|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je katera dejansko dobila EA v Lj?
10.4.2007 11:16:22   
taška30
No, to me zanima. Vem, da je o tem že mnogo bilo napisanega, vem, da so dejstva naslednja: možno jo je dobit le ob delovnikih dopoldne, če imajo tapravi anestezisti ravno čas.

Ampak mene res zanima ali jo je sploh katera dobila al je to kar en 'fantomski' pojem, ta EA v Ljubljani? Ali pa vsaj če poznate koga, ki jo je?

Ker ne vem ali naj si še 14 dni mečem pesek v oči, da bom mogoče vzela (dobila) EA ali bolš da se kar sprijaznim, da je v 99,99% ne bo (tud če pridem tja med tednom ob 8-ih zjutraj)?

Hvala, lp Taška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je katera dejansko dobila EA v Lj?
10.4.2007 11:56:47   
Nikki24
Moja kolegica je rodila januarja in je zaprosila za EA. Anestezijstka je bila na voljo, ampak EA ni dobila.

Lp

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je katera dejansko dobila EA v Lj?
10.4.2007 15:38:40   
Dejča
Ravno nekaj dni nazaj sem v eni reviji, kjer so delali primerjavo med porodnišnicami, prebrala, da v LJ dobi EA le 1 % porodnic - daleč najmanj v vsej SLO. Zelo dvomim, da boš med temi srečnicami, razen če imaš veze - najbrž jo dobijo samo te.

(odgovor članu Nikki24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je katera dejansko dobila EA v Lj?
13.4.2007 9:52:24   
Putka
Poznam eno, ki ima veze, še direktorica porodnišnice je anesteziologa lovila. Pa ni bilo ničuser posted image

Če ti je toliko do EA, pojdi v Postojno.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je katera dejansko dobila EA v Lj?
13.4.2007 21:25:18   
moci
jaz sem rodila med tednom, zvečer, pa nikogar poznala. ponudili so mi jo sami. menda je nobena ni hotela tisti danuser posted image
potem mi je pa ni mogla datiuser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je katera dejansko dobila EA v Lj?
25.8.2007 23:01:28   
kakiy
jaz sem jo dobila ob 7.30 zvečer, so mi jo ponudili-
sicer po 21-ih urah mučenja... berz poznanstva in vez

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je katera dejansko dobila EA v Lj?
4.9.2007 13:20:03   
Anonimen
Jaz sem prosila zanjo, ker mi TENS ni pomagal, pa je bil anesteziolog frej (so mi povedali, da je), pa mi je ni hotel dati.user posted image user posted image Pa se je potem moral vseeno ukvarjat z mano, ker so me šivali pod splošno narkozo, ker so me v prvo fajn zašuštrali. Mar bi že prej prišel...

(odgovor članu kakiy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?