|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nori december
15.12.2005 22:35:25   
Anonimen
Ali je tudi pri vas tako, da vaši možje in fantje decembra kar nekam zbezljajo in kar pozabijo na vas. Službeno odsotnost razumem, ampak da mora pa toliko časa in večerov preživeti s frendi mi pa ni jasno. Pa ni intimnega življenja, ni pogovorov. Če pa kaj omenim, pa samo kreganje.
Mi je rekel, da naj malo potrpim ,ker je pač veseli december!!
Problem je edino v tem, da jaz ne morem kar tako ven, ker imava malo bebico. Drugače mu že ne bi ostala dolžna.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nori december
15.12.2005 23:56:30   
Joe
Do neke mere imaš gotovo prav, do neke druge pa si sama odgovarjaš: "ker imava malo bebico. Drugače mu že ne bi ostala dolžna." Torej, ali bi mu zgolj kontrirala ali pa bi se zares hotela tudi  sama zabavati. V tej drugi meri se pač vprašaj, npr. če dojiš, zakaj bi vsaj eden od vaju ne užival v zadnjem mesecu in se tako malo sprostil po pred- in poporodnem obdobju.
Če partnerja zmoreta, je takšno načelo "Naj izkoristi čas vsaj eden, če ne moreva oba; tokrat ti, naslednjič jaz." zlata vredno.


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nori december
16.12.2005 12:15:40   
Anonimen
Tudi s tem nimam izkusenj.. ker ne hodim v gostilne sam..

Mi je lepse, ce se vsi spokamo in gremo kam.. Pad prides do 8 zvecer domov.. ker imava tudi midva zdaj 9 mesecnika.. ampak ob tej uri itak tudi meni ze pase domov priti.. razen ob redkih izjemah, ko bi sla sama v savno.. pa ta trenutek ni ravno izvedljivo.. ce gres sam, pa je dolgcas..

Drugace pa veseli december.. ne vem.. meni grejo tile prazniki malo na jetra.. ker kao ze samoumevno je, da mora biti darilo.. pa tako preprosto darilo vec ni dobro.. mora nujno bit it trgovine.. mora se pac podpirat komerciala.. in pol so te guzve po trgovinah.. mahh.. tko trapasto vse skupaj, da bi bilo najboljs nekam mrknit, da gre tole mimo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nori december
16.12.2005 21:43:03   
Gina
Ne, moj ne bezlja decembra nič več ali manj kot celo letouser posted image user posted image . Jaz pa imam vsako leto nori december. Ne večere, dneve imam totalno polne,ne vem več kje se me glava drži. Same obvezne zadeve. Raje bi malo bolj umirjeno varianto. Zvečer smo pa vsi doma ponavadi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nori december
17.12.2005 8:22:09   
Marogica
Tudi meni se ne zdi, da bi bil pri nas decemberkaj bolj "nor", kot ostali meseci, kar se tiče pohajkovanja mojega moža. Razen novoletne zabave v službi, ni nič več odsoten, kakor drugače. Greva pa v decembru skupaj na nekaj decemberskih prireditev.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nori december
17.12.2005 8:31:45   
Primoza
Letos sem se odločil "bojkotirati" vse službene zabave, ki se mi zdijo popolnoma neproduktivne, ker je bilo že dela in tovrstnega podaljševanja čez leto dovolj. Izjema je ožji tim s katerim grem na Šmarno goro na ričet.

Pa tudi drugače mi gre na živce ponočevanje, ker je človek naslednje jutro zaspan.

Najraje imamo domače zabave, vključno s praznovanjem novega leta.

