|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 8:08:47   
ŽABBY
Pozdravljene..

Mene zaenx še nič ne muči, razen tega da se mi spi že ob 20h....
Pogosteje hodim na wc...ampak samo čez dan....ponoči še niti enx nisem se zbudila za na wc..
Upam, da se me bo ta sreča držala vse do konca :)

Vidim da vse imate prvi pregled veliko pred mano....
Se mi bo zmešalo čakat do aprila.... :(

Ko kera pride s prvega pregleda....čakam podrobnosti :)

Lep teden vsem :)

(odgovor članu trolik4)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 8:09:57   
tjasakp
no, jaz sem že do sedaj pokadila cca5-7 na dan. je pa tako, da sem v prvi nosečnosti tudi nehala kadit in nisem kadila do marca lani, ko sem spet začela, štronca, da ne rečem kaj hujšega user posted image
torej več kot tri leta nisem kadila in sem takoj rekla da bom kadila dokler ne bom spet zanosila in pol pa definitivno nobenega več!!!
ker po večkratnih prenehanjih sem prišla do zaključka, da smo kadilci kot alkoholiki, enkrat ko nehaš je potem dovolj samo eden da padeš nazaj v odvisnost user posted image

držim pesti da bo tudi tebi uspelo!!!user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 8:15:15   
Pikapoka1980
Ja, ce si ze prej tako malo, pol nisi kadilka
user posted image
Jaz sem skoraj celo skatlo in sem ocitno res odvisna, ceprav tega nisem se naglas priznala! user posted image
Zdej pa nocem bit zivcna in sem se zato odlocila za zmanjsanje in upam na dokoncno prenehanje!
Sej vem, vse je v glavi!
user posted image

Jaz imam pregled pri G v sredo! Zadnja M je bila 26.1. in mislim, da bo prezgodaj! Kljub temu grem, da vsaj nekaj slisim iz dr ust user posted image
Definitivno bom porocala do potankosti!

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 8:43:24   
Isabella*
Tudi meni kar manjka kak kozarec vina pri kosilu ali pa zvečer s prijateljicamiuser posted image
Spat hodim zvečer kasneje kot ponavadi, zjutraj pa se zbujam ful prej user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 10:09:32   
*Mici
Živjo...še ena novemberka 2016 se javlja :)

ZM: 1.2.2016
pdp: glede na internetni izračun 13.11.2016
datum prvega pregleda: izvem danes, ko pokličem ginekologinjo. :)

Še kar ne morem verjet, da ste se tudi pri meni pokazali user posted image . Juuuuuuupi! :)

Iskrene čestitke vsem srečkam! :)

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 10:12:44   
Isabella*
Dobrodošlauser posted image imava pa isti dan ZM, le PDP se nama razlikujeuser posted image

(odgovor članu *Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 10:42:06   
tjasakp
ufaaa, danes mi pa že konstatno od jutra dalje dela malo slabo user posted image
ni tako hudo no, ma ne pomaga niti več hrana, ki je čez vikend še umirila želodec... mogoče pa še boljše, sicer bi neprestano imela kaj v ustih in to ne bi bilo ravno najboljše za vzdrževanje primerne teže v nosečnosti user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 12:46:34   
*Mici
Zvedla se datum pregleda..17.3. :) komaj cakam, da vidim malo pikico :)

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 12:49:00   
tjasakp
to je pa res hitro user posted image
v katerem tednu pa boš takrat?

(odgovor članu *Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 12:51:36   
Isabella*
Uuuu ekspres, super!
Meni se že meša, kje je še 29.user posted image

(odgovor članu tjasakp)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 13:56:15   
Isabella*
Nat.ka kako je bil pregled danes, si ga že imela?user posted image

(odgovor članu Pikapoka1980)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 17:17:12   
*Mici
Po mojih izracunih bom v 7.tednu. Sem pa malo pojamrala, da si zelim cimprej pregled, ker sva se za otroka ze kar nekaj casa trudila (od poletja) in bi se rada prepricala, da je vse ok. :)

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 18:32:25   
tan3ita
Pozdravljene punce! :)

Še ena user posted image , ki bi se vam rada pridružila. user posted image

To je moj tretji otrok in stara sem 25 let. Doma imam sina starega 5 let in hčerkico staro 8,5 mesecev. Ta plusek naju je zelo presenetil nisva pričakovala, da nama bo ratalo v prvo.

