|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:40:31   
tan3ita
Jaz imam vse mi ni treba nič kupovati razen ene dodatne posteljice. No pa še oblačila bo treba, če bo slučajno fantek. user posted image Imam pa voziček Jane Rider in mi je super. Ti je že kakšen voziček všeč?

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:44:33   
Isabella*
Seveda, ampak meni je všeč takšen, ki ni všeč nobenemu drugemu ha hauser posted image Najlepši mi je Bugaboo cameleon pa tudi Joolz day mi je ok, ampak kaj bom zbrala čez pol leta je pa vprašanjeuser posted image

A priporočate nove ali rabljene, kaj ste kupovale?user posted image

(odgovor članu tan3ita)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:46:34   
Isabella*
Aja, ravno danes sem v eni od teh tem zasledila članek od Žurnala, da naj bi neka nemška testiranja pokazala prisotnost rakotvornih snovi pri Joolz day in Stokke trailzuser posted image

Evo: http://www.zurnal24.si/vozicek-za-1350-evrov-padel-na-testu-clanek-244676


< Sporočilo je popravil Isabella* -- 7.3.2016 21:47:51 >

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:50:30   
tan3ita
Dobra izbira user posted image

Jaz imam rabljenega in je kot nov nikjer ni bilo nobene praske. Dan danes punce prodajajo zelo lepe vozičke tako, da se splača pogledati po oglasih.


(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:53:34   
Isabella*
Točno to, sem gledala enega Bugaboo na bolhi in je cena 320e in po slikah sodeč izgleda super ampak zato je seveda še čaaas user posted image Vseeno pa paše malo kukatuser posted image

(odgovor članu tan3ita)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 7:30:10   
tjasakp
jutro punce!
Isabella, jaz sem tudi včeraj šla gledat statistiko SS user posted image ampak bolj zato, da se prepričam da je zelo majhna možnost da se to zgodiuser posted image

meni tudi ne bo potrebno kupovati ničesar, razen oblekic če bo user posted image Pa še to ne za prve 3 mesece ker imam od svakinje še od prvega otroka, ki nismo hoteli povedat kaj bo pa sem pač sprejemala za fanta in punco user posted image
bi pa najraje kar takoj šla na podstrešje in začela pregledovat kaj imamo, iii komaj čakam user posted image no pa tudi kupili bomo sigurno še kaj, vsaj oblekico za iz porodnišniceuser posted image
kdo pa zdaj pretirava???!!user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 8:17:32   
Isabella*
Tudi mene je res malo pomirilo, ko sem videla statistikouser posted image
To se mi zdijo kr v redu procenti in dokaj majhne možnostiuser posted image

Sem pa našla tole:
1-2 tedna(ko še ne veste, da ste noseči) 75% (po vgnezditvi, ki nastopi 7-10 dni po ovulaciji, pa se odstotek zniža tudi do 31%) 
3-6 tedniv 10% (po pozitivnem urinskem testu, 14 dni po ovulaciji oz. ko hCG doseže raven 50-80) 
6-12 5% (ali manj, če je prisotno bitje srca) 

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 9:18:38   
*Mici
Oooo, to pa je blo fajn prebrat, kar malo pomirjajoče user posted image Sam bo vseeno do tistega 12.tedna prisoten strah...naaaj že mine, dnevi se še nikol niso tok vlekli. user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 9:21:07   
pikica 4
Živjo,

tudi jaz sem zagledala čarobni dve črtici.

ZM:7.2.
PDP zračunal internet: 15.11.
za prvi pregled izvem jutri ko pokličem.

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 9:29:56   
nat.ka
pikica 4 taj sva pa na istem pri ZM samo da meni je izračunalo 14.november fiksno pa izvem 4.aprila ker mi včeraj moja G še ni mogla fiksno povedat. danes sem zelo slabo spala sem se non stop premetavala. mogoče zaradi potrjene nosečnosti user posted image

(odgovor članu pikica 4)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 9:31:49   
Isabella*
Ima mogoče katera izkušnje z Angelsoundom, se ga splača kupiti? In če ste ga uporabljale, od katerega tedna naprej ste slišale utrip?

(odgovor članu nat.ka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 9:34:04   
trolik4
Js sm mela as in do 16.tedna nism nic slisala prek njega. Vmes sm pa se enga drugega kupla, sm pa v 14.tednu nasla takoj

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 9:55:58   
pikica 4
nat.ka Ali si imela uz?

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 12:18:39   
mika13
Po daljšem času se javljam. Priznam, da mi je na FB lažje in hitreje, preko tel.mi ringaraja nekaj šteka. :/
Mene prsi še vedno nič ne bolijo, kar mi je precej čudno, ker je bilo v 1.nosečnosti to jao! :) Danes mi je nekam čudno, kot bi se mi malo vrtelo ali mi bilo slabo, ampak vzdržno. Sicer sem pa pozabila napisat, da sem stara 31let. ;)
Včeraj mi je smrdela zelena solata, ko sem jo trebila. :))
Angelsoud imam še iz prve N in se že veselim, ko se tam v 14.tednu zasliši utrip srčka. :D Midva sva čisto vsak večer to poslušala pred spanjem. Kupila sem rabljenega in mi niti malo ni žal.
Pregled imam kooomaj danes 3tedne, 29.3., uh kje je še to! :))

(odgovor članu pikica 4)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 12:49:04   
Isabella*
Uuu imama na isti dan pregled! Že tudi komaj čakamuser posted image hvala bogu, da ga imam vsaj ob 8 zjutraj, ker bi me drugače živčki pojedli čez danuser posted image

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 13:41:09   
vekybel
Pozdravljene!