Darila rad kupujem, vendar pa največkrat vem, kaj bom kupil že nekaj mesec prej in ne zapravljam časa z iskanjem, vsaj ne letam po zabasanih trgovinah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nori december
17.12.2005 8:48:56   
Anonimen
 
Sem zdaj zacel prakticirat knjizna darila.. tko da lahko kar po netu narocim.. in tko za vsakega zberem eno tako knjigo, ki si jo je najmanj zelel... user posted image user posted image user posted image

Recimo tasci... kamasutro..   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nori december
17.12.2005 8:53:48   
Primoza
Ja, po netu se obnese. Tud jaz sem večinoma kupil darila novembra ali pa po netu. Najdalj (razdalja) je potovalo darilo iz Honk konga. Najdalj (čas) pa mi potuje darilo iz Laškega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nori december
17.12.2005 16:20:06   
Gina
U, tjazy, dobra ideja!user posted image  Kamasutra za taščo.user posted image user posted image  

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nori december
19.12.2005 23:16:52   
Cikica
_Jaz pa vseeno ne razumem kako lahko več hodi ven s prijatelji
kot da bi bil pri vama in bi se imeli lepo.Tudi doma je lahko lepo in se še
cartate.Ni lepšega,jaz nimam teh problemov hvala boguuser posted image ker je najin ati vedno doma,edino sedaj ko so imeli zaključek pa še to je prišel tako hitro domov da nisem mogla verjet.Res je priden,še posebej zdaj v decembru.Se mi zdi da je december edini mesec ki ga resnično največ preživimo skupaj in se preprosto imamo najrajeuser posted image .Ne bom kritizirala nikogar vendar bi samo pač povedala da se mi ne zdi prav da je več zdoma kot z tabo in vajinouser posted image .

Upam,da bo šee vse ok.
user posted image

VESEL BOŽIČ IN SREČNO 2006

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nori december
20.12.2005 7:15:35   
tanikaa
Pri nas ni nič drugače kot preostale mesece v letu. Ne hodi sam po gostilnah niti med letom, niti v veselem decembru.user posted image user posted image user posted image
Edino kar si oba privoščiva so službene zabave.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nori december
20.12.2005 11:16:42   
mamci
ej sori, ker bom nesramna, ampak ta tvoj je en velik kekec in tudi ti nisi čisto nič boljša. Kdo ima otroka, samo ti ali oba???!!

Pa porkaduš ženske božje pa kaj za vraga vam je?? v katerem stoletju pa živite, da si dovolite tako obnašanje.

Sama si si kriva in prav ti je.

Dokler boš tolerirala tako obnašanje ne bo nič drugače.

P.S. Pa da nau slučajno kakšna rekla, da imajo ene ženske srečo, ker dobijo dobre može. Punce to ni loterija.

tok, zdej sem bla pa mal user posted image , nobeni nič slabega.

pa srečno naprej.



_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nori december
20.12.2005 12:49:30   
tanikaa
mamci, se ne strinjam glih s tabo.

ja, ene mamo srečo, da že v osnovi dobimo dobre može, ki jim je čisto samoumevno, da jim je zdaj plac pri familiji in ne vsak večer v gostilni.

druge imajo srečo, da dobijo moža, ki v začetku hodi po gostilnah, zabavah itd. pa se enkrat razkurijo, da je zdaj tega dovolj, da pač ne bodo same doma mulcev pazile in se pač moški zamisli in se spremeni.

tretje pa imajo to nesrečo, da se ne vejo postaviti zase in moški lepo hodi po gostilnah v prepričanju, da je doma vse ok, in da žena odobrava njegovo početje.

četrte pa imajo tudi nesrečo, ker se kljub pogovorom in "udarjanju" po mizi mož ne spremeni in veselo pahajkuje naprej. ampak ta nesreča se lahko spremeni v srečo, če zapustijo te "zgube". ker itak je boljše sedeti doma z otrokom in biti sam, kot pa sedeti doma z otrokom in čakati vedno pogrešanga moža, ki se hodi domov hranit in čistit.

anonimna, v katero skupino pa sodiš ti, pa veš samo ti.




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nori december
20.12.2005 13:02:51   
mamci
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

mamci, se ne strinjam glih s tabo.

ja, ene mamo srečo, da že v osnovi dobimo dobre može, ki jim je čisto samoumevno, da jim je zdaj plac pri familiji in ne vsak večer v gostilni.

druge imajo srečo, da dobijo moža, ki v začetku hodi po gostilnah, zabavah itd. pa se enkrat razkurijo, da je zdaj tega dovolj, da pač ne bodo same doma mulcev pazile in se pač moški zamisli in se spremeni.

tretje pa imajo to nesrečo, da se ne vejo postaviti zase in moški lepo hodi po gostilnah v prepričanju, da je doma vse ok, in da žena odobrava njegovo početje.

