|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 21:41:58   
Anonimen
Nisem vedela, ali naj odprem novo temo ali naj samo dodam post. Odločila, sem se za novo temo. Opisala vam bom kaj sem doživela prejšnji vikend, ko sva bila s fantom na smučanju. Bila sva samo za vikend, in sva na zajtrku in na večerji vedno naletela na enake ljudi. Med nimi so bili trije mladi pari, ki so vsi skupaj imeli 4 otroke. Vem, da otroci ne morejo dolgo sedeti na miru, ampak kaj se je pa dogajalo v tej hotelski restavraciji pa je bila groza od groze!
Otroci niso jedli skoraj nič, starši se niso niti trudili kaj preveč, da bi jih vsaj malo "prisilili", da bi jedli. No vsega skupaj so otroci sedeli pri mizi kakih 5 minut, nakar so se začeli poditi po restavraciji, skrivali so se, se, lovili med mizami, kjer so sedeli in jedli drugi ljudje, kričali in še bi lahko naštevala. No starši so med tem časom lepo mirno sedeli za mizo , jedli in se niso ozirali kaj počnejo njihovi malčki, (otroci so bili stari tam od 2-6let). Mene je zelo čudilo, kako to, da jim nihče od zaposlenih nič ne reče,...no in nato je prišla ena gospa, ki jim je rekla, da naj malo umirijo svoje otroke, kar se seveda ni zgodilo, nobeden izmed njih ni namreč svojega otroka poklical k sebi, mu rekle, da se to ne sme, da se v restavraciji ne vstane dokler se ne poje, in da moramo v restavraciji biti tiho, ker nismo na igrišču. NOBEDEN NIČ! Zato se sprašujem, ali je tem ljudem vzgoja res Španska vas, ali pa sami nimajo toliko bontona, da bi vedeli kaj se sme in kaj ne? user posted image
In zame, to še zdaleč niso dobri starši! Četudi ima otrok vsega v izobilju, to zame niso dobri starši, prav nasprotno.
Da ne govorim kako je bilo v bazenu.user posted image  Na steni visijo navodila uporabe bazena, in prvo pravilo je bilo, :V bazenu niste sami! Otroci so se obnašali, kod da so sami tam noter! Skakali v vodo, škropili vse vprek, se drli, v glavnem nemogoče, da ne omenim, da so bili v bazenu tudi starejši ljudje, ki niso izgledali ravno navdušeni nad tem kaj se je dogajalo.
Resnično ne razumem, zakaj imajo dandanes ljudje otroke? Kaj želijo dokazati?
Da jih znajo vzgojiti, tega zagotovo ne!
Pričakujem vaše komentarje in podobne zgodbe, morda se bo kdo malo zamislil.
LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
2.12.2005 21:53:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 21:55:23   
Jančika_
Bagi, besedo si mi vzela z jezika. No, s tipkovniceuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 21:56:00   
Anonimen
Ne nimam. Vendar jaz tega kar se je tukaj dogajalo ne bi nikoli dovolila, še posebej, če bi že najedalo celo zaposlenim. Oprosti, meni bi bilo nerodno! Tega si jaz kot otrok nisem nikoli dovolila, razen, če smo šli kam ven ne pa v hotelski restavraciji! Moreš se zavedat, kdaj nisi sam, in to tudi naučiti otroke!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 21:57:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Bagi, besedo si mi vzela z jezika. No, s tipkovniceuser posted image .


user posted image A potemtakem je normalno, da se otroci podijo po retavracijah in kričijo? Eh ja vidim, da bo vaša vzgoja zelo dobra, pa brez zamere, tukaj toliko staršev stoka in joka kako se njihovi otroci ne znajo vesti, ja, če pa se jim ne da z njimi ukvarjat!Potem pa naj kr stokajo, včasih je treba bit tudi strog!

