|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 13:50:13   
mateyka
mogoče je že tam, v ušesu? user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 14:10:07   
malaMravljica
PatRRino, daj pa črkuj pocasi, da bos razumela kaj pisem. Jaz ti pravim, da se ze daj dol, ker si t e c n a. Pa vprasaj kaksnega moskega kje, kaj bi rekel, kaj manjka eni zenski, ki je tecna kot podrepna muha. In ti si, ne vidis, kaj ti vsi pisejo? Na zivce gres vsem po vrsti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 15:37:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

PatRRino, daj pa črkuj pocasi, da bos razumela kaj pisem. Jaz ti pravim, da se ze daj dol, ker si t e c n a. Pa vprasaj kaksnega moskega kje, kaj bi rekel, kaj manjka eni zenski, ki je tecna kot podrepna muha. In ti si, ne vidis, kaj ti vsi pisejo? Na zivce gres vsem po vrsti.

user posted image Ha, ha, Mravlja, kaj ti naj jaz črkujem , da name in na mojo " tečnost" ne vpliva če v kratkem s-e-k-s-a-m ali ne. Ker si ti vsa našpičena in ker po tvojem seks oz. neseks na to vpliva,ponavljam- pač očitno ti že dolgo nisi bila deležna tegauser posted image
Moški, ki so mnenja, da je ženska dobre volje samo takrat ko ga faše, so navadni ničvredni zaegani kmetavzi, ki jih tišči med nogamiuser posted image in ženske, ki to verjamejo , so pač očitno njihove žene user posted image
Eh in verjamem, da grem takim na živce. In to se mi zdi fajnuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 15:54:06   
malaMravljica
ne razumeva se. Jaz ti pRRavim, da ena taka tecnoba kot ti, zagotovo ze dolgo ni bila polozena. To ti pravim, pa nekako ne razumes.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 16:01:31   
patrino
user posted image Razumem, razumem, kaj želiš povedati. Zato ti pravim, da to, ali sem tečna ali ne, pri meni nima veze ali sem v kratkem seksala ali ne. Jaz sem pač takšna kot sem- pa če midva z mojim počneva kaj v tej smeri ali pa ne.
Ker pa ti očitno verjameš, da na žensko dobro voljo vpliva to če je v kratkem seksala in ker si take tečne volje, da ves čas sikaš name, predvidevam, da je ravno pri vas teh aktivnosti v zadnjem času bolj malo.user posted image
Se sedaj razumeva?user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 16:24:34   
Mikolina
patrino bruka, res deluješ ena uboga nepotešena tečnoba user posted image dej reč komu naj te mal objame

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 16:42:57   
malaMravljica
patRRino, nima veze kaj jaz verjamem in niti ne pisem o tem kaj verjamem. Samo ti si tako tecna tukaj, da se na tisoc km razdalje vidi, da nimas enga ornk dedca doma in ti to manjka.

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 17:00:16   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

patRRino, nima veze kaj jaz verjamem in niti ne pisem o tem kaj verjamem. Samo ti si tako tecna tukaj, da se na tisoc km razdalje vidi, da nimas enga ornk dedca doma in ti to manjka.

Ma veze, ma veze, veš, ker si ti eno tako bogo revše, ki ga očitno samo seks z dobrim dedcem spravi v dobro voljo in žal potem verjameš, da sem jaz, ki se ti zdim tečna in ki mi je dolgčas ob branju tvojih nudlastih postov takšna zato, ker nimam doma enga org dedca, ki bi me poseksal user posted image
Daj že sprevidi da sem jaz takšna kot sem in ne išči izgovorov za mojo " tečnobo"user posted image Jaz sem "tečna" s seksom ali brez. In to tako zelo, da me moj nikoli nima dostuser posted image zadovoljna sedaj?user posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 18:06:35   
liliana
Patrino še pri f.u.k.u raztura......če bi ji še citiranje šlo kot treba, bi bila prava RR fatalka....user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 19:33:38   
malaMravljica
matRR potRRebna je, k sahaRRa vode, k ze nudlne povsod vidi. Sam eni ne spRRevidijo nikoli.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
28.3.2015 19:44:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 19:57:22   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Huh, ne vem, kaj bi naredila. Odvisno od bratovega in svakinjinega karakterja, verjetno. Če gre za razumne, zrele ljudi, ki znajo prisluhnit in se naučit iz svoji napak, premislit in sprejemat odločitve, potem bi verjetno prej kot bratu kaj rekla svakinji. Naj ne sedi na dveh stolih, naj razmisli, kaj si želi, ter naj rešuje probleme, ki jih ima, ne da si dela nove. Za odnos pa morata delati oba, ne samo ona, samo si mora najprej ona priti na jasno, ali še vidi prihodnost v obstoječem odnosu ali ne več.