Učeraj popoldne sem naredila test in so se pokazali user posted image , user posted image čeprav je druga črtica malo manj izrazita insem zjutraj ponovila in mi je isto pokazalo. Tako da srčno upam da sem srečka user posted image . Kaj pravite a je ratalo? user posted image Še povrhu imam jutri pregled pri G, ker se nekaj časa že trudiva in nama ni šlo kljub klomifenu, tako da bo to res najin drugi čudež, da nam je uspelo po naravni poti, kajti prvega otroka sem zanosila z klomifenom.
Verjetno mi bo G delal krvni test, kaj menite?

ZM 3.02.2016 - imam pa jo nekje od 32 do 36 dni
Izračun PDP mislim da bo nekje 15.11.2016

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 13:51:09   
Isabella*
Moje črtice so bile tudi bolj šibke (ampak vidne) pa je še isto popoldne digitalni pokazal +, tako da pomoje siuser posted image user posted image ampak glede na ves trudi in če G razložiš vso situacijo ti bo sigurno še krvnega naredil, da potrdiuser posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 13:53:57   
Pikapoka1980
Hej punce! Mene pa danes že cel dan krči v spodnjem delu trebuha! A ima še katera krče?
Jutri imam pa končno pregled :) :)

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 14:20:14   
mika13
Ja, Isabella, isti dan imava pregled...ampak jaz komaj ob 14h! Uhhh, saj bo. ;)
Pikapoka, če krči niso boleči, močni, so normalni, ker se maternica dviguje. Če so pa zelo močni pa raje pokliči ginekologa in vprašaj za mnenje.
Aha, glede opreme, imamo pa srečo, ker imamo še vse od hčere. Voziček, trikolesnik, ki ga ne bi menjala za nobenega, Bebe Confort High Trek, je pravi terenec in gre res povsod. :) Kinderpet bomo uporabili zdajšnji, hčerka bo pa dobila novo, veliko posteljo. Previjalno komodo še koristimo. Oblekce pa...če bo punčka, ne bo težav, če bo pa fantek, bo pa treba po nakupih. ;)

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 14:46:26   
Pikapoka1980
Če povem po pravici, niso močni, samo so in jih čutim. Ne vem zakaj me danes takšna panika.

(odgovor članu mika13)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 15:24:36   
vekybel
Pikapoka nič ne skrbi, to so samo priprave na plod. Če pa postanejo močnejši kar poklici G.

Prej sem pozabila napisat, da sem stara 35 let in ko bom rodila bom 36. Kaj katera ve kdaj ti pripada amniocenteza?
Doma imamo pa 6 let starega fantica. Tako da bo malo pestro po dolgem času. user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 15:52:09   
Pikapoka1980
Ma sej načeloma vem, da se dogajajo stvari in da je logično, da mora malo tudi zabolet.

A pol si letnik 80? Kot jaz :) je pa to moja prva nosečnost.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 16:39:37   
Isabella*
Jaz sem imela danes tudi malo paničen dan in sem preučevala črtice, ki se mi zdijo bledeuser posted image ampak sem potem sama sebe skregala, da so digitalni dovolj zanesljivi in jim lahko vrjamemuser posted image
Krčov pa trenutno ne čutim, me pa vsake toliko zaskeli v jajčniku (nevem zakajuser posted image ) in ščipa v križu... svaštauser posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 17:42:54   
tarika.m
Pozdravljene.

Tudi jaz bom očitno imela novemberčka user posted image to bo za mene moj prvi otrok, stara pa sem 23 let user posted image
Z.M. 12.2.2015
PDP: po mojih izračunih 18.11.

Pa še to ne bi verjela da sem noseča če ne bi naredila danes digitalnega testa, ker me je moj dragi nahecal user posted image . je rekel da je neki čudnega da ta mesec nimam PMS-a in da nisem tečna user posted image me je kar malo šokiralo ko mi je pokazalo + 2-3 tedne, saj se sama sploh ne počutim nosečo in sem bila prepričana da bo test pokazal - user posted image znakov še nimam, mogoče me edino malo bolijo bradavice na otip in pa zvija me (decembra sem imela operacijo pregrade in sedaj vse čutim kaj se mi not dogaja; od ovulacije dalje), tako da malo komaj čakam da se bodo pojavili kaki znaki, da se bom lahko ''potolažila'' da sem res noseča user posted image .

Srečno, veselo in lepo user posted image vam želim vsem skupaj user posted image

(odgovor članu tan3ita)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: NOVEMBERKE 2016
8.3.2016 19:51:03   
nat.ka
Pikica 4 ja sem imela uz in se mi je samo malo videla gestacijska vrečka ker je včeraj bilo glih 1 mesec in je malo prehitro že za plod. Sem bila pa vseeno zelo vesela. Kdaj imaš pa ti pregled?

(odgovor članu tarika.m)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?