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.12.2005 22:08:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 22:13:54   
Anonimen
O.k. o razgrajanju v restavraciji bi se še mogoče (vsaj delno)


Vsaj delno?? Ti ne bo nič nerodno, ko te bodo vsi gledali, ti pa boš sedela kot kup nesreče pa nič rekla? user posted image  Tam je bil še en par z 2 otrokoma, malih se niti slišalo ni, človek sploh ne bi vedel, da imata otroke. Mislim, ok, vzgajaj svojega otroka kakor češ, otrok je ogledalo staršev. Hvala bogu sem imela dobro vzgojo po kateri se lahko vzgledujem tudi za mojega otroka ko ga bom imela, pa tudi fant je imel dobro vzgojo in se na srečo strinja z mano.
Aja glede bazena pa to: mislim, da pravila niso brezveze napisana na steni, ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 22:14:54   
Marogica
Matejka jaz imam dva otroka in se s teboj strinjam. Res je, kot si napisala, da otroci ne morejo biti dolgo pri miru, zato pa smo starši tu, da jih ali zaposlimo s hrano, igračami ali pa se hitro najemo in gremo. Noben ni dolžen polsušati dretja tujih otrok. Eno je biti živ/razposajen otrok, drugo pa biti "moteč" otrok. Odkar imam otroka (stara skoraj 1 leto in 4,5 let), je pri nas pač navada, da se po lokalih ne zadržujemo predolgo, ker je otrokom pač dolčas.
Tudi prav razmišljaš, ko se sprašuješ, kakšni starši so to. Otroci niso nikoli "divjaški", če jih zanimiramo ali zapolsimo(govorim iz izkušenj, ker je moj ta večji pravi divjak in se v trenutku spremeni, če mu za kakšno stvar ustvarimo zanimanje).
Vse to pa je stvar potrpljenja, vztrajanja in vzgoje. In to o jamranju imaš tudi prav. Sem opazila, da takšni ljudje najprej na veliko govorijo, kako otrokom ne smeš postavljati meje in pravila, po drugi strani pa govorijo, kako "težke" otroke imajo in da imam jaz srečo. Srečo? Sem že enkrat napisala, da sem imela srečo samo, da sem rodila zdrava otroka, vse ostalo je plod najinega odpovedovanja, vztrajanja in vzgoje. Pa kljub temu nisva idealna starša, vendar pa greva lahko z obema otrokoma povsod, ne da bi se morala blamirati ali izgovarjati, češ takšni so troci.........



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 22:15:56   
Jančika_
Starši pač drugače gledamo na to, kaj je "razgrajanje". Tako kot se npr. hordi pijanih planincev (seniorjev, da ne bo pomote) na vlaku zdi dopustno, da krulijo veseljaške pesmi in namigujejo srednješolkam, meni pa to sploh ne sede. Pa kaj naj.

Nikoli me v restavraciji še niso motili živahni otroci, sem pa že šla ven, ker je postalo nevzdržno sedeti v bližini osmih pijanih babnic na sindikalnem kosilu, ki so vreščale na vse grlo (sredi belega dne). Različni kriteriji pač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 22:17:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Matejka jaz imam dva otroka in se s teboj strinjam. Res je, kot si napisala, da otroci ne morejo biti dolgo pri miru, zato pa smo starši tu, da jih ali zaposlimo s hrano, igračami ali pa se hitro najemo in gremo. Noben ni dolžen polsušati dretja tujih otrok. Eno je biti živ/razposajen otrok, drugo pa biti "moteč" otrok. Odkar imam otroka (stara skoraj 1 leto in 4,5 let), je pri nas pač navada, da se po lokalih ne zadržujemo predolgo, ker je otrokom pač dolčas.
Tudi prav razmišljaš, ko se sprašuješ, kakšni starši so to. Otroci niso nikoli "divjaški", če jih zanimiramo ali zapolsimo(govorim iz izkušenj, ker je moj ta večji pravi divjak in se v trenutku spremeni, če mu za kakšno stvar ustvarimo zanimanje).
Vse to pa je stvar potrpljenja, vztrajanja in vzgoje. In to o jamranju imaš tudi prav. Sem opazila, da takšni ljudje najprej na veliko govorijo, kako otrokom ne smeš postavljati meje in pravila, po drugi strani pa govorijo, kako "težke" otroke imajo in da imam jaz srečo. Srečo? Sem že enkrat napisala, da sem imela srečo samo, da sem rodila zdrava otroka, vse ostalo je plod najinega odpovedovanja, vztrajanja in vzgoje. Pa kljub temu nisva idealna starša, vendar pa greva lahko z obema otrokoma povsod, ne da bi se morala blamirati ali izgovarjati, češ takšni so troci.........




No, hvala, vsaj ena, ki me razumeuser posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 22:23:35   
Jančika_
Še to. Svojemu otroku nikakor ne dovolim vsega in se tudi izogibam situacij, kjer bi mu lahko postalo dolgočasno in bi začel razgrajati (čeprav je dokaj mirno bitje). Če postane preglasen, ga odpeljem ven, recimo. 