Če pa gre za temperamentne ljudi, ki radi prekladajo odgovornost na druge, potem se ne bi vtikala sploh. Sel je tisti, ki na koncu potegne krajši konec.

Podpis.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 20:13:31   
LuLu
jaz se pod ovco nikoli ne bi podpisala... pod pastirja že, on edini razmišlja, ostalo je vse njegova poceni kopija... samo, da ga še odkrijem, kdo je to user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 20:14:56   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Huh, ne vem, kaj bi naredila. Odvisno od bratovega in svakinjinega karakterja, verjetno. Če gre za razumne, zrele ljudi, ki znajo prisluhnit in se naučit iz svoji napak, premislit in sprejemat odločitve, potem bi verjetno prej kot bratu kaj rekla svakinji. Naj ne sedi na dveh stolih, naj razmisli, kaj si želi, ter naj rešuje probleme, ki jih ima, ne da si dela nove. Za odnos pa morata delati oba, ne samo ona, samo si mora najprej ona priti na jasno, ali še vidi prihodnost v obstoječem odnosu ali ne več.

Če pa gre za temperamentne ljudi, ki radi prekladajo odgovornost na druge, potem se ne bi vtikala sploh. Sel je tisti, ki na koncu potegne krajši konec.


Če bi šlo za razumne in zrele ljudi, ki znajo premislit in sprejemat odločitve....si verjetno ona ne bi dopisovala z drugim....ampak bi pred vsakim pisanjem pisma na računalnik razumno in zrelo premislila.....pa ni razumno in zrelo premislila, bila je celo tako nerazumna in nezrela, da se je pozabila odjavit iz elektronske pošte (mogoče je njena nezrelost šla celo tako daleč, da je to delala na računalniku svoje svakinje)......

Razumni in zreli ljudje, ki znajo premisliti in sprejemati odločitve, pred vsakim potencialnim varanjem in "seksi dopisovanjem" zrelo premislijo, ali se to splača.....ali se zaradi nekaj metuljčkov v trebuhu splača tvegati družino.....razumni in zreli ljudje si ne pošiljajo mesece in mesece srčke z neko simpatijo, ki ni njihov partner, po mailu, kot 15 letniki...

Tako da definitivno ne gre za razumne in zrele ljudi v tem smislu, da znajo tehtno premisliti in sprejemati pametne odločitve....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
28.3.2015 20:16:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 20:17:01   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

jaz se pod ovco nikoli ne bi podpisala... pod pastirja že, on edini razmišlja, ostalo je vse njegova poceni kopija... samo, da ga še odkrijem, kdo je to user posted image

Tale ovca je napisala podobno kot pastir na sprednji strani- jazuser posted image Beri, Lulu, beri in se izobražuj- ne čakat, da te bo zagrabilo kaj nadnaravnegauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 20:23:45   
LuLu
izobraževanje in nadnaravno... ok, to bo se zdaj vleklo par dni ... predvidljivo... Zeeeeh!

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 20:26:03   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Zeeeeh!


sej to pravim ze cel dan, lih v tem je problem, da samo zeha.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
28.3.2015 20:34:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 20:50:24   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: Mikolina

patrino da nisi slučajno ti ta bratova lajdrasta žena, da ti je šlo tako v nos, da nekdo bere "tvojo" pošto hihihi user posted image

Kdo si pa ti ljubica?Sori- sva si na ti?


user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Naj povem bratu?
28.3.2015 21:17:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
jaz se pod ovco nikoli ne bi podpisala... pod pastirja že, on edini razmišlja, ostalo je vse njegova poceni kopija... samo, da ga še odkrijem, kdo je to user posted image


touché Lulu. dobra. user posted image

se mora vseeno podpisat pod ovco, kljub temu, da je baje "pastirica". pastirica in podrepna muha? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Naj povem bratu?
29.3.2015 3:20:41   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Govorim o tem, kako kdo odreagira, ko je soočen z realnostjo. Al dobi napad panike, postane napadalen, ščuva al se usede dol in se zamisli nad sabo... reakcije so zelo različne in preden se s kom soočiš, je tudi fajn predvideti, kakšna bo reakcija.

Razumen pa je lahko nekdo večino časa, a če se počuti recimo odrinjeno, osamljeno al pa kaj podobnega, potem tudi razum marsikdaj odpove. In ljubezen je taka, rožnata in srčkasta in metujčkasta in vznesena in nad oblaki leteča user posted image , torej malo razuma, pa veliko čustev. Kar pa ne pomeni, da posameznik ni sposoben znova vklopiti nazaj možganov, ko ga nekdo resno sooči z možnimi posledicami. Saj nenazadnje samo pospeši tisto, kar pride v vsakem primeru, odločitev, na kateremu stolu sedet. Pod pogojem, da so to ljudje, ki v vsakdanjih sferah razumsko funkcionirajo.

