|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
7.7.2014 10:57:23   
chocolatecake
Bravo Pika! Iskrene čestitke, res sem zelo zelo vesela zate.
Jaz sem danes naredila test, ki bi ga morala jutri in je bil negativen. Glede na to, da je First sign precej občutljiv in da je danes že 39. dan ciklusa, mislim, da je to to za ta mesec in se selim k avgustovkam. Zdaj samo upam, da čimprej pride user posted image , da grem lahko za vikend v toplice.
Malo mi je hudo, ker sva ta mesec res lovila vse možne plodne dni in sem res upala, da bo to to. Tudi tisto slabost sem povezovala z user posted image . Po drugi strani se pa tolažim, da je mogoče boljše malo kasneje. Oktobra začnem z zaključnim letnikom magisterija in bom imela do januarja predavanja, če ne bom mami marca, ampak aprila, bom pa lažje diplomsko nalogo zagovarjala preden pride user posted image . Pa ta vikend grem na poroko in si bom lahko mirne vesti privoščila kozarček šampanjca ali dva. Kako je že tisto? Če ti da življenje limone si naredi limonado user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
7.7.2014 11:02:51   
MauMow
Chocolatecake sej bo. Jaz tudi magistrsko delam. Oz sem že mela skoraj vse pa si je mentorca premislila in smo šli popravljat skoraj vse.... Tako da upam da mi čim prej rata do konca naredit... Pa upam da bop še bebi pride pa bo vse popolno.user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
7.7.2014 12:02:26   
_pika_
chocolatecake: Meni je test še par dni nazaj kazal -: Danes sem že 45. dan cikla in šele danes je +. Sem še CB naredila sedajle in je tudi pokazal user posted image . Zdaj moram pa nekaj pripravit za mojega user posted image .

Hvala vam punce, zlate ste!!!!!

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
7.7.2014 14:46:45   
Junij20
Pika,user posted image user posted image pri nas pa ta mesec najbrz ne bo nic,O sem po moje glede na znake ze imela,a kaj, ko mojega skoraj nic ni bilo doma.no,bomo pa ta mesec le vadili user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
7.7.2014 15:48:56   
shoegal
_pika_: Čestitke! Prav razveseli me vsaka taka novička, ko kateri uspe! Zdravo in lepo nosečnost ti želim.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
7.7.2014 17:13:47   
_pika_
Hvala. Upam, da greste naslednji mesec za mano!

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
7.7.2014 20:01:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
7.7.2014 20:37:39   
_pika_
LadyJen: Nobenega znaka nisem imela. No razen tega, da sem bila zadnji mesec tečna, da je bilo grozno. user posted image
Dokler ni user posted image , so šanse za user posted image . Sedaj verjamem v to!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
8.7.2014 6:42:55   
MauMow
Kako pa kaj ostale punce? Danes smo že 8., kje so pluseki??user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
8.7.2014 6:56:39   
kris26
Da se še jaz malo javim predno začnem delatuser posted image . Med vikendom sem se počutila grozno cel dan bi spala in sem v nedeljo 5 dni pred user posted image
( ki naj bi ta mesec prišla točno) delala CB itak negativen. Tko da zdaj čakam četrtek/petek kaj se bo dogajalo. Drugače bom imelauser posted image spet na dopustu.Imam pa prsi tko napete
kot balone pa bolijo kot sam hudičuser posted image .Bom sporočila kaj se dogaja.

Pozdravček vsem user posted image in ČESTITKE NOVIM NOSEČKAM user posted image PREDUSEM VAM ŽELIM SREČNO DO KONCA user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
8.7.2014 7:35:49   
zvončica88
Čestitke _pika_ in g1985 lepo inz zdravo nosečnost do koncauser posted image . Tudi meni je pri prejšni nosečnosti test 35 dan pokazal negativno šele čez en teden potem plusek, tak da ne obupat punce dokler se user posted image ne prikaže. Jaz pa začenjam pakirat, se odpravljam jutri na dopust, komaj čakam. Letos pa se po vsem tem res tak veselim kot mali otrokuser posted image

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
8.7.2014 19:20:40   
asyka
Pika čestitam user posted image user posted image user posted image

Jaz sem včeraj imela G, je rekla, da naj pridno slončkamo, ker je čas ovulacije in je sluz zelo izdatna, kar je velik plus, ker je to dobro hranilo za semenčeca... Tako, da pri nas še čakamo, kaj bo user posted image

Držim pesti še za vse ostale, ki še čakate in žal mi je za vse ki ste se že poslovile user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu zvončica88)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
8.7.2014 22:26:34   
SU
Evo... pa se še jaz poslavljam s te teme... žal razočarana user posted image Moja predraga user posted image je prišla še dan prej kot naj bi... Ampak sem videla, da sta 2 novi srečki nosečki... Super!!! Iskrene čestitke!!! No, vsaj kakšna... da ne bodo sami zlomljeni srčki... Jaz sem ta mesec kar upala, da kaj bo... ampak... user posted image Na živce mi gre sam ta "živčna vojna", ko vsak mesec razmišljaš al bo al ne bo... težko je odmislit... No, ampak malo sem odmislila... ta mesec pa bom še bolj, ko pride zaslužen dopust in mooorjeee..... komaj že čakam... šansa je še, da gre z nami "slepi potnik"... in upanje me še ni zapustilo... user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
9.7.2014 6:58:06   
MauMow
Su sej bo pa drugi mesec.

