|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 8:58:45   
ZARA
 
...po tem, da bi sama jedla?? En čas je blo še aktualno (par mesecev nazaj), zdej pa spet nič...če ji dam vilco v roke, ene 2x nese v usta, pol mi jo pa že tišči nazaj v roko...pa včasih se spomni in reče, da bo sama, ampak redko kdaj... Kdaj so pa vaši začeli sami jest?? Stara je pa 21 mes...








_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 9:00:46   
Anonimen
uf, kmalu, okrog enega leta, točno pa ne vem. Vsekakor pa je sam jedel, ko je šel v varstvo. Ti ji kar podturi žlico, reci da nimaš časa, pa pejt kao kaj delat. če bo lačna bo jedla, če ne pa ne.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 9:04:03   
ZARA
Ja, dej nehej..že tko ne je user posted image  Strah me je, da pol sploh ne bo nič pojedla...

Ja zate se spomnem, da si enkrat rekla, da je tamal začel pri 11 mes??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 9:06:29   
Anonimen
Aha, no, pri 11 mesecih. Ja, kaj, pol si pejt pa tisto temo od Ciprese brat:razmišljanje 21-letnice user posted image  

ne, šala, ampak res, če ji  ni treba pač ne je sama a ne? Čisto enostavno. Ko bo morala, se bo že najedla, brez skrbi, da ne bo lačna po svetu hodila.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 9:09:55   
ZARA
A pol še jst odprem debato "Razmišljanje 21 mesečnice"?? user posted image  



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 9:14:33   
Anonimen
Tibor je pri tej starosti že jedel sam, tu začuda ni imel nobenih popadkov, pa smo ga prej, ko še ni znal sam, tudi morali zraven zabavati "u nulo".
Ne vem, jaz vem, da ne bi koplicirala in mu pač dajala sama. Bo že, včasih začnejo kontrirat zato, ker dobijo občutek, da jih nekaj silimo. Mogoče pa bi bilo dobro, da ji ti ne bi pokazala, da ti pa imaš željo, da bi ona sama jedla. Poskusi s foro, da kao ne sme sama, da ji boš že ti dala. Pri nas bi vžgalo.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 9:37:34   
lan
Zara,ne se sekirat.Nas Lan sam je,ce hoce jest,ker enostavno se mu ne da ali pa pac ne more biti dolgo pri miru.
Lan poje sam ene par zlic potem pa paca,tako da mu se zdaj velikokrat,ko ne morem gledat,kako leti meso po celem stanovanjuuser posted image ,jaz dajem zajest.Je pa pri njem odvisno kaj je.Ce je nekaj takega kar obozuje,bo sam vse pojedel pa se prosil za se.Ce je nekaj takega kar mu ne ustreza,mama ti dajejuser posted image .
Sem se pa jaz ze nehala sekirat.Enostavno mu dam zlico v roke in ga pustim.Ce poje poje,ce ne pa naj bo lacen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 9:50:13   
CatJa
Kako jo prepričat, naj sama je, ti ne znam povedat. Pri nas je glih kontra. Niti pod razno ne pusti, da bi ga mi hranli, potem pa sam naredi pet pajsov, pol pa ena sama packarija naprej. Večna vojna okol hranjenja user posted image
Jaz bi bla na tvojem mestu čist srečna, da mu lahk poturim nekaj žlic več, kot jih poje sam.
Pa bo že, boš vidla, da bo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 11:24:25   
janjja
Pri nas je tako kot pri CatJi. Ne pusti in ne pusti se hranit. Niti v stolčku noče sedeti. SYedi za mizo in ima poušter pod rito da sploh doseže. Stara je 17 mesecev in strašno malo poje, ravno zato ker hoče vse sama pa ji še ne grata, bog ne daj da bi ji pa kdo pomagal - vojna.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 12:07:09   
Anonimen
naša tut ne..stara skor 19. mescov. tut z roko ne je sama, kaj šele z žlico. sem pa ke mam kak preblisk pa poje par žlic pol pa k bi se ji utrgal pa začne mahat z uno žlico da če je slučajn še kej gor da vse frči po zraku, stenah, tleh kaj js vem kje še vse??!! tut da jo js hranim nima kakega posebnega veselja, zmeri more zravn kaka risanka igrat drgač poje 2 grižlaja pol pa že tul siiittaaa! ne vem od kje ma 15 kil??!! je pa res da je v varstvu pri babi, pomoje če bi bli v vrcu bi hitrej znal, k bi bli primorani!