Prevečkrat pa opažam, da ljudje brez otrok začnejo zavijati z očmi že pri najmanjšem pisku, ki ga dete da od sebe. Mi zato pač hodimo tja, kjer so otroci zaželeni in kjer je normalen pojav, da kak palček pridirka okoli ovinka. Na srečo je takih gostiln vedno več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 22:29:12   
lan
Jaz se strinjam,da nekje mora biti meja in kot je ze napisala Marogica,da nobeden ni dolzen poslusati in prenasati tvojih otrok.
Jaz svojem Lanu ne bi nikoli pustila,da se podi,krici,lovi v restavraciji,ker vem,da bi bilo za druge,ki hocejo v miru pojesti kosilo motece.Pravila se more upostevati.Je pa res,da je z malcki tezko,ampak potem pac prilagodis stvari tako,da bo za vse prav.Zelo malo je takih otrok,ki bodo v miru sedeli in jedli 2 uri v restavraciji.Drugace,kot je ze napisala Jancika,mene osebno ne motijo nemirni otroci,ker pac razumem te stvari,sem mamica 2 letnika in vem,da ni lahko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 22:31:26   
lan
Ja,Jancika se strinjam s tabo.Res je,da nekateri pretiravajo in jim gre na zivce,ce malcek malo zajoka.Ampak mene taki niti ne ganejo.Naj zavijajo s cimer hocejo.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
2.12.2005 22:43:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 23:01:02   
kofetek2010
glede restavracij se strnjam z ostalimi - samo vztrajen je treba bit in se da tud z otroci lepo shajat v restavracijah user posted image  saj so samo otroci, niso še sprogramirani, da bi vedeli kako in kaj user posted image  večji kot so, lažje je - je pa res, da mlajšega še lahko zamotiš z barvanko, avtomobilčki,... večjega pa težje in tudi 9 letniku je težko dočakat kdaj bo hrana user posted image  

glede bazenov - bolj kot kapljice vode, ki me pošpricajo, gredo meni na živce in se hitro poberem iz bazena, če vidim kakšno fino gospo, ki si z nohtom drgne svojo debelo kožo s podplata user posted image

matejka81 - bi te rada videla kako ti bo uspelo krotit svojega otroka - upam, da ti bo v prvo vse ratalo user posted image

< Sporočilo je popravil jana73 -- 2.12.2005 23:02:54 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 23:07:12   
Marogica
BAGI se popolnoma strinjam s teboj, ko pišeš, da če odrasle določeni stvari ne spostijejo, kako jih naj potem otroci. Bom povedala en primer, kako mi delamo v takem primeru. Npr. moj mož vztraja, da se hodi preko ceste samo tam, kjer je narisana zebra. Pa ne, ker je komplikator ali ker je toliko nor , da si ne zna izbrati krajše poti. To in mnoge druge stvari delava zaradi otroka, da se nauči, kaj je pravilno oz,. kaj se sme in da so povsod v življenju meje.
Ko pa je naš videl, da drugi hodijo čez cesto tudi kar tako, nas je seveda vprašal, zakaj oni to tako delajo. Mi smo mu pa razložili, da se prečka cesto po zebri, da nas ne morejo avti povoziti, druge ljudi pa lahko pač prej ,ker avti pač pred zebrami počasneje vozijo. Nekako v tem stilu mu obrazložimo vse in sedaj je že tako daleč, da on nas opozori, rekoč:vzami dežnik, da ne boš mokra, ali obleči jopico, da se ne boš prehladila ipd.
Sem velika zagovornica obrazalganja otroku, ne pa vtepanja v glavo. Sem brala pred nekoliko časa en dober članek o disciplini in samodisciplini otroka. Disciplina je to, kar naredi otrok, ker se boji, da bosta starša huda, če tega ne bo naredil, samodsciplina pa pomeni, da otrok naredi nekaj in ve zakaj je tako naredil. Res dober članek.
No, pa sem čisto iz teme skrenila, brez zamere.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
2.12.2005 23:17:56   
Magi*
hehe, seven je enkrat napisala, da otroci niso vojaki. in res niso. ja normalno, da jih poskušaš krotiti, ampak vprašanje je, kako si ti videla opisano situacijo in kako bi jo neka mamica. morda sploh ni bilo tako zelo grozno. jaz tudi nisem razumela tega, dokler sama nisem imela otroka. zdaj vem, da je bila moja percepcija "vzgojenega" otroka prej, čista utopija. noben otrok ne sedi pri miru, še posebej ne v restavraciji ali na bazenu. in še posebej ne, če mu to zapoveš. in ga lahko ne vem kako motiviraš in "zaposliš", običajno bo naredil ravno tisto, kar mu prepoveduješ.

