|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bela kava
15.11.2006 10:06:47   
žiža
KAko naredite dobro belo kavo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bela kava
15.11.2006 10:08:55   
kofetek2010
odvisno katero kavo... filter, ekspresso?

če ekspresso potem daš čisto malo kave in velik mleka, če imaš možnost ga lahko speniš in to je to user posted image

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bela kava
15.11.2006 10:31:42   
vesna.com
Včasih kupim on benkota belo kavo ki je men zlo dobra,pa fina za otroke,ali pa kupim po receptih stare mame divko kneip in projo,zmešam skup in iz tega delam belo kavo.Seveda je tud ta za otroke.Sem pa kupila v hardiju za belo kavo ječmen v prahu,sam ni glih dobra.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bela kava
15.11.2006 10:48:35   
lelaval
Če misliš belo kavo (Divka in podobne), me ne sprašuj, ker mi je bljak že iz OŠ (pa mojim otrokom prav tako).
Imam pa rada pravo turško kavo (po možnosti z lešniki) in ogromno mleka. Pa še cimet posujem po vrhu in se ji res ne morem upret - omamno diši, pa tudi dobra je.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bela kava
15.11.2006 11:44:15   
Alessia
Men je prava bela kava super. In sicer mi je najbolša Divka. Skuhaš jo po navodilu na škatli (v mrzlo vodo daš nekaj žlic kave in jo zavreš, med tem pa skos mešaš). Počakaj, da se usedlina vsede (jaz pustim kar kakšno uro). In potem daš pol kave, pol mleka (približno). Ter jo sladkaš (brez cukra ful ni dobra).
Jaz si skuham večje količine kave, pol jo imam pa za par dni v hladilniku. Ko si jo zaželim, jo pa z mlekom zmešam sladkam in pogrejem. Res je krasna!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bela kava
15.11.2006 13:34:05   
žiža
Ja, za tako ta pravo belo kavo me zanima. Za tako kot smo jo v šoli pili user posted image  pa v porodnišnici mi je bla tako dobra....
Divka torej user posted image  
jutri zjutaj bo za fruštek ta prava bela kava pa frišne žemljice...user posted image

(odgovor članu Alessia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bela kava
16.11.2006 10:24:51   
MoonEve
Jaz vzamem eno veliko user posted image , dam notri 3 polne žličke vanilijevega kapučina in pogrejem za to dozo 3/4 mleka in 1/4 vode. Prelijem kapučino, da se speni in še sladkam. To je to. Nima veliko kofeina, je pa zato zelooo mlečno. user posted image

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ljubiteljice banan imajo več možnosti za f...
Obstaja kar nekaj študij, ki iščejo povezave med vplivom prehrane matere in očeta pred spočetjem ter spolom spočetega ot...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?