ZM: 26.1.2016

Pregled sem imela prejšno sredo zaradi rjavega izcedka ampak se je hvala bogu vse umirilo. Naslednji pregled imam 9.3.2016, da G vidi če je vse vredu. Za fb skupino bom pa še malo počakala.

Lep pozdrav vsem nosečkam! user posted image

(odgovor članu ŽABBY)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 18:49:09   
Isabella*
25let in 3 otroček, bravo!!!! user posted image In seveda čestitke za user posted image

(odgovor članu tan3ita)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 18:56:15   
tan3ita
Hvala! user posted image

Ja, smo se zelo dolgo trudili za oba sončeka in šli skozi hude skrbi. Zdaj za tretji plusek pa še sama ne morem verjeti, da je tako hitro uspelo.

Tudi vsem vam čestitke za user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 18:59:16   
Isabella*
Eno vprašanje, če si imela ultrazvok prejšnji teden. Kaj se vidi pri 5t? Se že vidi plodek ali je še prezgodaj?

(odgovor članu tan3ita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 19:03:21   
tan3ita
Ne ni se še videlo. Mi je rekla, da je prezgodaj.

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 19:57:53   
nat.ka
Oj pa se javlam iz prvega pregleda...vse tako kot mora bit za prvič. Videla se je na momente samo gestacijska vrečka ter zelo zadebeljena sluznica...pa vendar zelo vesela da je potrjeno. Naslednji pregled pa imam 4.4. in že zdaj komaj čakam da vidim pikico. Me je bilo pa res ful strah tak da sem komaj čakala da me pokliče da sem na vrsti. In kako ste vi kaj danes? user posted image

(odgovor članu tan3ita)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 20:07:35   
tan3ita
Isabella* se opravičujem za odgovor. Gledam prek telefona in nisem dobro prebrala vprašanj.

Na pregledu se še ni videl plodek, G je samo potrdila nosečnost. Videla je zelo zadebeljeno sluznico. Je pa rekla, da še je prezgodaj.

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 20:34:28   
Isabella*
Mene tudi na telefonu včasih malo poheca in prehitro kaj napišem pa moram potem popravljatiuser posted image

Super, da je potrjeno in tudi zate Nat.ka sem veselauser posted image

(odgovor članu tan3ita)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 20:38:38   
*Mici
Danes sem imela frizerja in se skoraj zaspala na stolu :) utrujenost me ze posteno zdeluje. Poleg tega, bolecih prsi in obcasnega "špikanja" v trebuhu pa zaenkrat drugih znakov nimam. Pa ve? :)

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 20:53:34   
Isabella*
Mene na nosečnost opominjajo zgolj boleeeče prsi (tam pri pazduhah je najhuje) - ponoči me je prav bolelo, če sem ležala na trebuhu. Ostalih tipičnih znakov pa nimam, me pa tu in tam pika v križu. Utrujena nisem nič bolj ali manj, res pa je, da kasneje zaspim in se prej zbudim (ampak nevem, če je to od user posted image )

Imam pa še vedno kr neke strahove in negativne misli, da se moram prav v roke vzet in si dopovedovat, da je vse ok. Prej sem prišla celo tako daleč, da sem googlala statistiko spontanega splava OMG. Pa vem, da mi tako mišljenje prav nič ne koristi ampak si ne morem pomagatuser posted image (upam, da zdaj nisem izpadla kot največji psihouser posted image )

(odgovor članu *Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:07:25   
tan3ita
Pri meni je samo občasno špikanje in rahla slabost zjutraj drugih znakov pa nimam.

Isabella* te čisto razumem glede strahov. Tudi mene je strah, da bo šlo kaj narobe do 12. tedna še je daleč. Enkrat sem že doživela SS v 8.tednu leta 2013 in ne bom mirna dokler ne mine 12. tednov. Drugače pa le pozitivno poskusi razmišljati in bo vse super. user posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:08:35   
*Mici
Mislim, da mamo kar vse v podzavesti tud slabe stvari. Sama se skor preprecujem, da ne googlam teh zadevuser posted image
Rajs berem lepe stvari...o tem, kaj nas se caka v user posted image in kako se razvija pikica pod srckomuser posted image

(odgovor članu Isabella*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: NOVEMBERKE 2016
7.3.2016 21:28:39   
Isabella*
A že katera gleda kaj vozičke, posteljice in ostalouser posted image user posted image ? Prosim ne mi rečt, da sem edinauser posted image

(odgovor članu *Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?