|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 18:18:35   
CIPRESA
A lahko samo nekaj vprašam (pa oprosti puncica ker sprašujem na tvoji temi) kakšna sredstva proti bolečinam vi to mislite??? Mene ni noben niti vprašal zanje niti povedal da obstajajo kaka in jih kljub zeloooo počasnemu rojevanju ni nihče niti ponudiluser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 18:26:59   
Anonimen
Hej, čestitke, Punčica! user posted image user posted image user posted image

Jest bi tut doma rodila, če bi hotla tist film do konca pogledat... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 18:34:08   
dory
uau puncica....tale adrenalinska zgodba je dala vetra...ampak lepo,da cartate se fantka...lepouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 20:19:19   
KODA
user posted image user posted image čestitke celi družiniciuser posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 20:31:42   
bori1
ja bravouser posted image user posted image , punca in veliko sreče malemu angelčkuuser posted image ,...

lepo se cartajte, Bori

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 20:34:25   
Magi*
čestitke za Vida in za superhiter porod!user posted image user posted image user posted image

user posted image  za mamico, mali puncici in fantku pa lupčke.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 21:03:38   
frutka_
Čestitam! Rodila si ekspeditivno! Hitro in učinkovito!user posted image

Zelo lepo, zdaj imaš par!

Cartajte se in uživajte!


LP

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 21:07:22   
ANDREJA 75
Ja full lepo si opisala porodno izkušnjo .
Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Kuser posted image E
0

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
9.5.2006 21:18:22   
mamči
Ful lepo user posted image   iskrene čestitke ! user posted image

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
10.5.2006 11:10:08   
bini
ej puncica - pa pri vas je skoraj vse tako kot pri nas.. sem na precej podoben način rodila, pa še Anžeta sem imela pri porodu user posted image ... samo da jaz nisem rodila v pol ure ampak v 2eh, pa se mi je tud to zdelo zelooo hitro... in tud meni so rešili presredekuser posted image  

v glavnem čestitam za sinčka user posted image user posted image
glede ljubosumja starejše sestre - hm... naš Aljaž je star 6 tednov pa ima Ana še vedno hude krize user posted image ... jest počas že obupujem... upam, da bo šlo pri vas hitreje to navajalno obdobje... če pa ti prej pogruntaš kako to rešit, mi pa prosim javi - sem že v fazi, da bi poskusla čist vse user posted image ..


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
10.5.2006 14:06:54   
TiaSara
Punčica user posted image user posted image user posted image  to je bilo pa res kar na ekspres. Ampak kako lepo, sedaj imaš pa eno punčico pa enega fantička. Ti daj deklici kar malo časa, da se privadi na novo situacijo, potem bo pa gotovo vse super! Tudi če bo malo ljubosumja zraven, meni se zdi, da na koncu taka bratovsko/sestrska ljubezen premaga.


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
10.5.2006 15:38:13   
cofek
user posted image user posted image user posted image  puncica!!! tole je bilo pa res ekspresno!!!
sem ti kar malo fouš - hiter porod in hitro okrevanje! kaj lepšega bi si še lahko želela?!

upam, da se kmalu privadite na novega člana družine (mislim predvsem na puncico).

lp, t

(odgovor članu TiaSara)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
11.5.2006 10:39:29   
Anonimen
Ha, Punčica, a veš, da je bil babica Anže siser sošolec od mojega moža in to na živinorejskem faksu user posted image  Tako da si ti res ena velika živina, zgleda, če si njega dobila user posted image  Je pa res v redu fant, še nobene nisem slišala, da bi se pritožila čezenj.

(odgovor članu cofek)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako smo SKORAJ rodili doma...
11.5.2006 21:54:03   
spacey
Bravo in še 1x čestitke za malega Vida. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?