|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 15:47:27   
Lunica00
Mala vila tudi jaz imam v ponedeljek bhr.Do 11-te ure te zadrzijo.Mislis da bodo ze do srede sporocili rezultate hitrih testov?To bi bilo res super.

Drugace se pa strinjam s tabo, tale forum je res fajn, da lahko das iz sebe kar te tezi in dobis kaksno informacijo ali pa nasvet.

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 15:55:28   
aleps 5
Men je tok dobr tole tlele... glede na to da sm prvic noseca mi res ogromno pomagate. Sej mam prijateljice ki so ze mamice ampak je vseen drugac. Pa razen ene noben ne ve tko da se ne morem na nobenga obrnt 😊 tko da... hvala vam. 

Se pa strinjam in podpisujem... vse bomo maja drzale svoj zaklad v rokah ❤

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 16:16:50   
Mala vila
Lunica jaz res upam, da bodo rezultati do srede. Meni je rekla zdravnica na genskem posvetu, da me bo poklicala takoj, ko bo vedela. Očitno bova skupaj trepetali, ampak sem sigurna, da bova dočakali srečen konec ☺️

Jaz sem prva med prijateljicami, ki sem noseča, tako da mi kaj veliko ne morejo pomagat. So pa super opora in predvsem me zamotijo, da ne razmišljam preveč o tem, kaj bi lahko šlo narobe.

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 17:29:02   
vrtnica00
Drage moje. Držim pesti, da boste po vseh preiskavah dobile dobre rezultate! Vem da trepetape. Jaz sem imela prvič 1:1750 in me je ginekologinja prestrašila, da naj grem dat še kri. Jaz sem bla čist v šoku. No potem se je rezultat dvignil.

Sem pa šla včeraj dat kri, v pon imam pa nuhalno. Da bom že vse takrat vedela. 
Zakaj malavila nisi primerna za nifty? 
Jaz sem imela pa pregled za patološko nosecnost in povem kaki so problemi. Ginekologinja taka resna. In ona meni izjavi: ali je vredno it še čez eno nosečnost, če vam povzročajo take težave nosečnosti? Jaz sem bila v šoku. Najraje bi se razjokala. Noseča 12t. Kaj naj grem splavit? Meni je cel dan pokvarila. Imam nuhalno pri njej in sem čist out. Moja ginekologinja je tako srce, prijazna. Tale pa jao

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 17:30:53   
vrtnica00
Drugače se pa pridno redim 🤪🤪🤪

Trebuh je pa ful napet in sem pravi balonček. Zelo težko skrivat 

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 17:46:18   
Mala vila
Nimam pojma kaj je fora, da mi je odsvetovala nifty. Je rekla, da pri takem rezultatu ni zanesljiv. 

Te pa zelo razumem glede odnosa G. Moja je res super in prijazna, taka mamica je in res ji lahko zaupam. Tako da sem kar šokirana potem, ko nimajo vsi takega odnosa. Ne se jim pustit vrtnica, nihče nima pravice, da se vtika v tvoje odločitve, je pa včasih težko to zignorirat.

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 17:51:35   
Lunica00
Jaz sem tudi vceraj glede nifty sprasevala.Ce sem prav razumela je fora v tem, da ti isto samo pove, da obstaja moznost za DS, ne ves pa ali je ali ni.To kar imava midve so pa genetske preiskave in bova tocno vedeli ali bo otrocek zdrav ali ne.


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 18:19:17   
vrtnica00
Promovirajo pa tako kot da ti vse zagotovo nify pove. Eh. 


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 18:24:27   
lili88

Mi gremo zdele na en otroski rojstni dan... ze pol ure iscem pulover ki bi skril moj trebuh 🙈😂 zaenkrat neuspesno... pa imam veliko oversize puloverjev ampak se celo ti obesijo cez trebuh... noooroooo
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica00

Promovirajo pa tako kot da ti vse zagotovo nify pove. Eh. 





(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 20:58:51   
Kaja24
Res punce vso sreco vsaki posebej. Drzimo pesti ena za drugo 💪💪 jaz sem ze tok neocakana za nuhalno pa je sele cez slaba 2 tedna. Tut ziucki delajo. 


(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 12:22:20   
diana 28
Tudi jaz drzim mocno pesti, da bo vse v redu. Zgleda, da imamo prav podobne situacije in skrbi majčice...sicer jaz nisem imela prav slabe nuhalne ampak bom vseeno sla se na NIPT. Imela pa sem pregled za to moje mravljincenje in se zmeraj nimam peavih odgovorov. Se pa zelo bojim 😔
Res je lepo, da smo se tu nasle...se mi vcasih zdi kot bi vas vse po malem poznala in je lepo nekomu nekaj zaupat...skrbi, veselja in tudi kaksne neumnosti 😊...upajmo, da sd vse izide dobro za vsako posebej....💪

(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:01:12   
NajaRaja
Diana, sicer ne vem ce je to ista zadeva, ampak mene ze zadnja 2 tedna tako cudno boli spodaj v krizu...ubistvu samo na desni strani malo nad ritnico 😑😑 sicer zjutraj je bolje, ampak cez dan pa vedno slabse, so bili dnevi ko sem komaj hodila! Me je strah ker se trebuh se cisto nic ne pozna (pa je dete ze kar veliko...) da mi potem pritiska kje zadaj na kaksen zivc 🙄 seveda k zdravniku se nisem sla, v upanju da bo minilo...mogoce se more samo vse skupaj dvignit nad medenico pa bo potem ok, samo koliko casa bo to se trajalo no 😒🙁

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:07:48   
vrtnica00
Vprašanje za tiste, ki ste imele nuhalno v lj porodnišnici. Se je potrebno v sprejemni pisarni javit in nato iz v 4.stuk. Ali se gre direktno gor? Hvala

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:13:32   
lili88

Treba se je javit v sprejemni... dobis nalepkice pol gres pa gor 😊
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica00

Vprašanje za tiste, ki ste imele nuhalno v lj porodnišnici. Se je potrebno v sprejemni pisarni javit in nato iz v 4.stuk. Ali se gre direktno gor? Hvala



(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:14:41   
vrtnica00
Hvala ti za hiter odgovor. Tk sm živčna. Zdej pop imam 🤪


(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:15:07   
Lunica00
Vrtnica najprej je treba v sprejemno.