Upam da bo vsaj še katera imela kak plusek v juliju ker trenutno bolj slabo kaže...

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
9.7.2014 7:05:13   
MauMow
user posted image JULIJ user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO:


3.7.
Žabinčica

4.7.
MauMow user posted image

5.7.
lillith82
maj4

7.7.
SU user posted image

8.7.
*tedy*
Dgirl user posted image
chocolatecake

9.7.
maja2014 user posted image

13.7.
Tara9
Kris26

17.7.
Asyka

19.7.
biba85

22.7.
Junij20

26.7.
mamica deklicam

??
megiv
g1985 user posted image
_pika_ user posted image


2xuser posted image 4xuser posted image


user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, niinii, anonimen user posted image , mamica deklicam, _pika_, zvončica88



(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
9.7.2014 8:40:04   
_pika_
SU: user posted image Jaz sem v zadnjem mesecu obupala, da nama sploh uspe, sem bila zelo pesimistična. Bila sem prepričana, da ni nič. Nisem iskala znakcev in se je zgodilo. Resnično se je treba sprostit in odmislit vse znakce. Sedaj je poletje, se zaposli z drugimi aktivnostmi, boš videla, da bo bolje. Saj vem da je lahko govoriti in težko narediti, a pomaga. Boste pa z morja vse prišle 2v1. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
9.7.2014 20:53:24   
chocolatecake
Evo 41. dan mojega ciklusa se zaključuje, prihaja 42. , pa še vedno nič.
Obstajata dve možnosti, ali sem user posted image ali pa so se zaradi PCOS moji že urejeni ciklusi spet čisto pomešaliuser posted image . Vam kar zavidam tistim, ki ste dobile user posted image
, da vsaj veste pri čem ste.

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
9.7.2014 20:54:19   
MauMow
chocolatecake mogoče pa je le user posted image malo še počakaj

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
10.7.2014 6:50:03   
kris26
Dobro jutro!
Evo tudi moja user posted image je danes ponoči prišla,tako da se selim v avgust. Kar je super je to da sem user posted image po dolgem, dolgem času dobila na 28 dni, da ni bilo treba čakat do 40 dnevauser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
11.7.2014 9:23:44   
chocolatecake
Kris26, sem ti kar malo fovš user posted image , moja user posted image se na 43. dan še vedno ni prikazala, test z jutranjim urinom pa je negativen, niti sledu ni o user posted image . Sem bila že tako vesela, ker je bila moja user posted image približno urejena zadnjih 6 mesecev. Zdaj pa spet takšna zmeda. Nevem če naj krivim PCOS, stres, ali še lahko upam na kaj drugega.

Prej sem imela 6 mesecev user posted image na 32 do 39 dni. Odkar delava na dojenčku pa kar neke čudne cifre 48 dva meseca nazaj, pa zdaj spet vsaj 44, če bi recimo user posted image dobila jutri. Potem berem zgodbe, kako nekaterim test pokaže pozitivno kasneje in sem še bolj zmedena in živčna.

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
11.7.2014 10:27:51   
mony213
Pozdravljene!

Še ena, ki čaka in upa, da ne dočaka user posted image . 6.-8.julija bi jo morala dobiti, vendar nič ne kaže na njen prihod. V sredo zjutraj sem delala test z First sign, pa ni bilo črtice; pa še vseeno upam, da sem mogoče prezgodaj preverila. Upanje umre zadnje user posted image

Držim pesti za vse bodoče nosečke user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
12.7.2014 8:24:40   
chocolatecake
mony213 vem kako ti je. Je že kaj novega pri tebi? Pri meni ni nič, ne user posted image , ne user posted image .

(odgovor članu mony213)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
14.7.2014 6:05:19   
mony213
Hei chocolatecake! Pri meni enako stanje. Zdej bi že rajše vidla, da bi prišla user posted image pa da vem na čem sem :)

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
15.7.2014 23:37:13   
lillith82
Hej.
Cestitke tistim ki vam je uspelo :) :)
Meni zamuja 10 dni...test 2 dni nazaj negativen, znakov da pride...zero :P
Ne vem kaj me zdaj heca. Prejsni mesec pozitiven test in takoj za njim menstruacija, zdaj pa se tole. Sicer nocem iskat znakov za nosecnost, ker sem v teh letih imela ze vse mozne lazne alarme...od jutranjih slabosti, neverjetno povecanih prsi itd, ki so bili v bistvu samo znak da me psiha na veliko nateguje. Ampak vseeno imam pa nekaj kar se mi do zdaj se ni pojavilo...kislina ki se mi zjutraj po kavi dvigne v visave. Imam tri moznosti...kot ponavadi psiha ki spet isce nov nacin zafrkavanja, nosecnost, al mam pa dejansko tezave z zelodcem. Ah...men res nikol ni dolgcas ;)
Drzim vsem pesti za nove pluske :)

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu mony213)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo JULIJA 2014
17.7.2014 6:32:19   
Kaličopka6
Ojla!

Punce jz sm čakala svojo m, da začneva delat drugo bebico pa me je danes osrečilo tole:
http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165380

Se je ekstra hitro zgodilo, čist u izi.... prvič pa kr dve leti matranja, operacije in stimulacije... Ufff še dobro, da je tako kot je pa upam, da gre srečno do konca!

Stiskam pestke, da še katera to doživi!

(odgovor članu lillith82)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?