četrte pa imajo tudi nesrečo, ker se kljub pogovorom in "udarjanju" po mizi mož ne spremeni in veselo pahajkuje naprej. ampak ta nesreča se lahko spremeni v srečo, če zapustijo te "zgube". ker itak je boljše sedeti doma z otrokom in biti sam, kot pa sedeti doma z otrokom in čakati vedno pogrešanga moža, ki se hodi domov hranit in čistit.

anonimna, v katero skupino pa sodiš ti, pa veš samo ti.





1. Ne vem od kje ti ideja, da ima moški pred sabo vedno samo gostilno. NEUMNOST.
2. Še enkrat MOŠKE NI MOČ ZADETI NA LOTERIJI!!! Sama se odločiš s kom boš in s kom ne.
3. Preden se z nekom poročiš, verjetno nekaj časa skupaj živita in če ti odgovarja življenje, ki ti ga nudi (in obratno) se ne pritožuj.
4. Moj post je pobuda puncam naj odprejo oči in se postavijo zase (pred možem, taščo, šefom,...)

user posted image  pa srečno vsem.

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nori december
20.12.2005 13:31:05   
tanikaa
mamci. saj nisem iskala konflika. samo hotela sem napisati, da je iskanje in izbira partnerja dostikrat loterija.

in niti ne vem, kje si prišla na idejo, da vidim moške samo v tej luči, da radi hodijo po gostilnah oz. vidijo samo gostilne. niti slučajno jih ne vidim tako. zato, ker moj ne hodi po gostilnah, razen z mano, tudi moj oče ne hodi po gostilnah, le tu in tam na kako kavo, nikoli se ga ne napije. tudi moj pokojni mož nikoli ni hodil po gostilnah. še napil se ga ni v vseh najinih 7 letih zakona.

prav tako nisem rekla, da moškega zadeneš na loteriji. res je, da se vsak posameznik odloča s kom bo živel in s kom se bo poročil. ampak so tudi primeri, ko se človek spremeni. poznam žensko, ki je dobila moškega, ki jo je nosil na rokah, jo razvajal in nihče ni imel nobene besede čez njega povedat. bila je kraljica njegovega življenja. ja in takrat sta se poročila. in veš kaj je potem rekel? da polž čisto počasi svoje rogece izteguje. in jih je. začel jo je varat, tepst in podobno. tak da tudi življenje pred poroko in poznavanje partnerja pred poroko ni garancija za to, da bo človek ostal takšen kakršen je bil.

in kar je napomembnejše JAZ SE NE PRITUŽUJEM, ker se nimam nad čim. imam dobrega parterja, ki me ima rad in ima rad mojega otroka. nudi nama veliko ljubezni in podpore. nikoli ne dvigne roke nad mano, še manj nad otrokom. ne hodi po gostilnah, pomaga mi pri gospodinjstvu in še bi lahko naštevala. ja, pa sporeče se z mano tudi, da ne bom opisovala idealnega moškega, ker ga ni. IN JA. ZADELA SEM LOTERIJO. ker se je spremenil od tistega časa ko sva se spoznala. in to na boljše, čeprav je že takrat bil zelo dober. in kaj bi, če bi se spremenil na slabše? ja, pustila bi ga. ker sem pač tak človek, ki ni pripravljen trpeti.

samo zato pravim, da je tudi iskanje in izbira partnerja neke vrste loterija, vendar ne čista loterija, kot vse drugo na tem svetu. čeprav v začetku upaš na najboljše, lahko pozneje izpade najslabše.


lep dan.




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nori december
20.12.2005 13:54:25   
mamci
važno da se strinjava o tem, da se ne strinjava. Moški (in ženske) niso loterija ampak so samo dobri in slabi ljudje.

vseeno hvala za repliko in lepe praznike user posted image



_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?