|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 18:16:42   
vekybel
Pozdravljene!
Tudi jaz sem imela danes pregled in delal mi je UZ vaginalno in ni mogel videt nosečnost in da je zelo odebeljena sluznica in rekel je še da se vidi neka pikica. Potem me je poslal na krvni test, kjer se je pokazala, da je nosečnost. V petek moram spet dat kri, da vidi če se bo raven hormona podvojila, kar pomeni, da se nosečnost odvija normalno. Tako da sem vesela da sem srečka user posted image in hkrati upam da bo vse vredu v petek.

Pikapoka
nič ne skrbi, ker si noseča in testi ti ne morejo pokazat nekaj kar nimaš!
Jaz sem v podobni situaciji in smo pač v tem obdobju ko je še prezgodnja nosečnost, malo moramo počakat pa bo. Javi jutri kako bo ok! Kdaj si imela ZM?

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 18:27:01   
Pikapoka1980
Iste besede kot pri meni, le da me je prestrasil z moznostjo izvenmaternicne! Tudi je videl malo pikico 3 mm, kar bi po njegovih izracunih bilo niti 5 tednov! Torej bi lahko bilo to to! Zadnjo M sem imela 26.1.
CB mi je se ta teden kazal od 1-2 tedna! Torej je mogoce res prezgodaj!

Dejstvo je, da je tudi zelo odvisno kdaj je bila ugnezditev!
Matr, sem se za 5 let postarala v 2 urah!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 19:06:31   
novemberka 2016
Zabby in tjasakp... Jaz sem tudi iz kopra. Zame je 1. N :) stara sem 24 let. Pa vedve koliko sta stari ce ni skrivnost?

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 19:15:57   
Isabella*
Vekybel in Pikapoka1980, koliko pa sta imele betahcg v krvi?

(odgovor članu novemberka 2016)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 19:18:41   
Isabella*
Evo, spet površno berem, vidim da greš jutri v laboratorij Pikapoka 1980. Normalno je, da si prestrašena, ampak lahko da je še prezgodaj. Marsikatera po forumih pravi, da se pri takih tednih še ne vidi, sem googlalauser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 19:40:37   
Pikapoka1980
Zjutraj bom dala kri, ker laboratorij ni vec delal!
Tko je pri meni;
ZM 26.1.
Prvi test: 1.3., ki je pokazal 1-2 tedna
Drugi test: 7.3. Se vedno 1-2 tedna

Torej sem dejansko ene 3-4 tedne! Kar je za UV verjetno prezgodaj

Zdej sem vse preracunala in dejansko so mi datum pregleda dali prezgodaj! Upam, da se ne motim!

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 19:51:59   
Isabella*
Čisto mogoče. Lahko tudi, da nisi zanosila ob tisti predvideni ovulaciji ampak malo kasneje in je zato vse malo zamaknjenouser posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:14:00   
ŽABBY

IZVIRNO SPOROČILO: tjasakp

ja, rodila bom kar v Izoli, tudi prvič sem in sem bila zelo zadovoljna user posted image
sicer so pred leti krožile razne govorice o kvaliteti in prijaznosti osebja v SBI ampak zadnje čase, tudi že v času prve nosečnosti, sem slišala več ali manj pohvale, tako da nisem imela nobenih dvomov pa tudi zdaj jih nimam
Dr. Lovšin je tudi v SBI, če imaš ekstra srečo imaš njega na porodu user posted image
kako pa ti razmišljaš? to je tvoja prva nosečnost ne?



Ja prva je. Jaz bom tudi v Izoli, ker konec koncev mislim da je vseeno kje rodiš...tako kot v Izoli lahko tudi drugje naletiš na nesramno,nestrokovno...osebje. Nikjer nimaš garancije da bo vse 100%

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:15:15   
ŽABBY

IZVIRNO SPOROČILO: novemberka 2016

Zabby in tjasakp... Jaz sem tudi iz kopra. Zame je 1. N :) stara sem 24 let. Pa vedve koliko sta stari ce ni skrivnost?



Jaz sem 28

(odgovor članu novemberka 2016)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:23:44   
trolik4
Men je bivsa g pri prvem pregledu rekla, da je rumenjak ful prevelik za gestacijsko starost in da nima upanja za obstoj nosecnosti. Naslednji dan sem sla k drugi g in je rekla v cem je problem? Vse je ok. Pa sem pisala tut pusenjaku in je bil enakega mnenja kot druga g. Rumenjak na zlati sredini.
Ne se pustit takoj prestrasit. Nimajo vsi G dobri aparatov, pa pred 8t se ne more govorit sploh o nosecnosti in ali se bo le ta obdrzala.

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:26:29   
Pikapoka1980
Moj je ginekolog je Pusenjak in ga ne bi nikoli zamenjala! Povedal je pac vse opcije. Dejstvo pa je da stejejo od zadnje M kar je v mojem primeru prezgodaj! Upam user posted image

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:38:45   
trolik4
Ja vcasih je vgnezditev prej al pa kasnej in 1teden pri uz veliko pomeni :)

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:50:24   
Limeta82
Pikapoka1980 živjo!

