|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TV in 3-4 letnik
23.2.2012 14:05:04   
Nastya
Zanima me koliko kaj vaši otroci gledajo TV?

Z vašimi mnenji si bom malo lažje predstavljala ali moj sin preveč gleda TV ali je čisto v mejah normale

Hvala


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TV in 3-4 letnik
23.2.2012 14:13:13   
LuLu
Včasih celi dan (npr. vikend), ko se odločita, da bosta risanke gledala, pa si vsak izbere kaj bo gledal... včasih pa nič čez dan... jima je boljše, če se v sobi igrata.
Glede na to, da se znata zamotit tudi brez tv-ja se mi ne zdi pretirano. Če bi pa samo tv gledala in čisto nič drugega ne znala ali hotela delati, pa bi me malo zaskrbelo. No, tv bi ugasnila user posted image

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TV in 3-4 letnik
23.2.2012 14:22:56   
Katy78
Med tednom samo zvečer risanke, nekje pol ure, max. 1 uro, med vikendi pa včasih tudi vmes, sploh če je slabo vreme oz. da nikamor ne gremo, ampak se po nekje 1 uri naveliča in sam reče, da naj ugasnemo.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TV in 3-4 letnik
23.2.2012 21:22:41   
krtek 1
Trenutno smo na Smrkcih,tako da 1,5h na dan.Če bi dovolila več,bi gledal tudi 3h skupaj.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TV in 3-4 letnik
23.2.2012 21:27:47   
Anonimen
Če je vse normalno, potem kake pol ure pred spanjem ... če je pa kdo bolan pa tudi več, ker je to edini način, da jo pripravim, da je dlje časa pri miru.

(odgovor članu krtek 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TV in 3-4 letnik
23.2.2012 21:28:43   
m_o_i
ze od rojstva dalje ne predstavljam TVja kot nekaj prepovedanega(moja mama npr. je ugasala TV vedno, ko je mulc pripuzal na 5 m do njega-da si ock ne pokvari pa to) in ga danes pri 22ih mesecih komaj osvrkne.prizgan je pa itak non strop
no, reklame pogleda obvezno, vse ostalo pa ni zanimivo...si vcasih zelim, da bi malo dlje gledaluser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TV in 3-4 letnik
23.2.2012 21:43:38   
manna
Kadar ni v vrtcu gleda eno urco na dan približno, kakšen dan tudi nič. Kadar je cel dan grdo vreme ali pa je bolna pa malo več, morda dve uri na dan. Kadar je pa v vrtcu, pa večinoma sploh ne gleda nič, ker je do treh tam, potem pa popoldne in zvečer ne gleda ker delamo skupaj kaj ali pa kam gremo.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
24.2.2012 13:00:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TV in 3-4 letnik
24.2.2012 13:47:54   
marta82
Risanke in Epad imamo kot nagrado - če se drži dogovorov oz. je "priden" lahko zvečer gleda cca. pol ure. So pa seveda tudi izjeme, npr. ko je bolan dovoliva tudi čez dan, da se zamoti. Star je tri leta.

< Sporočilo je popravil marta82 -- 24.2.2012 13:51:14 >


_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TV in 3-4 letnik
25.2.2012 20:16:07   
tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Nastya
Zanima me koliko kaj vaši otroci gledajo TV?
....ali moj sin preveč gleda TV ali je čisto v mejah normale

Praviloma zvečer risanke na Slo1. Včasih zvečer "šepetalec psom" ali "preživetje v divjini". Pri 3 letih pa "Našo malo kliniko" sedaj pri 6tih pa "Moji, tvoji, najini" v soboto zvečer.
V sobot in nedeljo zjutraj pa kakšno uro risank.

Igrice "streljačine" in risanke tipa "bakugan" povzročajo otroku nemir. Starši pa radi pustijo otroka pred televizijo, da imajo mir za nujne opravke. Posledica tega pa je "diagnoza" hiperaktivnosti, ker se otrok po notranjem razburjenju med igrico ali "bakugansko ipd." risanko ne more umiriti. Ta nemir pa v primeru večkratnega ponavljanja postane "trajen" in se prenese v šolo in vse otrokove aktivnosti. Izgubi viljo do risanja in ostalega ker mu nobena stvar ni več zanimiva. Edino tisto, kar ga "naspidira" mu je zanimivo. Seveda, med "doziranjem"-gledanjem je miren. Ko pa je gledanja konec se pa učinek "risanke" manifestira.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TV in 3-4 letnik
25.2.2012 20:21:03   
Anonimen
No pri nas ni risank tipa Bakugani ipd. Imamo na extrimerju kar konkretno zbirko primernih risank ;)

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TV in 3-4 letnik
25.2.2012 21:01:43   
josephine27
Čez teden nekje do pol ure. V nedeljo pa gleda zjutraj živžav kako uro. Niti ne kaže interesa, da bi gledal več. Razen ko je bolan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TV in 3-4 letnik
27.3.2012 15:07:49   
3x mami
pri tej starosti do dve risanki na dan (v stilu mojster miha, postar peter). daljse risanke smo zaceli (vsi skupaj) gledat kasneje, pri 4-5l. skupaj zato, ker otrok rabi kup odgovorov in pojasnil, ker potem vedno nastane debata o tem, kaj smo gledali. zdaj po novem se tudi nekaj dni igrajo na temo take risanke (nazadnje smo recimo gledali tudi film kekec in otroka sta se cisto uzivela noter). in strogo se drzimo tega, da so risanke v drugi polovici popoldneva ali proti veceru (ampak ne prepozno, ker drugace so lahko nemirni, ko gredo spat - rabijo cas, da prebavijo gledano).
mi je pa cilj to, da risank ne gledamo. tv-ja nimamo, gledamo na pcju. in velik dosezek mi je, ko otroci ne gledajo nic kak teden ali dva. ce se zvecer zberemo in skupaj igramo spomin, se lovimo, skacemo, beremo pravljice, pospravimo, ... pozimi je veliko tezje, zdaj so pa lahko vedno dlje zunaj in jih gledanje v bistvu niti ne zanima.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TV in 3-4 letnik
27.3.2012 15:11:05   
Paštetka
Skoraj nič. user posted image
Recimo v nedeljo 15 min. 4 letnica si naredi risanko na Ipadu, mogoče 15 minut 3x na teden.

Gledata pa npr. V petek minuto do zmage obvezno, torej 1 uro ali koliko je ter Na zdravje user posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?