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 15:14:53   
KODA
Naš tastarejši ni hotel jesti sam,do treh let.Šele takrat je začel,ko je šel v vrtec.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 15:50:15   
Primoza
Žan je začel jesti sam ko je imel kakih 10 mesecev, ker je videl Ajdo. Imata skupno malo mizico, pri kateri veselo jesta, kdaj s priborom, kdaj z rokami, kdaj pa hrano le razmečeta po dnevni sobi. Se pravi prehranjevanje jima gre kar dobro od rok.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 15:52:33   
Gina
Naš je sam od 15. meseca, ko je začel hoditi v vrtec. Redko ga še nafutram jaz, takrat pač, ko se mudi ali packa. Ampak Zara, naš pa tako malo govori, da sem že čist obupala. Kakih 15 besed pove, potem je pa konec. Sicer žlobudra nekaj po svoje, ampak... Kaj je zdaj boljše, da ne je, ali da ne govori? Jaz v končni fazi mislim, da ni nič od tega dvojega katastrofa. Eni so za nekaj hitrejši, drugi pa za nekaj drugega. Tvoja bo še jedla sama, brez skrbi, naš bo pa čvekat začel. Potem bova pa gledali nazaj, pa se smejali, kaj naju je skrbelo. Če tako razmisliš, če se čez dve leti ne bova več sekirali, potem je čisto vseeno, če se takoj zdaj nehava, a ne?!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 15:59:48   
Maxica
Ej, kva pa če bi ji nabavila (no, ne vem, saj morda že imaš, pa vseeno ne gre, ampak samo namig?!) kakšen zanimiv, pisan pribor, kakšne pisane viličke in žličke in bi ji bilo morda to zanimivo? Pri nas mu sedaj že en čas damo v roke viličko ali žličko, pa potem kr sam je, malo ga pa seveda moramo tudi mi še hraniti. Ampak tolk pa že zna, da bi se znašel tudi sam.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 17:36:56   
Pilar
Joj, naš Jure ima zanimiv pribor in krožnike...pol je šele halo. Niti kapne mu ne, da bi kaj jedel, ker gleda kakšne slikice so.....Res pa je da hoče sam jesti že od 11 m.

Zara, tvoja Zara je po moje sam malo bol lena da bi jedla sama.......saj bo!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 17:37:40   
bskrle
Naša je že lepo sama jedla z žličko, potem pa je v vrtcu začela jesti z roko, tako da jo doma težko prepričamo, da naj z žlico.
Aaja stara je 21 m.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 19:17:27   
ZARA
bskrle...vidm, da ima tud vrtec svoje slabosti user posted image ...
Pilar... Zara ima zihr sindrom Jovanke Broz user posted image , ker je za določene stvari res lena...
Gina, čveka pa res obupno, sicer ne povezuje še nič...samo beseda+tuljenje user posted image
Maxica, krožnik, vilce, žlice...vse sem probala! Nič. user posted image
Spliš, bom probala... user posted image
CatJa - vesela bod! user posted image
Janjja - ti tud!user posted image
Lan, teb pa hvala za suport user posted image
Primoza- ste pa zgodej začel user posted image
LARA - pravjo, da bo že user posted image
KODA- vam pa vrtec dobro dene...user posted image

(matr sem smejalična donssssssss...)
UH!




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 19:24:56   
CIPRESA
ZARA da bi mogla po 21 letih odpret tako temo kot sem jo včeraj jaz... pol raje poslušaj Al bino.

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 19:38:24   
kofetek2010
v vrtec jo daj user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 19:50:52   
viv_
Naša od 14 meseca vse sama je. Posledica vrtca in tega, da je velika požeruška user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 19:51:39   
viv_
ZARA - pa tale naslov je bolj tak za na "družinske odnose" user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
5.2.2006 20:10:06   
ZARA



Ja, sej ne vem, če ne bom še tm odprla eno debato user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
6.2.2006 7:47:39   
puncica
Naša je že ful dolg kaj pa vem pri enih 17 mescih in hoče skoz "ama papaja" (sama jedla), sam itak je potem več na tleh kot v njenih ustih, tako da ona zraven je, jaz jo pa še z zličko fojtram. Je pa pomoje to prinesla iz vrtca, ker tam vidi kako sami jedo in potem bi tud ona, tako kot bi se bujala (obula) pa bekala (oblekla) pa nico mejala (plenico zamenjala), pa si jo na rit tišči. Pa je to čist sama začela, jaz je na tvojem mestu ne bi silila, če ji tako paše ok, moja sestrična je stara 4 leta, pa ji še paše če jo mamica fojtra po žlički, po moje ni panike

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
6.2.2006 8:00:45   
mojcapr
Taveč je začel sam jesti pri treh letih, ko je šel v vrtec, tamala pa je bolj zategla in je začela tam pri 18, 19 in to zato, ker vidi Gašperja. Vsi enkrat začnejo, ne se sekirat.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nobene želje nima...(jst jo pa mam)
6.2.2006 9:52:48   
HuAnita
Glavno, da ti spi ponočiuser posted image
Capinka pa 100/uro je, tudi sama, če ne gre z žličko, pa kar v roke, kaj bi se fine delali, o spanju pa še ne bi razpredala, čeprav gre na bolje....user posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?