|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 17:30:50   
diana 28
Lepo, da je to za vama....😃...in upam, da se tudi pocutje izboljsa. Rezultati pa sploh morajo bit dobri. 
Zgleda pa, da kar dostim pritiska na živec. Mene so konkretno prestrasili in rekli, da jd prezgodaj za to in pveliko prevec prebiram. Bom morala tudi jaz malo zavestno nehat in upat na najbllje. Spremenit nimam itak kaj. 🙄
V glavnem mocno drzim pesti za dobre rezultate in da pridejo do srede, da bodo prazniki lepsi....✊

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 17:54:48   
Lunica00
Jaz sem bila tista, ki je prva sla.Verjetno si bila zaradi rh- in injekcije tako dolgo ja in verjetno si zato tako podrta.Ampak saj bo bolje.Jaz tudi skoz hodim gledat za plodovnico, pa si niti predstavljam ne koliko bi moralo biti to mokro.Verjetno ne samo kaka kapljica, ampak malo bolj konkretno ane 🙊?Joj mene taksne stvari res psihirajo ☺.Sicer sem pa brala od Pusenjaka na forumu, da pri bhr sploh ne pridejo v blizino plodovnice in da je zelo malo verjetno, da bi se kaj takega zgodilo.No fajn je da sem vseeno pozorna glede tega.Diana hvala za lepe zelje, res upam da bo vse ok.Da bi bili rezultati ze v sredo bi bilo res super, imava z mojim ravno obletnico na ta dan.




(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 18:11:37   
Mala vila
Ja, sem že tam razmišljala, če si to ti. Mislim, da sva itak imeli samo midve bhr. Tista, ki je bila še zraven je bila na amniocintezi, če sem prav razumela. Poznam to, ko raziščeš vse možne posledice in potem opazuješ, če so kje kakšni znaki in če kje kaj teče 🙄 Meni je Pušenjak noter rekel naj grem čim dlje stran od forumov in naj se umirim, ker je šlo vse super in ni to nič groznega ☺️

Hvala vsem za dobre želje in vse dobro tudi vam vsem ❤

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 18:34:31   
vrtnica00
Evo mene iz nuhalne. Mala vila sva na isti statistiki. Sem upala da bojo že rezultati hormonskih. Je rekla, če se bo poslabšalo, da me pokličejo. Drugače pošljejo izvide.

Jaz sem čist paf. Pri prvih dveh so bile fuuuul boljše vrednosti. 😥Sem že upala kako jima bom danes povedala, pa bom še počakala. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 18:35:18   
Lunica00
Ja sem tudi jaz razmisljala, pa nisem hotela motit med pocivanjem.Meni je tista tisina prav pasala.Tista tretja je imela am ja.

Joj tudi sama bi potrebovala kake taksne besede Pusenjaka.No bom probala upostevati te, ki jih je dal tebi ☺.

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 18:47:19   
Mala vila
Jaz sem se jima cela tresla na mizi, tako da sta me morala nekako pomirit 😊 sem pa res zadovoljna z odnosom in pristopom, so ful prijazni vsi 🙂 tem je bilo res fino, ko so nas lepo u miru naštimali, da smo prišle k sebi, meni sploh ni bil problem 3 ure tam počivat, še moj me je prišel vmes pogledat, mi je ful hitro minilo.

Vrtnica žal mi je, da to slišim. Držim pesti, da se vrednosti izboljšajo in pošiljam pozitivno energijo 😉

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 18:57:59   
vrtnica00
Vi ki ste raziskovale nifty. Zakaj ti nisi kandidat? Katere ženske pa so kandidatke za ta test?

A to je potem samo statistika? 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 19:12:32   
Mala vila

Jaz sem v prvem šoku po nuhalni vprašala dr. Lomškovo, ki mi je ns delala, če lahko pri njih naredim nifty in sem takrat od nje dobila odgovor, da s takšnimi rezultati, kot jih imam jaz, nisem primerna kandidatka in da mi priporoča bhr. Več je niti nisem spraševala, ker sem takrat vrtela v glavi vse možne scenarije... jaz sem bila ves čas prepričana, da bo nuhalna ok, če pa že ne bo ok, grem pa na nifty, ker je itak neinvaziven pa še bistveno bolj zanesljiv. Se pa nisem nekaj poglabljala v vse skupaj, tako da ne vem čisto točno kje je fora vsega skupaj. Jaz sem potem razmišljala, da je pri meni možno, da je problem v krvi, saj je meni dht toliko zbil vrednosti, da sem pristala v kritični skupini.


IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica00

Vi ki ste raziskovale nifty. Zakaj ti nisi kandidat? Katere ženske pa so kandidatke za ta test?

A to je potem samo statistika? 



(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 19:37:08   
diana 28
Ja, nifty je bolj statistika. Nuhalna je menda 70% zanesljiva, NIPT pa naj bi bil 99,9%...je pa to spet statistika, ki je pa menda bolj zanesljiva kot nuhalna. BHR in amniocenteza pa je 100%. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 20:11:42   
Lunica00
Vrtnica zal mi je za slabo statistiko.Vem kako hudo je, ko ti povejo to.Nifty je tako kot ns presejalni test in po mojem ce je vse ok, ti vse to potrdi.Bhr pa je genetski test, kjer pregledajo vse otrockove kromosome.Je v bistvu 100 %. Meni je tudi moja ginekologinja rekla, da sem se pravilno odlocila, da grem na bhr.