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:31:19   
diana 28
NajaRaja...po moje ni isto...meni mravljinci noge...in me je precej prestrasila zdravnica z nekim sindromom. Ce bi bilo to bi morala splavit 😔....eh...saj nocem niti veliko o tem pisat, da ne obremenjujem se ostale. Pac cakat moram na izvide in to me ubija...so trenutki, ko je ok oz. malo bolje in trenutki, ko sem prav na tleh. Zaradi pikice in zaradi sebe...ker ce jaz nisem ok kako bom lahko skrbela zanj 😔
To kar ti opisujes pa po moje nebi smelo bit nic hujsega, ker ce te v hrbtenici boli je lahko res kaksen pritisk na zivc. Ce pa ti ne gre na bolje kar pojdi do zdravnice. Tudi to, sa se ti še ne pozna po moje nebi smelo bit kaj narobe. Saj nekaterim lezi bolj nazaj otrok in morda je prav v tem ''''problem''''. Drugace pa kar pojdi, ce ti ne odneha. Bos vsaj bolj mirna. 

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:34:40   
Titans
Vrtnica, srečno. Zagotovo bo vse v redu. Na nuhalni se dete tako lepo vidi💜 moj je bil čist raznežen😊 Naja, tudi mene zadnji teden boli križ. Sem tudi malo v skrbeh. Zgodi se mi parkrat na dan, ko vstanem iz kakšnega položaja v katerem sem bila malo dlje pa nisem ravno pazila na držo. 


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:38:07   
Titans
Meni se zdi, da več kot beremo o raznih sindromih in mogočih splavih, slabše je. Jaz se tudi moram večkrat zavestno ustavit in nehat razmišljat, kaj vse je lahko narobe. Dejstvo je, da še vedno največ nosečnosti pripelje do zdravega otroka in ni razloga, da ne bi isto bilo pri nas! 😉

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:48:56   
vrtnica00

Meni to deluje na isjas. Pojavilo se mi je v prejšnji nosečnosti. 
IZVIRNO SPOROČILO: NajaRaja

Diana, sicer ne vem ce je to ista zadeva, ampak mene ze zadnja 2 tedna tako cudno boli spodaj v krizu...ubistvu samo na desni strani malo nad ritnico 😑😑 sicer zjutraj je bolje, ampak cez dan pa vedno slabse, so bili dnevi ko sem komaj hodila! Me je strah ker se trebuh se cisto nic ne pozna (pa je dete ze kar veliko...) da mi potem pritiska kje zadaj na kaksen zivc 🙄 seveda k zdravniku se nisem sla, v upanju da bo minilo...mogoce se more samo vse skupaj dvignit nad medenico pa bo potem ok, samo koliko casa bo to se trajalo no 😒🙁



(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 15:53:20   
vrtnica00
Mene pa zadnje čase spodaj v trebuhu ob strani zaboli. Kot da bi mi pritisnil otrok na živec. Pri prejšnjem me je noro bolelo v 7.mesecu. Šla na UZ. In mi pokaže kako moj mali frajer po turško sedi in pritiska na živec 😀


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 16:35:47   
vrtnica00
Sprejemna pisarna zaprta. Torej pop ni potrebno 😂


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 16:41:21   
Mala vila
Vrtnica, držim pesti za NS 😉 

Lunica, si bila na biopsiji? Jaz sem čisto povožena 🤕🤕

Bolečine v križu bi znale res biti od pritiska na živc, jaz jih opazim, če sem dolgo v enem položaju in se potem prestavim. Imam pa že od prej probleme in točno vem kako izgleda to in gre iz križa, čez ritnico v nogo in boliiii 😳

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 17:17:01   
Lunica00
Mala vila sem bila.Dve sva bili takoj zjutraj za bhr. Si bila ti tista visoka crnolaska?Kako si povozena, te kaj boli? Jaz se pocutim ok, sem pa ze kar nekaj uric odspala potem ko sem prisla domov.Mene smo ful skrbi to spremljanje odtekanja vode 😃.So ti obljubili rezultate ze do srede?


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 17:23:56   
Mala vila
Ja, očitno sva bili skupaj 🙂 jaz sem bila noter skoraj do 13.30, sem dobila še inekcijo za RH- in zna bit, da je to povezano. Me je 3x vprašala, če mi je slabo. Boli me tam, kjer so mi vzeli vzorec, kot neke vrste muskelfiber, drugače pa zaspaaaanaaaa za umret, noro migreno sem dobila pa ful mi je slabo. Se počasi umirja sicer, ampak zelo počasi. Jaz ves čas hodim gledat, če je kje kaj plodovnice 🙈🙈 se pa tolažim s tem, ko je rekla, da gre naprej, če je itak že bilo kaj narobe. U glavnem, najbolj sem vesela, da je vse skupaj mimo in držim pesti, da bodo rezultati uredu in da bodo že v sredo 😊

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Katerega bi izbrali?
jan2010

Prosim za pomoč, za lažjo odločitev.

Matevž (38%)

Martin (28%)

Lovro (34%)


Število vseh glasov: 232

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!