|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tašča
26.3.2008 11:24:56   
lara larissa
No da se malo izkašljam glede moje taščike. Ne  vem kako začet..... Naj povem da je drugače full dobra z mano, res se dobro razumeva, greva skupaj na kavo, v šoping na kak koncert. Pogosto me pokliče na gsm pa tud dosti časa preživimo skupaj. Z mojim dragim sma se dogovarjala kdo bo boter najinega prvega otroka. Prišla sva do zaključka da ena od mojih sester z katero sem se že tud pogovarjala o tem......ampak tašča je brez da bi midva kaj vedla rekla svojemu drugemu sinu (od mojega dragega bratu) da bo on boter. Mislim kriza. Kaj se ma ona odločat namesto naju in vse še ne bi bilo tako če ne bi že jaz z mojo sestro govorila in jo prosila  če bo botra.. Kaj in kako naj ji zdaj rečem . Nočem se zamerit ne bratu od mojega niti moji sestri, ampak da se je tašča pa šla sama odločat se mi pa zdi višek, res. Kak naj to zdaj razčistimo. Kaj naj kateremu rečem. Sploh pa nočem da je zdaj od mojega dragega brat boter zato ker si pač tako želi tašča, ker je ona tako odločila. Kaj bi ve naredile?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tašča
26.3.2008 11:26:56   
sončnica24
Jaz bi mojemu rekla naj se z svojo mamo zmeni, da botra izbirata starša in ne babice in da imata že izbranega.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tašča
26.3.2008 11:29:24   
viv_
Da bi bili 2 botri, tašča+ sestra ni mogoče. Boter je lahko samo en, kateregakoli spola, če sta pa dva, mora bit pa obvezno en moški in ena ženska.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tašča
26.3.2008 11:30:20   
CatJa
Naj bo boter tisti, za katerega sta se odločila vidva. Če se nočeš nikomur zamerit, pa naj bosta oba, saj to tudi gre, se mi zdi.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tašča
26.3.2008 11:32:28   
Maxica
Pri nas sta bila pri drugem sinu botri moja in moževa sestra, pa ni nihče kompliciral.
Sicer pa bi bilo dobro tašči mal namignit v tej smeri, da botra izbirata vidva, kako je zdaj to ona mislila,.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tašča
26.3.2008 11:36:04   
aluš
Pri nas je navada da ima otrok vedno botra in botrco (mislim, da sta lahko tudi enakega spola). Pa vsak iz ene strani sorodstva.
Tako, da bi jaz na tvojem mestu, če nimaš nič proti bratu od moža, in če seveda brat želi biti boter, pač imela za botra dva. Ampak mislim, da je prav, da sama prej vprašata brata, če sploh želi biti, in mu tudi povesta, da se je tašča to sama izmislila, da pa seveda nimata nič proti, če je njemu prav.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tašča
26.3.2008 11:37:56   
Volga
Ma ja, oba naj bosta, pa je.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tašča
26.3.2008 11:38:04   
Spark
Tašči povejta da je zamudila s predlogom, in da ste že zmenjeni s tvojo sestro. Tašča pa naj zdej popravlja kikse in naj sama uredi z bratom. 

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tašča
26.3.2008 11:41:15   
orhideja
Ne ni pogoj, da če sta botra dva, morata biti možki in ženska ali dve ženski. Pri nas imamo dva botra (moj in možev brat), pa ni nihče kompliciral.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tašča
26.3.2008 11:42:46   
viv_
Pol pa zgleda spet odvisn, kok fajmošter komplicira. Pr nas je reku, da more bit m+ž. Se opravičujem za napačne informacije.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu orhideja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tašča
26.3.2008 11:45:08   
Anonimen
če sem te prav razumela je ona rekla svojemu sinu, da bo on boter, on ne ona, ane? če je tako pač vzemi njega in svojo sestro za botra, itq sta botra 2.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tašča
26.3.2008 11:54:42   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Tašči povejta da je zamudila s predlogom, in da ste že zmenjeni s tvojo sestro. Tašča pa naj zdej popravlja kikse in naj sama uredi z bratom.



