|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 4:58:43   
Tanja91
Tudi pri meni je bilo čez trebuh in se je vse lepo videlo😊 Dobiš dve slikici plus na ključek še cca 10 slikic😍 Vsem, ki imate danes nuhalno, pa uživajte in veselite ob gledanju vaših pikic, je zares nepopisno doživetje😊😍


(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 9:08:15   
diana 28
Ooooo kako lepo....😊😊😊...jaz sem ze cisto nestrpna in skoraj na jok mi gre, ko pomislim, da bomo dobili nove slikice 🙈🙈🙈....ze sedaj, ko se ga komaj vidi se ne morem potolaziti kako je lepa pikica 😃😃😃...pa repek se ji vidi. Moj me malo cudno gleda😀

(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 14:25:41   
Sara454
No da se še jst malo javim...ob enoletni pučki je bolj malo časa za take stvari😀 zadnjič me kličejo da naj pridem še enkrat dat kri ker je bil sladkor na meji🤨 imela sem ze tudi internista ki mi je dal merjenje krvnega tlaka za 24ur in sem danes šla najprej kri dt nato vrnit aparat, dala mi je napotnico za genetika ker jemljem zdravila in ga imam jutri ( pojma nimam kako zgleda pregled) drug teden pa pregled za šcitnico in pa koooončnoooo drugi pregled pri G! Zdravnikov malo morje, ampak raje preveč kot premalo!! Nuhalno imam pa 5.11. Da koncno lahko še ostalim prjatlom povem da se nisem zredila, trebuh imam kot nekatere v 6mescu. Že od prej je velik zdej se je pa sam napihnu😂😂


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 15:06:19   
Mala vila
Danes sem imela tudi jaz nuhalno, ki pa se ni razvila ravno po pričakovanjih, tako da sva šla direkt v Leonišče po napotnico in potem še v porodnišnico na posvet pri genetiku. So naju vzeli kar takoj. Zdaj me čaka biopsija horionskih resic in čakanje na izvide. Sicer sem optimistična, da bo vse ok, me pa itak noro skrbi.😨😨

Drugače pa mala bebica je krasna, cel pregled se je držala za glavo 😂😂😂 Dobila sem slikice in tudi posnetek na usb ključku, delala pa mi je čez trebuh. Zdaj samo še držim pesti, da bo biopsija ok 🙂

(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 16:04:15   
diana 28
Uh Mala vila...drzim pesti, da bo vse v redu. Verjamem, da te skrbi ampak le pogumno. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 16:18:34   
Mala vila
Hvala Diana, jaz sem prepričana, da je lažni alarm 😊 Hvala bogu se nosna kost normalno vidi, vsi organi so normalno razviti, dete je živahno. Ko smo ga zbudili je moj rekel, da se obrača isto, kot jaz, ko se zjutraj zbudim 😂😂 Sva se pa odločila, da doplačava za hitri test in bova vedela v roku 1 do 4h dni po odvzemu vzorca. Žal mi je samo, da nisem primerna za nifty, se moram še sprijaznit s tem, da mi bodo zapičili iglo v trebuh 😳😳

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 16:20:47   
diana 28
Ja...ti verjamem, da te je tega strah ampak menda ne boli. Cim manj razmisljat, ko ti to delajo pa bo. Jaz sem tudi verjetni kandidat za to ze zaradi starosti.... 😐

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 16:26:02   
Titans
Mala Vila, kaj pa ni bilo ok, da so te poslali na biopsijo? Jaz tudi verjamem da se bo vse izteklo dobro. Držim pesti! 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 16:47:30   
Mala vila
Povečano tveganje za trisomijo 21 imam. Za  Downov sindrom je vrednost 1:533, popravljena po dht pa 1:40. 

Pa na zgornji meji nuhalno svetlino - 2.30mm


Malo me pomirja to, da je zgodnja morfologija super. Tudi nosna kost je dobro vidna 🙂

(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 17:11:16   
lili88

Samo da te malo potolazim... jaz grem na nuhalno samo zaradi zgodnje morfologije, statistika me ne zanima ker prakticno ne pove nic... ko sem bila s srednim v porodnisnici je mamica  zraven mene rodila sincka downovcka... stara je bila 22 let verjetnost pa boljso kot jaz nekaj cez 1:5000... jaz se vedno govorim kakor ti je usojeno... tudi jaz sem imela nuhalno ok vse ok genetika ok pa je sin avtist... nimas kaj on je moj soncek prav tak kot druga 2... vse dobro in umirjeno 💗💗💗
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Povečano tveganje za trisomijo 21 imam. Za  Downov sindrom je vrednost 1:533, popravljena po dht pa 1:40. 