Hočem reči, d aja, bi od razumskih ljudi pričakoval mal več tehtanja posledic, tako kot si opisala, sam iz bližnjih in daljnih primerov, ki so podobni opisanemu, vidim, da kdaj pa kdaj tudi razum odpove.


Tudi ljudje, ki v vsakdanjih sferah razumsko funkcionirajo, si privoščijo nerazumske odločitve.....kot je recimo sedenje na dveh stolih in varanje.....in običajno ko enega ali drugega partnerja soočiš s tem, da si enega zasičil, je njuna "razumska" odločitev ta, da se nehata družiti s tabo, ker jima je nerodno, da veš....enemu je nerodno zato, da veš, da je varal, onemu drugemu je pa nerodno zato, da veš, da ga partner vara, da je rogonosec.....nelagodno se počutita pred tabo, ker veš za njune intimne zadeve in probleme, ki jih ne bi smel vedeti....in te po domače povedano odpikata.....

Tako da to razumsko reagiranje je tako kot tisto, ko skoraj vsaka ženska reče "jaz bi mojemu takoj spakirala kufre, če bi izvedela, da me vara".....pa so potem izredno redke tiste, ki to res storijo, ko pride do tega, da izve, da jo partner vara....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
29.3.2015 10:45:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Naj povem bratu?
29.3.2015 11:15:13   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


Govorim o tem, kako kdo odreagira, ko je soočen z realnostjo. Al dobi napad panike, postane napadalen, ščuva al se usede dol in se zamisli nad sabo... reakcije so zelo različne in preden se s kom soočiš, je tudi fajn predvideti, kakšna bo reakcija.

Razumen pa je lahko nekdo večino časa, a če se počuti recimo odrinjeno, osamljeno al pa kaj podobnega, potem tudi razum marsikdaj odpove. In ljubezen je taka, rožnata in srčkasta in metujčkasta in vznesena in nad oblaki leteča user posted image , torej malo razuma, pa veliko čustev. Kar pa ne pomeni, da posameznik ni sposoben znova vklopiti nazaj možganov, ko ga nekdo resno sooči z možnimi posledicami. Saj nenazadnje samo pospeši tisto, kar pride v vsakem primeru, odločitev, na kateremu stolu sedet. Pod pogojem, da so to ljudje, ki v vsakdanjih sferah razumsko funkcionirajo.

Hočem reči, d aja, bi od razumskih ljudi pričakoval mal več tehtanja posledic, tako kot si opisala, sam iz bližnjih in daljnih primerov, ki so podobni opisanemu, vidim, da kdaj pa kdaj tudi razum odpove.


Tudi ljudje, ki v vsakdanjih sferah razumsko funkcionirajo, si privoščijo nerazumske odločitve.....kot je recimo sedenje na dveh stolih in varanje.....in običajno ko enega ali drugega partnerja soočiš s tem, da si enega zasičil, je njuna "razumska" odločitev ta, da se nehata družiti s tabo, ker jima je nerodno, da veš....enemu je nerodno zato, da veš, da je varal, onemu drugemu je pa nerodno zato, da veš, da ga partner vara, da je rogonosec.....nelagodno se počutita pred tabo, ker veš za njune intimne zadeve in probleme, ki jih ne bi smel vedeti....in te po domače povedano odpikata.....

Tako da to razumsko reagiranje je tako kot tisto, ko skoraj vsaka ženska reče "jaz bi mojemu takoj spakirala kufre, če bi izvedela, da me vara".....pa so potem izredno redke tiste, ki to res storijo, ko pride do tega, da izve, da jo partner vara....


ma kakšno razumsko reagiranje user posted image

user posted image

taki ljudje navadno reagirajo povsem nerazumsko...kar je tudi na nek način razumljivo, saj so v določenem trenutku zelo osebno prizadeti.
takoj v naslednjem pa začnejo "braniti" svojo javno sliko....žal ne gre brez tega; kdo je večja žrtev v tej zgodbi, kdo je bolj ali manj kriv...ne bi verjeli, kakšnik aktov so zmožni taki ljudje user posted image user posted image

sicer pa...bolje da nič ne poveš...ker če že malo čudno pogledaš, si na koncu več kriv, kot oni ko se je spesal user posted image in najmanj moralni v vsej zgodi se dela svetnika....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Naj povem bratu?
29.3.2015 16:46:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
..in najmanj moralni v vsej zgodi se dela svetnika....


aha, patrino pol......

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?