Se podpišem pod to.
To ji povej, ko bosta šle v šoping, in bo čas za kavicouser posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tašča
26.3.2008 11:57:45   
lara larissa
Ma kaj vem kaj naj naredim. Najraje bi res rekla tašči da pač  sma midva zbrala botro in naj res ona popravlja ta mušter ja. Ker se mi zdi bedasto da bi zbrala od fanta brata pa eno od mojih dveh sester. Ko mi pol tak bedasto deluje do druge sestre ki še jo mam,  zato pa bi bila najraje da je samo eden in pika. Ja drugače pa je brat od mojega privolil v to da bo boter ja....je rekla tašča seveda,.....aja pa še to pa še zakramenta svete birme nima brat od mojega, a ni to pogoj da si lahko krstni boter? Pa še ta brat je na začetku ko je zvedel da bo moj dragi ata postal mel proti, češ kako si nor, pa užival bi še življenje pa si privoščil eno pa drugo ne pa nek otrok pa bla bla pa sem in tja..... a zdaj pa bi bil boter. Pa še to me moti... z njegovim bratom se vidimo zelo malo, pa še takrat ko se si ne vzame niti 5 minut prav časa da bi se pogovorili, kaj šele da bi kdaj kaj poklical.  Ko sma pri njegovih na obisku če pride slučajno v kuhno pozdravi pa mogoče vpraša kak je to pa je vse. Saj drugače ni slab po srcu, samo če se v vsem, času kaj sma z mojim skupaj nisem pogovarjala z njegovim bratom dve uri, to mi je bedasto kaj pol če bit boter mojemu ptrpku če ga niti ne poznam prav bi lahko rekla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tašča
26.3.2008 12:08:41   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: lara larissa

Ma kaj vem kaj naj naredim. Najraje bi res rekla tašči da pač  sma midva zbrala botro in naj res ona popravlja ta mušter ja. Ker se mi zdi bedasto da bi zbrala od fanta brata pa eno od mojih dveh sester. Ko mi pol tak bedasto deluje do druge sestre ki še jo mama druga sestra ti pa ne bo zamerila, ker ne bo ona botra? zato pa bi bila najraje da je samo eden in pika. Ja drugače pa je brat od mojega privolil v to da bo boter ja....je rekla tašča seveda,.....aja pa še to pa še zakramenta svete birme nima brat od mojega, potem pa sploh ni problema, ker če si boter moraš imeti vse tri zakramente (krst, obhajilo in birmo). reci bratu od fanta, da je župnik rekel, da ne more biti, ker nima zakramenta a ni to pogoj da si lahko krstni boter? Pa še ta brat je na začetku ko je zvedel da bo moj dragi ata postal mel proti, definitivno moraš reči, da je župnik rekel, da ne more biti boter user posted image  češ kako si nor, pa užival bi še življenje pa si privoščil eno pa drugo ne pa nek otrok pa bla bla pa sem in tja..... a zdaj pa bi bil boter. Pa še to me moti... z njegovim bratom se vidimo zelo malo, pa še takrat ko se si ne vzame niti 5 minut prav časa da bi se pogovorili, kaj šele da bi kdaj kaj poklical.  Ko sma pri njegovih na obisku če pride slučajno v kuhno pozdravi pa mogoče vpraša kak je to pa je vse. Saj drugače ni slab po srcu, samo če se v vsem, času kaj sma z mojim skupaj nisem pogovarjala z njegovim bratom dve uri, to mi je bedasto kaj pol če bit boter mojemu ptrpku če ga niti ne poznam prav bi lahko rekla.


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tašča
26.3.2008 12:09:05   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: lara larissa

Ma kaj vem kaj naj naredim. Najraje bi res rekla tašči da pač  sma midva zbrala botro in naj res ona popravlja ta mušter ja. Ker se mi zdi bedasto da bi zbrala od fanta brata pa eno od mojih dveh sester. Ko mi pol tak bedasto deluje do druge sestre ki še jo mam,  zato pa bi bila najraje da je samo eden in pika. Ja drugače pa je brat od mojega privolil v to da bo boter ja....je rekla tašča seveda,.....aja pa še to pa še zakramenta svete birme nima brat od mojega, a ni to pogoj da si lahko krstni boter? Pa še ta brat je na začetku ko je zvedel da bo moj dragi ata postal mel proti, češ kako si nor, pa užival bi še življenje pa si privoščil eno pa drugo ne pa nek otrok pa bla bla pa sem in tja..... a zdaj pa bi bil boter. Pa še to me moti... z njegovim bratom se vidimo zelo malo, pa še takrat ko se si ne vzame niti 5 minut prav časa da bi se pogovorili, kaj šele da bi kdaj kaj poklical.  Ko sma pri njegovih na obisku če pride slučajno v kuhno pozdravi pa mogoče vpraša kak je to pa je vse. Saj drugače ni slab po srcu, samo če se v vsem, času kaj sma z mojim skupaj nisem pogovarjala z njegovim bratom dve uri, to mi je bedasto kaj pol če bit boter mojemu ptrpku če ga niti ne poznam prav bi lahko rekla.


