|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 12:57:51   
vrtnica00
Sem bila na magnetni. Pač manjša hernija in utesnjen živec. 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 13:28:57   
Lunica00
Diana super za izvide in upam, da bo vse v redu.


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 14:37:08   
diana 28
Hvala lunica....😊
Nisem si mislila, da lahko utesnjen zivec dela take tezave 😔

(odgovor članu Lunica00)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 17:44:29   
vrtnica00
Zakaj pa ti ne greš zdej na magnetno? 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 19:42:28   
diana 28
Jaz bi zelo rada sla ampak je rekel zdravnik, da raje ne delajo magnetne med nosecnostjo....brala pa sem, da delajo celo na plodih tako, da nebi smelo bit nevarno še posebej ne po 12 tednu.. Sem razmisljala, da bi sla kar samoplacnisko ampak potrebujes nekoga, ki ti rezultate tudi razlozi. Rekel mi je, da bi mi lahko naredil se lumbalno punkcijo ampak se malo bojim tega. Se mi zdi bolj ''''nevarno"kot magnetna. 

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 19:49:19   
diana 28
Pa sem sla tudi k osebni zdravnici, ce nebi morda sla pred porodom pa mi je rekla naj kar upostevam njegov nasvet oz. postopek...😔

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 20:04:19   
Tanja91
Oo kak je lepo slišat o vseh teh dobrih rezultatih!😍 Le pogumno in pozitivno dalje!😊 Mi pa jutri vstopamo v drugo trimesečje, hjoj sedaj se pa že malo več sliši😅 Trebušček se pa tudi že prav lepo vidi, najbrž pri ostalih tudi ne?!😊 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 20:28:28   
Mala vila
Diana, jaz bi z magnetno počakala, če nebi bila zares zares nujna. Ne bi si odpustila, če bi šlo kaj narobe. Če ne drugega je že ležanje na hrbtu toliko časa lahko problematično, saj naj bi bil omejen dotok kisika tebi in otročku. Pa meni ful slabo postane trenutno, ko ležim na hrbtu in ne morem dihat. Ponoči se prav zbujam zaradi tega, ker sem navajena, da na hrbtu spim. Moj mi je danes prinesel materinsko blazino, ker ponavadi še njega mečem pokonci, ko se obračam in jamram. Komaj čakam, da grem spat danes , upam, da bo kaj bolje 😴😴😊

Ja, trebuščki rastejo, prsa pa tudi. Prej me je skoraj kap, ker so mi vse majice prekratke. Karkoli sem oblekla, sem kazala popek 😂😂 pa počasi bom rabila nove modrce. Na začetku sem imela B, zdaj mi C postaja premajhen, ampak s tem bi se lahko sprijaznila tudi na dolgi rok ☺️☺️


(odgovor članu Tanja91)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 20:48:25   
diana 28
Ja, saj morda res ni najbolje it na magnetno med nosecnostjo. Zmotilo me je, ker mi zdravnik ni kaj dosti razložil ali rekel, da bi bilo nevarno ampak samo, da on raje ne dela teh preiskav med nosecnostjo. Da ima zvezane roke...Potem, ko sem pa brala po internetu sem videla, da pisejo, da kar hodijo na magnetno tudi med nosecnostjo 🤔. Saj sedaj, ko se mi stanje izboljsuje se mi je ta misel na magnetno malo umirila. Prej pa sem zelela cim prej izvedeti, ker sem bila od pasu navzdol ena sama elektrika. Nikoli si nisem mislila, da lahko kaj takega sploh obcutiš. Grozen občutek res....se pa strinjam, da se je morda res bolje izognit, ce moras bit veliko caaa popolnoma na miru. 
Drugace pa se meni trebuscek se toliko ne pozna...vsaj zdi se mi...malenkost tezje zapiram hlace. Ni pa se nobeden opazil 😅....se pa bojim, da bo vedno tezje skriti. Prsa pa bolje, da ne govorim...jih z veseljem malo potalam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️...Meni jd tezko na trebuhu zaspat..pa tako rada spim na trebuhu 😅..zdaj sem vecinoma na boku....


