategoval, Luka ali Lukkauser posted image


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 3.2.2014 19:36:14 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:37:06   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


Aha, mogoce podatek, v Avstriji so Thomasa obozevali!


A res? Kaj pa jim je bilo tako blazno všeč - da ti tolčeš polžo ali da dohtar tebe?


Eto! Bravo! Pametno vprasanje. Hvala.

Ja, oni so pac metali podobne seveda. Ampak pazi, ves kaj je dobil v odziv, ko je napisal, da je vsekal tamalo. Dobil je odgovore v stilu,: bravo, se nikomur ni skodovala kaka cez rit.... Pa koncno eden, da pove kar vsi pocnemo...

Mene je sokiral. Res. Pa da se razumemo, jaz sem proti tepezu, tudi ce je ena cez rit!

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:39:10   
LuLu
prehude besede se uporabljajo.. sovražiti, priljubljen, odkrito sovražiti, obvladovati forum.. to se TEBI zdi, jaz imam na vse kar je povezano s tabo čisto drugačen pogled. Tvoja "raziskava" je tvoja blodnja, rezultat tega bo, kako TI ljudi dojemaš. Sovražila nisem nikoli nikogar... vem, da je na mene to letelo... daj se malo pozanimati o vsem in si vzemi še večjo pavzo od foruma, in razmisli o vsem, ker ga jemlješ totalno popačeno...

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:39:41   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ja, ta efekt smo zeleli. Hoteli smo dokazat, da sistem kalimero dejansko obstaja. Namrec Luka, bolj kot so ga sovrazili, bolj so ga brali! Lukka je dobesedno v dolocenih trenutkih obladoval forum.
In ja to je slovenski fenomen! Resnicno! Avstrijci so se pred tremi meseci jokal, da vse kar Thomas rece, vseeee dobi aplavz. On je obvladoval forum s priljubljenostjo. Nas Lukka pa ravno obratno. Zanimivo? Meni full!


Kaj pa vem, prej žalostno, ampak tipično naše. Po enaki logiki volimo politike..


Ja.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:40:36   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ja, ta efekt smo zeleli. Hoteli smo dokazat, da sistem kalimero dejansko obstaja. Namrec Luka, bolj kot so ga sovrazili, bolj so ga brali! Lukka je dobesedno v dolocenih trenutkih obladoval forum.
In ja to je slovenski fenomen! Resnicno! Avstrijci so se pred tremi meseci jokal, da vse kar Thomas rece, vseeee dobi aplavz. On je obvladoval forum s priljubljenostjo. Nas Lukka pa ravno obratno. Zanimivo? Meni full!


Kaj pa vem, prej žalostno, ampak tipično naše. Po enaki logiki volimo politike..


Ja.


Dolgočasen odgovor user posted image . Ah ja, resnica je dolgčas.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:44:04   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Nekaj tezav smo ze imeli z uporabnico Patrino, ali karkoli je ze bila ta dama.



user posted image user posted image user posted image Welcome to the club! user posted image

Ojoj, samo je kar malo boga; torej je edina oseba, s katero se je ona kadarkoli zaštekala - fiktivna user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:44:23   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

prehude besede se uporabljajo.. sovražiti, priljubljen, odkrito sovražiti, obvladovati forum.. to se TEBI zdi, jaz imam na vse kar je povezano s tabo čisto drugačen pogled. Tvoja "raziskava" je tvoja blodnja, rezultat tega bo, kako TI ljudi dojemaš. Sovražila nisem nikoli nikogar... vem, da je na mene to letelo... daj se malo pozanimati o vsem in si vzemi še večjo pavzo od foruma, in razmisli o vsem, ker ga jemlješ totalno popačeno...


user posted image kaj je s tabo zenska? Pa kdo je tebe kaj omenjal? Si pa krasen profil za forum ves. Tvoj profil je pravi slovenski profil forumasa!

Vklopi kako sivo celico, vprasaj ce te kaj zanima, sicer pa basta.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:45:56   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


Ojoj, samo je kar malo boga; torej je edina oseba, s katero se je ona kadarkoli zaštekala - fiktivna user posted image


Kako pa veš, kaj je fiktivno in kaj ne? Koliko mene (tebe) je prave na forumu, in koliko ne (čeprav samo malo prirejene, mogoče samo toliko, da ne škodiš, ne sebi, ne drugim)?

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:47:16   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

prehude besede se uporabljajo.. sovražiti, priljubljen, odkrito sovražiti, obvladovati forum.. to se TEBI zdi, jaz imam na vse kar je povezano s tabo čisto drugačen pogled. Tvoja "raziskava" je tvoja blodnja, rezultat tega bo, kako TI ljudi dojemaš. Sovražila nisem nikoli nikogar... vem, da je na mene to letelo... daj se malo pozanimati o vsem in si vzemi še večjo pavzo od foruma, in razmisli o vsem, ker ga jemlješ totalno popačeno...


user posted image kaj je s tabo zenska? Pa kdo je tebe kaj omenjal? Si pa krasen profil za forum ves. Tvoj profil je pravi slovenski profil forumasa!

Vklopi kako sivo celico, vprasaj ce te kaj zanima, sicer pa basta.


user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:48:48   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Večino ne bom komentirala, se mi zdi zguba časa, me pa skrbi ena druga stvar. In sicer prihodnost Slovenije. Nekdo z doktoratom, ni vedel, da je pravilno prOvokativno in ne prAvokativno.... groza res. Ni čudno kam plujemo, če mamo take doktorje user posted image

Jp, jaz sem se isto vprašala prej, ko sem prebrala uvodni post ... Nekdo s skoraj doktoratom še ni slišal za oblikovno urejeno besedilo. user posted image
Me prav zanima, katera smer študija je to. user posted image Pa raje ne povedat, da ne boste delali sramoto fakulteti. Ali pa sebi. user posted image

In če bi šlo res zgolj za raziskavo, Mateykini in Lulujini komentarji avtorja ne bi zadeli tako v živo. Ta se pa še vedno pregovarja z njima. user posted image

V glavnem, škoda denarja za tako "raziskavo". Namen najbrž ni zgrešen, izvedba pa sigurno. Sej je logično, da butasto vprašanje zahteva še bolj butast odgovor. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: hvala lepa!
3.2.2014 19:49:22   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Nekaj tezav smo ze imeli z uporabnico Patrino, ali karkoli je ze bila ta dama.



user posted image user posted image user posted image Welcome to the club! user posted image

Ojoj, samo je kar malo boga; torej je edina oseba, s katero se je ona kadarkoli zaštekala - fiktivna user posted image



Uf, da ne bo pomote. Patrino je bila pac na strani Lukke. Kar je sicer fajn, samo da bi se na to stran recimo postavila mateyka, bi se projekt podru. Ker se ga ne bi zasovrazilo.
A veste, mi se nismo poglabljali v neke vase navezave in tako dalje. Smo enostavno samo ugotovili, da ste pac imeli Patrino za neko osebo, ki jo je treba mal sovrazit. Ampak ok, to je tipicno pri stalnih forumasih. Vedno je tako!

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?