|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 nosečnost in trebuh??
21.5.2006 13:18:38   
jasnika
kdaj se je vam poznal že trebuh v drugi nosečnosti, jaz sem sedaj v dobrem 5 tednu in si še komaj zaprem hlače, sedaj pa nevem al sem se mogoče zredila al pa je res kaj na tem
kako pa kaj vaši trebuščki??
lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
21.5.2006 13:57:18   
Zasanjana
Živjo!
Jaz sem v dvanajstem tednu in se mi že pozna trebušček, ampak ni še tisti pravi nosečniški.Sem si mogla že nove hlače kupit.Svoje nosim samo še dvoje.
V drugo se hitreje pozna, ja.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
21.5.2006 14:49:03   
Anonimen
Živjo!
V drugo se definitivno pozna hitreje. Jaz sem imela tudi večjega kot v prvo, pa tudi po porodu mi ga je precej ostalo, veliko več kot po prvem otroku.

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
21.5.2006 15:47:06   
Anonimen
Ne sekiraj se, jaz sem prvič noseča in sem v 4. mesecu pa vsi že lahko vidijo, da sem noseča, sploh ne rabim več govorit user posted image .Je pa res, da ko se uležem na hrbet se vse nekak razvleče user posted image  in je potem avtomatsko manjši, nosim pa samo še nosečniške hlače, ni šanse, da katere moje spravim gor (oz. jih zapnem), doma pa nosim pižamo spodnji del (v hiši), zunaj pa trenirko. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
21.5.2006 18:19:52   
muki1
Če je normalno....ne vem, je pa zelo pogost pojav user posted image

http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=839423&mpage=1

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
21.5.2006 20:28:02   
sjug
Pri meni se je v drugo zelo hitro poznalo in mislim, da sem že konec drugega meseca šla na nosečniške hlače user posted image ali celo prej. Pa tudi zredila sem se precej več. V prvi 11 kg, v drugi 17 kg. In še teže sem drugič dobila dol.
Pa kaj potem, počutila sem se IZVRSTNO! Samo na koncu je bil trebuh res velik.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
21.5.2006 22:09:13   
Katja6
tajalan meni prav tako user posted image . In kmal bo čas za v kopalke user posted image .... no ja.... pa vsaj plavalnega obroča namo rableuser posted image .

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
24.5.2006 15:39:33   
supermami
Jaz že imam v 12. tednu zelo velik trebuh, ki se mi jasno vidi, samo ljudje verjetno mislijo, da sem se samo fejst zredila. To bodo presenečeni, ko jim povem. Jutri grem po nakupih za novimi hlačami in bluzicami.

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 nosečnost in trebuh??
24.5.2006 22:36:06   
HuAnita
Ne govori! user posted image user posted image user posted image
Potem še pa razna 'komplimente' na to foro dobivam, tako dauser posted image user posted image

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?