Vse zakramente mora imeti če želi biti boter.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tašča
26.3.2008 12:09:05   
katra55
Če nima sv. birme, pol itak ne more bit boter.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tašča
26.3.2008 12:13:50   
HuAnita
Tašča naj uredi s svojim sinom, če mu je že rekla tako, naj še nazaj vzame in seveda pove, kako nerdono bi bilo, ko si že ti omenila sestri....
Uh, takele jaz hitro ohladim....

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tašča
26.3.2008 12:15:49   
lara larissa
Jaz sem si tud oddahnila da ne more bit boter če nima svete birme. Tašča pa bi zdaj celo rada da jo gre delat samo zato da bi bil boter in on ni rekel da ne bi šel.Pa sma se pogovarjali o tem. Pa sem rekla da to pač traja nekaj časa kolko je meni znano pa da se poročit tud ne more če nima svete birme. Pa mi je tak čudno odvrnila ja saj kdo pa je rekel da se bo cerkveno poročil, saj se lahko samo civilno. To mi je zvenelo kot da bi hotla rečt on bo pa pika, če pa se bo poročil pa se bo itak samo civilno. Full se mi je zamerlo vse tole res.....

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tašča
26.3.2008 12:20:25   
lara larissa
Gre se mi tud za tod da če je ona drugače full dobra po srcu do mene da to ne pomeni da jo moram v vsem ubogat, pa čeprav jo imam rada. Zadnje dni ko sem razmišljala o vsem tem  mi je to vse skupaj tako prišlo naprej kot da sem dolžna upoštevat njene želje ker je pač z mano takšna kot je- pa ji nisem tega dolžna, ne čutim se lih da bi ji bila dolžna no. Saj jaz je ne silim da me ma rada itd......

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tašča
26.3.2008 12:22:37   
maruškaŠ
Full se mi je zamerlo vse tole res.....


Trebam je jasno in glasno postavit mejo. Zastopte gor al pa dol - tle se tašča nima kaj vpletat in pika. To ji je treba povedat (najboljše seveda, da to naredi tvoj dragi) in potem ji tut povedat, da naj reši kar je skuhala. Pika. Z bratom pa se po potrebi pogovorita vidva sama.

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tašča
26.3.2008 12:23:39   
iva01
botra sta komot lahk dva, tud dva istega spola user posted image

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tašča
26.3.2008 12:30:53   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Full se mi je zamerlo vse tole res.....


Trebam je jasno in glasno postavit mejo. Zastopte gor al pa dol - tle se tašča nima kaj vpletat in pika. To ji je treba povedat (najboljše seveda, da to naredi tvoj dragi) in potem ji tut povedat, da naj reši kar je skuhala. Pika. Z bratom pa se po potrebi pogovorita vidva sama.


Se popolnoma strinjam!!!

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tašča
26.3.2008 12:42:05   
srki
Če se pa ne morete zmenit pa, glede na to, da se OK štekata, ji pač povej, da ti ni ravno všeč, menda bo že razumela še to, če vse otalo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tašča
26.3.2008 12:45:00   
lara larissa
 Ja kaže da bo najbolje da se oba z mojim vsedema z njo pa se probamo nekak pogovorit. HVala vam vsem za nasvete.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tašča
26.3.2008 12:48:01   
Anonimen
Jaz osebno če bi dala otroka krstit bi za botra izbrala človeka, ki mu zaupam in za katerega tudi želim da bi skrbel za mojega otroka ob moji oz. najini morebitni smrti. To zame pomeni boter, da bo vključen v življenje mojega otroka. Ne pa en k ma pač isto kri pa k mu dol visi za otroka in zame.
Jaz bi pač direkt rekla da sva botra že izbrala. Takoj k bi to vn pršlo. Sploh ne razumem zakaj sta bila tiho k sta to izvedela. Pač rečeš da je boter že izbran in konc.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?