|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 13:20:51   
Kaja24
Joj pri meni se vedno slabost. In se vedno me matra apetit. Mi pa zlo pase cukr lahko pa bi skos jedla bombone 😵 sem pa izgubila slabi 2 kili. Se kr malo krivo pocutim ker enostavno ne zauzijem nic zdravega za malo pikico :( Sicer pa kot vse v pricakovanju naslednjega pregleda in nuhalne cez 2 tedna ☺️


(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 13:49:18   
Titans
Joj, jaz sem že konkretno okrogla😔 zvečer imam pravi nosečniški buši. Že komaj čakam nuhalno, da ljudem povem, ker zdej samo izgleda, da sem se zredila. Res zavidam tistim, ki se jim do 4. meseca nič ne pozna. Nosim pa tut skos iste dvojne hlače, ki so mi edine udobne.


(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 13:50:22   
aleps 5
Hahaha... kok ste dobre. Jest ze prej nism bla suhica... ampak sm vcasih vsaj trebuh lahko not potegnila zdej pa... hmm... skoz v pajkicah 😁


(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 14:16:49   
diana 28
Tudi jaz ga hocem nekaj notr potegnit pa bunkica kar tam vztraja 😅...bomo videli kako bo. Jaz bom morala tudi mao popazit. Cuker sploh zmanjsat. Sem pa vesela, ker mene kar zdrava hrana nekam vleče. Sem cez vikend kupila skoeaj 1kg spinače 🙈....in sva jo kar zmazala v 2h dneh...pa jabolke, pire, juhe. Samo kaj, ko zvecer zmazem se cokolado prav po nepotrebnem🙄

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 14:23:07   
aleps 5
Tista cokolada zvecer je pika na i zdravi prehrani 🤣 mors nekak nevtralizirat 😁


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 15:35:21   
Mala vila
Jaz sem takoj na začetku dobila par kil, ki so svoj dom našle na trebuhu in itak že od takrat hlač ne zapnem več, drugače so mi pa čisto prav. Opažam pa zadnji teden, da se začenja oblikovat trebušček, tako kot naj bi izgledal in ni samo ena napihnjena gora. 😊

Me je bilo ful strah pregleda pri moji G, ker sem šla kar nekaj gor, ampak je rekla, da če se je ustavilo, da ni problema, ene dobimo prej, ene pa kasneje 😁

Jaz sem pri hrani ugotovila, da imam največjo krizo dopoldne. Takrat bi jedla vse kar vidim. Najljubše stvari so še vedno bonboni, čokolada in sendviči 😂😂😂 se pa potrudim vsak dan pojest en obrok zelenjavno juho, en obrok sadje in v vsakem obroku nekaj beljakovin - to je cel projekt, ker meso mi smrdiiiii (razen tistega v kebabu in burgerju😂😂), jajc ne spravim dol v nobeni obliki, tako da sem na skutkah in stročnicah. Je pa vse skupaj bistveno lažje zdaj, ko sem doma, brez stresa in norega urnika, ki ga imam drugače.

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 17:29:25   
lili88
Ve nuhalno jest pa jutri on 6.30 prvi pregled... zivcnaaaa hehe 💗

In paaa srecno vseem

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 17:48:48   
aleps 5
Srecno tudi tebi. Pa glej da se bos pol prec pohvalila kok je pikica ze velikaaaa 😁


(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 19:01:32   
Veselau
No, torej se bosiji poznajo ze skoraj vsem..enim od hrane, drugim pa od nosecnosti 😄 jaz imam pa jutri ob 7 diabeticni pregled, ker sem imela sladkorja 5,2. Se nisem pa zdaj nic kaj pazila, da vidim realno sliko kje sem, in kako za naprej. 🤷‍♀️🙂 ginekologinjo imam pa v cetrtek, v torek pa nuhano, tako da za praznike razveselim domace 🤗🙂🙂 pa vi..ste ze komu povedale veselo novico, in na kaksen nacin? 😊

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 21:14:41   
Lunica00
Meni se je trebuscek naredil zelo kmalu, zdaj je pa kar skoz isti.Tko da zgleda kot da sem se poredila.

Nuhalne se ze veselim, edino nisem se se odlocila ali bi sporocila veselo novico takoj po nuhalni ali bi se pocakala na rezultate od dvojnega hormonskega testa.Kdaj boste ve povedale?No jaz sem povedala edino v sluzbi nadrejenim, ker so mi ponudili napredovanje.

(odgovor članu Veselau)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 21:32:16   
diana 28
Jaz sem mislila povedat takoj po nuhalni... Me pa po eni strani skrbi in bi morda povedala raje po NIPT testu. To pomeni nekje v 14 tednu..cez cca 3 tedne...saj po eni strani pozneje kot izvejo manj bodo imeli za cakat na 🐣
V sluzbi bi pa povedala v 15 tednu nekje, ce ne bo ze prevec videt 😀

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 21:34:32   
diana 28
Lunica...a tebi so pa prav sedaj ponudili napredovanje? Je kar malo smotano to...pred tem nic potem pa v taksni situaciji pa ti ponudijo napredovanje. Tudi v nasem podjetju so napovedali neka napredovanja ampak kaj mi zdaj pomaga 🙄...