Pa na zgornji meji nuhalno svetlino - 2.30mm


Malo me pomirja to, da je zgodnja morfologija super. Tudi nosna kost je dobro vidna 🙂



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 17:19:03   
lili88

Pozabila dopisat me je otrocek zmotil 😉😂 po drugi strani pa imam kolegico ki je imela verjetnost za downov sindrom 1:2 nuhalno 3.1 pa je s puncki vseee ok 💗
IZVIRNO SPOROČILO: lili88


Samo da te malo potolazim... jaz grem na nuhalno samo zaradi zgodnje morfologije, statistika me ne zanima ker prakticno ne pove nic... ko sem bila s srednim v porodnisnici je mamica  zraven mene rodila sincka downovcka... stara je bila 22 let verjetnost pa boljso kot jaz nekaj cez 1:5000... jaz se vedno govorim kakor ti je usojeno... tudi jaz sem imela nuhalno ok vse ok genetika ok pa je sin avtist... nimas kaj on je moj soncek prav tak kot druga 2... vse dobro in umirjeno 💗💗💗
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Povečano tveganje za trisomijo 21 imam. Za  Downov sindrom je vrednost 1:533, popravljena po dht pa 1:40. 

Pa na zgornji meji nuhalno svetlino - 2.30mm


Malo me pomirja to, da je zgodnja morfologija super. Tudi nosna kost je dobro vidna 🙂






(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 17:29:56   
Mala vila
Lili hvala tudi tebi za spodbudne besede. Zaenkrat sem optimistična in itak vem, da nimam nobenega vpliva. Bom poskusila biti čim bolj optimistična dokler ne dobim rezultatov, jokam lahko tudi potem, ko bom vsaj vedela zakaj (ampak itak bo vse top 😁)

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 17:40:35   
NajaRaja
Mala vila sigurno bo vse uredu! Tem statistikam tudi jaz ne zaupam...najveckrat je potem tako da se tudi pri slabsih rezultatih na koncu cisto dobro oziroma odlicno izide 🙂 verjamem da bo pri tebi isto 🤗

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 17:57:22   
Titans
Tudi jaz imam povečano nuhalno. 2.6, ampak mi je dht popravil rezultat iz 1:200 na 1:1500, tako da ne bom nič hodila naprej. Tako kot ste rekle, to so samo presajalni testi, dokler konkretnega plodu ne pogledajo je vse samo ugibanje. Mala Vila, upam da čim prej izveš dobro novico. 


(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 18:08:18   
diana 28
Hm...jaz sem tudi opravila nuhalno. Ne vem kako vse organčke vidijo😀. Bila sem pri Dr. Pusenjaku in me je zelo pozitivno presenetil. Sicer je potekalo vse zelo hitro in na tem ultrazvoku ni tako lepo viden plod (z mojimi ocmi) in nisem prejela posnetkov na kljucku ampak sem zadovoljna, ker je zelo realen in lepo svetuje, se posveti.
Plodek je velik 4,96 cm 😃...menda je z organcki vse v redu. Statistika pa 1.3 nuhalna in 1:620 za downow sindrom. Iz 1:124 je nuhalna popravila na 1:620. Se cisto ne razumem na to ampak je rekel, da so dobri rezultati. Slikce pa mi niso lepe 😊.... je popacilo prevec plodek ...cudne lise so na sliki 😀😀😀...moram poxakat na kak drug pregled 😅



(odgovor članu Titans)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 19:40:09   
Lunica00
Zame se tudi ni nuhalna odvila po pricakovanjih.Tako da Mala vila...vem kako ti je.Verjetnost za downov sindom 1:62, tako da mi sploh niso vzeli krvi za DHT.Ze danes sva opravila posvet na genetiki, kar me je sicer malo potolazilo, ampak sem vseeno cisto na tleh.Tudi midva bova sla na BHR in zraven doplacala za hitri test.Ker bom 4 tedne v negotovosti tezko zdrzala. Je bila pa moja pikica med postopkom ful zivahna, potem pa je bila v takem polozaju, da so to ns ful tezko izmerili.Tako da upam, da bo vseeno vse ok.Mala vila, si bos zazelela katerega dolocenega ginekologa, da ti bo poseg opravil ali ne?Jaz v Lj nic ne poznam.Vsem ostalim pa cestitam za dobre rezultate.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 21:09:25   
diana 28
Lunica..mi je zal, da se ni izsla nuhalna po pricakovanjih. Upam, da vama BHR pokaze pozitivne rezultate...mi je pa prav hudo za vaju in nerazumljivo saj sem pricakovala sam pozitivne izkusnje 😔....mocno drzim pesti, da se bo dobro izteklo. 
Jaz pa premikov sploh nisem videla. Je bilo vse skupaj 5 min pregleda in je bil cel cas na miru.