vem, da obstajajo tudi starši, ki niti ne skušajo "ukrotiti" svoje otroke, vendar nad je večina takih, ki jim postavljamo razumne meje.

nikdar mi pa ne bo jasno, kako hitro nekateri pozabijo, da so bili sami otroci. ne morem verjeti, da si se že kot otrok držala zapovedanega na bazenski tabli in te ni vsaj malo mikalo skočiti v bazen in kaki stari noni pošpricat trajnouser posted image  no, pol si najbrž fenomen. 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 1:24:05   
polona2
Jaz imam sama otroka, pa priznam, zavijam z očmi, če kje naletim na podivjanega nevzgojenega mulca, ki preglasi vse ostale in se ne zna obnašati.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 6:36:37   
CUKRČEK
Tudi jaz imam otroka in ne prenašam staršev, ki vse ampak res vse dovolijo svojim otrokom.
V resavraciji jaz svoji dovolim, da hodi okoli. Ampak to pomeni, da malo pogleda naokoli kaj dogaja, nič ne nori, če sreča kakega otroka se malo poigrata... Norenja ne bi dovolila.

RAzumem, da so nekateri otroci bolj aktivni oz. ne morejo bit pri miru. Toda takoj vidiš ali imajo starši vsaj namenm kaj storit. Nekateri se jim pač smehljajo, kot da je divjanje nekaj povsem normalnega. In bognedaj, da jim kdo kaj reče. Njihov otrok pa že ni tak.

K nam so včasih hodili eni kolegi na obisk in so imeli nekajletnega otroka. In on je lahko počel vse. Znosil je vse piškote ven psu, divjal je po hiši... OK, naj to počne doma če hoče, drugje pa je neka meja,. Dokler ni moj fotr upravičeno popizdil in mu prepovedal nositi piškote psu. Starši pa nič. Vse je lahko počel.
Vzgoja pa taka. Vse do riti in nič prepovedanega.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 7:18:04   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: matejka81
Tega si jaz kot otrok nisem nikoli dovolila, razen, če smo šli kam ven ne pa v hotelski restavraciji! Moreš se zavedat, kdaj nisi sam, in to tudi naučiti otroke!


No to je pa kar zavidljiv spomin na tiste čase. Z restavracijami pa je tako: povsod kjer je na kupu več ljudi lahko nekoga nekaj moti. Mene npr. moti, če natakar rabi za pot do nas več kot dve minuti. Občasno ga štopam in v primeru če ne pride grem drugam. Ali pa to, da prostor za kadilce ni učinkovito ločen od prostora za nekadilce.

Vsekakor se ne morem strinjati da se otoke pusti brez nadzora, da kričijo in ragrajajo po celi rstavraciji. Vendar pa vas imam na sumu, da tu ne gre samo za razgrajanje brez meja amak tudi za netolerancodo blagih deviacij kot so: raziskovanje okolja z zmernim povzročanjem hrupa. Zmerno povzročanje hrupa pomeni, da se hrupa ne da razpoznati od ostalih prisotnih šumov. Zmeren hrup in razsiskovanje okolja, ki ne posega v ostala omizja pa odobravam, vse ostalo brezkompromisno zatrem.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 7:42:28   
ZARA
To kar opisuje matejka81, je pa too much...men bi šlo tud na jetra tako obnašanje staršev in posledično otrok...saj če dobro premislim otroci sploh niso krivi, ampak nevzgojeni starši, ki jim je očitno vseeno?!


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 8:16:11   
rija
Jaz pa mislim, da nevzgojenih otrok ni.

So samo nevzgojeni starši, ki mislijo, da pomeni demokracija, da lahko vsak vse....

