|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 11:59:20   
chocolatecake
Danes je 34. dan mojega ciklusa, znakov user posted image , pa še od nikoder. Povprečno so moji ciklusi dolgi od 32 do 39 dni. Nisem zdržala, zato sem včeraj delala test, ki ni pokazal črtice.
A mislite, da je še kaj šans, da se črtica pokaže par dni kasneje. Delala sem First Sign.
V prsih me "cuka" ne znam se drugače izrazit, zvečer oz ponoči pa mi je že dva dni slabo.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 13:00:54   
MauMow
chokolatecake seveda je možno da ti test še ne zazna. Vem za določene punce ko so jim testi šele v 6 tednu pokazali.

Kar se tiče pa slabosti, pri meni osebno ni pokazalec, saj je meni slabo vsak mesec predno pride user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 14:49:26   
chocolatecake
Če je daljši ciklus, potem v bistvu mi sploh še ni izostala user posted image in mi bo zamujala šele v torek, če je nebo... po drugi strani pa First Sign prej pokaže, ker je bolj občutljiv.
Meni ni bilo še nikoli slabo, zato upam, da se mogoče vendarle prikaže user posted image oz +.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 14:50:51   
maja2014
Zdravo, punce user posted image
chocolatecake

Kako ste?

Pri nas je vroče, soparno, ma ni da ni...

Jaz delam kosilo-danes bomo imeli govejo juhico s šparglji, grahom, korenčkom in polnozrnatimi zdrobovimi žličniki, pa krompir v pečici z bučkami, papriko in čebulo, pa solatka....kruli že pošteno v želodcu user posted image

chocolatecake , ja; meni je test v prvi nosečnosti pokazal user posted image šele nekje po mesecu in pol, tako da...user posted image

Ahhh, jaz sem pa tokrat rekla, da ta mesec testa ne delam, dokler mi user posted image ne bo zamujala min. 10 dni...ajoj, pa da user posted image idimo, če zdržim user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 14:53:32   
MauMow
No pri meni pa se je danes pojavil malo obarvan izcedek, tako da mogoče bo ta mesec user posted image zelo točna. In jaz jo že komaj čakam user posted image (sem trmasta tako kot ona) user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 14:55:10   
maja2014
MauMow, kdaj bi morala prit user posted image ?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 14:57:19   
MauMow
4.7. - končno bo spet točka kot urca user posted image - vsaj me ne bo prizadel tako ko me je prejšni mesec ko je prvič zamujala.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 15:05:07   
maja2014
No, bomo pa skupaj navijali naprej. In ko bomo najmanj pričakovali, bo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 15:05:56   
chocolatecake
MauMow super, sem vesela zate :). Jaz tudi rajši vidim, da pride na datum, ali celo kakšen dan prej, kot pa da se potem vlečejo dnevi v nedogled, jaz pa upam in čakam, nakoncu ni pa nič.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 15:08:49   
MauMow
O ja veliko bolje da je točna user posted image Ma ja ko ne bomo pričakovali pa ne bo prišla user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 18:18:55   
Dgirl
Dons je moj 21 dan pa je test ovulacije spet pokazal 0. Al sploh nimam ovulacije al pa mi ne zazna. Eh. Res sm jih prek neta naročila 100user posted image

Zdj se mi bo pa vleku tale teden do pričakovaneuser posted image . Punce a ste že kj nestrpneuser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
2.7.2014 18:54:48   
chocolatecake
Dgirl a tebi se tud vleče? user posted image Jaz čakam na torek, da lahko naredim test, pa se mi tako vleče.. da je za znoret. Jutri imam razgovor za službo pa bi bilo dobro, da bi prej vedela če sem noseča ali ne, tako pa nimam pojma. user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 0:00:16   
maja2014
chocolatecake , srečno za jutri, držim pesti! user posted image

Hja, jaz sem rekla da ta mesec bo kar bo in da se ne bom obremenjevala...ampak bolj ko se bliža dan za user posted image , bolj ko me špika v jajčnikih, bolj mi misli uhajajo k temu kaj bo user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 7:26:11   
chocolatecake
Maja hvala :) upam, da bo pomagalo.
Jaz oziroma midva sva šele drugi mesec v načrtovanju, no drugi ciklus in tretji mesec, ker so pri meni ciklusi malo daljši. Zato še kompliciram in sem kar nekaj za brez veze evforična. Pomoje se bom malo umirila, ko bom videla, da ne gre tako hitr to, kot sem si zamisnla user posted image . Mi je pa grozno slabo, prejšnje dni mi je bilo samo ponoči, danes pa še zjutraj. Prav grozno je. Če nisem noseča, potem bom vrjetno zbolela ali pa imam nekaj narobe z želodcem user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 7:29:14   
MauMow
Pri meni že obarvano z rdečo barvo. Sedaj samo čakamo da se ulije. Res se prav bolje počutim ker bo pravi čaš prišla.