Spadam sicer pod oktoberke, berem pa tudi vas, ker ste mi nekatere bližje po datumih... :-)

Jaz sem imela ZM 24.1., bila pa sem na umetni oploditvi. Ko sem bila noseča 5T in 5dni (torej šesti teden), se je videlo samo gestacijsko vrečko in odobeljeno sluznico in mi je ginekolog jasno povedal, da je precej malo možnosti, da bi se že kaj videlo. V ponedeljek pa sem imela spet UZ, torej noseča 6T in 2 dni (7 teden), pa se je videl plodek, ki utripa, ampak mini mini mini... pa je tokrat drug ginekolog (še z nelodnostne) povedal, da je vse ok in da je za te dneve to čisto normalno in največ kar se lahko sploh vidi. Od prvega do drugega UZ so minili 4 dnevi, doživljala pa sem prave paranoične izpade, jok, strah...obup skratka. In sem sedaj sama nase jezna, ker se toliko obremenjujem. Tako da ti dam en res čisto frišen nasvet; NE skrbi, ker bo VSE OK!!! :-) ;-)

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:50:27   
Pikapoka1980
A krvni test je takoj? Koliko casa se caka?

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:51:19   
Limeta82
Cca 2 uri se čaka na krvni izvid... :-) Sem ga šla v paniki delat sama 2x. :-)

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 20:54:11   
Pikapoka1980
Hvala Limeta! Sej sem se kar skulirala a ko sem bila tam, me je sezulo! Grozno! Zdej sem boljse, kar se lahko zahvalim tudi vsem vam!user posted image

(odgovor članu Limeta82)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:32:16   
rakica91
Dober večer dekleta user posted image še ena 'novemberka' ki se vam pridružuje. user posted image
Jaz sem pa v 4t, pregled imam pa 29.3. In je moja prva N. user posted image Ste ve imele kaj prej pregled, ali imate, ali ste tudi par tednov čakale ?

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:35:54   
vekybel
Pikapoka
ja jaz sem čakala na krvni test 1 uro, ker je sestra napisala če lahko hitro, ker sem šla delat.

Isabella
jaz sem imela betaHCG 478,50. Kaj se spoznaš kaj na to?

Drugače je meni rekel G da je verjetno prišlo do oploditve mal kasneje. Kaj je danes ta tehnologija, kaj vse lahko odkriješ tako zgodaj, svaka čast.

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:40:39   
vekybel
rakica
dobrodošla. Če si brala malo za nazaj ene še čakajo na pregled ene pa smo že bile. Jaz sem imela datum pri G že prej določen zaradi drugih zadev in vmes sem ugotovila da mi zamuja user posted image in mi je prav prišel pregled, čeprav malo prezgodaj vseeno.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:42:56   
Isabella*
Spoznam se toliko, kot preberem na intetnetu - torej 0user posted image sprašujem zato, ker bom verjetno šla jutri, da vidim in se prepričam 100%, da sem user posted image , ker mi zgleda domači testi niso dovolj. Sicer pa krvi stane skoraj isto kot digitalni.

Malo me je mogoče strah kake izvenmaternične, ker me od včeraj popoldne pika v desnem jajčniku. Ampak sem videla, da je potem treba čez 48-72ur test ponovit, če se podvaja vrednost.

Hvala bogu za ta forum, da se lahko z nekom pogovarjam, drugače bi se meni že mešalouser posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:44:49   
Isabella*
Rakica tudi jaz in še ena imama na isti dan pregled (29. bo pesteruser posted image ), jaz bom takrat dopolnila 8t, torej bom že v devetem. Se bom tudi še načakalauser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:53:54   
vekybel
Isbella
kot sem jaz razumela G bi moral betahcg biti vsaj 600 da potrdi nosečnost. Ja in mene je poslal čez dva dni, da vidi če se podvoji vrednost se pravi da se nosečnost razvija vredu.

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:57:14   
Anonimen
Zivjo, se pofockam se jaz, ceprav sem najprej sklenila, da pocakam vsaj do prvega pregleda, saj je za mano slaba izkusnja. Pa ni slo user posted image .
ZM: 9.2.16. 7.3.16 je CB digital pokazal + 2-3 tedne. In sedaj sem na trnih...
Je pa to moja 3. nosecnost, doma imam pa 20m navihanko. Novembra 2015 sem imela izvenmaternicno nosecnost in laparoskopijo, s katero so mi odstranili en jajcevod. V februarju mi je G rekla, da lahko nacrtujeva novo nosecnost, da pa zna dlje casa trajati a zgleda je ratalo v prvo.

Zdaj pa zivim v totalni agoniji, da se bo vse ponovilo, kar naprej me bolijo jajcniki, vsake pol ure sem na wcju v strahu, da zagledam kri... Skratka nic prijetno.
Prvi pregled imam 21.3., ko bom glede na ZM 5t6d in upam, srcno upam, da bo tokrat nosecnost tam, kjer mora bit in da bo hcerkica novembra dobila sestrico ali bratca.

Ce bo vse OK, pa se konec marca pridruzim se na FBju.
Lep vecer.
Anonimna user posted image

(odgovor članu Isabella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 21:59:40   
Isabella*
Anonimnauser posted image , kako pa si izvedela, da gre za izvenmaternično, kakšne znake si imela, če lahko vprašam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: NOVEMBERKE 2016
9.3.2016 22:02:09   
Isabella*
Vekybel na spletu so objavljene smernice hcg v nosečnosti, Pušenjak pa pravi, da kadar je ta vrednost nad 40 gre zagotovo za nosečnost (vidla na njegovem forumu). Ko pa je vrednost čez 1000 pa naj bi se jo dalo zaznati tudi z UZ.
Tako da pomoje ti s svojo vrednostjo padeš tu notriuser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?