(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 22:10:27   
vrtnica00
Meni je moja zdravnica rekla, da grem lahko. Radiolog je rekel, da ne delajo prve tri mesece, potem pa lahko. Brala sem veliko po forumih in od pusenjaka, da po 3 mesecih je ok. Ortoped je rekel, da grem tudi lahko. Tako da ne vem... Če bo šlo vedno na boljše, potem počakaj do poroda. Drugače pa naredi to.

Meni se je potem čez čas elektrika umirila. Se je pojavljala samo po sprehodih po nogah. Sedaj se tudi mravljinci umirjajo. Danes imam mravljincas_to podplat. Je pa res, da sem imela naporen teden in so takoj posledice. Meni je veliko pomagala manualna fizioterapija. In delam vaje. Samo se ne izvaja na nosečkah po 14.t ker lahko sproži prezgodnji porod. 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Majčice 2020
30.10.2019 22:13:39   
vrtnica00
Mislim da je pri meni magnet trajal nekje 10minut. Slike pogleda radiolog in napiše izvid. To odneseš tudi nevrologu Oz ortopedu, kjer te obravnavajo. Jaz sem šla samoplačniško, da sem čimprej dobila mnenje. 


(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Majčice 2020
31.10.2019 7:16:25   
Mala vila
Joj, jaz res upam, da se vama bo ta elektrika umirila in, da bodo ugotovili, kaj je narobe pri tebi Diana. Držim pesti da bo vse ok 😊

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Majčice 2020
31.10.2019 9:16:57   
diana 28
Hvala vrtnica...mi veliko pomenijo taksne informacije. Zgleda, da jaz nimam prav srece z zdravniki 🙄....tudi jaz imam sedaj najbolj mravljincas_t podplat leve noge. Sem si pa oddahnila, da ni to znak samo pri MS. A pri tebi so preiskovali tudi moznost MS? Kolikor sem brala ti naredijo MRI glave v primeru suma na to bolezen. Jaz bom verjetno sla oboje...glavo in hrbtenico...ce bo potrebno tudi samoplacnisko. Bom vsekakor upostevala tvoj nasvet....
Tudi tebi hvala Mala vila....😅...upajmo na najboljse ja. 

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Majčice 2020
31.10.2019 13:33:05   
vrtnica00
Niso sumili. Ker da je premalo znakov. Tudi fizioterapevt mi je razlagal kaj vse bi morali še biti znaki. Jaz sem samo to omenila moji zdravnici, pa me je takoj pomirila. Pravijo da moraš biti tudi mišično zelo oslabljen. 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 9:03:08   
diana 28
Hvala vrtnica....malo pozen odgovor ampak sem res vesela tvojih odgovorov in izkusenj, ker tako v dvomih ni prav nic prijetno bit in me vsakic malo pomiri 😊
Sedaj pa cakam na nov pregled...upam, da pridemo kmalu na vrsto in da bo vse v redu. Zaenkrat sem od zadnjega pregleda pridobila 0,6 kg, za toksoplazmo sem negativna in kri je ok. A ima se katera danes pregled. Nekaj imam v spominu, da je ena od vas omenila, da ima tudi pregled na danasnji dan. Kako se drugace pocutite. Jaz sem ogromno pocivala te praznike...saj je pasalo ampak je bil ze cas, da se malo spravim med ljudi....😃...

(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 11:16:08   
Kaja24
Jaz sem imela danes tudi pregled. Prvic sm dala kri in urin sedaj na trnih cakam klic ker mislim, da kri ni ravno dobra po vsej tej slabosti in slabi prehrani. Mi je pa spet prestavila rok in zdaj je se kasneje. Sem pa neucakana za cetrtek ko je nuhalna :) 


(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 11:36:44   
aleps 5
Jaz imam pregled jutri. Potem pa se bom mogla narocit se na nuhalno. Komaj cakam 😊


(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 15:46:45   
lili88

Uuuu jaz imam tudi nuhalno v cetrtek... zivcnaaaa 
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja24

