|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naredit s piščancem
2.10.2007 8:51:40   
ema79
...pa da mi neki standardnega (pohanje ,pečenje,paprikaš...)? Doma imam samo piščančje kose v zmrzovalniku.
pač večinoma samo to meso jemo. Kaj mi predlagate?


_____________________________

Življenje je lepo....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 9:01:10   
Anonimen
Koščke piščanca popočeš, preliješ z smetano, dodaš zdenka sirček in mal prekuhaš da se zgosti. Dodaš lahko še baby korenček, brokoli.... Omako preliješ čez njoke.

Piščanca narežeš na rezine ali pa majhne koščke, popečeš v voku, začiniš z sojino omako, dodaš parpriko, koruzne storžke ipd......in kitajsko omako žez. Kot prilogo daš riž.

Iz piščanca lahko narediš dobro "filo" za tortilje. Daš pač pečenega piščanca na koščke in razno zelenjavo, lahko tudi sir, nadevaš tortilje, zviješ, premažeš z kislo smetano ali potreseš z sirom in daš v pečico za tolk časa da se sir stopi ali pa da smetana dobi barvo.

Lahko narediš tudi zelenjavni krožnik z piščancem oz. solato z piščancem.

Nabodala tud lahko narediš.

Pa rižota iz piščanca.

Pa še dost stvari......

(odgovor članu ema79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 9:01:32   
moci
mi tudi skoraj samo piščanca jemouser posted image

in to samo file. ocvrt, pečen, v omaki, ragu, z gobami, rižoto, v omaki s sirom.

če hočeš kaj posebnega pa zelo hvalijo piščančji žur: tukaj

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 9:10:44   
ema79
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Koščke piščanca popočeš, preliješ z smetano, dodaš zdenka sirček in mal prekuhaš da se zgosti. Dodaš lahko še baby korenček, brokoli.... Omako preliješ čez njoke.


Kakšno smetano? Kislo, sladko? Mam samo kislo doma.


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 9:12:05   
Anonimen
Lahko tud kislo. Sam men je boljš z sladko. Al pa prav smetano za kuhat. Bo pa tud kisla vredu, tud to smo že probal, sam men ni tko dobro.

(odgovor članu ema79)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 9:25:08   
ema79
najlepša vama hvala!

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 10:01:47   
Anonimen
Jaz sem si danes naredila piščančje ruladice s svežo mlado špinačo in pokapljane z limoninim sokom. (not bi lahko tudi zavila rezino sira ali košček pršuta, pancete)

Zraven v isti ponvi sem si še prepražila zmrznjeno zelenjavo (korenček, grah, koruza), bučko na male kockice narezano in večje kocke melone (melono sme dala tik pred koncem).

Zadnjič je še ena napisala en recept z bedrci. Narediš maso za palačinke, malo bolj gosto in brez cukra. Namastiš pekač, not vliješ maso, meso narežeš na manjše kose, jih začiniš in jih potem v maso potopiš. Dodaš lahko tudi kockice zelenjave. Daš pečt.


< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 2.10.2007 10:03:10 >

(odgovor članu ema79)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 10:19:51   
polona2
Jaz popražim koščke piščanca prvo na olju, potem dodam sojino omako,, popražim jih tako da hrustajo, , dodam papriko, kalčke če jih imam,  potem na koncu dodam sladko smetano, zraven jemo riž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 10:50:38   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13



Zadnjič je še ena napisala en recept z bedrci. Narediš maso za palačinke, malo bolj gosto in brez cukra. Namastiš pekač, not vliješ maso, meso narežeš na manjše kose, jih začiniš in jih potem v maso potopiš. Dodaš lahko tudi kockice zelenjave. Daš pečt.



Preizkušeno in božansko user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 11:56:17   
ema79
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13


Zadnjič je še ena napisala en recept z bedrci. Narediš maso za palačinke, malo bolj gosto in brez cukra. Namastiš pekač, not vliješ maso, meso narežeš na manjše kose, jih začiniš in jih potem v maso potopiš. Dodaš lahko tudi kockice zelenjave. Daš pečt.



Tole mora bit pa fajn! Bom drugič sprobala!


_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 12:03:00   
kofetek2010
Piščančja prsa napolnim s šunko in sirom (lahko tud z gobami), popečem na vsaki strani, da dobijo lepo zlato rumeno barvo.
Medtem naredim normalno špinačo. Piščančja prsa zložim v pekač, prelijem s špinačo in naribam s sirom, dam pečt v pekač, da se sir stopi. Njaaaamaaa. user posted image

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 12:06:38   
Strawberrie Cherrie
Jaz prsa doskrat 'nafilam'user posted image user posted image
Popražim čebulo, jo ohladim, na star kruh vlijem mleko, da se napije, dodam 1jajce in tole čebulo. Solim in popram. Dodam še par koščkov ananasa. Potem tole zadevščno zabulam pod kožo prsi ali pa v notranjost celega piščancauser posted image user posted image Kar ostane, dam pod piščanca, da se fino kuha v soku. Zraven dam pečt še krompirček. Za vse prste polizatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj naredit s piščancem
2.10.2007 12:08:55   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

Zadnjič je še ena napisala en recept z bedrci. Narediš maso za palačinke, malo bolj gosto in brez cukra. Namastiš pekač, not vliješ maso, meso narežeš na manjše kose, jih začiniš in jih potem v maso potopiš. Dodaš lahko tudi kockice zelenjave. Daš pečt.



Na kaksni temperaturi pa peces in koliko casa se pa pece... Slisati je res njami!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj naredit s piščancem
3.10.2007 11:09:16   
žiža
Narežeš na majhne koščke zelenjavo (korenje, por, paradižnik, peteršilj) zmešaš z stepenim jajcem in nafilaš prsa. Daš pečt in je super dobro in zelo sočno.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj naredit s piščancem
3.10.2007 11:32:21   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: mojsoncek

IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

Zadnjič je še ena napisala en recept z bedrci. Narediš maso za palačinke, malo bolj gosto in brez cukra. Namastiš pekač, not vliješ maso, meso narežeš na manjše kose, jih začiniš in jih potem v maso potopiš. Dodaš lahko tudi kockice zelenjave. Daš pečt.



Na kaksni temperaturi pa peces in koliko casa se pa pece... Slisati je res njami!



Mene tut to zanima . Ker me skrbi, da se masa za palačinke hitro zapeče, medtem, ko meso al pa zelenjava še ne bi bili pečeni?



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj naredit s piščancem
3.10.2007 11:48:55   
Anonimen
Vse se lepo zapeče in meso ni surovo. Kosti vzami lepo iz bedrc, in meso nareži na približno cm debele trakove ali kockice. Testa vlijem nekje 2 cm debelo in se vse lepo zapeče. Kolk je v original receptu pa ne vemuser posted image . Mi imamo raje tanjše, ker potem lahko ješ kot (debelo) pico  in pustim, da se spodaj podplat testa fajn zapeče. Zelenjavo pa jaz dam kar na male kockice narezano zmrznjeno (samo jo prej odpustim), še najraje pa surovo na kockice narezano in še potem mal hrusta. saj za zelenjavo itak ni problem, če je surovauser posted image

Pečem nekje na 180 stopinj, dokler ni pečenouser posted image . če te skrbi, nareži meso še tanjše.  Meni se je še vedno vse lepo zapeklo, pa če sem tanjše ali precej debelo testo naredilauser posted image

Uporabi se lahko tudi ajdova mokauser posted image



(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj naredit s piščancem
3.10.2007 15:03:39   
pocka
na kulinarični sloveniji poglej recept piščančji žur - pri nas gre ful v promet

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?