|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kus kus
9.5.2010 7:47:47   
ZARA
 Kakšen recept bi bil dobrodošel. user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 10.5.2010 10:37:08 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KUS KUS
9.5.2010 8:49:30   
buči
Za prilogo ga narediš po receptu na embalaži.

Lahko ga postrežeš z jajcem na oko.

Lahko narediš sladko verzijo, ga skuhaš na mleku, dodaš rozine ali kako drugo sadje. Kot sladica, večerja.

Lahko z njim napolniš bučke.

Domišljija, pa je.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KUS KUS
9.5.2010 9:53:08   
Najaa
Jaz sem včeraj prepražla zelenjavo in posebej skuhala kus kus in pol vse skupi zmešala in je blo božansko! user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KUS KUS
9.5.2010 11:33:49   
jakaracman
Jaz popečem bučke in rumeno papriko na olivcu potem dodam kuskus( narejen po navodilih) in malo smetane za kuhanje.Včasih pa dodam še piščančanca popečenega.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KUS KUS
9.5.2010 14:41:21   
zvesta
Čebulo narežemo. Narežemo tudi paradižnik, paprike in buške. Po okusu lahko tudi kaj drugega, npr. jajčevce. Pomembno pa je, da je takšna zelenjava, ki da veliko tekočine. Lahko tudi prepražite koščke piščančjega ali puranovega mesa in kasneje dodate zelenjavi. Torej, zelenjavo narežemo in dušimo toliko časa, da ostane še »al dente«. Solimo – najbolje navadna sol – zeliščna ni dobra v tem primeru. Dodamo naslednje: baziliko, timijan, poper, pekočo papriko, malo origana in curry. Jaz sem dodala maroškega, vendar je možen tudi kakšen drug. Dodam ga pa okusu – ponavadi malo več. Ko je vse končano, dodam še sezam in arašide.


No, to postrežem s kuskusom narejenem po navodilih, pa zraven paše tudi parmezan... . MMMMM.... to bo kosilo enkrat ta teden....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KUS KUS
9.5.2010 15:28:20   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz sem včeraj prepražla zelenjavo in posebej skuhala kus kus in pol vse skupi zmešala in je blo božansko! user posted image


Mi tole obožujemo. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KUS KUS
9.5.2010 21:40:59   
Ribica **
Men je ta rec precej brez okusa, pes se pa kar trese, ko ga samo zavoha. Samo ona se zadovolji s kuskusom brez vsega, razen olja ob pripravi, tudi slan ne rabi bit user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KUS KUS
10.5.2010 13:11:03   
ZARA
Hvala, sem naredila včeraj po receptu od Najee, ker se mi je zdelo najlažje in je bilo super. Bom sprobala še ostale.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KUS KUS
10.5.2010 14:22:31   
sanelaa
Pri nas se največkrat znajde v juhi.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KUS KUS
11.5.2010 15:11:05   
Metuljček Cekinček
Jajčevce, rumeno ali rdečo papriko in čebulo narežem na trakove, pokapljam z olivnim oljem in v pečico. Posebej pripravim kus kus in dodam zelenjavo iz pečice.

Zraven si moški del družine običajno zaželi puranje ali piščančje fileje na žaru.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?