Tako kot Mala vila moram tudi sama pohvaliti odnos v porodnisnici.Zelo prijazni, zelo socutni in lepo so poskrbeli zame.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 20:44:53   
vrtnica00
Jaz bom zdej vsa nestrpna pričakovala rezultate se dvojnega hormonskega, da vidimo kaj padem. Upam, da bo pred prazniki 🤪


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 21:01:19   
Mala vila
Bomo skupaj čakale dobre novice 🤞🤞

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 21:09:47   
vrtnica00
En par pred mano je šel ven malo po hodniku, jo je tip objel in ženska se kr tresla, je kr noge niso držale. Mene je že to sesulo. Očitno niso ble dobre novice 😥


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Majčice 2020
28.10.2019 21:13:03   
NajaRaja
Ocitno nas je kar nekaj z bolecinami v krizu. Jao, taka mala bitjeca pa ze tako velike tezave 😏 Punce upam da izvete za rezultate cim prej, drugace se bodo res vlekli tile prazniki 😑 drzim pesti da bo vse ok! 

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 10:46:30   
Lunica00
Mala vila si danes ze bolje?

Kako ste ostale?Ali se jemljete folno kislino in dodatke in do kdaj nameravate?

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 11:13:02   
Titans
Jaz sem po nuhalni nehala jemat folno. Kolikor razumem je zares pomembna tako samo pred zanositvijo in prve 3 mesece. Ostale?


(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 11:14:12   
aleps 5
Hej mamite. Kako ste? Berem kaj se dogaja in mocno drzim pesti da se bo vse dobro izteklo. Folno kislino se jem. Pomoje da jo bom do konca prvega trimesecja. Bom vidla kaj mi bo drug teden G svetovala. Komaj spet cakam na pregled. 

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 11:24:35   
NajaRaja
Kdaj pa imate naslednje preglede? Jaz imam sele cez 3 tedne, pa sem ze zdaj cisto neucakana. Folno se jemljem, po moje jo bom do konca nosecnosti, saj to nic ne skodi. Sem videla zadnjic nek event na facebooku, okrogli trebuscki, imajo prav neka predavanja in delavnice za bodoce mamice. Mislim da je 12.11 v Ljubljani. A bi katera sla?

(odgovor članu aleps 5)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 11:45:26   
Mala vila
Jaz ga imam čez 2 tedna, če bo seveda vse ok z izvidi 🙂 Tudi jaz sem gledala ta event, ampak glede na to, da sem takrat še na bolniški, bom lepo doma počivala. Ne glede na to, da mam dovoljene izhode in vse imam kar slabo vest, ko ne počivam in grem na sprehod ali v trgovino, pa čeprav mi je G svetovala, da naj grem vsak dan vsaj malo na zrak, da grem brez težav v trgovino in naj ne ležim cele dneve. Tiste, ki ste doma, kako kaj preživljate dneve?

(odgovor članu NajaRaja)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 11:47:41   
Mala vila
Ja, danes sem že malo bolj sestavljena, ampak me boli tako da bolj poležavam 🙂 verjetno so to tej krči, ki naj bi bili normalni.
Jaz sem zamenjala elenatal za elebaby, tako so mi svetovali. Zdaj naj bi bile pomembne omega3 🙂

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 12:36:19   
Lunica00
Te elebaby zgledajo fajn.Bom tudi jaz verjetno zamenjala. Meni je sicer moja ginekologinja rekla, da je folna kislina najbolj pomembna prvih 8 tednov.Ampak jaz bi vseeno kaksne vitamine jedla, ker jih s hrano verjetno ne zauzijem dovolj.


Mala vila upam, da bos cim prej ok.Jaz sem cisto ok, moj mi je kupil en mocen magnezij za mesanje in zgleda pomaga.Vseeno sem se odlocila, da bom ene 2 dneva bolj ali manj lezala.Mislim, da ne dobis en teden bolniske kar tako malo za brez veze.


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 12:44:10   
Mala vila
Jaz jemljem vitamine že zadnjih nekaj let, tako da sem sedaj zamenjala svoje klasične športne za nosečniške. Nisem ravno navdušrna nad zdravo hrano, pa vsaj nekaj probavam naredit glede tega ☺️

Ma jaz mislim, da so pri meni zraven še posledice rh inekcije, imam kar konkreten muskelfiber čez pol tazadnje 😂😂😂 bolniška je pa verjetno bolj preventivna, če bi slučajno šlo karkoli narobe. Sem vesela, da se dobro počutiš, zdaj pa samo še izvidi 🤞🤞🤞

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 14:43:04   
Mala vila
Lunica, a so te klicali?

Pri nas je vse ok in pričakujemo malega princa 😊❤

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 14:44:54   
lili88

Cestitke in vse dobro se naprej 💗
IZVIRNO SPOROČILO: Mala vila

Lunica, a so te klicali?

Pri nas je vse ok in pričakujemo malega princa 😊❤



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Majčice 2020
29.10.2019 14:48:45   
Lunica00
Mala vila tudi pri nas vse ok in bo tudi fantek ❤...jst jokam od srece.


(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?