|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bioresonanca,kam?
4.2.2011 21:36:16   
nanč
Imam alergijo že par let,ne najdejo vzroka na kaj.Prav tako mojo hčero muči alergijo,pediatrinja sploh ne pomisli,da bi jo dala testirat.V glavnem,to sploh ni važno.Grem v drugo smer-bioresonanca.Kje je kaka dobra ambulanta,kjer to izvajajo,od MB do MS? Pa super bi bilo,da niso predragiuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bioresonanca,kam?
5.2.2011 15:55:57   
posh
Da malo osvežim, tudi mene to zanima.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bioresonanca,kam?
5.2.2011 16:48:38   
Urshy78
moja prijateljica je šla na bioresonanco na Vrhniko, je bila tamala alergična na jajca, mleko in ne vem na kaj še, zdaj je pa kot vem vse ok. je pa baje tale striček ki to dela zelo aroganten..user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bioresonanca,kam?
5.2.2011 16:49:55   
Urshy78
aha, nisem dobro prebrala, Vrhnika ravno ni na tistem koncu user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bioresonanca,kam?
6.2.2011 8:08:06   
Dadi
Ja tudi mi smo hodili na Vrhniko, je res da je gospod malce poseben po obnašanju, je pa zato pozdravil naša dva mulčka.
Drugače je pa tudi v Kranju.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bioresonanca,kam?
6.2.2011 17:35:01   
mija75
Karin Rižner v Ljubljani

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bioresonanca,kam?
6.2.2011 17:38:55   
*viva*
Zelo priporočam
Ambulanta za bioresonanco
Brigita Niegelhell s.p.
Zdraviliški trg 23
3250 Rogaška Slatina

TEL.: 03-819-0690

PE VELENJE
Paka pri Velenju 38a
3320 Velenje

Tel. Ambulanta: 08-381-4718
Tel. Trgovina: 08-381-4719


je sicer že nekaj časa nazaj, ko sem bila pri njej, pri meni sicer zdravljenje ni bilo mogoče (nisem bila tam zaradi alergij, ker so te manj moteče kot ostale težave) je pa se odlično odrezala pri diagnostiki. Se je pa pri njej zaradi alergij izredno uspešno zdravila teta. Tako da res priporočam. In še nekaj je, če je mnenja, da terapija ne bi dosegla željenih učinkov je ne forsira zaradi denarja. To se mi zdi zelo fer.

(odgovor članu mija75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bioresonanca,kam?
6.2.2011 17:50:05   
nanč
Hvala za vaše odgovore,ampak meni je to vse predaleč.Ajde da grem samo 1x ni panike,ker je pa potrebno kar nekaj srečanj,mi je res predaleč.Kje bližje kot sem omenila,MB-MS?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bioresonanca,kam?
6.2.2011 21:29:05   
tatam
Moj sin je imel tudi različne alergije,obiskala sva bioresonanco v Moravskih Toplicah.Skozi dala 15 terapij,pa ni pomagalo.Cena pa mislim da je bla okoli 80 eurov za pregled,vsaka terapija 50!KAr zajeten kupček!
Mi ni žal da sem probala,ampak ne bi več šla.Če hočeš poiščem podatke!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bioresonanca,kam?
7.2.2011 7:10:59   
nanč
Moj sin je imel tudi različne alergije,obiskala sva bioresonanco v Moravskih Toplicah.Skozi dala 15 terapij,pa ni pomagalo.Cena pa mislim da je bla okoli 80 eurov za pregled,vsaka terapija 50!KAr zajeten kupček!
Mi ni žal da sem probala,ampak ne bi več šla.Če hočeš poiščem podatke!
ojej,škoda da ni pokazalo,ker ni malo denrja.Mi je predrago,hvala vseeno.user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?