|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   subvencije in s.p
29.4.2008 13:14:06   
majda12
Naj vam napišem ,da je že znan znesek,ki ga , država da,ob odprtju podjetja,jaz odpiram s.p in sem končno dočakala korak naprej,včasih si moral pripraviti delovni načrt,tokrat pa je obvezna dvodnevna delavnica,ki bo v različnih regijah,znesek je 4.500evrov,kar lepo,meni bodo prišli ti evrčki prav,to sem napisala,če katero slučajno zanimauser posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: subvencije in s.p
29.4.2008 13:16:20   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: majda12

Naj vam napišem ,da je že znan znesek,ki ga , država da,ob odprtju podjetja,jaz odpiram s.p in sem končno dočakala korak naprej,včasih si moral pripraviti delovni načrt,tokrat pa je obvezna dvodnevna delavnica,ki bo v različnih regijah,znesek je 4.500evrov,kar lepo,meni bodo prišli ti evrčki prav,to sem napisala,če katero slučajno zanimauser posted image  


Ja, ampak kot vem je pogoj, da imas odprto firmo najmanj dve leti, drugace moras ta prispevek vrniti. Jaz ga nisem vzela, ker nisem vedla kok casa bom sposoban furat firmo... no, uspelo mi je, ampak takrat pa tega nisem bla 100% prepricana.

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: subvencije in s.p
29.4.2008 13:21:38   
majda12
Ja,to je res,pogoj je dve leti,jaz bom tvegala.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: subvencije in s.p
29.4.2008 13:24:42   
šnucika
toliko dajo sedaj??user posted image
2004 sem dobila 450.000 sit in sem še za to morala spisati cele doktorate in poslovne načrte,ter imeti tri zagovore,kam bom sredstva namenila.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: subvencije in s.p
29.4.2008 13:27:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

toliko dajo sedaj??user posted image
2004 sem dobila 450.000 sit in sem še za to morala spisati cele doktorate in poslovne načrte,ter imeti tri zagovore,kam bom sredstva namenila.


Tocno tko. Jaz sem glih zarad tega zavrnila, pa se nisem vedla kok casa bom sposobna furat firmo. In sem odklonila.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: subvencije in s.p
29.4.2008 14:13:28   
FORZA
Jas imam odprt s.p. že dober mesec. na borzi mi je rekla da naj še počakam malo ker ni vedela kdaj bojo na razpolago ta sredstva. Takrat mi je rekla da je treba narediti poslovni načrt pa poslovati najmajn dve leti ja.
Sedaj je itak prepozno.
4.500 everčkov je pa kar lepo za začetek.
Začetek je najtežji in ti kar prav pride.
majda 12 kar izkoristi.
Želim ti uspešno poslovanje

< Sporočilo je popravil FORZA -- 29.4.2008 14:26:26 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: subvencije in s.p
29.4.2008 15:26:41   
majda12
Hvala,veliko uspeha tudi tebi.user posted image

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?