Jaz sem imela danes tudi pregled. Prvic sm dala kri in urin sedaj na trnih cakam klic ker mislim, da kri ni ravno dobra po vsej tej slabosti in slabi prehrani. Mi je pa spet prestavila rok in zdaj je se kasneje. Sem pa neucakana za cetrtek ko je nuhalna :) 





(odgovor članu Kaja24)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 16:03:05   
Mala vila
Oooo držim pesti za vaše nuhalne 😊

Jaz sem šele zdaj pogledala slilce in filmčke, ker sem imela tako noro slab rezultat, da se delajnsko nuhalne sploh ne spomnem, samo tema pred očmi 😳 sem ful vesela da sva vzela usb s slikicami in filmčki 🤩

(odgovor članu lili88)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 18:39:53   
vrtnica00
Potem bojo še zanimivi dnevi pred vami. Naj bodo sami dobri rezultati 😍

Kuk ste se kaj zredile? Jaz sem dobila 3.5kg. Imela nor apetit. Sem pa dva dni nazaj bruhala cel večer. Očitno neka viroza. In sem se malo vstavila s hrano, da jem po malo, ker mi blo slabo skoz. No bomo videli do kdaj bo 🤪😏

(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 18:48:34   
diana 28
Držim pesti tudi jaz za vaše preglede in dobre rezultate na nuhalnih....
Jaz sem pa danes malo razočarana, ker mi danes na pregledu sploh ni naredila UZ. Samo srček so preverili in ga komaj našli z neko plastično napravco...🤔...ce ga nebi slisali bi mi naredila UZ. Sem kar malo razočarana, ker sem bila sigurna, da bom izvedela koliko je zrasel🙄...tako pa nič..niti nisem sigurna, da so res ujeli otrokov utrip s tisto plastiko 😖... drugače pa jutri grem dat kri za NIPT, naslednji pregled pa šele čez en mesec- 02.12. 🤔
Glede suma na  MS pa mi je ginekologinja rekla, da nimajo kaj med nosečnostjo, razen, če bi se mi hudo poslabšalo stanje bi me hospitalizirali. Tako, da sploh ne bom izvedela točne diagnoze razen, če grem samoplačniško. 



(odgovor članu Mala vila)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 18:53:18   
diana 28
Jaz sem se zredila nekje 1,5 kg, ce jim prav kaže tehtnica 😅...od zadnjič, ko so me tehtali 0,60kg. Ma meni se zdi že veliko, ker sem miniaturna 155 cm in če bom dodala še 12 kg (kot naj bi bilo normalno)...ne vem kako bo zgledalo vse skupaj....🤔🤦‍♀️

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 19:10:02   
vrtnica00
Bila bi potem lepa bunkica kot sem bila jaz dvakrat 😂

Ja tako je bila soseda hospitalizirana na začetku nosečnosti. Vse bilo ok. To imaš ti neki z živci kot jaz. Bi bilo sigurno se kaj drugega. 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 20:49:00   
diana 28
Ja...saj verjetno tudi bom bunkica, ker se je tezko drzat nazaj pri hrani 🤦‍♀️😅😅😅....sem pa sla sedaj na en daljši sprehod, da kaj tudi pokurim, ker drugače res samo nalaga 🙄😃...mah, se ne smemo prevec sekirat. Ce bo to edina težavica bo super....😃
Ja...nekaj imam tudi jaz z živci narobe ja...saj malo sem se pomirila..sploh pa, ker kot si rekla, nimam drugih značilnih znakov....na srečo. 



(odgovor članu vrtnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Majčice 2020
4.11.2019 23:03:58   
Mala vila
Jaz sem šla gor dobrih 6kg, ampak to je bilo čisto na začetku. Zdej mi niha kilo gor kilo dol in sem že dober mesec na istem. Imam pa občutek, da bo šlo počasi gor, trebušček kar raste. Vse hlače so mi prav, samo zapet jih ne morem. Imam pa jaz to srečo, da sem visoka, se malo zgubi 🙂 

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?