Chocolatecake mogoče pa bo kaj. Jaz sem sicer prve 3 mesece za vsak mislila da nama je uspelo, potem pa sem nehala razmišljat o vseh zadevah ki se kažejo in nekažejo user posted image

maja sej vem kako je to ampak meni je sedaj po 6 mesecih ratalo da ne razmišljam več toliko o tem user posted image

Punce držim pesti še naprej za vas

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 9:20:49   
SU
Tudi jaz odštevam... sicer ne toliko kot ponavadi se mi zdi... Sva dala otroka na počitnice ta teden pa mi misli bolj k njima uhajajo kot k moji M, ki upam, da je ne bo! "Problem" je v tem, da se mi zdi, da spet postajam tko "PMS-jevsko" tečna... zdej pa ne vem... al je od razmišljanja o otrocih, ker je res čudno, ko jih ni doma... ali bo M priletela tja v poned. .... resnično upam, da je ne bo! bi blo res lepo že končno dočakat user posted image Edino kar me "skrbi" je to, da gremo julija na dopust ravno takrat enkrat, ko bo moja O... in jo lahko kar "črtam", ker kampiramo in ni šans, da z mojim kej user posted image v šotoru... Ma bo že... enkrat že! Ti meseci, od spomladanskih naprej, so mi itak vsi všeč za ''met dojenčka... Velik zunaj, velik sprehodov, sončka... ni lepšega, kajne?! user posted image In tudi jaz držim pesti... za vse! user posted image

< Sporočilo je popravil SU -- 3.7.2014 9:23:21 >

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 11:38:36   
maja2014
Dober dan user posted image

O, kakšna nevihta je bila včeraj zvečer pri nas na Obali user posted image Danes pa sonček, vroče...

MauMow, saj jaz se tudi ne obrememnujem več, ampak to šele zdaj. Še do prejšnjega meseca sem bila va na trnih, pa napeta, pa potem razočarana, pa eh...nima smisla, 6 mesecev pa res ni tako dolgo, da bi bilo kritično...na začetku sem mislila, da ker je prva nosečnost ratala takoj, ampak res takoj, da bo tudi ta...sem pozabila da ne gre to kar tako user posted image

Oh, jaz bi se pa šla namakat v bazen...pa knjigo brat v miru...user posted image

Lep dan želim vsem user posted image

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 12:07:11   
MauMow
Pri meni je problem ker moja zgodovina ni ravno najbolj super, kar se tiče zanositve, tako da upam da vseeno naravno rata. Če ne gremo pa dalje. Sva z mojim tako odprta, da tudi če nebi druga preostalo bi posvojila.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 13:11:39   
Dgirl
Ce je ovulacija o ni hudič da ne bi ugledalauser posted image MowMou.
Zdj po tvojemu receptu jem mleček. Zanič pa jeuser posted image
Ampak kaj vse naredimo da bouser posted image
Js tut čakam na ponedeljek. Bo kr hitr tu.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
3.7.2014 13:21:44   
MauMow
Ja vem prav nezgravžen je. Tako da sem ubrala taktiko. Ga dam pod jezik, čakam cca 3-5 minut nato pa ga splaknem z sokom user posted image Tako se vsaj delno izognem temu groznemu okusu user posted image Ampak če pomaga bom tudi to zdržala samo da zagledamo user posted image

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
4.7.2014 8:36:06   
_pika_
Jaz pa še kar junijsko user posted image čakam. Danes je že 41. dan (v tem ciklu sem imela tudi klomifen). Sploh ne vem kaj naj sedaj. Testi pred enim tednom pa negativni.user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
4.7.2014 9:22:14   
zvončica88
Pozdravljene punce! Prejšni mesec sem malo nepričakovano vendar zelo zaželjeno dočakalauser posted image , vendar se je ta sreča po 14 dneh končala z ss. Ker je bilo vse zelo zgodaj je ginekologinja rekla, da lahko kar nadaljujema s poskušanjem, vendar bom ta mesec le navijala za vse vas, kajti jaz user posted image pricakujem šele v začetku avgusta, če se ne odloči priti prej. Že pred tem so bili cikli zelo neredni, tako da pričakujem sedaj enako. Z dragim se čez en teden odpravljama na dopust, kar že komaj čakam po vem tem, da dama malo možgane na dopust. Z avgustom pa potem v nove boje daljeuser posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
4.7.2014 9:33:01   
kris26
Da se še jaz malo oglasimuser posted image

Z mano tudi nič posebnega, edino to, da sem zaspana in malo imam prsa napeta drugega nič. Tako, da verjetno bo user posted image
po dolgem času prišla nekje na točen datum. Po navadi me začnejo teden dni prej boleti prsa potem pa prideuser posted image ..
V glavnem bomo videli nekje drugi teden kaj bouser posted image ..

(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
4.7.2014 9:39:41   
MauMow
Evo mene tudi pri meni še vedno izcedki. Bo v roku 2 dni vjetno prišla, kot vedno user posted image . Tako se začne. user posted image

zvončica držimo pesti da ti čim prej uspe zagledati nov user posted image

pika groza še vedno nič.

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
4.7.2014 10:05:35   
maja2014
zvončica88 , žal mi je, da slišim to. Bo zdaj dopustek, pa se bosta oba malo sprostila user posted image

pika, pa imaš vedno tako dolge cikluse?

No, meni še 5 dni manjka do user posted image Sicer me fajn v jajčnikih špika; sploh v desnem, kar močno vsaketoliko...me pa ne, tako kot me ponavadi pred user posted image , špika v maternici. Dojke imam napete, mozoljčki veselo pozdravljajo user posted image pa tudi napihnjena nisem tokrat.

Popoldne greva z mojim v savno in bazen...da se malo odklopiva. Imava zadnje leto fajn stresno obdobje, pa ne zaradi naju, ampak zaradi drugih zadev. Kar očitno vpliva na zanositev, psiha dela čudeže. Ampak midva se ne dava, vse bo še ok! user posted image

Jaz sem si danes zjutraj dala duška..sva šla s kužkom tečt, potem sem še doma telovadila...mi je prav pasalo...zdaj nekaj časa tega nisem počela, ampak se moram dat spet v to. Tako da bo zdaj vsako jutro auf ob 5 in gasa user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?