< Sporočilo je popravil rija -- 3.12.2005 8:17:43 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 8:33:58   
Seven*
No ena zgodbica iz nasega letosnjega morja. Jakob se je odlocil, da en teden ne bo jedel NIC . Pa smo imeli ruski bife in VSEGA na voljo. Namesto tega se je rezal vsem nemskim in francoskim gostom, jim metal makarone, juho si je vlival na glavo in z omako risal po prtu. Enkrat je ateku prijazno vrgel vilico v glavo.. Lahko sva govorila samo NE NE NE NE NE... Pa mu nisva mogla nic dopovedat.. Hkrati pa je bilo trmasto dretje in sitnarjenje. Niti enkrat se nisva uspela najest, folk se nama je pa smejal kot utrgan.

Na nek nacin razumem take starse, po svoje vsaka jim cast, ker jaz se prevec sekiram za okolico in potem sem ob takem otroku cist zafrustrirana. Na sreco je BW ful drugacen. Natakarju sva dala vsak dan napitnino, ker je moral pobirati makarone iz tal, cokolino pograbit iz prta in puding cistit iz stolcka za hranjenje.. Zal.

Ko sama nisem imela otrok, sem bila tudi PAMETNA. Zdaj sem pa raje tiho. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 8:43:14   
Anonimen
Pa naj še jaz povem svoje mnenje. Moja naj prijateljica ima sina najstnika (nekatere se boste morda spomnile, o tem sem že pisala), ki je grozen. user posted image  
Nesramen, zadirčen, kolne, za šolo se mu dobesedeno je user posted image , nesramen ni samo do staršev, tud mene je že potihem poslal v p.m. pa sta se naredila, da ne slišita user posted image , kar sem jima ful zamerila,.... Pri njih je razlog za vse to samo slaba vzgoja. Žal, vendar je res. Sploh oče, ne razumem, da mu vse pusti user posted image . Ker, ko starš otroku vse pusti, mu v čisto vsem ustreže, itd. s tem mu samo škoduje, to NI ljubezen. Jaz vedno pravim, da otroku je treba vcepit vrednote, ki mu bodo prišle prav v življenju, zavedati se mora, da sam odgovarja za svoja dejanja. Da bo v šoli, službi sam kaznovan, ne njegova starša.
Zadnjič sem v Mami brala članek, kaj storit, če otrok kaj ukrade v trgovini. Veliko otrok poskuša za hec kaj ukrasti. Potem mora it nazaj in sam povedati, da je to vzel in se opravičiti, ne glede na to, kako je to težko narediti. Ker najslabše je, če to nesete vi nazaj nameswto njega ali celo huje, ne naredite nič. user posted image
Kar pa se tiče razgrajanja v bazenih, sploh ne bom komentirala. Vsa čast, če bodo tvoji otroci sedeli pri miru in šli v vodo kot stare mame, po stopnicah, sam pol ti naj povem, da ne bodo normalni.
Kar pa se tiče restavracija, imaš do neke mere prav. Seveda v restavracijah nismo sami, treba je pazit na otroke in jih ne moreš kar pustit, da letajo naokrog kot  user posted image  brez glave. Vendar je težko verjetno, da bodo 4 zdravi, normalni triletniki sedeli pri miru. user posted image user posted image Potem je itak najbolje, da starše z otroki doskriminiramo in jim damo svoj rpostor v restavraciji, kot kadilcem.
Kot pravijo, da je lahko biti general po bitki, je isto lahko bit general pred bitko, ko maš pa sam otroke, pa..... Bomo videli, vendar me je že izučilo, nikoli ne reci nikoli!

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Staršem se ne ljubi vzgajati otrok
3.12.2005 8:44:02   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Lahko sva govorila samo NE NE NE NE NE... Pa mu nisva mogla nic dopovedat.. Hkrati pa je bilo trmasto dretje in sitnarjenje. Ko sama nisem imela otrok, sem bila tudi PAMETNA. Zdaj sem pa raje tiho. user posted image user posted image user posted image user posted image



Vse se da, seveda pa je potrebno vložiti kakih 300 W energije, če hočeš v takih razmerah vdrževati red v restavraciji. Manj se utrudim na sobnem kolesu s povprečno hitrostjo kakih 40-45 km/h v srednji obremenitvi in utripom 160 ali če tečem na Sv. Primož ali divjam na V. planino kot ko delam red v restavraciji na kak nemiren dan.
Pozabil sem dodati še to, da se ti potem lahko zgodi, da pri lovljenju otrok povzročaš še večji nered in nemir kot tvoji otroci ali pa vsaj poskrbiš za komične vložke, padeš kakemu gostu v juho.

< Sporočilo je popravil primoza -- 3.12.2005 8:51:47 >

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?