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 21:44:23   
Mala vila
Pri meni vejo domači in v službi. So bili pa v službi polni razumevanja dokler nisem šla na bolniško, zdaj je pa vse narobe 🙄 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 21:57:13   
Lunica00
Ja diana prav zdaj.Najprej sem mislila samo zavrniti, ampak glede na to da sem si napredovanja zelela, bi lahko narobe razumeli in bi si zaprla vrata za naprej.Tako da sem se na koncu odlocila, da povem kako je in sem vseeno napredovala.Sem bila prepricana, da bodo pa rekli ne. Tako da ce ti ponudijo, razmisli ☺.



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Majčice 2020
21.10.2019 22:22:08   
diana 28
To pa je lepo, da so ti vseeno nudili napredovanje, res pohvalno. Saj jaz razmislila že bom ampak na zalost so pri nas 3 prisle iz porodniske in vse ostale brez sluzbe oz. so zavrnile, ker so jih konkretno degredirali saj so bile za dolocen cas .... tako, da nekega upanja nimam, da bi veljalo napredovanje tudi v primeru, da vedo za nosecnost 🤔...se pa veliko ne sekiram, ker si bomo nekako ze pomagali tudi, ce ostanem brez sluzbe...glede tega se res ne bom prevec sekirala. Samo, da bomo vsi zdravi...potem je vse lahko 😉

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Majčice 2020
22.10.2019 7:36:40   
Lunica00
Se strinjam s tabo.Na koncu je najpomembneje da smo zdravi, nic nam ne pomaga ostalo ce tega ni 😉.


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Majčice 2020
22.10.2019 13:23:43   
Titans
Jaz sem kri za DHT dala že 2 tedna nazaj, tako da bom dobila na nuhalni že kar zanesljive rezultate. Vseeno pa mislim, da bom v službi počakala do 16. tedna, ker sem v pretežno ženskem kolektivu, kjer se trači širijo kot ogenj, meni pa ni vsakemu za razlagat... Me pa skrbi, da se mi bo takrat že preveč poznalo🙈


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Majčice 2020
22.10.2019 13:26:29   
Veselau
Pa sem jaz opravila diabetični pregled. Danes so mi izmerili 4,6 ampak se moram kljub temu pikati 5x na dan in si zapisovati meritve. V petek imam kontrolo  da vidim kako naprej. Mi je pa zdravnica sama rekla, da ni to nic takega, da samo skrbijo, da nebi bili dojencki tezji od 4kg 🤷‍♀️

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Majčice 2020
23.10.2019 19:59:20   
NajaRaja
Ojla punce! Je katera ze imela nuhalno? Moja je bila danes 😊 pikica ni vec pikica, je ze kar biba, velika 5.4 cm. Pa se cel cas je kolcala, ful luskano 😅Pa vse se ze lepo vidi, rokice, nogice, mali prstki...😍Rezultati nuhalne so baje zelo uredu, tako da bova ta vikend povedala doma...v sluzbi pa potem ko dobiva se izvide za nifty 🙂 Na fb sm odkrila skupino za majcice, a je katera ze tam?  

(odgovor članu Veselau)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Majčice 2020
23.10.2019 20:09:14   
Tanja91
Tudi mi imeli danes nuhalno😍 Nemorem verjet, kako, pikica hitro raste. Pred tremi tedni sje bilo vse skupaj le še ena mala "kepica", danes pa že rokice pa nogice😍, pa ful je bila živahna😊 Aja drugače pa velika je 4,6cm in nja bi bila punčka🙈💜

Odločila sem se narediti še dht, nifty pa najverjetneje nebom, so bile vrednosti na nuhalni super☺️ Je pa bilo to doživetje, zame tako ali tako, ampak za fanta, toliko večje🙈 Je danes prvič videl najino pikico. Torej ideja o tem, da bo ati, je dobila dejansko sliko😍 Mislim, da sedaj postaja vedno bolj resnično vse, sploh ko dejansko vidiš, da je že pravo pravcato bistje v tebi☺️😍 Nič malo sem se razpisala, navdušenje in hormoni😉 Lep večer še naprej mamice❤️

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Majčice 2020
23.10.2019 21:29:06   
diana 28
Waawww...so pa res ze velike vase pikice...prav lepo vas je brat...😀
dosti nas ima jutri nuhalno...Jaz ze komaj cakam 😊 pa ste imele cez trebuh pregled?

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Majčice 2020
23.10.2019 21:29:28   
diana 28
A slikico ste tudi dobile?

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Majčice 2020
23.10.2019 21:55:38   
Lunica00
Jaz tudi komaj cakam jutri na nuhalno...upam da bo vse ok.


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Majčice 2020
23.10.2019 22:07:06   
aleps 5
O sama fousija me je... jaz imam 5.11 sele drugi pregled in potem sele nuhalno... 🤦‍♀️ kar razganja me. Tiste ki imate jutri preglede srecno... vsem tsitim ki pa ste ga imele v preteklih dneh oz. danes pa bravo za tako velike pikice ❤ lep vecer mamite 😁

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Majčice 2020
23.10.2019 22:16:10   
NajaRaja
Jaz sem imela cez trebuh, sicer pa meni je ze drugi uz naredil isto, se je lepo videlo. Ja pa tudi en kup slikic sem dobila, jih ze celo popoldne gledam ko neka zaljubljenka 🤣🤣Srecno vsem jutri na nuhalni!! 🤗🤗 

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?