|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
21.3.2012 15:40:34   
metkara
Hčerka je stara 28 mesecev in obožuje knjige. Avgusta dobi bratca ali sestrico. Že zdaj berema knjigico Od kod prihajajo dojenčki, ki jo ima zelo rada. Poznate še kakšno luštno knjigico, ki govori o prihodu novega člana? Kaj se dogaja po rojstvu, kako dojenček raste itd.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
21.3.2012 17:49:15   
Paštetka
Jaz sem kupila knjigo Moje telo. Je v bistvu "kartonka" kjer je telo radeljeno glede na funkcije in noter so razni trakci, ki jih vlačiš ven, vrtiš kolo....
Je tudi mamin trebušček v enem takem vodenem balonu in noter plava dojenček, da si ptrok predstavlja lažje. Potem je narisana mamica v porodnišnici v porodni sobi med rojevanjem in potem otrok potegne trakec in se rodi otrok....
Je tudi UZ pa ne vem kaj še vse. Naša jo obožujeta.

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
22.3.2012 10:06:30   
Angel_Tian
Mojemu sinu so v vrtcu brali knjigo DObili bomo dojenčka. So mi jo tudi pokazali in je prav lepo predstavljeno vse. Vsak dan je želel, da bi mu jo brali, tako je bil navdušen.

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
13.6.2012 23:26:11   
MorjeMorje
Moj predlog je knjiga Mala miška lepo pozdravi. Preko čudovitih ilustracij in lepe zgodbice je opisano pričakovanje dojenčka.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
21.6.2012 9:33:20   
ronja
Lejla je od Svita dobila Mišek Tip si želi bratca (dobi pa sestrico, čeprav ona je imela srečo: si je želela in dobila bratca:). Brala sva jima še Lukec dobi sestrico, ta je sploh fajn, mogoče za malo večje otroke, ker vse lepo razloži, kako do otrok pride, itd... Mišek je pa bolj za male (ipak je bila komaj 3 leta stara...)

Ronja za Lejlo je dobila eno knjigico s tipkami, kjer živali mukajo/kikirikajo/... ker je bila komaj 17 mesecev stara in še kaj dosti drugega ni razumela... Ta knjiga ji je bila pa na knjižnem sejmu strašno všeč in zato jo je dobila, je bila dolgo zelo in:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
21.6.2012 21:42:56   
Kasija
mi smo brali tudi eno od frančka. se ne spomnim naslova, ampak najbrž ni težko najti prave.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
22.6.2012 5:54:25   
caramel
Naša 14mesečnica bo čez pol leta dobila bratca. Ker ima zelo rada knjigice, me zanima, ali je katera primerna za tako majhne otroke. Se zavedam, da je še premajhna, da bi zares razumela, a vseeno bi ji rada na nek način približala ta dogodek.


(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
2.7.2012 18:29:05   
metkara
Hvala za predloge. Midve hodima v knjižnico in tam vsakokrat kako novo knjigo najdeva. Zelo ji je bila všeč Piki dobi sestrico (Eric Hill) in dobili bomo dojenčka (Emilie Beaumont) - to smo tudi kupili in jo zna že skoraj na pamet. Caramel, ti dve sta zelo primerni tudi za tvojo pupo. Mislim, da ni prezgodaj za knjige, slike bo itak gledala.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
2.7.2012 20:06:35   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: metkara
dobili bomo dojenčka (Emilie Beaumont) - to smo tudi kupili in jo zna že skoraj na pamet.

Kje pa ste jo našli? Na internetu je nikjer ne najdem v ponudbi, v naših knjigarnah je pa tudi nimajo.

Pa hvala za nasvet!

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katere knjige za prihod bratca/sestrice?
3.7.2012 10:03:21   
metkara
Na bolhi (rabljene knjige). Veliko tam preko kupujem knjigic.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?