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 21:12:10   
diana 28
Mi je pa omenil Pusenjak, da dela tudi on amniocentezo tako, da zna bit, da dela tudi BHR. Mislim, da ima tudi v Ljubljani ambulanto. Meni se je zdel zelo v redu. Drugave pa v Ljubljani ne poznam nikogar. 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 21:32:05   
Mala vila
Jaz ne poznam nobenega, tako da bom u bistvu samo zatežila za čimprejšnji termin, ker ne glede na to, da sem prepričana, da bo vse ok, me žre in ne bom spala dokler ne bom vedela. Danes sem obrnila pol interneta, tako da sem se malo pozanimala o tem kaj me sploh čaka. So pa baje vsi G, ki to delajo v Ljubljani super in me to skrbi še najmanj od vsega. Držim pesti za naju obe, da bova imeli kmalu v rokah bolj spodbudne novice 🙂

Vsem ostalim pa hvala za podporo in čestitke za dobre rezultate 😊😊

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 21:37:02   
aleps 5
Jaz itak sploh nimam pojma o teh stvareh ampak drzim pesti da se vse dobro iztece. ✊✊✊ srecno 


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 21:56:39   
Lunica00
Mala vila meni so danes rekli da za si za te posege takoj na vrsti.Da bi bila lahko ze v ponedeljek.Ampak sem bila tako zbegana in zmedena ter vsa iz sebe in sploh nisem vedela kaj ta preiskava je, dokler mi niso na genetiki pojasnili, da se nisem glede tega nic menila.Bom pa jutri poklicala in upam da bom drug teden na vrsti.



(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Majčice 2020
24.10.2019 22:17:24   
Mala vila
Ja, jaz sem tako imela danes genetika takoj, nisem pa bila pravi čas nazaj, da bi dobila napotnico, tako da jo grem jutri iskat in upam da sem v ponedeljek na vrsti. Si pa baje noter od jutra do kosila in potem 1 teden strogo počivanje.

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 12:54:05   
Sara454
No danes so pa tudi mene malo prestrašili na genetiki. Jemljem zdravila za ščitnico ki lahko pustijo posledice na otročku. Do morfologije se ne ve ali je kaj narobe ali ne. Jooj to bo še mučnih teh 12tednov🙁


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 14:03:57   
Mala vila
Meni je ful lažje, da lahko tukaj malo pojamram. Se mi zdi, da najlažje razumemo ena drugo, ker smo vse bolj ali manj na istem in se znamo tudi potolažit drugače.

Danes sem bila spet čez pol leonišča pa v porodnišnici pa še na zavodu za transfuzijo krvi, ker sem rh negativna in je še to dodatno tveganje pri bhr 🙄🙄 sem pa naročena že v ponedeljek in močno upam, da bom imela rezultate še pred prazniki 🤞

Drugače pa punce držim pesti za vse nas, vsaka ima drugačno bitko, ampak verjamem, da bomo vse zmagale in bomo maja vse dobile svoje zakladke 👶👶👶

(odgovor članu Sara454)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Majčice 2020
25.10.2019 15:17:47   
lili88

Amen to that... ce kdo koga zastopi smo to me zdele med sabo 💗 vsem želim  da se vse iztece vec kot odlicno! Kar se itak bo 💗 
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Meni je ful lažje, da lahko tukaj malo pojamram. Se mi zdi, da najlažje razumemo ena drugo, ker smo vse bolj ali manj na istem in se znamo tudi potolažit drugače.

Danes sem bila spet čez pol leonišča pa v porodnišnici pa še na zavodu za transfuzijo krvi, ker sem rh negativna in je še to dodatno tveganje pri bhr 🙄🙄 sem pa naročena že v ponedeljek in močno upam, da bom imela rezultate še pred prazniki 🤞

Drugače pa punce držim pesti za vse nas, vsaka ima drugačno bitko, ampak verjamem, da bomo vse zmagale in bomo maja vse dobile svoje zakladke 👶👶👶



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?