|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobni kamen
14.9.2005 11:22:59   
kepica
Ojla punce!


Jutri grem na odstranitev zobnega kamna,pa me zanima,kako to zgleda in kolk boli Saj ga nimam veliko ampak vseeno je boljša preventiva kot kurativa.Ker sem pa res en velik zajec,kar se tiče zobozdravnika,bi rada kakšno informacijo o tem,da se vem psihično pripravit.
Postopek bo pa opravljen z enim laserjem al ne vem s čim. V glavnem tega ne delajo več s tistim grobim svedrom kot včasih. Upam,da katera to pozna in da mi zna povedat,kako to zgleda.


lp
kepica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobni kamen
14.9.2005 11:37:27   
Anonimen
Ni panike. Je tko kot eno mal bolj zoprno čiščenje z zobno nitko.

Delajo brez inekcije. Čeprav sem se jest prvič skor stepla z zobarjem zaradi tega. Sem vztrajala na inekciji, pa mi je ni in ni hotel dat. Pol me pa res ni bolelo.

Evo pa še zanimivost:
Sam zadnjič sem menda ful krvavela iz dlesni. Pa mi je higieničarka prjavla, da sem noseča dddddddd , da so zaradi tega dlesni bolj občutljive . Itak, da sem kmal s stola padla. No čez štirinajst dni sem pa res test delala in je pokazal dve črtici.

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobni kamen
14.9.2005 13:16:51   
kepica
Uf,pikec0,si me prav v dobro voljo spravila. No,če sem porod preživela,bom to tut a ne Pol bom pa s takimi okol hodila.
Ja,pa čestitke za dve črtici Joj,upam,da se tudi meni želje kmalu izpolnijo

Lepo,da si se oglasila
Lp
kepica

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobni kamen
14.9.2005 14:10:27   
teta beta
Kaka inekcija vendar, to sploh ne boli. Ne vem, če je ravno laser, je pa neka nova tehnika. No, mene tudi prejšnje brušenje ni bolelo in prav rada grem k zobozdravniku, tako da morda nisem merilo. Ne boj se, nič hudega ni, bolj me je bolelo, ko sem dobila račun - 9 jurjev!!! (s pregledom vred, privatnik)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




plavanje
tjaShiika

ali pri plavanju/kopanju z dojenčkom uporaljate obroče, rokavčke...

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!